Pieņemt Bitcoin maksājumus: izmantojamie 14 tirgotāju vārti

pieņemt Bitcoin maksājumus

Mēs jau esam aprakstījuši, kur tērēt bitcoin, bet tagad apskatīsim, kā tirgotājiem darbojas bitcoin maksājumu pieņemšana, un uzzināsim labākos veidus, kā saņemt kriptovalūtas maksājumus uzņēmumiem un e-komercijai.

Kā pieņemt kriptogrāfijas maksājumus tirgotājiem

Pēdējo četru līdz piecu gadu laikā globālā kriptogrāfijas kopiena ir piedzīvojusi milzīgu uzņēmēju skaita pieaugumu, kas darbojas šajā arvien pieaugošajā finanšu jomā. Šajā rakstā mēs centīsimies iepazīstināt ar detalizētu rokasgrāmatu par to, kā neatkarīgi uzņēmēji un tirgotāji var sākt racionāli / vienkārši pieņemt Bitcoin (BTC) savām precēm. Dažas no galvenajām tēmām, kas tiks aplūkotas šajā rokasgrāmatā, ir šādas:

  • Kurš maks ir ideāls, lai atvieglotu galvenos biznesa darījumus.
  • Kā apstrādāt ar BTC saistītos tx personīgi, kā arī digitālā veidā
  • Kuras fiziskās platformas tirgotāji var izmantot, lai apstrādātu tirdzniecības vietu mijiedarbību
  • Kādus pakalpojumus (fiziskos vai digitālos) var izmantot, lai pārvērstu Bitcoin citās digitālajās vai fiat valūtās
  • Kā tirgotāji var samazināt ar tirgus svārstībām saistītos zaudējumus
  • Top 14 Bitcoin maksājumu vārtejas, ko izmantot uzņēmumiem un uzņēmumiem

Kāpēc tirgotājiem būtu jāizvēlas BTC?

kā pieņemt Bitcoin maksājumus

Pirms iedziļināties tajā, kā tirgotāji var pieņemt BTC maksājumus, mūsu lasītājiem varētu būt noderīgi izprast galvenos ieguvumus, kas saistīti ar galveno kriptonauda. Lai sāktu, mēs varam redzēt, ka vissvarīgākā Bitcoin izmantošanas priekšrocība ir tā, ka visi valūtas vietējie darījumi ir pilnīgi neatgriezeniski. Lai sīkāk aprakstītu šo jautājumu, mēs varam redzēt, ka lielākā daļa tradicionālo fiat maksājumu apstrādātāju vai nu izmanto bankas, vai citas starpniecības platformas, lai atvieglotu viņu darījumus. Tā rezultātā tirgotājiem bieži nākas saskarties ar zaudējumu iespējamību, kas radušies atmaksas un citu līdzīgu izkrāpšanu dēļ. Kaut arī tirgotāji, kurus skar šādi jautājumi, var diezgan viegli iesniegt pieprasījumu par atmaksu, viss process var būt diezgan grūts un laikietilpīgs.

Runājot par Bitcoin (BTC), nav iespēju atgūt naudu, jo aktīvs izmanto decentralizētu tīklu – kas neatstāj vietu sliktiem dalībniekiem, kuri pieprasa atmaksu (saistībā ar strīdīgiem gadījumiem). Ne tikai tas, ka BTC unikālās darbības struktūras dēļ centralizētas pārvaldības aģentūra (piemēram, banka, Paypal, aizdevēja iestāde utt.) Nekad nevar iesaldēt visus ar valūtu saistītos kontus..

Citas galvenās Bitcoin priekšrocības ir:

Zema Tx maksa: Kaut arī kredītkaršu operatori un maksājumu pakalpojumu sniedzēji parasti iekasē no klientiem lielās maksas likmes, kas ir aptuveni 3 +% (kopā ar reklāmguvumu maksu), BTC darījumus var apstrādāt par aptuveni 1 USD neatkarīgi no maksājuma lieluma.

