Grėsmingi „Ethereum“ GPU kalnakasiai turi Leonardo Renderio gelbėtoją

Kripto kasybos pasaulyje viskas buvo taip paprasta: atsisiųskite šaltinio kodą ir leiskite savo procesoriui atlikti darbą. Visi, turintys kompiuterį namuose, galėjo dalyvauti veiksmuose, o pinigų buvo uždirbta visiems, ypač tiems laimingiesiems, gyvenantiems šalyje, kur elektra kainuoja pigiai.

Na, dabar viskas pasikeitė, ir daugelis pasakytų, kad tai ne į gerąją pusę.

Pirminė bitkoinų tinklo vizija – ir tas pats pasakytina apie vėlesnį Ethereum tinklą – buvo decentralizuotas tinklas, kuriame dirbo vidutinis Džekas ar Džilas su savo įrenginiu. Tai pabrėžė demokratinė vizija, kai tinklo buhalterija buvo paskirstyta taip, kad vienam korporatyviniam subjektui būtų neįmanoma kontroliuoti kasybos darbų, kurie patikrina ir patvirtina sandorių blokus..

Neilgai trukus procesoriai buvo užtemdyti GPU, o vėliau, kad ASIC – konkrečios programos integrinės grandinės – išstumtų GPU, bent jau tiek, kiek tai susiję su Bitcoin tinklu..

Dabar „Ethereum“ tinklas, kurio architektai žinojo apie ASIC grėsmę jo sumanymo metu 2014 m., Gali tapti centralizuoto pavojaus auka, sakoma, kad jis būdingas ASIC. Dėl to kalnakasiai ieško būdų, kaip įvairinti GPU naudojimą, ir dirbtiniam intelektui (AI) suteikiama nauja galimybė – tai galios nestokojanti grafinio atvaizdavimo erdvė.

Dirbtinio intelekto diversifikavimo maršrutas buvo maždaug kurį laiką, tačiau atvaizdavimas yra palyginti naujas, tačiau nauji startuoliai, pvz Leonardo Renderis suderina savo verslo modelį ir technologijas su GPU kalnakasių, norinčių panaudoti perteklinį pajėgumą, poreikiais.

Taigi, kas yra ASIC grėsmė GPU kalnakasiams?

ASIC, nes jų vardas yra intymus, yra pasirengęs dirbti su „blockchain“ protokolo maišos algoritmu – jie labai gerai atlieka vieną dalyką.

Taip sėkmingai jie pateko į bitkoinų sferą, todėl dabar yra nuostolinga bandyti kasinėti naudojant GPU. GPU – grafiniai procesoriai – pasirodė esąs pranašesni bitkoinų kalnakasiai nei procesoriai, nes jie sugeba lygiagrečiai apdoroti užduotis, o tai reiškė, kad jie gali pasiekti kur kas aukštesnius maišos rodiklius, kurie taikomi naudojant nuoseklų procesoriaus skaičiavimo metodą..

Tačiau „Ethereum“ kasyboje vis dar dominuoja GPU, tačiau tai gali pasikeisti, nes pirmieji „Ethereum“ ASIC kalnakasiai dėl liepos mėn. Pristatyto Kinijos kasybos milžino ir ASIC gamintojo Bitmain.

„Bitmain“ dar balandį paskelbė, kad gandai, kuriuos ji dirbo rengiant ASIC „Ethereum“ kasybai, buvo teisingi, nors mažai žinoma apie realių rezultatų padidėjimą, kurio galima tikėtis iš kasybos naudojant „Antminer E3“, priešingai nei teigia gamintojas..

Tačiau, jei „Bitmain“ pareikštos pretenzijos yra beveik tikslios, GPU Ethereum šachtininko dienos gali būti suskaičiuotos.

Nauja „Antminer E3“ sakoma, kad jis gali atlikti 180 MH / s maišos spartą. Tai lyginama su maždaug 232 MH / s aštuonių procesorių įrenginiu „AMD RX580“ kortelėmis.

Kadangi „Antminer E3“ kaina yra 2150 USD, palyginti su aštuonių įrenginių GPU sąranga, kuri bus maždaug 2800 USD, efektyvumo skirtumas yra didelis. Kai „Bitmain“ pradės pristatyti E3, gali pastebėti didžiulį antrinės GPU perpardavimo rinkos augimą, nes savininkai nori susigrąžinti dalį dabar reikalingų vienetų perviršio..

Vaizdo kreditas: „Wikimedia“

Centralizacijos pavojai, įvairinimo atsakymai

Be abejo, „Bitmain“ parduoda savo ASIC visiems atvykėliams, todėl nėra jokios priežasties, kodėl reikėtų centralizuoti kasybos galią. Tačiau „Bitmain“ taip pat yra didžiausias savo produkto galutinis vartotojas didžiuliai kasybos ūkiai, supakuoti pilni savo ASIC.

