Coinbase Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

monētu bāzes kriptogrāfijas apmaiņa

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Coinbase Crypto Exchange

Coinbase ir viena no pazīstamākajām, visvairāk regulētajām un visvieglāk izmantojamajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Uzziniet visu, kas jums jāzina par Coinbase un Coinbase Pro šodien mūsu pārskatā.

Iespējas

 • Tirgojiet kriptovalūtas no 102 valstīm visā pasaulē
 • Pērciet kriptogrāfiju ar kredītkartēm
 • Ideāli pirmo reizi kriptogrāfijas pircējiem

Depozīta metodes

 • Kredītkartes vai debetkartes
 • Bankas pārskaitījumi
 • Kripto

Plusi

 • Augsti reglamentēts iestādēm un privātpersonām
 • Vairākas iemaksas un pirkšanas iespējas
 • Klientu līdzekļi, kas glabājas FDIC apdrošinātajā saldētavā

Cons

 • Nav piesaistītas tirdzniecības vai līdzīgas uzlabotas tirdzniecības iespējas
 • Plašas KYC un AML prasības
 • Augstas maksas par noteiktiem darījumiem

Ievads

Coinbase ir viens no lielākajiem, pazīstamākajiem, vislabāk finansētajiem un uzticamākajiem kriptogrāfijas uzņēmumiem, kas šodien ir pieejami. Tas darbojas nevainojami kopš 2012. gada, un tajā nav daudz lielu incidentu. Sākotnēji Coinbase pārvaldīja divas galvenās tirdzniecības platformas, tostarp kriptogrāfijas pirkšanas portālu Coinbase un kriptogrāfijas biržu GDAX. Toady, uzņēmums joprojām vada Coinbase kriptogrāfijas pirkšanas portālu, bet GDAX tagad ir pazīstams kā Coinbase Pro.

Darbam ar Coinbase ir daudz priekšrocību. Uzņēmumam ir ļoti regulēta tirdzniecības vide, kas nodrošina maksimālu uzticību un drošību apmaiņā pret nedaudz augstākām maksām nekā citas lielākās biržas, piemēram, Binance.

Coinbase uzsver arī lietošanas vienkāršību, padarot to smieklīgi viegli kriptovalūtu pirkšanu, pārdošanu, depozītu un izņemšanu. Atkal, jūs maksājat piemaksu par šo lietošanas ērtumu (ieskaitot depozīta un izņemšanas maksu un augsto tirdzniecības maksu 0,5% apmērā), taču maksa nav pilnīgi nepamatota, īpaši attiecībā uz Coinbase Pro. Ak, un jūs varat viegli tirgoties galddatoros un mobilajās ierīcēs, izmantojot Coinbase izcilās Android un iOS mobilās lietotnes.

Ja debatējat starp Coinbase un citām lielākajām biržām, piemēram, Binance, jūs atradīsit, ka Coinbase piedāvā mazāk monētu un pāru. Coinbase uzsver augstas kvalitātes kriptovalūtas ar lielu tirdzniecības apjomu, nevis uzskaita katru šodien internetā pieejamo monētu. Galvenās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), BCH, ETC un Litecoin (LTC), vienmēr ir bijušas pamanāmas Coinbase. Tomēr pēdējos gados Coinbase ir paplašinājis savu piedāvājumu, iekļaujot pārus ar Ripple (XRP), Chainlink (LINK), 0x (ZRX), Basic Attention Token (BAT), Stellar (XLM), Dash (DASH) un citiem..

Kopumā Coinbase ir viena no labākajām šodien pieejamajām kriptogrāfijas apmaiņas platformām, kas piedāvā lielisku lietojamības, regulēšanas un klientu apkalpošanas sajaukumu.