Nākotnes tehnoloģija: Ar katru dienu arvien vairāk cilvēku sāk apzināties finansiālo potenciālu, kas kriptovalūtām (piemēram, BTC) patiešām piemīt. Šajā sakarā daudzi eksperti uzskata, ka tirgotāji, kuri sāk pieņemt alternatīvas monetārās tehnoloģijas, piemēram, Bitcoin, varēs piesaistīt vairāk klientu, it īpaši, kad laiks iet un pasaules finanšu sektors pāriet uz pilnīgi digitālu darbības veidu.

Ko meklēt, izvēloties BTC maku maksājumu pieņemšanai

bitcoin maku maksjumu pieemanai

Lai tirgotājs varētu sākt pieņemt Bitcoin (BTC) maksājumus, viņam / viņai jāiegūst kriptovalūtas maks. Šajā sakarā jāuzsver, ka viens no drošākajiem seifa risinājumiem ir Bitcoin Core, jo tas ir pilnīgi pašpietiekams un neprasa, lai tā īpašnieks būtu atkarīgs no trešo pušu serveriem, tomēr tas piemin ka seifam var būt vajadzīgs ilgs laiks (dažreiz no nedēļām līdz mēnešiem), lai tas pilnībā darbotos, jo tas prasa lietotājiem lejupielādēt visu Bitcoin blokķēdes vēsturi.

Šajā ziņā lietotājiem var būt vieglāk izmantot seifa opciju, kas ir ievērojami vieglāka attiecībā uz tā kopējo resursu patēriņu, piemēram, “Blockchain Wallet” – glabāšanas risinājumu, kas ir ļoti draudzīgs procesoriem un kuru var iestatīt dažu minūšu jautājums. Ar to teikts, seifs patiešām ir atkarīgs no dažām trešo pušu vienībām un tādējādi ir vairāk pakļauts ārējiem iebrukumiem, kā arī trešo pušu uzlaušanai, ko Bitcoin Core.

Viena no Blockchain Wallet galvenajām priekšrocībām ir tā, ka tiklīdz tajā tiek saņemts BTC tx, tas kļūst lietotājam pieejams tēriņiem. Tas ir krasā pretstatā Bitcoin Core un citiem mīkstajiem maciņiem, kuriem nepieciešami vairāki apstiprinājumi, pirms attiecīgie kriptogrāfijas aktīvi kļūst izmantojami. Piemēram, lai apstiprinātu darījumu, Bitcoin Core ir nepieciešams vismaz viens apstiprinājums – process, kas var ilgt no 10 līdz 60 minūtēm, atkarībā no tīkla sastrēgumiem. Turklāt mīkstajiem seifiem (piemēram, Coinbase) ir nepieciešami trīs apstiprinājumi, kas klientiem dažkārt var likt gaidīt visu dienu. Tas mazumtirdzniecības klientus ne tikai padarīs piesardzīgus pret šo tehnoloģiju, bet arī padarīs Bitcoin diezgan nederīgu ikdienas darījumiem.

Visbeidzot, ir ārkārtīgi svarīgi, lai tirgotājs pirms iegādāto preču nodošanas analizētu no klienta saņemto BTC maksājumu, lai pārliecinātos, ka ir izmantota vajadzīgā darījuma maksa. Tas ir tāpēc, ka, ja netiek izmantota pietiekami augsta TX maksa, maksājums dažreiz var ilgt vairākas dienas. Ne tikai tas, ka, ja maksas summa tiek iestatīta uz nulli, pastāv iespēja, ka maksājums var neizdoties pat notikt.

Vieglākais veids, kā saņemt Bitcoin Online

Vieglākais veids, kā saņemt Bitcoin maksājumus tiešsaistē

Lai tirgotāji varētu pieņemt BTC, viņiem ir jāpiekļūst savam maciņam un jādodas uz sadaļu Sūtīt / saņemt. Piemēram, ja tirgotājs vēlas pieņemt maksājumu, viņam / viņai jāiet uz cilni “saņemt” un jānokopē norādītā adrese, lai pēc tam to varētu piegādāt maksājuma saņēmējam. Ir ārkārtīgi svarīgi, lai tirgotājs pārliecinātos, ka adrese tiek kopēta uzmanīgi, jo pat neliela kļūda (t.i., viena nepareiza burts vai cipars) var izraisīt maksājuma nosūtīšanu uz pilnīgi citu maku un naudas zaudēšanu uz visiem laikiem.

