Bitcoin fondi turpinās vairoties 2021. gadā

Jau gadiem ilgi investori Amerikas Savienotajās Valstīs ir gaidījuši, kad regulatori apstiprina Bitcoin ETF. Līdz šim ir bijušas dažādu organizāciju iesniegtas lietojumprogrammas, kuras katru slēdz SEC.

Kaut arī, iespējams, Bitcoin ETF apstiprināšana, šķiet, ir neizbēgama, jo tirgus nobriest, ieguldītājiem, kamēr viņi gaida, šobrīd vai drīzumā būs pieejami citi ieguldījumu mehānismi. Tālāk ir sniegti daži to piemēri gan no ASV, gan ārpus tās.

Hauck ‘HAIC Digital Asset Fund I’ & Aufhäusers un Kapilendo

Mūsu pirmais piemērs ir arī nesen paziņotais ar nosaukumu “HAIC digitālo aktīvu fonds I”. Ar paredzamo 2021. gada 1. janvāra uzsākšanu tiek teikts, ka šis fonds nodrošina investoriem pasīvus ieguldījumus kriptogrāfisko aktīvu grupā, piemēram, Bitcoin, Ethereum un citur..

Ar minimālo ieguldījumu prasību 200 000 euro un maksu 2,05% apmērā šis jaunizveidotais fonds ir paredzēts institucionāliem un ieguldītājiem ar lielu neto vērtību.

Holgers Seps, Hauks & Norāda Aufhäuser valdes loceklis,

“Mēs redzam, ka digitālie aktīvi un kriptonauda kļūst arvien pievilcīgāki institucionālajiem investoriem. Uzsākot mūsu pirmo kriptogrāfijas fondu, mēs kopā ar Kapilendo esam izveidojuši novatorisku ieguldījumu mehānismu, kas mūsu klientiem ļauj rentabli un droši piekļūt jaunajai aktīvu klases kriptogrāfijai, vienlaikus ievērojot noteiktos Hauck kvalitātes standartus un augstos standartus. & Aufhäuser. ”

Kamēr Hauks & Aufhäuser uzraudzīs fonda pārvaldību, brīvības atņemšanas pakalpojumus sniegs Kapilendo.

3iQ ‘Bitcoin fonds’

Kopš darbības uzsākšanas 2020. gada aprīlī 3iQ ‘The Bitcoin Fund’ ir pieaudzis pēc lieluma un popularitātes satriecoši. Šis fonds piesaistīja daudzu uzmanību, jo tas bija viens no pirmajiem šāda veida sarakstiem valsts biržā – Toronto fondu biržā.

Sākot ar 2020. gada 4. decembri, Bitcoin fonds lepojas ar Neto aktīvu vērtība (NAV) vai USD 400 245 240,58 CAD. Fonds piedāvā pārvaldības maksu 1,95% apmērā un nodrošina ieguldītājiem iespēju gūt pakļaušanos īpaši Bitcoin ilgtermiņa novērtējumam, bez pašpārvaldes nepieciešamības..

Kamēr 3iQ pārrauga fonda pārvaldību, glabāšanas pakalpojumus sniedz Cidel Trust Company un Gemini Trust Company.

Lai gan dalības iemesli šādā fondā ir dažādi, 3iQ atzīmē, ka “Bitcoin ir zema korelācija ar dažām tradicionālajām aktīvu klasēm, piedāvājot vērtīgu portfeļa diversifikāciju & riska samazināšana, ”. Interesanti, ka tas ir kopīgs viedoklis ar dažādām ieguldījumu firmām, jo ​​arvien vairāk uzņēmumu ‘mostas’ uz digitālo aktīvu potenciālu.

Tā kā Bitcoin fonds kļūst par acīmredzamu panākumu, 3iQ uzskata, ka ir pietiekami daudz investoru vēlmes pēc līdzīgiem piedāvājumiem, kuru pamatā ir alternatīvi aktīvi. Kā tāds uzņēmums nesen ir paziņoja ka tai tika piešķirts apstiprinājums ‘The Ether Fund’ izlaišanai Toronto fondu biržā. Kā norāda nosaukums, šis fonds nodrošinās ieguldītājus ar Ethereum iedarbību, vienlaikus novēršot nepieciešamību pēc pašpārvaldes.

Pelēktoņu ‘Bitcoin Trust’

Tā kā Bitcoin ETF ASV joprojām nav pamanāms, institucionālie investori turpina pievērsties ‘Bitcoin Trust’. Šis Grayscale piedāvājums ir pieejams kā ārpusbiržas (OTC) produkts un nodrošina ieguldītājus ar Bitcoin iedarbību. Piekļuve trastam ir pieejama gan akreditētiem, gan institucionāliem ieguldītājiem, pēdējiem parādot ievērojamu procentu pieaugumu visā 2020. gadā.

Tiem, kas meklē pierādījumus tam, ka institucionālie investori ir ļoti pieprasījuši Bitcoin, nemeklējiet tālāk par pašreizējām prēmijām, kas saistītas ar Grayscale’s Bitcoin Trust. Pēdējās dienās fonda dalībnieki ir samaksājuši aptuveni 20-30% prēmijas salīdzinājumā ar tiešu Bitcoin pirkšanu. Šī piemaksa, protams, ir pamatota ar fonda sniegtajām ērtībām un drošību, jo tas novērš nepieciešamību pēc pašpārvaldes.

Neskatoties uz šo piemaksu, Grayscale Bitcoin Trust ir pieaudzis, lai noturētu aptuveni Pārvaldībā ir 6,4 miljardi USD.  Bitcoin Trust prasa vismaz USD 50 000 USD ieguldījumus un piedāvā 2% gada sponsora maksu.

Kaut arī Bitcoin Trust piedāvā un pārvalda Grayscale Investments, brīvības atņemšanas pakalpojumus nodrošina Coinbase Custody Trust Company.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me