Kripto kreditinės kortelės: trys žinomos kortelės

Apie kriptografines kreditines korteles buvo kalbama ir diskutuojama tol, kol egzistuoja rinka. Kortelės atnešimas į vartotojų rinkas būtų didelis kripto priėmimo kelio ženklas. Taigi, kur esame kripto kreditinės kortelės ir kurie yra perspektyviausi projektai?

Kas yra kripto kreditinė kortelė?

Kriptografinė kreditinė ar debetinė kortelė yra tokia pati kaip ir bet kuri kita kortelė, kurią galite naudoti „PoS“ ar bankomate. Pagrindinis skirtumas šioje situacijoje yra tas, kad jūs semiatės lėšų iš savo kriptovaliutos piniginės, o ne iš jums prailgintos kredito linijos.

Pagrindinis kriptografinių kreditinių kortelių pranašumas yra patogumas, nes jos leidžia bet kam išleisti savo kriptovaliutą, kaip tai darytų tipinės fiat valiutos atveju. Kitas kriptografinių kreditinių kortelių privalumas yra tai, kad nereikia jaudintis dėl valiutų kursų.

Kriptovaliutų kreditinės kortelės gali pakeisti žmonių mąstymą apie virtualios ir skaitmeninės valiutos leidimą.

Keletas didžiausių šifruotų kreditinių kortelių kūrėjų yra Nexo, „TenX“, ir Monakas.

Nexo

2018 m. Balandžio 30 d, Nexo pradėjo pirmąsias pasaulyje greitąsias kriptografinėmis priemonėmis paremtas paskolas platforma, paskelbta per a tinklaraščio straipsnis. „Nexo“ siekia perversmą paskolų pramonėje pasigirti, kad investuotojams ir įmonėms niekada nereikės rinktis tarp galimybės naudotis grynaisiais pinigais ir kriptovaliutų laikymo..

Trumpai tariant, „Nexo“ leidžia savo vartotojams mėgautis savo kriptografiniais ištekliais nereikalaujant jų iš tikrųjų parduoti.

Platforma sukurta taip, kad būtų orientuota į saugumą ir būtų patogi vartotojui. Tai suteikia galimybę pervesti savo kriptografinį turtą į saugią „Nexo“ piniginę ir pasinaudoti trumpalaikėmis paskolomis lanksčiomis kredito linijomis. Paskolos yra paremtos jūsų pačių valdomis. Taigi nereikia atlikti kreditinių kortelių patikrinimų ir kitų procedūrų.

1 2

Šaltinis: https://nexo.io/

Fiatą galima iškart išleisti tiesiogiai iš įmonės kriptografinės kredito kortelės (vadinamos „Nexo“ kreditinė kortelė). Dar viena šio metodo nauda yra ta, kad jūs turite mokėti palūkanas tik už tai, ką naudojate. Pranešama, kad nėra minimalių grąžinimų ir jokių paslėptų mokesčių.

„Nexo“ taip pat turi tūzą rankovėje, kai kalbama apie grąžinimo galimybes, būtent, tai leidžia mokėti paskolos grąžinimus fiat ar net kitomis kriptovaliutomis, saugomomis ne „Nexo“.

Platforma yra labai prieinama (visame pasaulyje) ir, jei turite kriptovaliutas, paskolą gauti yra gana lengva. Kadangi visos paskolos yra užtikrinimo priemonės, kredito istorija neturi reikšmės.

Bendrovė taip pat giriasi, kad tai yra pirmasis JAV reikalavimus atitinkantis saugos žetonas pagal D taisyklės 506 straipsnio c punktą.

„Nexo“ maitina vadinamoji „Nexo Oracle“ sistema. Pagal oficialus planas, „Nexo“ turi didelių ateities planų – su mokėjimo kortelėmis, mobiliosiomis ir darbalaukio programomis. Ateityje „Nexo“ tikisi padidinti maksimalius paskolos limitus ir atlikti antrą kartą (2018 m. Ketvirtis), užbaigti FDIC apdraustos bankininkystės įstaigos įsigijimą ir įvesti indėlių sąskaitas (2019 m. Pirmąjį ketvirtį).

„TenX“

„TenX“ yra skaitmeninė piniginė ir fizinė kortelė, kuri, kaip ir „Nexo“, gali būti naudojama kriptovaliutai leisti bet kur, net ir vietose, kur kriptografija nepriimama. Paslauga yra gana prieinama, nes fizinę kortelę galite užsisakyti už maždaug 15 USD. Metiniai mokesčiai yra 10 USD už kortelę, jei per 12 mėnesių išlaidos neviršija 1000 USD. Neigiama yra tai, kad paslauga ima 2,50 USD mokestį už kiekvieną jūsų atliekamą bankomato operaciją.

2

Šaltinis: https://tenx.tech/en/

Paslauga taip pat skatina savo vartotojus gauti 1% atlygį už kiekvieną pirkinį. „TenX“ galima naudoti bet kurioje vietoje, kur priimama „Visa“.

Monakas

Monakas yra panaši paslauga, sukurta „Ethereum“ blokų grandinės viršuje. Paslauga siūlo keturių rūšių korteles, kurios labai skiriasi. Atsižvelgiant į jūsų MCO žetonų laikymą per 6 mėnesius, yra skirtingų kortelių ryšių: „Ruby Steel“ (50 MCO), tauriųjų metalų (500 MCO) arba „Obsidian Black“ (50 000 MCO). Pradinio lygio kortelė vadinama „Midnight Blue“ ir jai nereikia turėti jokių MCO žetonų.

Mokesčiai skiriasi priklausomai nuo jūsų turimos kortelės tipo. Mėnesio limitas svyruoja nuo 200 USD už „Midnight Blue“ kortelę iki 1 000 USD už „Obsidian Black“ kortelę. Jei viršijamos mėnesio ribos, turėsite sumokėti 2% bankomato mokestį. 1% mokestis taikomas visų tipų kortelėms kiekvieną kartą, kai perkate kriptovaliutą. Panaši situacija, kai kalbama apie atlygius, kurie svyruoja nuo 1 iki 2%. Šiuo metu kortelės palaiko „Monaco“ žetonus, „Ethereum“ ir „Bitcoin“, jas galima įsigyti Azijoje, Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

3

Šaltinis: https://mco.crypto.com/en/

Pasaulinė finansų ekosistema jau seniai pereina prie visiškai skaitmeninio modelio. Nors kelyje buvo įveikti (ir išspręsti) įvairūs iššūkiai, evoliucijai vis dar yra daug erdvės, ypač kalbant apie kriptovaliutas. Kai kriptovaliutos tampa vis populiaresnės, gali pasikeisti ir šios kreditinės kortelės, kurios privalo pakeisti tai, kaip mes naudojame kriptografiją mokėdami už kasdienes paslaugas ir produktus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me