Neapstiprināmie žetoni: kolekcionējami priekšmeti, māksla, spēles un daudz kas cits

Pēdējos gados blokķēdes nozare kļuva par lielu uzņēmumu tirgu, lai izlaistu savus produktus un pakalpojumus. Izplatītā virsgrāmatas tehnoloģija ne tikai palīdzēja uzņēmumiem izveidot savas virtuālās valūtas, bet arī varēja izveidot neizmantojamus žetonus (NFT).

Mūsdienās ir daudz tādu neatļautu žetonu izmantošanas gadījumu kā kolekcionējami priekšmeti, māksla, bloku ķēdē balstītu spēļu priekšmeti un arī spekulācijas. Turklāt kosmosā ir vairāki līderi, kas arī izmanto blokķēdes tehnoloģijas spēku, lai palīdzētu citiem izveidot savus kolekcionējamos žetonus.

Kas ir nepastāvīgs marķieris?

Non-Fungible Token ir kriptogrāfijas žetoni, kas lietotājiem nodrošina iespēju iegūt digitāli unikālas lietas. Galvenais šo NFT ieguvums ir saistīts ar to, ka tos nevar savstarpēji apmainīt, jo tas var notikt ar dažām privātumu vērstām virtuālām valūtām. Katrs no šiem NFT būs savdabīgs un īpašs savā veidā.

Šīs kvalitātes un specifikācijas dēļ NFT kļuva ļoti noderīgi daudzās nozarēs, pat ārpus tradicionālajām kriptogrāfijas un blokķēdes pasaulēm. Izmantojot NFT, uzņēmumi var viegli izveidot pārbaudāmi ierobežotus aktīvus, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju.

Mūsdienās šie NFT ir masveidā strādājuši pie tādiem blokķēdes tīkliem kā Ethereum (ETH) vai Tron (TRX), katram no tiem ir savi standarti. RSK tīkls lietotājiem, firmām un izstrādātājiem ļauj arī izveidot kolekcionējamus marķierus un NFT tikai ar dažām vienkāršām un vienkāršām darbībām.

Kolekcionējami CryptoKitties

Viens no veidiem, kā NFT ir paplašinājies, ir CryptoKitties. Varbūt šī bija pirmā reize, kad NTF masveidā izmantoja kriptogrāfijas lietotāji un kriptogrāfijas lietotāji. Platforma izmantoja Ethereum tīklu 2017. gadā un 2018. gada sākumā, lai izveidotu platformu, kurā lietotāji varētu apmainīties ar savācamajiem kaķiem – dažos gadījumos to vērtība bija tūkstošiem dolāru..

Šīs spēles neprāts noveda pie Ethereum tīkla sastrēgumiem, kas reģistrēja lielu darījumu maksu un lēnu apstrādes laiku. Daudzi lietotāji tajā laikā nolēma pāriet uz Litecoin (LTC) tīklu zemāko maksu un pārslodzes dēļ.

CryptoKitties atrisina precedentu. Lietotāji apmainījās ar NFT marķieriem, pat nezinot, ka viņi rīkojas ar unikāliem un vērtīgiem objektiem. Lietotājiem nebija jāzina, ka šie kaķi ir unikāli. CryptoKitties nebija divu vienādu kaķu, un katram no tiem bija unikāls ID kods, lai to identificētu.

NFT attīstība

ERC-721 tiek uzskatīts par NFT standartu. Šobrīd firmas un lietotāji to izmanto visā pasaulē, lai apstrādātu neatvietojamus žetonus. Kaut arī CryptoKitties bija pirmais risinājums, kas masveidā tika ieviests kriptogrāfiskajā telpā, ir daudz citu NFT izmantošanas gadījumu.

Spēles un citas iniciatīvas sāka izmantot šos NFT, lai lietotājiem piedāvātu iespēju rīkoties ar unikāliem blokķēdes bāzes žetoniem. Lietotāji varētu būt pārliecināti, ka viņu rīcībā esošie vienumi netiek atkārtoti un tos nevar kopēt.

