KuCoin ir apdraudēts un BitMEX tiek iekasēts, taču Reddit MOON marķiera nosaukums tiek pārbaudīts

Lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Tā ir bijusi ārkārtīgi dramatiska nedēļa blokķēdes un kriptovalūtu pasaulē – it īpaši, ja runa ir par Amerikas Savienoto Valstu regulējumu. Mēs redzējām, ka viena nozīmīga digitālo aktīvu apmaiņa ir apdraudēta, zaudējot vairāk nekā 150 miljonus dolāru, un vēl viena kriptogrāfijas valūtas atvasinājumu birža, ko iekasē Amerikas Savienoto Valstu Tieslietu un preču nākotnes tirdzniecības komisija. Tikmēr Iekšējo ieņēmumu dienests piešķīra līgumus, lai pārkāptu Monero privātuma iespējas, un Reddit MOON kopienas atlīdzības žetons negaidīti nokļūst uz sakāmvārda.

Šīs nedēļas OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā ir viss, kas jums jāzina par šiem stāstiem un vēl vairāk..

KuCoin kompromiss, līdzekļi legalizēti, izmantojot decentralizētu apmaiņu

Singapūrā bāzētajā digitālo aktīvu apmaiņas centrā KuCoin pēc viena vai vairākiem hakeriem no karstajiem maciņiem tika iztukšoti vismaz 150 miljoni ASV dolāru. ziņots ieguva piekļuvi savām privātajām atslēgām. Tika nozagts daudz kriptovalūtu un uz Ethereum balstītu žetonu – ar jaunākajiem aprēķiniem lielāks nekā sākotnēji ziņots.

Galvenie līdzņemamie

 • Atbildot uz to, dažādi projekti īstenoja centralizētu kontroli, iesaldējot vai atceļot savus viedos līgumus – liekot apšaubīt to, cik decentralizēti daudzi no viņiem patiesībā ir.
 • Gan decentralizētās apmaiņas gan Kyber Network, gan Uniswap tika pievērstas uzmanības lokam, tiklīdz zagļi sāka mēģināt atmazgāt nozagtos līdzekļus, izmantojot DEX. Tas var piesaistīt lielāku regulatīvo uzmanību, jo decentralizētā apmaiņa turpina pieaugt.

BitMEX dibinātājus apsūdz ASV Tieslietu departaments un CFTC

ASV Tieslietu departamentam ir oficiāli apsūdzēts BitMEX dibinātāji Artūrs Hejs, Semjuels Rīds un Bendžamins Delo par Bankas slepenības likuma pārkāpšanu un sazvērestību finanšu likumu pārkāpšanā. Tika apsūdzēts arī atvasināto instrumentu biržas biznesa attīstības vadītājs Gregorijs Dveijers. Ziņu par apsūdzībām rezultātā Bitcoin cena samazinājās no 10 892 dolāriem līdz pat 10 438 dolāriem, kas ir vairāk nekā 4% kritums, un arī altkīnus piedzīvoja lielu izpārdošanu..

Galvenie līdzņemamie

 • Juridiskā sāga, kas notiks, visticamāk, izpelnīsies ievērojamu plašsaziņas līdzekļu uzmanību arī nākotnē, jo daudzi sagaida, ka Hejs un citi BitMEX vadītāji enerģiski aizstāvēs sevi tiesā. Dwyer advokāts jau paziņoja, ka viņš apstrīdēs apsūdzības.
 • BitMEX nesen paziņoja, ka sāks obligātu “Zini savu klientu” identitātes pārbaudi, ko daži nozares pārstāvji uzskatīja par sarkanu karodziņu, ka atvasināto instrumentu birža var izjust siltumu no ASV regulatoriem..

IRS piešķir divus līgumus, lai aizskartu Monero privātumu

Pēc tam, kad Iekšējo ieņēmumu dienests vispirms publiskoja savu mērķi iznīcināt uz privātumu vērstu kriptonauda Monero darījumu nomācošo raksturu, piešķirtie līgumi ķēdes analīzei un Integra FEC. Līgumu vērtība ir USD 625 000, un saņēmēji tika izvēlēti no 22 pretendentiem.

Galvenie līdzņemamie

 • XMR cena – varbūt pārsteidzoši – ir labvēlīgi reaģējusi uz ziņām, ka IRS ir piešķīrusi līgumus, lai izjauktu tā privātuma protokolu. Pēc paziņojuma privātuma monētas cena ir palielinājusies par 12,3% un ir par 3% vairāk nekā preses laikā. Pēdējā gada laikā XMR ir pieaudzis par 82,3%.
 • Tas nav pārsteigums, ka Chainalysis ieguva līgumu, ņemot vērā, ka tā regulāri saņem šādus bloku ķēdes izsekošanas līgumus no Amerikas Savienoto Valstu valdības. Savukārt Integra FEC šajā nozarē ir salīdzinoši nezināms nosaukums.