Citi izceļami punkti:

Tiešsaistes tirgotājiem ideālā gadījumā būtu jānosūta klientiem savas BTC maka adreses pa e-pastu, īsziņu vai IM. Turklāt viņi var arī izdrukāt savas adreses oficiālajos rēķinos un vienkārši izmantot to pašu dokumentu atkal un atkal visiem turpmākajiem finanšu darījumiem..

Papildus manuālu BTC maksājumu pieņemšanai tirgotāji var arī digitalizēt savus maksājumus, izmantojot spraudņus, kas paredzēti tādām platformām kā WordPress un OpenCart.

Kā saņemt BTC no fiziskas atrašanās vietas?

Kā saņemt BTC no fiziskas atrašanās vietas?

Lai mazumtirdzniecības veikalu operatori saņemtu BTC maksājumu, standarta seifa adreses kopēšanas un nosūtīšanas klientam process var būt diezgan grūts un neefektīvs. Tādējādi, lai procesu padarītu racionalizētāku, tirgotājiem var būt daudz vieglāk izmantot QR kodu (kas ir saistīts ar viņa vietējo kriptogrāfijas maku) ienākošā maksājuma apstrādei. Visvienkāršākajā nozīmē QR kods ir melna kvadrāta bloks, kas satur visus nepieciešamos datus, kas saistīti ar dažādām digitālajām un fiziskajām atmiņas vienībām. Ne tikai tas, ka šāda koda izmantošana pilnībā novērš jebkādas iespējas klientiem nosūtīt savus līdzekļus uz nepareizu adresi.

Lai tirgotājs ļoti vienkāršotu BTC maksājumu saņemšanas procesu, viņš / viņa norēķinu kasē var vienkārši parādīt ar maku saistīto QR kodu. Tas var ļaut klientiem vienkārši pieteikties savos mobilā maka risinājumos un skenēt parādīto kodu. Šis process burtiski aizņem tikai dažas sekundes, un tas ļauj digitālos maksājumus pārsūtīt gandrīz acumirklīgi. Turklāt daži mazumtirgotāji pat izmanto planšetdatoru, kas paredzēts tikai BTC maksājumu pieņemšanai. Planšetdatorā var izmantot tādu lietotni kā Blockchain Merchant, kas klientam automātiski ģenerē pielāgotu QR kodu, lai skenētu un nosūtītu nepieciešamos līdzekļus.

Visbeidzot, ja mazumtirgotājs pilnībā vēlas novērst jebkādas zādzības iespējas, viņš / viņa var saviem klientiem nodrošināt QR kodu, kas ir saistīts ar bezsaistes maku (kura pat nav veikalā, kurā tiek apstrādāta tx).

Valūtas kursa noteikšana

kā pieņemt kriptogrāfijas maksājumu likmes

Vēl viens būtisks elements, pieņemot BTC maksājumus, ir pareiza valūtas maiņas kursa izmantošana – tā kā šķiet, ka Bitcoin cena dažādās kriptovalūtu tirdzniecības platformās atšķiras. Tāpēc, lai tirgotāji saglabātu cenu atbilstību, viņiem ir jāizmanto viena valūtas maiņa un jāizmanto tās tx likme, lai atvieglotu dienas maksājumus. Šajā ziņā tirgotājam vislabāk ir pieturēties pie izveidotas apmaiņas, kas ir vispiemērotākā konkrētajā valstī. Piemēram, Bitfinex, Coinbase, Kraken var izmantot USD.

Tehniskākā piezīmē mēs varam redzēt, ka, lai tirgotāji varētu aprēķināt precīzu summu, kas viņiem pienākas BTC izteiksmē, viņi var vienkārši sadalīt produkta pārdošanas cenu ar BTC vērtību attiecīgajā laika posmā..

Manuālus aprēķinus var veikt arī tirgotāji, lai noteiktu, cik daudz Bitcoin (BTC) maksājuma saņēmējam ir jānosūta par viņa / viņas konkrēto pasūtījumu.

