Monētu kalšana: kriptonauda monētu ieguve no mājas pārskata

Monētu kalnu pārskats

Monētu kalts ir pašmāju kriptogrāfijas ieguves mašīna, kuras cena ir 799 USD. Jūs pievienojat all-in-one CoinmineOne kalnraču, tad tas iet uz darbu, iegūstot vienu no vairākām dažādām kriptonauda.

Kas ir Coinmine?

Coinmine ir Kalifornijas šifrēšanas palaišanas uzņēmums, kas ražo vienu produktu: Coinmine One viss vienā kriptogrāfi. Coinmine One ir tīrs dizains, kas tiek salīdzināts ar Mac. Tas ir arī stulbi viegli lietojams: jūs to pievienojat, pievienojat savam Wi-Fi, izmantojot mobilo lietotni, pēc tam mājās iegūstat kriptogrāfiju..

Uzsākot darbību 2018. gadā, Coinmine cena bija 799 USD. Šodien, 2019. gada oktobrī, Coinmine One cena ir 699 USD. Tas ir pieejams melnā vai baltā krāsā un tiek piegādāts 4 līdz 8 nedēļu laikā.

Coinmine One iekšpusē ir pilns Bitcoin zibens mezgls, kā arī mietošanas pakalpojumi. Atjauninājumi tiek instalēti ēterā. Kā reklamēts, jūs vienkārši pievienojat ierīci un ļaujiet tai iegūt jūsu izvēlēto kriptovalūtu.

Coinmine One nav paredzēts bitcoin iegūšanai: ierīce ļauj lietotājiem izdevīgi iegūt Monero, Zcash, Grin un Ethereum. Visām šīm kriptovalūtām ir pietiekami zems slieksnis, lai vidusmēra hobija kalnrači varētu iegūt nelielu ieguldījumu atdevi.

Tomēr 2019. gada jūnijā Coinmine, kuru atbalsta Coinbase un SocialLeverage, ieviesa atjauninājumu, kas lietotājiem ļauj saņemt algu bitcoin – lai gan ierīce joprojām faktiski neizrāda bitcoīnu. Tā vietā jūs iegūstat vienu no četrām iepriekšminētajām kriptogrāfijas valūtām, un tad Coinmine uzreiz pārvērš šo monētu bitcoin ar visaugstāko ātrumu jūsu vārdā.

Tagad par jautrām lietām – cik daudz naudas jūs varat nopelnīt ar Coinmine? Uzņēmuma pārstāvis apgalvo, ka Coinmine One rada USD 15 līdz 20 USD mēnesī USD cenās. Tas var likties vājš, it īpaši ņemot vērā vienu ziņojumu, kurā apgalvots, ka Coinmine One vajadzēs “45 gadus, lai sevi apmaksātu”. Acīmredzot, ja BTC cenas pieaugs, jūsu IA mainīsies, pamatojoties uz jau uzkrāto BTC.

Monētu kalnu iezīmes

monētu kalnu ieguvumu pārskats

Dažas no Coinmine One pārdošanas funkcijām ietver:

Plug and Play: Jūs atvienojat Coinmine One, pievienojiet to elektrības kontaktligzdai, pēc tam dažu minūšu laikā sākat kriptonauda.

Kontrolēts no iOS vai Android: Jūs kontrolējat Coinmine One no lietotnes Coinmine iOS vai Android. Visa mijiedarbība ar Coinmine One notiek, izmantojot šo lietotni. Piemēram, izmantojot šo lietotni, jūs izvēlaties, kuru kriptovalūtu vēlaties iegūt.

MineOS: Coinmine ir iebūvēta pielāgota operētājsistēma ar nosaukumu MineOS.

Bezvadu atjauninājumi: Monētu kalns nepārtraukti piegādās atjauninājumus MineOS, piemēram, Tesla. Tie ir būtiski atjauninājumi, kas būtiski ietekmē mašīnu, pievienojot jaunas kriptonauda un likmes iespējas.

Manas četras kriptogrāfijas valūtas: Coinmine ļauj jums iegūt četras dažādas kriptovalūtas, tostarp Monero (XMR), Zcash (ZEC), Grin (GRIN) un Ethereum (ETH). Šīs kriptovalūtas tika izvēlētas apzināti, jo grūtības ir pietiekami mazas, lai hobiju ieguvēji joprojām varētu gūt nelielu peļņu.

Kluss (40dB): Monētu kalts ir pārsteidzoši kluss, salīdzinot ar parastajiem kriptogrāfu kalnračiem, skrienot, pulkstenis sasniedz 40 decibelus. Salīdzinājumam vidusmēra cilvēks čukst pie 30dB, un normāla konversija ir 60dB.

