ETH atvasinājumu dati parāda nenoteiktību pirms Ethereum 2.0 jaunināšanas

Partnerība starp OKEx un skew ir padarījusi sabiedrību pieejamu ETH atvasināto instrumentu tirdzniecības datiem, piedāvājot jaunus rīkus lielākai izpratnei.

Kaut arī Bitcoin (BTC) ir faktiskais tirgus līderis kriptovalūtas telpā, vēl viens digitālais aktīvs, kas ir pārdzīvojis smagus tirgus ciklus un pakāpju pārveidošanu, ir Ēteris (ETH). Ja lielāko daļu digitālo aktīvu vai nu veicina tikai mārketinga uzplūdi, vai arī tas samazinās "tvaika trauki" kategorijā Ethereum tīkls ir popularizējis lielāko daļu jauninājumu, ko šodien redzam kriptogrāfijas telpā.

Vai tā būtu decentralizēta apmaiņa, automatizēti naudas tirgi, autonomas organizācijas vai kāda no simtiem tīklā izveidoto decentralizēto lietojumprogrammu, Ethereum ir viens pats padarījis blokķēdes tehnoloģiju daudz pieejamāku. Faktiski tīkls ir bijis nozīmīgs, lai palaistu veselas nišas, piemēram, monētu piedāvājumus (ICO / STO / IEO utt.) Un jaunāko decentralizēto finansējumu..

Tā kā Ethereum tīklā bloķētā kopējā vērtība turpina pieaugt un tuvojas Ethereum 2.0 palaišana, interese par ETH dabiski pieaug. Lai atvieglotu tirgotājus un analītiķus, OKEx atkal ir sadarbojies ar analītikas firmu, lai publiski dalītos ar datiem no saviem ETH nākotnes un ETH iespēju tirgiem..

Jauno OKEx Ether informācijas panelis uz šķībs tiks publicēts šodien, un šajā rakstā mēs aplūkosim pāris diagrammas, kas šīs partnerības rezultātā ir pieejamas tirgus dalībniekiem. Lai iegūtu rūpīgāku informāciju par OKEx atvasinājumu datiem, lasītāji var apskatīt mūsu Bitcoin atvasinājumu informācijas paneļa ceļvedi.

OKEx ETH nākotnes līgumu un iespēju diagrammas

OKEx ETH atvasinājumu informācijas panelī uz šķībs ir 15 datu kopas. Tie ietver diagrammas par ETH nākotnes līgumiem, mijmaiņas darījumiem un opciju atvērtajiem procentiem un apjomiem, ETH mijmaiņas darījumu pret spot cenu, ETH nākotnes līgumu gada mainīgo bāzi, ETH iespēju atvērto procentu likmi pēc streika, lielākos ETH opciju apjomus un daudz ko citu..

Šajā pārskatā esam atlasījuši dažas no pieejamajām datu kopām. Ja jūs interesē uzzināt vairāk par nākotnes līgumiem un iespējām, lūdzu, skatiet mūsu ceļvedi par kriptogrāfijas atvasinājumiem.

24 stundas ETH nākotnes un mijmaiņas darījumu apjomi. Avots: šķībs

Noderīga ātrai uzziņai. Šī diagramma parāda ETH nākotnes līgumu un mijmaiņas darījumu (ar monētām un USDT norēķinu) tirdzniecības apjomus OKEx pēdējo 24 stundu laikā. No iepriekš redzamās diagrammas mēs varam atzīmēt, ka ETH-USDT mijmaiņas darījums ir vispopulārākais līgums, kas veido 28% no apjoma, kam seko ETH-USD nākotnes līgumi, kuru termiņš beigsies 2020. gada 25. decembrī..

ETH nākotnes līgumi un mijmaiņas darījumi – ikdienas apjoms un atklāta interese. Avots: šķībs

Vēl viena svarīga diagramma, lai novērtētu tirgus aktivitāti, atvērtā procentu likme šeit apzīmē atvērtu vai nepabeigtu līgumu vērtību – turpretī apjoms parāda tirgoto līgumu vērtību. Pieaugošā atklātā interese liecina par jaunu pozīciju atvēršanu, turpretī atvērto procentu kritums var būt saistīts ar pozīciju slēgšanu – vai nu peļņas gūšanas, vai likvidācijas vai termiņa beigām.