Tagad, runājot par NFT, Ethereum nav vienīgā iespēja. RSK piedāvā arī viegli lietojamu risinājumu tiem, kas vēlas izveidot ERC-721 žetonus tikai ar dažām vienkāršām darbībām. Nākamajās sadaļās mēs analizēsim RSK ietekmi tirgū pašlaik un to, kā tā reklamē un izmanto ERC-721 marķierus.

Nākotnē mēs varētu redzēt, ka kriptogrāfija un tradicionālā māksla cita starpā tiek attēlota ar nepārvietojamiem marķieriem. NFT tirgus ir ļoti liels, un to noteikti izmantos tirgū esošie uzņēmumi un firmas.

Ir bijuši daži gadījumi, kad firmas un sporta komandas izveidoja savus NFT, lai dalītos savos līdzjutējos. Neskatoties uz to, ka tas nesasniedza lielu lietotāju skaitu, iniciatīvas noteikti ir bijis labs solis, lai vairotu zināšanas par trūkumu un blokķēdes unikalitāti starp lietotājiem, kas nav kriptogrāfijas lietotāji visā pasaulē. Tas joprojām ir agrs tirgus, un potenciālais pieaugums noteikti ir daudz nākotnes.

RSK izveido infrastruktūru, lai izveidotu kolekcionējamus žetonus

Kaut arī NFT marķiera izveide var būt kaut kā sarežģīta, RSK pašlaik ļauj lietotājiem sekot a vienkāršs ceļvedis, lai izveidotu nepārvietojamus marķierus. Tas būs ļoti vienkārši un izmantojot RSK bloku ķēdes tīklu. Lietotāji var vienkārši sekot uzņēmuma izveidotajiem norādījumiem vai izmēģināt jaunus risinājumus un iespējas, ja viņiem ir pieredze ERC-721 žetonu apstrādē.

ERC-721 marķieri ir ļoti svarīgi, jo tas ļauj lietotājiem nodot marķiera īpašumtiesības, kā arī ietver iespēju veikt vaicājumu marķiera īpašniekam. Tādā veidā lietotāji būs reālie aktīvu turētāji, kurus atbalsta blokķēdes tehnoloģija.

RSK dalās arī ar kopienu izglītojošs saturs par to, kā izveidot neatvietojamus žetonus RSK tīkla augšpusē, veicot tikai dažas vienkāršas darbības. Viņi ir rīkojuši tiešsaistes tīmekļsemināru, kurā viņi parāda visu informāciju, kas lietotājiem jāzina, lai RSK tīklā būtu izvietoti un neatgriezeniski lietojami marķieri..

Tur ir vairāki vebināri ko koplietoja RSK Smart un kas lietotājiem šobrīd ļauj cita starpā iegūt vairāk informācijas par NFT. Viņi kopīgo ļoti detalizētus ceļvežus ar Soli pa solim datiem, lai uzņēmumiem un izstrādātājiem būtu ļoti skaidra informācija par to, kā pareizi izveidot savus NFT tirgū un sākt izmantot savu varu..

Pēdējie vārdi

Pēdējos gados NFT ir paplašinājušies visā pasaulē. Ir bijuši daži uzņēmumi, kas piedāvā skaidrus risinājumus un informāciju par neuzstājamajiem žetoniem. Divi no šiem uzņēmumiem ietver CryptoKitties, kas ir izlaidusi pirmo veiksmīgo lietojumprogrammu un kolekcionējamo spēli, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, izmantojot NFT.

Tikmēr RSK katru dienu strādā, lai izglītotu sabiedrību par to, kā izvietot Non-Fungible žetonus. Viņi ir izveidojuši vebinārus un izglītojošu saturu, kas būs ļoti noderīgs, lai sabiedrība sāktu izmantot savus projektus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me