Šodien ir vesela virkne Bitcoin balstītu e-komercijas spraudņu, kurus var izmantot, lai ar pogas nospiešanu automatizētu konvertēšanas procesu. Ir svarīgi to darīt kā laika ziņā jutīgu darījumu pastāvošās nepastāvības dēļ.

Pakalpojumi, kas ļauj tirgotājiem pārveidot savu BTC uz Fiat

Ļaujiet tirgotājiem pārveidot savu BTC uz Fiat

Tā kā lielākā daļa mūsu lasītāju, iespējams, labi zina, viena no lielākajām problēmām, pieņemot BTC, ir tirgus nestabilitātes elements – ti, Bitcoin cena var diezgan būtiski mainīties laikā, kad to iegūst pārdevējs, un tad, kad tā ir tiek pārdots par fiat. Šajā sakarā ir vērts pieminēt, ka patlaban pastāv vairāki pakalpojumi, kas aizsargā tirgotājus no tirgus zaudējumiem (jo tie ļauj gandrīz nekavējoties veikt Bitcoin konversijas).

Viens no spilgtākajiem šāda pakalpojuma piemēriem ir Bitpay, platforma, kas ļauj lietotājiem nekavējoties apmainīt savu BTC uz fiat – konvertētie līdzekļi dažu minūšu laikā tiek pārskaitīti uz tirgotāju piesaistīto bankas kontu. Turklāt BitPay saviem lietotājiem garantē arī to, ka no viņiem tiks iekasēta tikai kopējā nodeva 1% apmērā – summa, kas ir ievērojami zemāka nekā tā, ko iekasē lielākā daļa Bitcoin bankomātu, lai pārveidotu lietotāju BTC turējumus fiat.

Citas BitPay puses, kuras ir vērts atzīmēt:

Platforma ir aprīkota ar pilnvērtīgu BTC maksājumu sistēmu, kas prasa, lai tirgotāji vienkārši lejupielādētu BitPay lietotni savā PoS ierīcē. Lietotne ne tikai izveido maku mazumtirgotājam, bet arī kalpo kā vienas pieturas aģentūra, lai lietotājs varētu sākt pieņemt BTC pilnīgi bez problēmām.

Vienīgais iedomājamais BitPay izmantošanas trūkums ir fakts, ka tā ir centralizēta platforma un ir saistīta ar dažādām banku iestādēm. Tā rezultātā tirgotājiem bez iemesla varēja bloķēt naudas pieplūdumu bankā.

Vēl viens vienkāršs veids, kā pieņemt Bitcoin maksājumus, ir plaši izmantotā “Blockchain Wallet” izmantošana (glabāšanas risinājums, kas lietotājiem neprasa noteiktu ID pārbaudi un ir pilnībā decentralizēts). Tāpat biz īpašnieki var arī izvēlēties instalēt BTC bankomātu tieši savā veikalā, kas ne tikai palīdzēs vienmērīgi pārveidot kriptofiatus, bet arī piesaistīs vairāk uzņēmumu šim ienesīgajam finanšu instrumentam.

Visbeidzot, tirgotājs var arī nosūtīt savu BTC uz biržu un pēc tam konvertēt to par izvēlēto fiat valūtu. Šis process ir diezgan vienkāršs, taču tas var būt diezgan laikietilpīgs un dārgs (jo ir augstākas iesaistītās taksācijas). Ne tikai tas, ka laika nobīdes dēļ starp BTC nodošanu kriptogrāfijas biržā un pēc tam tās izņemšanu galvenā kriptonauda var zaudēt daļu savas iekšējās monetārās vērtības..