Bitcoin režīms: Coinmine ir kaut kas tāds, ko sauc par “Bitcoin Mode”, kur jūsu ieguves peļņa tiek tieši konvertēta uz bitcoīnu, ļaujot jums izņemt ieguves peļņu bitcoin, nevis XMR, ZEC, GRIN vai ETH.

Starptautiskā piegāde uz atsevišķām valstīm: Monētu kalts oficiāli tiek piegādāts uz Amerikas Savienotajām Valstīm, Lielbritāniju, Kanādu un Austrāliju, lai gan desmitiem citu valstu pašlaik ir norādītas tiešsaistes pasūtījuma veidlapā.

Pērciet ar kriptogrāfiju vai USD: Coinmine One ir pieejams par 699 USD. Jūs varat maksāt kriptogrāfijā vai USD.

Pieejamais finansējums: Coinmine piedāvā finansējumu caur Quadpay, samazinot kopējo summu līdz četriem bezprocentu maksājumiem 174,75 USD apmērā.

Pārslēgt gaismas un skaņu: Coinmine One ir gaismas un skaņa. Tomēr jūs varat izslēgt šīs funkcijas ar pieskārienu.

Iebūvētais maks: Kā daļu no sava risinājuma all-in-one, Coinmine uzstāda jūs ar maku. Jūs varat ar

Pieejams baltā vai melnā krāsā: Monētu var iegādāties divās krāsu opcijās – baltā vai melnā.

Atlaide lielapjoma pirkumiem: Pērkot trīs vai vairāk Coinmine One vienības, jūs saņemsiet 5% atlaidi no kopējā pirkuma. Pērkot 10 vai vairāk vienības, jūs saņemsiet 10% atlaidi.

Monētu mīnus iegūst 5% samazinājumu: Ir svarīgi atzīmēt, ka Coinmine ņem 5% samazinājumu no visām jūsu raktuvēm. Šis samazinājums ir paredzēts Coinmine operētājsistēmas (MineOS) atbalstam un bezvadu atjauninājumu nodrošināšanai.

Drīzumā būs pieejams atbalsts: Coinmine plāno tuvākajā nākotnē atbalstīt Cosmos akciju iegādi, ļaujot jums izmantot akciju (PoS) kriptonauda, ​​nevis pašlaik atbalstīto darba (PoW) kriptonauda..

Nosūta 4 līdz 8 nedēļas: Negaidiet, ka saņemsit savu Coinmine One tūlīt pēc pasūtīšanas. Pašreizējais nosūtīšanas laiks ir no 4 līdz 8 nedēļām.

Kā darbojas monētu kalts?

coinmineone-miner-pārskats

Coinmine One ir vienkārši lietojams. Kā reklamēts, jūs pievienojat ierīci parastai kontaktligzdai, pēc tam ļaujiet tai sēdēt uz jūsu galda kriptonauda.

Coinmine viņu ierīci raksturo kā “pirmo kriptogrāfisko aparatūru visiem vienā”. Jūs varētu izveidot savu bitcoin ieguves platformu par lētāku cenu, pēc tam instalēt savu bitcoin zibens mezglu. Tomēr Coinmine ir paveicis visu smago darbu jūsu vietā, pēc tam to iesaiņojis jauka izskata baltā vai melnā korpusā.

Jūs faktiski nepieslēdzaties Coinmine One kalnračiem ar peli vai tastatūru, tāpat kā ar parasto datoru. Tā vietā iestatīšana pilnībā notiek, izmantojot mobilo lietotni Coinmine no jūsu iOS vai Android ierīces.

Coinmine One varat palaist jebkur, kur ir elektrība un Wi-Fi savienojums. Lai sāktu, izmantojiet šo pamatprocesu:

 • 1. darbība) Pievienojiet Coinmine One elektrības kontaktligzdai
 • 2. solis) Instalējiet lietotni iOS vai Android
 • 3. solis) Savienojiet savu Coinmine One ar Wi-Fi, izmantojot lietotni
 • 4. solis) ar vienu pieskārienu izvēlieties monētu, kuru vēlaties sākt iegūt

Tieši tā. Coinmine One sāks iegūt šo kriptovalūtu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Coinmine One tehniskās specifikācijas

Coinmine One tehniskās specifikācijas ir pārsteidzoši zemas, tāpēc jūs varat iegādāties kriptogrāfu par mazāk nekā 700 ASV dolāriem.

