11 „Blockchain“ rizikos kapitalo įmonių sąrašas

Yra daugiau nei 120 kapitalo rizikos įmonių, investavusių į „blockchain“ projektus. Mūsų sąraše yra keletas pirmaujančių „blockchain“ rizikos kapitalo įmonių pramonėje.

„Blockchain“ rizikos kapitalo įmonės

Per pastarąjį dešimtmetį rizikos kapitalo įmonės investavo į „blockchain“ ir technologijas naudojančius verslus. Tačiau jų finansinis indėlis į pramonę tapo labiau pastebimas per pastaruosius kelerius metus, kai pradėjo augti kriptografijos rinka.

Čia yra mūsų 11 „Blockchain“ rizikos kapitalo įmonių sąrašas:

1. Skaitmeninių valiutų grupė

Įkurta 2015 m, Skaitmeninių valiutų grupė yra vienas įtakingiausių rizikos kapitalo investuotojų „blockchain“ erdvėje. Niujorke įsikūrusi įmonė remia „blockchain“ įmones konsultuodama, kurdama tinklus ir gaudama kapitalą. Ji investavo daugiau išteklių nei bet kuris kitas šios pramonės investuotojas. „Digital Currency Group“ buvo ne tik tarp pirmųjų „blockchain“ investuotojų, bet ir viena aktyviausių skaitmeninės pramonės investuotojų.

Žymūs „Blockchain“ investicijos: pagrindas, knyga, „Circle“, „Blockchain Inc.“, „Abra“, „Bitpay“, „Blockstack“, „Blockstream“, „Bloq“, „Circle“, „Coinbase“, „Ripple“, „Veem“, „Wyre“, „Zcash“.

skaitmeninis

Šaltinis: twitter.com

2. „Pantera Capital“

Pantera yra Kalifornijoje įsikūrusi investicija, įkurta 2003 m. ir skirta finansuoti bendroves iš skaitmeninės valiutos erdvės. „Pantera“ nėra grynas rizikos kapitalo fondas, o veikiau hibridas tarp rizikos draudimo fondo ir rizikos fondo, kuris investuoja į „blockchain“ bendroves ir žetonus bei kriptovaliutas..

Žymios „Blockchain“ investicijos: pagrindas, ratas, uostas, „DMarket“, 0X, „Bitcoin“, BITPesa, „Ethereum“, „Kyber Network“, „Ripple“, „Stream“, VEEM, „Zcash“, „Abra“.

3. „Blockchain Capital“

„Blockchain Capital“ yra rizikos fondas, orientuotas tik į „blockchain“ sektorių. Pirmoji jų investicija į „blockchain“ buvo padaryta 2013 m. Pabaigoje – tais pačiais metais, kai jie buvo įkurti – investuodami į A serijos investicijas į BTCC – seniausią iki šiol „Bitcoin“ prekybos platformą. Vien šiais metais jie investavo į daugiau nei devynis startuolius. „Blockchain Capital“ būstinė yra San Franciske, Kalifornijoje.

Žymios „Blockchain“ investicijos: „Circle“, „Coinbase“, „Blockstream“, „Ripple“, „Bitaccess“, „BitGo“, „BitPesa“, „Kraken“, „Ripple“, „Abra“, „Circle“, „Coinbase“, „Ripple“, SOFX.

„Blockchain Capital“

Šaltinis: „blockchain.capital“

4. Andreessenas Horowitzas

Andreessenas Horowitzas yra viena didžiausių „Blockchain“ rizikos kapitalo įmonių, įsikūrusi Silicio slėnyje, kuri nesiorientuoja vien į „blockchain“ ir skaitmeninio turto investicijas. Šiuo metu kriptografija pagrįstas verslas sudaro tik dalį jų 4 mlrd. USD turto.

„Andreessen“ pradėjo investuoti į „blockchain“ 2013 m., Investuodamas į „Ripple“ angelą, kurį vėliau pavyko įgyvendinti ankstyvuoju „Coinbase“ rizikos finansavimu. Nuo tada jie investavo beveik tuziną kitų „blockchain“ investicijų į tokias įmones kaip „Basis“, „Harbour“ ir „Chia Networks“. Firma neseniai paskelbė, kad joms bus skirta 300 milijonų dolerių į kriptografiją orientuotam fondui.

Žymios „Blockchain“ investicijos: pagrindas, „Coinbase“, „DFINITY“, „Harbour“, „Blockspring“, „Dwolla“, „Facebook“, „Foursquare“, „Polychain Capital“, „Robinhood“, „Tenfold“, „Tradeblock“.

5. Mazgo kapitalas

Pekine įsikūrusi įmonė, Mazgo kapitalas pirmiausia investuoja per pradinius monetų pasiūlymus (ICO), skirtingai nei kiti mūsų sąraše esantys rizikos kapitalo fondai. „Node Capital“ daugiausia investavo į Aziją, finansuodama beveik dvi dešimtis „blockchain“ investicijų į Kinijos startuolius, įskaitant „Fengwo“ ir „ChinaUp.com“. Jie buvo aktyvūs nuo 2017 m., O naujausia jų investicija yra „blockchain“ paleidimas, vadinamas „PalletOne“. „Node“ įkūrėjas yra Jun Du, „Cointime“ generalinis direktorius.