Galvenās iezīmes

Galvenās Coinbase iezīmes ir:

FDIC apdrošināšana: Coinbase ir viena no nedaudzajām kriptovalūtu biržām ar FDIC apdrošināšanas polisi, kas ir tā pati apdrošināšana, kuru izmanto bankas ASV. Šīs FDIC apdrošināšanas dēļ visi Coinbase glabātie lietotāju līdzekļi ir apdrošināti pret zaudējumiem līdz 250 000 USD vienam indivīdam.

98% saldētava: 98% no visiem Coinbase līdzekļiem tiek glabāti ļoti drošās bezsaistes saldētavas glabātuvēs.

Viegla lietotāja saskarne: Coinbase ir viens no vienkāršākajiem mūsdienās pieejamajiem lietotāja interfeisiem. Kriptogrāfijas iegāde ir tikpat vienkārša kā produkta pirkšana ārpus Amazon. Vienkārši ievadiet kredītkartes informāciju un nekavējoties saņemiet savu kriptogrāfiju. Tieši tā.

Coinbase un Coinbase Pro: Coinbase sastāv no divām lielām vienībām, tostarp Coinbase un Coinbase Pro. Coinbase ir pamata kriptogrāfijas iegādes platforma, savukārt Coinbase Pro ir parasta kriptogrāfijas birža (agrāk pazīstama kā GDAX). Ja vēlaties lietotājam draudzīgu platformu un neiebilstat pret augstām maksām, Coinbase ir ideāls. Ja vēlaties parasto apmaiņu ar konkurētspējīgām cenām, tad Coinbase Pro darbojas līdzīgi kā jebkura cita šifrēšanas birža.

Spēcīga reputācija: Coinbase tika dibināta Sanfrancisko 2012. Gadu gaitā birža ir izkopusi vienu no labākajām reputācijām kriptogrāfijas telpā. Apmaiņa ir ļoti regulēta, un tā ir vadījusi dažādus kriptogrāfijas noteikumus visā ASV un visā pasaulē.

Ļoti selektīvs ar kriptovalūtām: Coinbase ir ļoti selektīvs, ar kādām kriptogrāfijas valūtām to norāda savā platformā. Lielākajā daļā savas vēstures Coinbase uzskaitīja tikai 5 līdz 10 dažādas kriptovalūtas. Tomēr pēdējos gados Coinbase ir paplašinājis savu piedāvājumu, iekļaujot kopumā 50 dažādus pārus. Monētām jāatbilst stingrām prasībām, lai tās tiktu iekļautas Coinbase un Coinbase Pro.

Kripto glabāšanas pakalpojumi: Coinbase piedāvā kriptogrāfijas glabāšanas pakalpojumus iestādēm un lietotājiem. Jūs varat uzticēties Coinbase glabāt savus kriptogrāfijas līdzekļus. Iestādes arī maksā Coinbase ievērojamu maksu par kriptogrāfijas glabāšanas pakalpojumiem. Pagaidām Coinbase nav cietusi nekādi lieli drošības pārkāpumi.

Atbalsta Silīcija ielejas riska kapitāls: Daži no Silīcija ielejas lielākajiem un pazīstamākajiem investoriem, tostarp riska kapitāla firma Andreessen Horowitz, gadu gaitā ir atbalstījuši Sanfrancisko bāzēto Coinbase.

Nekavējoties nosūtiet kriptogrāfiju starp Coinbase lietotājiem: Coinbase ļauj ērti nosūtīt kriptogrāfiju citam lietotājam Coinbase. Jūs varat nosūtīt kriptogrāfiju pa e-pastu, neizmantojot publisko atslēgu, samazinot iespēju kļūdaini ievadīt publisko atslēgu un nosūtīt monētas uz nepareizu adresi.

Vairākas Fiat valūtas: Coinbase atbalsta USD, GBP un ​​EUR fiat valūtas, sniedzot lietotājiem visā pasaulē vairākas pieejamās iespējas. Lielākajai daļai kriptovalūtu ir pieejami vairāki fiat pāri.

Vairāki pasūtījumu veidi: Coinbase Pro piedāvā vairākus pasūtījumu veidus, kas līdzīgi rīkojumiem, kurus redzat citās biržās, tostarp tirgus, limitu un apturēšanas rīkojumus..