Tirgotāji var izvēlēties HODL tirgotāji, kas pieņem Bitcoin maksājumus

Mūsdienās daudzi tirgotāji izvēlas atteikties no sava Bitcoin (BTC) konvertēšanas uz fiat, lai turētos pie saviem kriptogrāfijas aktīviem. Tas ir tāpēc, ka daudzi uzņēmumu īpašnieki ir sākuši realizēt patieso Bitcoin finansiālo potenciālu un tā paredzamo nākotnes vērtību. Tāpat daži mazumtirgotāji vēlas piederēt BTC, lai vēlāk tos varētu iztērēt personīgai lietošanai. To sakot, ja tirgotājs nolemj ilgtermiņā turēties pie sava BTC, viņam / viņai jāpārliecinās, ka viņu saimniecības tiek droši turētas aparatūras makā, kuru var uzturēt bezsaistē. Daudzi, iespējams, izvēlas to darīt, ņemot vērā visai sabiedrībā pastāvošās lēzenās bitcoin cenas prognozes, taču tas būs atkarīgs no tā, lai pārliecinātos, ka viss atbilst jūsu bilancē un var segt jūsu ikdienas izdevumus.

Ne tikai tas, ka tirgotājiem vienmēr jāuztur savu privāto atslēgu kopija vai sava Bitcoin (BTC) maka sēkla, lai, ja nākotnē rodas kāda problēma, viņu līdzekļus var atgūt, nospiežot tikai vienu pogu. Tomēr šīs sākuma atslēgas nekādā gadījumā nedrīkst glabāt datora ierīcē, jo hakeriem ir salīdzinoši viegli piekļūt personas datoram, klēpjdatoram vai planšetdatoram..

Populārākie Bitcoin maksājumu vārti

labākie bitcoin maksājumu vārti

Kripto maksājumu vārtejas ir maksājumu tīkli, kurus neierobežo jebkāda veida robežas. Kā tādi tie ļauj ātri un viegli pārskaitīt naudu digitālo valūtu veidā, kas ir ārkārtīgi noderīgi tirgotājiem un citiem, kuri vēlas veikt tūlītējus darījumus visā pasaulē..

Tie maksājumu vārti, kas ļauj izmantot Bitcoin, tāpēc ir pazīstami kā Bitcoin maksājumu vārtejas. Viņi bieži pieņem arī vairākus altkoīnus, piemēram, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin un citus. Vēl viena lieta, ko pieļauj maksājumu vārtejas, ir BTC konvertēšana citās kriptovalūtās vai pat tradicionālajās valūtās, piemēram, USD vai EUR.

Šī ir iezīme, kas pēdējā gada laikā bija daudz izmantota, jo kriptogrāfijas tirgus ienāca tā sauktajā kriptogrāfijas ziemā – periodā, kad cenas pastāvīgi samazinājās. Tiem, kas vienā vai otrā veidā nopelnīja kriptovalūtas, bija nepieciešams veids, kā ātri izņemt naudu, pirms viņu maksājumi samazinājās cenas krituma dēļ.

Par laimi, maksājumu vārtejas nodrošina tūlītēju pārveidošanu, un pieprasījuma pieaugums ir iedvesmojis izveidot daudzas platformas, kuras kopš tā laika ir sākušas darboties kā maksājumu vārtejas. Tajos ir daudz rīku dažādiem mērķiem, ieskaitot automātisku monētu pārsūtīšanu, tirgus uzraudzību un daudz ko citu.

Kāpēc tirgotāji izvēlas pieņemt Bitcoin?

Neskatoties uz zemajām cenām, kriptogrāfijas lietotāju skaits turpina pieaugt. Daudzas pasaules valstis jau ir atzinušas šo izaugsmi, un tās pašlaik izstrādā ar kriptovalūtu saistītus noteikumus, kas aizsargātu investorus un mazinātu krāpšanas, zādzību un citu līdzīgu noziegumu iespējamību..

Pievēršot visu uzmanību kriptogrāfijai, tirgotājiem ir daudz priekšrocību, ja viņi izvēlas sākt strādāt ar viņiem. Piemēram, kriptogrāfijas darījumi ļauj lietotājiem pilnībā kontrolēt, kas padara tirgotāju un klientu drošāku kriptogrāfijas izmantošanu. Pēc tam, pieņemot kriptosistēmas kā norēķinu iespēju, tirgotāji var palielināt savu sasniedzamību un iekļaut vairāk klientu. Maksājumu veidi ir diskrēti, savukārt visa maksājumu informācija tiek saglabāta blokķēdē.

Drošība ir daudz lielāka, jo nepastāv krāpšanas risks, savukārt gan tirgotāji, gan klienti savus privātos datus var saglabāt konfidenciālu. Turklāt darījumu maksa ir daudz zemāka, salīdzinot ar tradicionālajiem maksājuma veidiem.

