Viskas, ką reikia žinoti apie kriptovaliutą „Ardor“ Pradedančiųjų vadovas 2018 m

„Ardor“ (ARDR) yra vienas garsiausių vardų „Blockchain-as-a-Service“ (BaaS) teikėjų srityje. Tai vieša „blockchain“ platforma, suteikianti vartotojams galimybę pasiekti Nxt ir viskas, ką gali pasiūlyti „blockchain“ technologija. Tai taip pat siūlo įmonėms galingą „blockchain“ aplinką su labai pritaikoma infrastruktūra.

„Ardor“ gali pasigirti pagrindine grandine ir įvairiomis pritaikomomis vaikų grandinėmis. Pagrindinė grandinė tvarko viską, pradedant „blockchain“ saugumu ir baigiant decentralizacija, o vaikų grandinės yra paruošti naudoti, pritaikomi ir savarankiškai diegiami sprendimai, sukurti verslui. Pagrindinė grandinė yra blokinė grandinė, kuri apsaugo visas vaiko grandines ir padeda apdoroti jų sandorius.

pagrindinė grandinė

Suprasti, kaip veikia „Ardor“

Norint suprasti, kaip veikia „Ardor“, pirmiausia reikia sužinoti Nxt, nes minėtas tinklas dažnai vadinamas „Nxt 2.0“. Trumpai tariant, „Ardor“ yra pagrįstas „Nxt“ ir pasižymi tomis pačiomis galimybėmis bei keliomis pažangiomis funkcijomis.

funkcijos

„Nxt“ pirmą kartą buvo paleistas 2013 m. Ir buvo vienas pirmųjų ICO, kuris kada nors pradėjo veikti kriptovaliuta. „Nxt“ turi kitų dėmesio vertų pasiekimų, pavyzdžiui, yra vienas iš pirmųjų projektų, kurių „blockchain“ yra užkoduotas nuo nulio. Tai taip pat buvo pirmoji „blockchain“ platforma, visiškai ir sėkmingai įdiegusi „PoS“ („Proof-of-Stake“) algoritmą..

Kad ir koks būtų galingas „Nxt“, jis nebuvo tobulas. Didžiausia „Nxt“ problema yra vietinių žetonų naudojimas sandorio mokesčiams. Platforma taip pat garsėjo savo „blockchain“ išsipūtimu. Iš esmės tai reiškia, kad bet kuris vartotojas, norintis valdyti mazgą, turi atsisiųsti šimtus GB duomenų, kad mazgas būtų paleistas ir paleistas. Kai pridedama daugiau operacijų, padidėja ir bet kokio mazgo valdymui reikalinga saugykla. Kitas didelis „Nxt“ klausimas buvo kova padėti klientams išlaikyti pritaikomas platformas.

„Ardor“ veikia gana panašiai, tačiau pagerina naujų blokų grandinių įgyvendinimą. Jis atskiria funkcionalumą ir saugumą kelių grandinių pagalba. Trumpai tariant, bet koks naujas „Ardor“ projektas bus sukurtas kaip vaikų grandinė.

Ši savybė suteikia greitį, kuris yra vienas didžiausių „Ardor“ pardavimo taškų. Ši nauja struktūra reiškia, kad vaikų grandines galima įgyvendinti per kelias minutes ar valandas. Apdoroti bloką, kuriame yra visos antrinės operacijos, užtruks maždaug 60 sekundžių.

Kad viskas būtų dar geriau, platforma išsprendžia įprastą „blockchain“ išsipūtimą, susijusį su „Nxt“ per išmaniąją operacijų genėjimo sistemą. Tai reiškia, kad „blockchain“ yra keičiamo dydžio ir tai taip pat reiškia, kad vaiko grandinės operacijos duomenys bus apkarpyti, kad būtų sumažintas visos „blockchain“ dydis.

Kas yra Ignis?

Ignis (IGNIS) yra pirmoji „Ardor“ vaikų grandinė, sukurta „Jelurida B.V.“ kūrėjų komandos, įrodanti ir išbandanti „Ardor“ pasirodymą. Jis taip pat buvo paleistas per ICO, kuris surinko 15 milijonų dolerių, o tai buvo daugiausia panaudota plėtros tikslams.