XMR cena ir palielinājusies, kopš tika piešķirti IRS līgumi, lai uzlauztu tā privātumam raksturīgo protokolu. Avots: MonētaGecko

Kik pārkāpa vērtspapīru likumu, Salt jāpiedāvā atmaksa ICO investoriem

Saskaņā ar trešdienas datiem Kik Interactive Inc., pārkāpjot vērtspapīru likumu, 2017. gadā piesaistot 100 miljonus ASV dolāru ar simbolisku pārdošanu nolēmumu no ASV Ņujorkas dienvidu apgabala apgabala tiesneša tiesneša Alvina Helleršteina. Kik izpilddirektors Teds Livingstons kopš tā laika ir izmantojis iespēju pārsūdzēt lēmumu, kas seko pēc tam, kad Vērtspapīru un biržu komisija iesniedza prasību 2019. gadā.

Tajā pašā laikā SEC ir pasūtīts ka sāls aizdevumiem pēc vērtspapīru likuma pārkāpšanas jāpiedāvā ieguldītājiem atmaksa par 2017. gada sākotnējo monētu piedāvājumu. Sāls ir jāmaksā arī norēķins 250 000 USD apmērā par to, ka tā nav reģistrējusi savu simbolisko pārdošanu regulatorā. Tomēr kreditēšanas platforma vēlāk reģistrēs savus SALT marķierus kā vērtspapīrus.

Galvenie līdzņemamie

 • Lēmums pret Kik, iespējams, nebūs pārsteigums daudziem kriptovalūtas telpā, kuri ir sekojuši tās likumīgajai cīņai ar SEC, ņemot vērā šķietami acīmredzami neizdevušos Howey testu – metriku, ko izveidojusi Augstākā tiesa, kas uzskata, vai darījumi ir vai nav var uzskatīt par vērtspapīriem.
 • Lēmums pret Salt var šķist mazliet kā spēcīgs pliķis uz plaukstas, jo kreditēšanas platformai ir jāpiedāvā tikai atmaksas, nevis tiešo atmaksu. 250 000 dolāru norēķins ir arī salīdzinoši neliels sods nozarē, kas ikdienā nodarbojas ar ievērojami augstākiem rādītājiem.
 • Pēc ziņu parādīšanās SALT cena – varbūt pārsteidzoši – bija pazeminājusi 140%. Tā varētu būt reakcija uz kreditēšanas platformas nodomu reģistrēt marķieri kā vērtspapīru SEC.
 • Lai gan šobrīd mēs tuvojamies 2020. gada beigām, šie nolēmumi parāda, ka nereģistrēti vērtspapīru piedāvājumi no 2017. – 2018. Gada ICO traku neizbēg no škotnes.

SALT cena ir labvēlīgi reaģējusi uz SEC rīkojumu, ka kreditēšanas platformai ir jāpiedāvā ieguldītājiem atmaksa. Avots: MonētaGecko

Reddit kopienas marķieris MOON redz, ka tirgus vāciņš ir nonācis pie mēness

Reddit kopienas marķējums r / CryptoCurrency subreddit, MOON, pašlaik tiek pārdots Ethereum bāzes stablecoin DAI – apļveida krustojumā.

Mēnesis eksistē tikai Rinkeby testnet un kā tāds netika pārdots atvērtā kriptovalūtas tirgū. Tomēr vietne ar nosaukumu xmoon.exchange ļāva MOON īpašniekiem pārveidot savus testnet žetonus atvasinātajā produktā ar nosaukumu xMOON, kuru pēc tam varēja tirgot, izmantojot automatizētu tirgus veidotāja biržu xDAI, DAI atvasinājumu, kuru var viegli pārvērst populārajā stablecoin.

Galvenie līdzņemamie

 • Sākot ar preses laiku, 1 MOON marķiera vērtība ir aptuveni 0,067 DAI, salīdzinot ar sākotnējo vērtību 0,095 DAI. Ņemot vērā tā pašreizējo piedāvājumu un valūtas maiņas kursu ar DIA, kopienas pilnvaras pašreizējais tirgus ierobežojums ir komiski palielināts septiljonu teritorijā, augstāka nekā visai pasaules ekonomikai.
 • Strauji samazinoties valūtas kursam, iespējams, MOON marķiera tirgus ierobežojums atkal samazināsies reālākos skaitļos.
 • Līdz šim MOON marķieris bija lielā mērā nevērtīgs. Tomēr decentralizēta MOON maiņa xMOON uz xDAI DAI drukā dažus aktīvus Redditors "brīva nauda."

Pēdējo mēnešu laikā DAI tirgus kapitalizācija ir dramatiski palielinājusies, galvenokārt pateicoties pieprasījumam pēc decentralizēta finansējuma. Avots: MonētaGecko

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me