Turklāt kriptovalūtu paplašināšanās nozīmē, ka tās var būt ārkārtīgi noderīgas starptautiskiem ceļojumiem. Tas nozīmē arī to, ka pārrobežu maksājumi ir tūlītēji un ka tiem nav vajadzīgas trešās personas un ka maksājumi netiek kavēti. Ir arī citas priekšrocības, taču tā vietā, lai tos uzskaitītu, mēs apspriedīsim dažus no galvenajiem kriptogrāfisko maksājumu vārtejām, kas pieņem Bitcoin, un kurus var izmantot, lai izbaudītu visas iepriekš minētās priekšrocības.

1) Monētu bāze

Coinbase ir lielākā un populārākā kriptogrāfijas birža ASV, kā arī viena no lielākajām visā pasaulē. Vienkārši lejupielādējot tirgotāja lietotni, uzņēmumu īpašnieki var sākt pieņemt Bitcoin un nedaudz citu monētu. Turklāt viens no lielākajiem ieguvumiem ir tas, ka ir iespējams uzreiz pārvērst Bitcoin par fiat, un otrādi.

Coinbase ir arī vairākas citas funkcijas, piemēram, liels ātrums un bez darījumu maksas, kad runa ir par monētu pieņemšanu; integrācija ar daudziem pakalpojumiem (Shopify, OpenCart, WooCommerce utt.), tā pievieno maksājuma pogu tirgotāja vietnei un ir integrēta API.

2) Monētu banka

CoinsBank ir arī ļoti populārs pakalpojums, kuru var viegli sinhronizēt ar debetkarti. Tas piedāvā arī mobilo lietotni, kas ir pieejama iOS un Android ierīcēm. Turklāt tas ļauj veikt tūlītēju izņemšanu un iemaksu, un tam ir lielāka drošība divu faktoru autentifikācijas dēļ. Tas darbojas ar lielāko daļu galveno fiat valūtu, piemēram, USD, GBP, EUR vai Krievijas rubli. Gan pakalpojums, gan atbalsta sistēma ir pieejama visu laiku. Birža arī dara visu iespējamo, lai nodrošinātu minimālu risku un maksimālu peļņu.

3) BitPay

BitPay ir vēl viens ASV balstīts pakalpojums un viens no vecākajiem Bitcoin maksājumu vārtejām pasaulē. Tas pastāv kopš 2011. gada, un to ir viegli izmantot. Lietotājiem ir nepieciešams tikai lejupielādēt biržas lietotni, un viņi būs gatavi sākt pieņemt maksājumus kriptogrāfijā. Tas piedāvā arī savu Bitcoin debetkarti vienkāršiem darījumiem un konvertēšanai no kriptogrāfijas uz fiat.

Tajā ir arī atvērtā koda spraudņi e-komercijas platformām, un tas pat ļauj veikt ziedojumus Bitcoin. Tomēr jāatzīmē, ka visus maksājumu darījumus var veikt ar Bitcoin. BitPay izmanto arī PoS mehānismu, tas ir pieņemts visā pasaulē, un tas ļauj bankas noguldījumus aptuveni 38 dažādās valstīs, bet tas atbalsta 40 dažādas valodas.

Tās saskarne ir vienkārša un lietotājam draudzīga, savukārt lielākai drošībai tajā ir arī divu faktoru autentifikācija. Pārsūtīšanas ātrumu var arī manuāli iestatīt atbilstoši lietotāju vajadzībām. Visbeidzot, tas ir saderīgs ar visiem Bitcoin Cash (BCH) makiem.

4) CoinGate

Tālāk mums ir CoinGate, kas ļauj izmantot Bitcoin un altcoins, kamēr tas pieņem maksājumus vairākās valūtās, ieskaitot pašu BTC, kā arī EUR un USD. Tas izmanto arī POS lietojumprogrammas dažādām platformām, tostarp iOS, Android un tīmekļa pārlūkprogrammām. Tam ir arī e-komercijas platformu spraudņi, un tas atbalsta daudzas digitālās valūtas.

