Kripto parinkčių prekybos strategija: „Long Straddle“ įvadas

Kripto parinkčių prekybos strategija: „Long Straddle“ įvadas

Prekyba pasirinkimo sandoriais tapo greičiausiai augantis dalis kripto išvestinių priemonių erdvės, dėl sparčiai augančio institucinio susidomėjimo ir įvairaus siūlomų produktų pasirinkimo. Visų lygių prekybininkai ir investuotojai dabar gali pasinaudoti patikrintomis pasirinkimo galimybių prekybos strategijomis, kurios buvo plačiai naudojamos tradiciniame finansų pasaulyje. Tarp įvairių strategijų ilgi tarpai yra vieni efektyviausių ir dažniausiai naudojami, ypač nepastoviam turtui, tokiam kaip Bitcoin (BTC)..

Anksčiau mes pabrėžėme kai kuriuos prekybos opcionais privalumus, palyginti su ateities sandoriais, taip pat apžvelgėme naujų vartotojų kriptografinių išvestinių finansinių priemonių apžvalgą. Šiame kūrinyje mes susiaurinsime savo dėmesį, norėdami ištirti pasirinkimo sandorių strategiją.

Prekybos opcionais strategijos apskritai

Prekybos opcionais strategijos paprastai apima kelių opcionų sutarčių pirkimą ar pardavimą tuo pačiu metu, siekiant ekonomiškai optimizuoti investicijų pozicijas, apsidrausti nuo rizikos pozicijų ir pasipelnyti iš numatomų rinkos pokyčių..

Įvairių turto klasių prekybininkai naudojo šias patikrintas strategijas, ypač išvestinių finansinių priemonių srityje. Opcionų prekyba išsiskiria iš kitų netiesinio pobūdžio. Skirtingai nuo ateities prekybos (linijinės išvestinės finansinės priemonės), opcionų sutarčių atsipirkimas priklauso ne tik nuo pagrindinės. Laikotarpiai, bendras nepastovumas ir pradinė kaina, palyginti su neatidėliotina kaina, suteikia papildomų kintamųjų pasirinkimo sandorių prekybininkams.

Galų gale bet kurios strategijos veiksmingumas priklauso nuo jos pelno potencialo, atsižvelgiant į riziką, ir būtent čia strategija šviečia.

Kas yra tarpkampiai ir kaip jie pasirenkami?

Straddle paprastai reiškia dviejų sandorių su tuo pačiu turtu atlikimą su pozicijomis, kurios kompensuoja viena kitą. Prekyboje pasirinkimo sandoriais ilga tarpininkavimo strategija reiškia pirkimo – pardavimo (teisė pirkti) ir pardavimo pasirinkimo sandorį (teisė parduoti) pirkimą tam pačiam pagrindiniam turtui su ta pačia pradine kaina ir galiojimo terminu. Kita vertus, trumpa strategija apima pardavimo ir pardavimo opcionų pardavimą su tuo pačiu streiku ir galiojimo terminu.

Pasirinkimas tarp ilgos ir trumpos šakos priklauso nuo prekybininko lūkesčių dėl pagrindinio turto veiklos. Ilga kelionė yra veiksminga, kai prekybininkai tikisi staigaus kainų pokyčio, tačiau nėra tikri dėl jo krypties (kaina yra nepastovi). Priešingai, prekybininkai gali norėti naudoti trumpą strategiją, kai mano, kad pagrindinio turto kaina (ir nepastovumas) išliks pastovi tam tikru laikotarpiu.

Kaip veikia tarpinė?

Kaip minėta pirmiau, ilga tarpvalstybinė strategija gali būti naudinga nepastovioms turto klasėms, tokioms kaip kriptovaliutos. Norėdami paaiškinti, kaip veikia ilgas greideris, mes kaip pavyzdį naudojame „OKEx“ BTCUSD parinktis.

Tarkime, kad BTC šiuo metu prekiauja 9500 USD. Jei prekybininkai mano, kad kainą reikia sumokėti už staigų žingsnį, tačiau jie nėra tikri, kokia kryptimi tai eis, jie gali naudoti ilgą pakopą pirkdami tiek skambučių, tiek pirkimo opcionus su ta pačia pradine kaina ir galiojimo laiku.

Mes galime imituoti šią strategiją naudodami pirkimo parinktį (BTCUSD-20200925-9500-C) ir pardavimo pasirinkimo sandorį (BTCUSD-20200925-9500-P). Abiejų pradinė kaina (kaina, kurią BTC gali nusipirkti arba parduoti pasibaigus galiojimo laikui) yra 9 500 USD, įmokos (sutarties kaina) – po 1500 USD (rašymo metu) ir baigiasi 2020 m. Rugsėjo 25 d.&Tokio derinio L arba pelno ir nuostolio profilis gali būti kažkas panašaus.