USD monēta: Coinbase ir stabils monēts, ko sauc par USD monētu vai USDC. Monēta ir Ethereum žetons, kuru var uzglabāt jebkurā ar Ethereum saderīgā makā (ieskaitot Coinbase maku). Marķieris vienmēr ir pārsūtāms par USD 1,00 USD, kas tam nodrošina stabilu cenu. Visus apgrozībā esošos USDC nodrošina reāli ASV dolāri, kas atrodas bankas kontā.

Dārgas maksas: Coinbase un Coinbase Pro iekasē dažas no augstākajām nodevām starp lielākajām biržām (lai gan maksas ir līdzīgas citām ļoti regulētām biržām). Coinbase Pro iekasē maksu par veidotājiem 0,50% un maksu par patērētāju 0,50%, lai gan liela apjoma tirgotājiem cenas ievērojami samazinās. Tikmēr galvenā Coinbase birža iekasē maksu no 3% līdz 6%.

Lielisks API: Coinbase ir lielisks API, ieskaitot WebSocket plūsmu, kas padara viņu datus ļoti viegli pieejamus. Kopumā Coinbase ir viena no mūsdienīgākajām izstrādātājiem draudzīgākajām kriptogrāfijas biržām.

Nopelniet monētu bāzi: Coinbase ir izglītības portāls Coinbase Earn, kurā lietotāji var uzzināt vairāk par kriptonauda un saņemt atlīdzību par ātru kursu pabeigšanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par kriptogrāfiju un saņemt par to samaksu, tad Coinbase Earn ir lieliska vieta, kur apmeklēt. Pēc katras viktorīnas jūs saņemsiet depozītu tieši lietotāja makā.          monētu bāze-nopelni

Monētu bāzes valūtas un pāri

No 2019. gada oktobra Coinbase piedāvā 53 kriptovalūtu un fiat valūtu pārus, tostarp BTC, USD, ETH, LINK, XRP, EUR, LTC, BCH, ZRX, XLM, DASH, BAT, EOS un DAI pārus..

Coinbase atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Coinbase piedāvā virkni iemaksu un izmaksu metožu, kas atvieglo naudas iemaksu platformā. Naudu varat noguldīt, izmantojot bankas pārskaitījumu, debetkarti, kredītkarti vai kriptogrāfiju.

Monētu bāzes reģistrācijas un pieteikšanās process

Coinbase ir vienkāršs reģistrācijas process, kurā nepieciešama stingra KYC un AML pārbaude. Pirms veikt tirdzniecību Coinbase, jums būs jāpārbauda sava identitāte. Tomēr klienti, kas saista bankas kontu, var sākt darbu dažu minūšu laikā. Sākot ar 2019. gada oktobri, Coinbase oficiāli pieņem lietotājus no 102 valstīm visā pasaulē.

Monētu bāzes tirdzniecība

Coinbase ir unikāls tirdzniecības interfeiss, kas ļauj nekavējoties iegādāties kriptogrāfiju, izmantojot parastos maksājuma veidus, piemēram, bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti. Tikmēr Coinbase Pro ir ierasta apmaiņas saskarne, kurā jūs varat pirkt un pārdot dažādas kriptovalūtas un fiat valūtas dažādos pāros..

Maksa par monētu bāzi

Coinbase skaidri atklāj maksu par darījumiem, depozītiem un izņemšanu. Galvenās maksas ietver:

 • Kredītkartes un debetkartes maksa: 3,99% + izplatīšanās
 • Monētu bāze Pirkšanas / pārdošanas maksas: 1,49%
 • ASV bankas pārskaitījumi: 1,49%
 • Maksa par pārskaitījumu: 10 USD (depozīts); 25 USD (izņemšana)
 • Coinbase Pro Makera maksa: 0,50% (ikmēneša tirdzniecības apjoms zem 10 000 USD) līdz 0,00% (vairāk nekā 1 miljards USD)
 • Coinbase Pro Taker maksa: 0,50% (ikmēneša tirdzniecības apjoms zem 10 000 USD) līdz 0,04% (vairāk nekā 1 miljards USD)

