Investavimas į NVIDIA (NASDAQ: NVDA) atsargas

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) pirmiausia žinomas dėl revoliucinės kompiuterinės grafikos per visą dešimtmetį. Jų galingi grafikos procesoriai (GPU) yra daugelyje pasaulio kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių, planšetinių kompiuterių, darbo vietų ir žaidimų konsolių. Nors dabar daugybė kompanijų pateko į skaičiavimo erdvę, NVIDIA turi keletą strateginių pranašumų prieš savo bendraamžius. Atsižvelgdama į šiuo metu sukauptą patirtį, žinias ir personalą, „NVIDIA“ yra įmonė, kuri ir toliau pranoko lūkesčius.

Kas yra NVIDIA (NVDA)?

„NVIDIA Corporation“ įkūrė trys informatikai Santa Klaroje, Kalifornijoje, siekdami pagerinti asmeninių kompiuterių 3D grafikos patirtį. 1993 m. Kalifornijoje įkurti Jen-Hsunas Huangas, Chrisas Malachowsky ir Curtisas Priemas sukūrė planą sukurti mikroprocesorius, kurie leistų kompiuteriuose rasti visą judesio vaizdo įrašą ir stereofoninį garsą. Jie greitai išsikovojo tvirtą reputaciją ir užmezgė strateginę partnerystę su SGS-Thomson Microelectronics, viena iš tuo metu pirmaujančių skaičiavimo bendrovių. Tai buvo žaidimą keičiantis žingsnis, leidęs NVIDIA 1995 m. Gegužės mėn. Išleisti savo pirmąjį daugialypės terpės greitintuvo mikroschemą „NV1“..

NV1 sėkmė atvedė NVIDIA daug dėmesio iš tokių žaidimų kompanijų kaip „Sega“, kurios norėjo naudoti lustą savo „Saturn“ žaidimų sistemai. Dėl šios sėkmės NVIDIA sugebėjo įsigyti finansavimą iš rizikos kapitalo komplektų, leisdama agresyviai augti ir užimti rinkos lyderio pozicijas. Iki 1996 m. Vidurio maždaug 30 konkurentų grafikos rinkai pasiūlė 3D mikroschemas. Šiuo metu NVIDIA užėmė įspūdingą maždaug 24% rinkos dalį. Dėl šios ankstyvos sėkmės „Forbes“ 2007 m. „Metų įmone“ paskelbė „NVIDIA“. Neseniai bendrovė įvairino savo produktų pasiūlą, įtraukdama grafikos procesorius ir kitas kompiuterijos dalis, naudojamas automobilių elektronikoje, mobiliuosiuose įrenginiuose ir nuo 2010-ųjų pabaiga, dirbtinis intelektas.

Dešimtojo dešimtmečio viduryje ir 2000-ųjų pradžioje įmonė išgyveno spartų augimo laikotarpį, kai jie sustiprino savo, kaip pramonės lyderių, pozicijas. Didžiausias įmonės indėlis į skaičiavimą buvo grafikos procesoriaus (GPU) išradimas, kuris pateikia vaizdo įrašus ir vaizdus. Dabar praktiškai visi šiuolaikiniai kompiuteriai turi kažkokį GPU, nors į lauką žengė ir daugelis kitų konkurentų. „NVIDIA GPU“ praturtina visų rūšių žiniasklaidą ir ryšius, įskaitant didelės raiškos televiziją, mobiliuosius telefonus, skaitmeninius vaizdo įrašus (tiek 2D, tiek 3D), garso ir netgi plačiajuosčio ryšio galimybes. Visai neseniai jie daugiau dėmesio skyrė dirbtiniam intelektui, kai jų GPU lustai veikia kaip smegenys ir tiekia skaičiavimo galią, reikalingą produktams, tokiems kaip savaeigiai automobiliai ir robotai, veikti. Neprilygstama „NVIDIA“ produktų linija kompanija surinko daugybę apdovanojimų ir tapo pripažinta gaminanti greičiausius grafinius mikroschemas rinkoje..

Kodėl NVIDIA (NVDA) Materija?