BTC pasirinkimo pavyzdžiai; Šaltinis: „OKEx“

Ilga tarpvalstybinė strategija netgi prieš pasibaigiant galiojimo laikotarpiui net viršys arba sumažins nustatytą kainą pagal sumokėtos premijos dydį. Nepaisant krypties, norint subalansuoti, vieno pasirinkimo sandorio vidinė vertė turi būti lygi priemokai, mokamai už abu variantus, o kita pasibaigus galiojimo laikui taps bevertė. Kitaip tariant, aukštesnis lūžis yra lygus streikui ir dviem sumokėtoms įmokoms. Neigiamas lūžis yra lygus streikui, atėmus sumokėtas įmokas.

Žvelgdami į aukščiau pateiktą diagramą, galime stebėti du šios prekybos lūžio scenarijus: vieną, kur BTC prekiauja 6500 USD pasibaigus galiojimo terminui, ir kitą, kur jis prekiauja 12 500 USD. Taip yra todėl, kad priemoka už kiekvieną įsigytą variantą yra 1500 USD, taigi bendra abiejų sutarčių kaina siekia 3000 USD. Taigi mūsų aukštyn ir žemyn skirtingi „breakevens“ yra atitinkamai 9 500 USD + 3 000 USD = 12 500 USD ir 9 500–3 000 USD = 6 500 USD.

Bet koks kainų nukrypimas už šių lūžių taškų žymės šios prekybos pelną. Pvz., Jei pasibaigus galiojimo terminui, „Bitcoin“ neatidėliotina kaina yra 15 000 USD, pirkimo pasirinkimo sandoris iš viso uždirbs 2500 USD pelno (15 000 USD – (9 500 USD + 3 000 USD)). Arba, jei pasibaigus galiojimo laikotarpiui „Bitcoin“ kaina yra 3 500 USD, pardavimo pasirinkimo sandoris uždirbs 3000 USD pelno (9 500 USD – (3 500 USD + 3 000 USD)).

Tačiau jei pasibaigus galiojimo terminui, Bitcoin kaina išlieka neviršijant lūžio taškų (tarp 6 500 ir 12 500 USD) prekybininkas galiausiai praras pinigus. Pavyzdžiui, jei BTC pasibaigus galiojimo laikui yra 10 000 USD, pasirinkimo sandoris yra 500 USD žalios spalvos, tačiau kai atimsite abiejų variantų kainą (3 000 USD), prekybininkui lieka 2500 USD nuostolis. Panašiai, jei BTC yra 7 000 USD pasibaigus, pardavimo pasirinkimo sandoris yra 2 500 USD žalios spalvos, tačiau prekybininkui lieka 500 USD nuostolis, atskaičius visą premiją.

Už ir prieš

Vienas iš ilgalaikės strategijos pliusų yra tai, kad maksimalus pelnas aukštyn yra potencialiai neribotas, nes teoriškai BTC kaina gali ir toliau kilti be lubų. Neigiamas pelno potencialas taip pat yra reikšmingas, nors ir neribotas, nes BTC greičiausiai nenukris žemiau nulio.

Geriausias šios prekybos scenarijus būtų, jei BTC kainos pakiltų arba smarkiai sumažėtų virš lūžio taškų, nes pelnas bus skirtumas tarp neatidėliotinos kainos ir pradinės kainos (9 500 USD), atėmus už du variantus sumokėtą premiją (skambutis ir įdėti).

Kita vertus, blogiausias šios prekybos scenarijus yra tas, kad BTC kaina išlieka pastovi ir baigiasi streiko kaina. Tokiu atveju abu variantai taps pinigais ir neturės jokios vertės, prarasdami visas įmokas (visas aukščiau pateiktame pavyzdyje 3000 USD nuostolis).

IV ir laiko skilimas: du veiksniai, kuriuos reikia stebėti

Numanomas nepastovumas ir laiko skilimas galėtų būti du svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, kai kalbama apie ilgą strategiją. Sėkminga ilgų kelionių strategija labai priklauso nuo padidėjusio IV. Spartus IV padidėjimas turi tendenciją padidinti dviejų galimybių vertę ir gali leisti investuotojams uždaryti pelną prieš pasibaigiant pasirinkimo galiojimo laikui..

Tuo tarpu laiko skilimas yra dar vienas elementas, galintis turėti įtakos rezultatui. Pirmą kartą sudarant sandorį, bent viena iš sutarčių (pirkimas ar pardavimas) būtų mokama už pinigus, o jei „Bitcoin“ kaina ilgesnį laiką liks nejudanti, tai gali sukelti bendros šios pozicijos vertės sumažėjimą. žymiai sumažėti. Be to, artėjant galiojimo laikui, didėja ir laiko mažėjimo greitis.

Išvada

Didėjant opcionų prekybai kriptografinių išvestinių finansinių priemonių erdvėje, prekybininkai gali pradėti naudoti patikrintas strategijas, tokias kaip „straddle“, kad optimizuotų savo pozicijas ir valdytų riziką. Tačiau prekyba išvestinėmis finansinėmis priemonėmis nerekomenduojama pradedantiesiems, nesuprantant įvairios dinamikos ir rizikos.

Atsakomybės apribojimas: ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investicijų, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me