Maksa var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Parasti Coinbase maksas ir augstākas nekā citās tirdzniecības platformās, lai gan Coinbase galvenokārt konkurē ar citām ļoti regulētām biržām. Tāpat kā citās biržās, arī ražotāja un pircēja maksa ievērojami samazinās.

monētu bāzes tirdzniecība

Coinbase drošības jautājumi un dīkstāves

Coinbase nekad nav cietusi nevienu lielu, publiski atklātu uzlaušanu. Šķiet, ka uzņēmumam šodien ir vieni no visstingrākajiem drošības standartiem. 2019. gada augustā Coinbase sabojāja sarežģītu hakeru uzbrukumu iesaistot vairākus Firefox 0 dienu izmantojumus, sniedzot norādi par to, cik laba ir Coinbase drošības komanda. Arī Coinbase kopš darbības uzsākšanas 2012. gadā ir cietusi minimālu dīkstāvi.

Monētu bāzes lietošanas ērtums

Coinbase ir viena no vienkāršākajām apmaiņas platformām, ko izmantot. Jūs varat ievadīt savu kredītkarti un uzreiz nopirkt kriptogrāfiju. Tikmēr Coinbase Pro ir parasts apmaiņas interfeiss, kas būs līdzīgs visiem, kas izmantojuši jebkuru citu kriptogrāfijas apmaiņu. Coinbase var piekļūt, izmantojot jebkuru darbvirsmas ierīci. Vai arī Coinbase ir lieliskas mobilās lietotnes Android un iOS.

Coinbase uzticība un privātums

Coinbase ir viena no uzticamākajām kriptogrāfijas biržām mūsdienās pasaulē. Patiesībā jūs varētu apgalvot, ka Coinbase ir visuzticamākais uzņēmums sabiedrībā. Tas ierindojas tur augšā ar Dvīņiem attiecībā uz apņemšanos nodrošināt drošību, pārredzamību un normatīvo aktu ievērošanu. Coinbase darbojas kopš 2012. gada ar minimāliem starpgadījumiem vai drošības pārkāpumiem. Mēs zinām, kas vada uzņēmumu, un galvenie uzņēmuma vadītāji. Coinbase galvenā mītne atrodas Sanfrancisko centra finanšu rajonā. Ar daudzām citām – pat lielām – kripto apmaiņām ir grūti atrast šo informāciju, tāpēc Coinbase pārredzamība ir ļoti novērtēta.

Coinbase klientu apkalpošana

Tāpat kā daudzās lielās korporācijās, tiešsaistē atradīsit dažādas atsauksmes par Coinbase klientu atbalstu. Daži cilvēki slavē Coinbase klientu atbalstu par ātru un ērtu problēmu risināšanu, bet citi sūdzas par ilgu gaidīšanas laiku un nomāktajām atbildēm. Tomēr Coinbase ļauj sazināties ar uzņēmumu pa tālruni, e-pastu un tiešsaistes veidlapas pieprasījumu, un atbildes laiks parasti ir ļoti labs. ASV / starptautiskajiem lietotājiem un Lielbritānijas lietotājiem ir pieejami bezmaksas numuri.

Coinbase lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Coinbase

Ir divas galvenās tirdzniecības platformas ar Coinbase, tostarp galvenā Coinbase vietne un Coinbase Pro. Coinbase ļauj ērti un uzreiz iegādāties kriptovalūtas ar bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti, savukārt Coinbase Pro ir parasta birža, kurā varat pirkt un pārdot kriptovalūtas un fiat valūtas..