Žymios „Blockchain“ investicijos: „Trip.io“, „Huobi“, „Delphy Foundation“, „Fengwo“.

6. Padidinkite VC

Padidinkite VC yra geriausias tokių technologijų kaip dirbtinis intelektas, blokų grandinė ir kriptografija greitintuvas, kurio būstinė yra San Mateo mieste, Kalifornijoje. „Boost“ daugiau nei 30 investavo į kriptografiją ir „blockchain“, todėl tapo viena iš dinamiškiausių „Blockchain“ rizikos kapitalo įmonių pasaulyje.

Žymios „Blockchain“ investicijos: „BlockCypher“, „Tezos“, „Ledger“, „Coinbase“, „Abra“, „District0x“, „Filecoin“, „Hijro“, „Svarstyklės“, „Polychain Capital“, „Ripio“, „Veem“.

7. „Draper Associates“

„Draper Associates“ yra visame pasaulyje žinoma daugiau nei 30 metų pradinio etapo rizikos kapitalo įmonė, kurią įkūrė legendinis rizikos investuotojas Timas Draperis. „Draper“ investavo į įvairias technologijų, gamybos ir sveikatos priežiūros įmones, taip pat į „blockchain“ įmones ir startuolius. Pirmosios jų investicijos į „blockchain“ buvo padarytos 2014 m., Pradėjusios investuoti į „Augmate“, IoT ir nešiojamųjų prekių kompaniją, skirtą įmonės naudojimui.

Žymiausios „Blockchain“ investicijos: „Coinbase“, „Ledger“, „Factom“, „CryptoMove“, „Bancor“, „Bitpesa“, „Factom“, „Kash“, „Robinhood“, „Tezos“.

„Draper Associates“

Šaltinis: http://www.draper.vc/

8. „Ceyuan Ventures“

„Ceyuan Ventures“ yra ankstyvosios stadijos rizikos kapitalo įmonė, įsikūrusi Pekine, Kinijoje, kuri daugiausia investuoja į startuolius iš Azijos rinkos. Jie daugiausia investuoja į įmones, kurios orientuojasi į technologijas ir turi daugiau nei pusę dešimčių reikšmingų „blockchain“ investicijų tokiose įmonėse kaip „Basis“, „Mars Finance“ ir „Trip.io“. 2014 m. Jie padarė savo pirmąsias „blockchain“ investicijas ir, sustingę 2016 ir 2017 m., Pirmąjį 2018 m. Pusmetį jie padidino tempą, atlikdami keturias investicijas.

Žymios „Blockchain“ investicijos: pagrindas, „Mars Finance“, „Trip.io“, „OkCoin“.

9. „Lightspeed Venture Partners“

Įsikūręs Menlo parke, Šviesos greitis yra pasaulinė rizikos kapitalo įmonė „Blockchain“, turinti dar šešis biurus, įskaitant Izraelį, Kiniją ir Indiją. Jie pirmiausia investuoja į vartotojų ir įmonių sektorius, daugiausia dėmesio skirdami naujoms technologijoms ir naujovėms. Jie taip pat yra ankstyvieji investuotojai į Kinijos BTC per savo Kinijos filialą.

Žymios „Blockchain“ investicijos: pagrindas, „Blockchain Inc.“, „Saga Foundation“, BTCC, „Ripple“.

10. „IDG Capital“

„IDG Capital“ yra kelių milijardų dolerių vertės privataus ir rizikos kapitalo fondų būstinė Niujorke. Jie investuoja į įvairias įmones, ne tik „blockchain“ ir kriptografinį turtą. „IDG“ pirmą kartą investavo į „blockchain“ su A serijos investicijomis į „Ripple“ 2013 m., Nors jie dažniausiai investuoja į vėlesnius etapus. „IDG Capital“ vien tik 2018 m. Rugpjūčio mėnesį atliko 13 investicijų, atlikdamas A, B C, D ir „Venture Round“ serijas. IDG taip pat turi palydovinę tarnybą, esančią Bangalore, Indijoje.

Žymios „Blockchain“ investicijos: „Ripple“, „Circle“, „Mars Finance“, „imToken“.

11. Fenbuši sostinė

Įkurta 2015 m, Fenbuši sostinė yra rizikos kapitalo įmonė iš Šanchajaus, kuri investuoja tik į „blockchain“ įgalinančias bendroves. „Fenbushi“ debiutavo „blockchain“ investicijų scenoje su „BTC Media“ 2015 m. Pabaigoje ir nuo to laiko dar 20, daugiausia sėklų, investavo į „blockchain“ startuolius. „Fenbushi“ yra viena iš 50 populiariausių „blockchain“ / „crypto VC“, įsikūrusių Kinijoje.

Žymiausios „Blockchain“ investicijos: „Symbiont“, „Gem“, „Stream Token“, „Ripio“, „Abra“, BITPages, „Circle“, „Factom“, „Hijro“, „Svarstyklės“, „Parity“, „Streami“, „TenX“.

Fenbuši sostinė

Šaltinis: http://fenbushi.vc

Tuo mes užbaigiame savo sąrašą su keliomis žymiausiomis rizikos kapitalo įmonėmis, kurios investuoja į „blockchain“ projektus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me