ETH iespēju apjomi un atklātā interese. Avots: šķībs

Tāpat kā iepriekšējie nākotnes darījumu apjomi un atvērto procentu diagramma, šī diagramma norāda to pašu metriku ETH opciju tirgiem. Aplūkojot abus, ir ātri redzams, ka ētera nākotnes līgumi ir populārāki, bet arī opciju tirgū ir pienācīgi apjomi un atvērti procentu skaitļi.

ETH nākotnes līgumi, kas aprēķināti ik gadu. Avots: šķībs

Noderīga tirgus analītiķu diagramma, nākotnes līgumi atspoguļo starpību starp bāzes aktīva spot un nākotnes līgumu cenām. Ja tirgus ir vērojams, pamats mēdz būt pozitīvs, jo nākotnes līgumu tirdzniecība ir augstāka nekā tūlītējā tirgū. Lāču fāzēs nākotnes līgumi var tirgoties zemāk nekā spot, nosūtot pamatu negatīvai teritorijai.

Ņemot vērā to korelāciju, nākotnes līgumi jebkurā brīdī ir tirgus gaidu rādītājs, kas ap pamataktīva nākotnes sniegumu. Iepriekš redzamā diagramma parāda, kā ETH nākotnes līgumi pēdējās 30 dienās lielākoties ir saglabājušies pozitīvi, ar periodiskiem kritumiem, īpaši septembra pirmajā pusē.

Interesanti, ka šie pilieni cieši atbilst tiem, kas redzami zemāk redzamajā diagrammā Bitcoin nākotnes dati no OKEx, kas ir pieejams arī šķībi.

BTC nākotnes līgumu gada ritošā vērtība. Avots: šķībs

Lai gan tie ir skaidri saistīti, abas diagrammas parāda, kā Ētera pamats ir daudz mazāk izturīgs salīdzinājumā ar Bitcoin un ātri seko cenu kritumam. Tas norāda, ka tirgus uzticība Ētera nākotnes sniegumam ir salīdzinoši vājāka un viegli satricina.

ETH iespējas atklāj interesi ar streiku. Avots: šķībs

Visbeidzot, mēs aplūkosim ETH iespēju atvērtās procentu likmes pēc streika diagrammas, kas atspoguļo pozīciju uzkrāšanos (atvērtā interese uz y ass) dažādos cenu punktos (uz x ass). Bez atvērto procentu uzkrāšanās ap pašreizējo tirgus cenu (~ 350 USD), iepriekš redzamā diagramma parāda lielu atvērto procentu koncentrāciju abos galējumos. Mēs varam redzēt pozīcijas, kas izveidotas ap USD 600 un vairāk, kā arī aptuveni USD 200 un mazāk.

Šis modelis zināmā mērā norāda, ka tirgus dalībnieki nav pārliecināti un neizlēmīgi par bāzes nākotnes sniegumu – noskaņojums atspoguļots arī iepriekš minētajās pamata diagrammās.

No fundamentālā viedokļa šis neuzticības un nenoteiktības trūkums varētu būt gaidāmā Ethereum 2.0 atjauninājuma rezultāts. Atšķirībā no nelieliem protokola uzlabojumiem, šis jauninājums ir būtisks, un tas Ethereum tīklu pārvietos no darba pierādīšanas uz likmes pierādījumu. Ņemot vērā to, kā tīklā darbojas veselas ekosistēmas, nav lieki teikt, ka daudz kas veic šo jauninājumu un tā veiksmīgu palaišanu.

Tā kā šīs ETH atvasinājumu diagrammas tagad ir publiski pieejamas, mēs ceram, ka tirgus dalībnieki varēs izmantot datus, lai labāk izprastu ETH tirgus.

Vai neesat OKEx tirgotājs? Uzziniet, kā sākt tirdzniecību!

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me