Coinmine One patērē mazāk enerģijas nekā, piemēram, PlayStation 4 (no 120 līdz 160 vatiem, atkarībā no kriptonauda, ​​kuru iegūstat). Tas izmanto arī AMD Radeon RX570 GPU – vidēja līmeņa videokarti, kas pašlaik ir pieejama aptuveni no 150 līdz 180 ASV dolāriem. Šeit ir ieskats hash rate jaudā, ko nodrošina kriptogrāfijas aparatūras ierīce CoinmineOne:

monētu mīna-hašrāta spēks

Pilna tehniskā specifikācija ietver:

 • Hašrats: 29 Mh / s (ETH), 900 h / s (XMR), 2,7 gps (GRIN), 300 zoles / s (Zcash), 4000 līdz 5000 sats / dienā (BTC)
 • GPU: RX580 8GB GPU
 • PROCESORS: Intel Celeron CPU
 • Operatīvā atmiņa: 8 GB RAM
 • Izmēri: 15,47 ”x 12,71” x 3,15 ”(393 mm x 323 mm x 80 mm)

Cik daudz es varu nopelnīt ar monētu?

Viņu gods ir tas, ka Coinmine nereklamē savu ierīci kā naudas nopelna mašīnu, kas ļauj jums ātri kļūt bagātam vienas nakts laikā. Tā vietā tie sniedz pamatotākas cerības.

Tātad, cik daudz naudas jūs varat nopelnīt, izmantojot Coinmine One?

Coinmine apgalvo, ka jūs varat nopelnīt apmēram $ 15 līdz $ 20 mēnesī, iegūstot kriptonauda ar ierīci. Tomēr, ņemot vērā elektroenerģijas cenas, jūsu peļņa ievērojami samazināsies.

Pēc šodienas bitcoin cenām tā paies apmēram 45 gadi lai nopelnītu pozitīvu IA par savu Coinmine One pirkumu, pieņemot, ka maksājat vidējās ASV elektrības likmes. Šī IA arī pieņem, ka grūtības un cenas paliek nemainīgas, un jūs nemaksājat nodokļus par saviem ienākumiem.

Ir taisnība, ka jūs varat gūt peļņu, iegūstot kriptogrāfiju ar Coinmine One – tā vienkārši nav liela peļņa. Lūk, cik daudz naudas jūs varat sagaidīt:

 • Ethereum: 1,25 līdz 1,50 ASV dolāri mēnesī
 • Monero: 0,50 līdz 1,00 ASV dolāri mēnesī

Pārējo kriptovalūtu atdeve ir mainīgāka atkarībā no grūtībām un cenām.

Ir svarīgi atcerēties, ka, ja kripto cenas ievērojami pieaug, tad arī jūsu IA ievērojami palielinās. Jūsu uzkrātā nauda tikko kļuva vērtīgāka.

Par monētu

Monētu kalns atrodas Rietumholivudā, Kalifornijā. Jūs varat sazināties ar uzņēmumu, izmantojot saziņas metodes atrodams šeit.

Monētu kalnu vada izpilddirektors Farbood ‘Farb’ Nivi. Nivi ir arī izpilddirektors un līdzdibinātājs privātajai veselības aprūpes praksei paredzētajā tīmekļa plānošanas, maksājumu un saziņas sistēmā Orchestra One..

2019. gada augustā Coinmine paziņoja par 2,5 miljonu ASV dolāru sākuma finansējuma kārtu. Kārtu vadīja Losandželosā bāzētā M13 Ventures, Republic Labs, Gumi Crypto un agrīnais Uber investors Šervins Piševars. Uzņēmumam ir

Coinmine apgalvo, ka no aprīļa līdz augustam uzņēmums salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi pieauga par 50%. Viņi arī ziņoja, ka 10% klientu kļuva par atkārtotu pircēju un mazāk nekā 4% atgrieza savus Coinmine One kalnračus.

Pēdējais vārds

Coinmine ir izveidojis pirmo kriptogrāfu “viss vienā”, plug-and-play. Tas ir vienkāršākais veids, kā iegūt kriptovalūtu no mājām, un tas pat nav tuvu. Tā ir gludi veidota balta vai melna ierīce, kas nevienā mūsdienu birojā neizskatīsies nevietā.

Un jā, Coinmine One burtiski kalt naudu no jūsu mājām. Dažu minūšu laikā pēc tā pievienošanas un iestatīšanas ar iOS vai Android ierīci jūs jau pelnāt naudu.

Sliktā daļa, protams, ir tā, ka jūs nepelnīsit daudz naudas – pat ar lētām elektrības cenām. Zema līmeņa tehnoloģiju dēļ jūs centīsities kādreiz nopelnīt 2 USD mēnesī.

Ja jūs meklējat vienkāršāko ieejas punktu kriptogrāfijas ieguvē, Coinmine One noteikti ir labākais risinājums. Nopietnākus kriptogrāfu kalnračus izslēgs zemo tehnoloģiju specifikācijas un zemā ieguves peļņa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me