Komandai vadovauja vienas iš įkūrėjų, generalinis direktorius ir vyresnysis kūrėjas Lioras Yaffe’as, užsiimantis kompiuteriais ir programavimu nuo 13 metų. Tarp kitų didelių vardų yra Kristina Kalcheva, įkūrėja, generalinė direktorė ir teisės ekspertė Petko. Petkovas, vienas iš įkūrėjų ir pagrindinis kūrėjas bei pagrindinis programinės įrangos architektas Tomislavas Gountchevas.

vaiko grandinė

Rinkos situacija

„Ardor“ žetonas užima 63 vietą „CoinMarketCap“ kurio bendra kapitalizacijos riba yra 175 729 006 USD ir apyvarta yra 998 999 495 ARDR. Ignis (IGNIS) šiuo metu užima 159 vietą „CoinMarketCap“ kurio bendra kapitalizacija yra 48 583 514 USD, o apyvartoje yra 761 143 950 IGNIS, iš viso 999 449 694 IGNIS.

„Nxt“ yra tiesiai tarp minėtų kriptų, garbingoje vietoje 96 vieta. Bendra rinkos kapitalizacija yra 96 ​​913 784 USD, o jos apyvarta yra 998 999 942 NXT iš viso 1 000 000 000 NXT. Šio rašymo metu „Ardor“ (ARDR) prekiavo 0,17 USD, IGNIS – 0,06 USD ir „Nxt“ – 0,09 USD..

„Ardor“ šiuo metu palaiko keletas populiariausių šifravimo biržų, tokių kaip „HitBTC“, Upbit, Bittrex, Poloniex, „OKEx“, ir LiteBit.eu.

turgus

„Ardor“ laikymas

Kadangi „Ardor“ yra pagrįstas „Nxt“, nenuostabu, kad ARDR žetonus galite laikyti bet kurioje iš oficialių „Nxt“ piniginių, taip pat „Nxt“ palaikančių trečiųjų šalių. Tačiau geriausias būdas saugoti ARDR yra naudoti oficialųjį „Ardor Blockchain“ piniginė. Piniginė sukurta taip, kad vartotojai galėtų naudotis visomis pažangiausiomis „Ardor“ blokų grandinės technologijomis, ir yra palaikoma „Windows“, „MacOS“, „Linux“, ir „Android“.

Kitos naudingos interneto piniginės yra „Ardor Lite“ piniginė, „Sigbro“ neprisijungusi piniginė, ir „FreeWallet“.

Investuotojo galimybės

Daugelis sutinka, kad visos trys platformos „Ardor“, „Nxt“ ir „Ignis“ yra labai geros galimybės investuoti, ypač jei rinka plėsis ir augs. Visų pirma „Ardor“ turi vieną iš geriausių „blockchain“ pagrįstų sprendimų. Negalima paneigti, kad „Jerurida“ įmonė teikia investuotojams daug ką pagalvoti, kai reikia investuoti į vieną iš savo produktų..

Įdomiausias aspektas bet kuriam investuotojui yra tas, kad „Ardor“, „Nxt“ ir „Ignis“ labai skiriasi nuo beveik visų kitų šiuo metu rinkoje esančių kriptovaliutų, nes dauguma kitų kriptografinių įrenginių yra pagrįsti „Ethereum“ arba „Bitcoin“. Jei esate investuotojo tipas, manantis, kad geriausias būdas sumažinti riziką yra diversifikuoti savo portfelį, tada visos trys aukščiau išvardytos kriptovaliutos yra vertos jūsų dėmesio..

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, svarbu nepamiršti, kad „Ardor“ yra labai galinga platforma, kurią gali labai gerai pritaikyti kelios kompanijos visame pasaulyje, nes ji siūlo trumpą įgyvendinimo laiką ir labai platų pritaikomumą. Dėl to tai idealiai tinka įmonėms, norinčioms dirbti su „blockchain“ technologijomis, tačiau neturinčioms resursų kurti individualų iš pagrindų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie projektą, investuotojai ir vartotojai gali apsilankyti Oficiali svetainė. Kiti verti dėmesio ištekliai apima projektą „BitBucket“ saugykla, Baltas popierius, planas, forumas, „Facebook“ puslapis, Reddit, ir „Twitter“, Nesantaika, ir Atleistas kanalus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me