5) Blockchain

Blockchain ir arī viens no vecākajiem Bitcoin maksājumu vārtiem, līdzīgi kā BitPay. Tas ir lielisks maksājumu vārteja personīgai lietošanai, kā arī uzņēmumiem. Tomēr tas atbalsta tikai trīs kriptovalūtas, kas ietver Bitcoin, Ethereum un Bitcoin Cash. Tas ir arī labi pazīstams (bezmaksas) kriptogrāfijas maks, taču tas pārsniedz to, jo kalpo kā informācijas, izstrādes un statistikas krātuve.

Pēc tam tas nodrošina Bitcoin maksājumu API, lai gan ieviešanas process ir sarežģītāks nekā iepriekšējo ierakstu process. Kā tāds tas prasa mazliet tehniskas zināšanas, taču to ir viegli izmantot kā mobilo lietotni Android.

6) BTCPay serveris

BTCPay Server ir atvērtā koda, pašnodrošināts, bezmaksas Bitcoin maksājumu vārteja, kas atbalsta arī vairākus altkoīnus. Tas ļauj tirgotājiem un parastajiem lietotājiem pieņemt maksājumus tieši savos maciņos bez papildu maksām vai darījumu izmaksām. Daudzi to uzskata par pakalpojuma lielāko priekšrocību.

Tam ir arī liels ātrums zibens tīkla dēļ, un tas piedāvā lielāku drošību un privātumu. Maksājumu nosūtīšana ir vienkārša, pateicoties pogai BTCPay.

7) Blokonomika

Blokonomika ir vēl viena ļoti populāra un noderīga kriptogrāfijas vārteja, kurai nav atļaujas, un tai nav nepieciešama trešo personu autentifikācija. Tam nav nepieciešama papildu API integrācija, lai varētu strādāt. Maksājumu veikšana ir vienkārša, un potenciāliem klientiem ir nepieciešams tikai ieskenēt QR kodu. Tas padara to ārkārtīgi drošu un palielina anonimitāti visiem iesaistītajiem. Tas atbalsta arī vairākas kriptovalūtas, no kurām daudzas ir no Bitcoin ekosistēmas, kā arī dažus no vispazīstamākajiem un lietotākajiem makiem, piemēram, Ledger Nano S, Trezor un tamlīdzīgi.

8) SpicePay

SpicePay ir arī lieliska izvēle, jo tā ļauj ātri un viegli pieņemt un apmainīt monētas, kā arī nodrošina drošu maku to glabāšanai. Tam ir vairākas funkcijas, piemēram, paaugstināta drošība un ērtības, atbalsts daudzām Fiat valūtām, piemēram, USD, GBP, EUR un CAD. Tas ļauj arī izņemt naudu no SEPA vai PayPal, un tajā ir e-komercijas un mazumtirdzniecības spraudņi. Visbeidzot, tas ļauj lietotājiem ietaupīt aptuveni 2% no katra darījuma, savukārt tā BitGo funkcija ļauj lietotni izmantot gan darbvirsmā, gan mobilajās sistēmās..

9) CoinPayments

Tālāk ir CoinPayments, kas ir īpaši izstrādāts tiešsaistes tirgotājiem. Tas atbalsta vairāk nekā 1200 dažādu kriptovalūtu, tostarp BTC, XRP, BCH un LTC. Turklāt no tirgotājiem tiek iekasēta 0,5% maksa par katru darījumu.

Tas piedāvā spraudņus visām populārākajām tīmekļa kartītēm, un tas padara maksājumus ātrākus, atbalstot GAP600 tūlītējās apstiprināšanas. Tas arī atalgo lietotājus, izmantojot monētu un žetonu lidojuma pilienus, un tas var automātiski sapludināt monētas.

10) SpectroCoin

SpectroCoin ir vēl viens bezmaksas seifs, kas ļauj lietotājiem uzreiz apmainīt savus līdzekļus. Tas darbojas ar vairāk nekā 30 kriptogrāfijas, un tam ir diezgan augsti izņemšanas un depozīta ierobežojumi. Tajā ir arī e-komercijas spraudņi, Bitcoin debetkarte un SpectroCoin API, kas ļauj pirkt vai pārdot daudzas monētas.