„Bitmain“ kontroliuoja apie a ketvirtį bitkoinų tinklo maišos galios per „AntPool“ ir „BTC.com“ kasybos telkinius. Kadangi „Ethereum“ tinkle yra lankytinų vietų, GPU naudojimo įvairinimo klausimas dabar yra aktualus kalnakasiams.

Kaip jau minėjome, labiausiai paplitusi alternatyva yra dirbtinio intelekto (AI) srityje, kur procesoriaus galia yra labai reikalinga, o GPU puikiai tinka užduočiai atlikti, nes, pavyzdžiui, mašininis mokymasis neuroniniuose tinkluose paprastai apima daug mažų skaičiavimų skaičiavimą kur lygiagretus apdorojimas veikia gerai.

Skaičiavimo galios paklausą skatina dirbtinio intelekto augimas, kuris turėtų tęstis, kai kuriama vis daugiau programų, o mokslas savo ruožtu ir toliau tobulėja, o tai lemia dar didesnę paklausą..

Kaip matėme, yra ir antroji galimybė, taip pat kilusi iš naujos kompiuterio naudojimo tendencijos, kuri taip pat sparčiai plečiasi, galbūt eksponentiškai, grafinio atvaizdavimo pavidalu..

Mes beveik laikome savaime suprantamu dalyku tikėtis pamatyti iš pažiūros tikroviškai atrodančius kosminius laivus, dalyvaujančius tarpgalaktiniame mūšyje, arba karių armijas, kovojančias su ja fantazijos pasaulyje. Tokios scenos yra įmanomos tik dėl to, kad reikia suskirstyti didžiulę skaičiavimo galią, kad būtų galima pateikti kompiuterio sukurtus vaizdus (CGI). Reikalingi ištekliai yra dideli. Naudojant a „Nvidia 1060“ GPU vieno kadro pateikimas užtruktų 24 valandas, o antroje juostoje yra 24 kadrai. Neįtikėtina, bet tai reiškia, kad reikės vienos sekundės CGI animacijos perteikimo.

Taikant CGI techniką, reikalingą filmų, žaidimų ir platesniame korporacijų pasaulyje komunikacijos ir reklamos srityje, trūksta paklausos ir pasiūlos..

Grafiniam atvaizdavimui reikia jūsų GPU energijos

„Leonardo Render“, kuris jau teikia teikimo paslaugas, pasitelkdamas „blockchain“, sukasi pateikti decentralizuotą grafinio atvaizdavimo sprendimą, kuris galėtų suderinti pasiūlą su paklausa. Savo partneriams su JAV kasybos įrenginių teikėju ji pasiūlys savo klientams prieigą prie „blockchain render“ ūkio Giga-Vatas, kuris turi 23 000 GPU 11 ha žemės JAV vakarinėje pakrantėje.

Dalis jų aukos, kuri šuolis šifravimo kasėjams, yra derliaus gaunamas derlius. Grafinis atvaizdavimas rodo, kad grąža, kurią šiuo metu galima gauti iš kasybos „Ethereum“ tinkle, padidėja 1,751% – 0,027 USD, palyginti su „Leonardo PPU“ kasykle – 0,50 USD, matuojant GPU / val..

Tai jaučiasi labai protingu Leonardo Renderio žingsniu, kurio sprendimas bus tinkamoje vietoje tinkamu laiku, kai „Bitmain“ pradeda stiprinti „Antminer E3“ gamybos linijas, o „Ethereum“ GPU kalnakasiai ieško alternatyvų. Kriptografai galės pateikti savo padalinius „Leonardo“ tinkle per atvaizdavimo platformos LEOS žetoną.

„Bitmain“ „Ethereum ASIC“ kol kas nėra laukinėje gamtoje (nors yra gandų, kad tyliai su jais kasėsi iš anksto nepranešusi), todėl žadėtas efektyvumo padidėjimas nebuvo išbandytas. Taip pat bus įdomu pamatyti, kaip „Bitmain“ kovojo su Ethash „Ethereum“ algoritmo reikalavimas dideliam kiekiui saugyklos, verčiantis kalnakasį praleisti didžiąją laiko dalį skaitant iš 1 GB duomenų rinkinio, o ne skaičiavimo užduočių atlikimas.

Taip pat yra galimybė, kad pagrindiniai „Ethereum“ kūrėjai pateiks atnaujinimus, kurie galėtų „sumūryti“ (padaryti netinkamą) ASIC.

Tačiau yra daugybė kitų „blockchain“ tinklų, kurie, be „Ethereum“, gali būti jautrūs ASIC kasybai, todėl pelningo alternatyvaus fiksuotų išlaidų, susijusių su kriptografijos kasyba, klausimas neišnyks. Dirbtinis intelektas ir perdavimas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me