„NVIDIA Corporation“ turi stiprią ir pelnytą savo srities lyderio reputaciją. Be savo, kaip novatorių, gaminančių technologijas, peržengusių skaičiavimo technologijas, istorijos, šiandien jie ir toliau dominuoja rinkoje.

„NVIDIA Corporation“ ir toliau mato padidėjusią savo technologijų ir paslaugų paklausą. Yra dvi pagrindinės „NVIDIA“ rinkos, kuriose labai naudingos technologijos, sukurtos vykdant vidaus tyrimus ir plėtrą. Pagrindinis jų pajamų generatorius ir toliau yra jų GPU. Šiuo metu jų „GeForce“ firmos GPU užima 19% visos PC GPU rinkos dalies. Nors šis skaičius gali pasirodyti mažas, rinka yra labai susiskaidžiusi ir dėl to „NVIDIA“ atsilieka tik dviem įmonėms („Intel“ ir „AMD“). Pajamos, susijusios su žaidimais, buvo rekordinės 2,27 mlrd. USD 2020 m. Kai žaidimų kūrėjai toliau kuria išsamesnius ir tikroviškesnius žaidimus, bendra adresuojama rinka ir toliau augs, todėl NVIDIA bus geroje padėtyje. Antroji sritis yra duomenų centro operacijos, o tai yra sparčiausiai auganti NVIDIA pajamų srautas. Technologijų, tokių kaip „Amazon“ ir „Oracle“, duomenų centrų centre yra NVIDIA GPU. Šie GPU suteikia pakankamą skaičiavimo galią šiems paslaugų teikėjams, kad jie galėtų toliau atlikti svarbų darbą tokiose srityse kaip duomenų analizė ir debesų kompiuterija. Su NVIDIA duomenų centru susijusios pajamos pasiekė a rekordinė – 1,9 mlrd 2020 m.

„NVIDIA“ (NVDA) Perspektyvos

Nesustabdomas pastarojo meto NVIDIA augimas iš dalies atsirado dėl efektyvios vykdomosios komandos, kuri gali pastebėti galimybes horizonte. Geriausias to pavyzdys yra 40 milijardų dolerių vertės susitarimas įsigyti „Arm Limited“. „Arm“ yra JK įsikūrusi puslaidininkių ir programinės įrangos projektavimo įmonė, kurios specializacija yra mikroschemų projektavimo intelektinės nuosavybės kūrimas ir licencijavimas. „Arm“ gali būti laikomas architektų, sukurtų įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, pradedant „iPhone“, baigiant „Microsoft Surface“ produktais. NVIDIA „Tegra“ lustas buvo specialiai sukurtas mobiliesiems įrenginiams ir jau naudojamas „Nintendo Switch“. Dėl „Arm“ dizaino meistriškumo ir NVIDIA reputacijos tyrimų ir technologijų srityje šis įsigijimas greičiausiai pagreitins jų mobiliųjų įrenginių rinkos sutrikimus. Nors konkurentas AMD jau dirba su „Samsung“ savo mobiliųjų įrenginių linijoje, strateginis „Arm“ įsigijimas greičiausiai suteiks sinergijos kelyje. Įsigijimas taip pat leidžia NVIDIA gauti prieigą prie vienos didžiausių intelektinės nuosavybės kolekcijų šiame sektoriuje, o tai greičiausiai dar labiau padidins produktų pasiūlą..

Kur nusipirkti NVIDIA (NVDA) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į NVIDIA (NASDAQ: NVDA) atsargas Investavimas į NVIDIA (NASDAQ: NVDA) atsargas Investavimas į NVIDIA (NASDAQ: NVDA) atsargas
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„NVIDIA Corporation“ tebėra pirmaujanti pramonė GPU. Jos namų kompiuterija ir mobiliosios technologijos tebėra labai reikalingos, o strateginiai įsigijimai ir partnerystės yra labai tikėtina galimybė augti ateityje. Turėdami GPU, galinčius atlikti net ir daug išteklių reikalaujančias dirbtinio intelekto užduotis, NVIDIA ir toliau verčia ribas technologijose. NVIDIA, toliau plėtodama veiklą šiuose naujuose sektoriuose, turi gerą poziciją tęsti nenumaldomą augimą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me