11) GoUrl.io

Tas ir pilnīgi bezmaksas Bitcoin maks, kas ir arī atvērtā koda. E-komercijas spraudņu un API saskarnes dēļ tas ir arī viens no uzticamākajiem makiem pasaules līmenī. Tas ļauj lietotājiem pārdot daudz vairāk nekā monētas, tomēr apmaiņā pret kriptovalūtām, ieskaitot videoklipus, mūziku, attēlus, URL un pat tekstu..

Tam nav nepieciešama bankas konta autentifikācija vai ID, kas palielina lietotāju privātumu. Lietotāji var viegli pārdot jebkuru produktu un apmaiņā iegūt Bitcoin vai kādu citu kriptovalūtu. Tas piedāvā arī saistīto programmu, kas arī ļauj dalībniekiem nopelnīt vairāk.

12) Shopify Gateway

Shopify ir lieliska e-komercijas maksājumu vārteja ar plašu lietotāju bāzi. Tā darījumu maksa ir ārkārtīgi zema, savukārt visi darījumi ir droši un ātri. Maksājumus var saņemt jebkurā laikā vai vietā, savukārt tā POS lietotnes ļauj lietotājiem seifu izmantot vairākās ierīcēs. Tas arī neprasa PCI atbilstību.

13) ALFA monētas

Tuvojoties saraksta beigām, mums ir ALFAcoins, kas arī ir starp uzticamākajām Bitcoin maksājumu vārtejām. Tas atbalsta arī dažas no jaunākajām monētām. Tam ir arī unikāla iezīme, kas ir BitSend izmaksu sistēma. Sistēma atvieglo un ātri veic maksājumus, kas ir lieliski piemērots algu vai prēmiju izmaksai kriptogrāfijā. Platforma darbojas ar vairākām populārākajām monētām, ieskaitot Bitcoin, Bitcoin Cash, XRP, Ethereum, Litecoin un DASH.

Tajā ir arī lojalitātes programmas, finanšu pakalpojumi un digitālās spēles, kas visas ļauj lietotājiem nopelnīt papildu līdzekļus. Maksājumus ir viegli veikt, un līdzekļi tiek pārskaitīti diezgan ātri. Turklāt pakalpojums ir pieejams visā pasaulē, pat tādās valstīs kā Ziemeļkoreja vai Irāna.

14) BitcoinPay

Visbeidzot, ir Bitcoin pay, kas ir viens no vienkāršākajiem un, iespējams, populārākajiem veidiem, kā pieņemt kriptogrāfijas maksājumus makā vai bankas kontā. Tas piedāvā nulles maksu, un to ir viegli izmantot. Tā klientu atbalsts ir pieejams arī visu laiku, savukārt pakalpojumu var izmantot arī iOS un Android. Lietotāji var pieprasīt maksājumus pa e-pastu un tos veikt uzreiz.

Turklāt tas atbalsta e-komercijas spraudņus no vairāk nekā 196 valstīm visā pasaulē un darbojas ar citām platformām, piemēram, Magento, PrestaShop, OpenCart, WooCommerce un citām..

Secinājums

Noslēdzot šo gabalu, ir skaidri jāpasaka, ka visvairāk decentralizētais veids, kā pieņemt BTC maksājumus, ir tas, ka tirgotāji izmanto maku, kuram nav nepieciešami nekādi apstiprinājumi. Turklāt tirgotājiem jānodrošina, lai viņu tiešsaistes maksājumu sistēmā nebūtu noplūdes / kļūmes punktu un lai būtu visi nepieciešamie drošības protokoli..

Ja tirgotājs izmanto Bitpay vai kādu citu līdzīgu pakalpojumu, viņam jāpārliecinās, ka viņš neiesaistās nelikumīgās darbībās, jo viņš riskē zaudēt visus savus maksājumus.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums ir bijusi noderīga un kaut kādā veidā var jums palīdzēt izveidot uzņēmējdarbību, kas pilnībā spēj pieņemt Bitcoin maksājumus (gan digitālā, gan fiziskā formā).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me