Lūk, kā reģistrēties un izmantot Coinbase.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet vietni Coinbase.com un lapas augšdaļā esošajā veidlapā ierakstiet savu e-pasta adresi, pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.

monētu bāzes reģistrēšanās process

2. Pārbaude

Pēc tam jums būs jāizvēlas sava konta tips un jāapstiprina sava e-pasta adrese. Izvēlieties, vai vēlaties individuālu vai komerciālu kontu, pēc tam tiksiet novirzīts uz galveno Coinbase lapu.

izveidot-monētu bāze-apmaiņas-konts

Jums būs jāaugšupielādē arī valsts izdota personu apliecinoša dokumenta fotoattēls, ieskaitot autovadītāja apliecību, pasi vai valsts ID karti. ASV klientiem tiek pieņemts tikai valsts izdots personu apliecinošs dokuments (vadītāja apliecības un identifikācijas kartes), un Coinbase nepieņem ASV pases. Lietotājiem ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm Coinbase nepieņem skenētus vai saglabātus attēlu failus; jums ir jāuzņem fotoattēls, izmantojot pārlūku Chrome vai mobilo ierīci.

monētu bāzes apmaiņa - drošības pārbaude

Coinbase arī prasa, lai jūs uzņemtu selfiju. Uz šo pašbildi var atsaukties, ja kādreiz zaudējat piekļuvi savam kontam.

3. Divu faktoru autentifikācija

Coinbase arī lūgs pārbaudīt jūsu tālruņa numuru, kas tiks izmantots kā divu faktoru autentifikācijas (2FA) veids, lai saglabātu jūsu konta drošību. Pieejamas arī citas 2FA metodes.

monētu bāze-2fa

Coinbase ļauj dažādos veidos pielāgot 2FA. Jūs varat izvēlēties izmantot 2FA ar katru pieteikšanos, piemēram, vai tikai pieteikšanos no jaunas IP adreses.

4. Depozīts un maksājuma veids

Pēc tam jums tiks piedāvāts iestatīt maksājuma veidu, izmantojot bankas pārskaitījumu, kredītkarti vai debetkarti.

monētu bāzes-kriptogrāfijas-apmaiņas-depozīta-maksāšanas metodes

Ja vēlaties veikt bankas pārskaitījumu, Coinbase nosūtīs pāris nelielus darījumus uz jūsu kontu pārbaudei. Pārbaudiet šīs summas savā bankas kontā, pēc tam pārbaudiet šo summu, izmantojot Coinbase. Bankas pārskaitījumi Amerikas Savienotajās Valstīs tiek veikti no 4 līdz 5 dienām, savukārt SEPA pārskaitījumi ES aizņem no 1 līdz 3 dienām.

Ja maksājat ar kredītkarti, jums būs jānofotografē karte. Kredītkartes un debetkartes darījumi ir tūlītēji, taču tiem ir jāmaksā augstāka maksa.

Šajā brīdī Coinbase skaidri izklāstīs jūsu maksas un maksas. Pārbaudiet vēlreiz, lai pārliecinātos, ka jums ir labi ar maksu.

Kad esat visu apstiprinājis, varat iegādāties savu kriptovalūtu, izmantojot Coinbase, un tā tiks nosūtīta uz jūsu Coinbase maku.

monētu bāzes-kriptogrāfisko monētu cenas

5. Izstāšanās

Jūs varat izņemt līdzekļus no Coinbase, izmantojot tās pašas metodes, kuras izmantojāt līdzekļu noguldīšanai.

Jūs varat arī izņemt līdzekļus, izmantojot PayPal (lai gan jūs nevarat iemaksāt līdzekļus, izmantojot PayPal).

Noklikšķiniet uz Mans maks, lai jebkurā laikā izņemtu līdzekļus no Coinbase.

Coinbase Pro lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Coinbase Pro

Coinbase Pro ir parastā kriptogrāfijas apmaiņas platforma ar zīmolu Coinbase. Tas ietver parastu tirdzniecības saskarni un vairākus rīkojumu veidus. Coinbase ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtu, bet Coinbase Pro ļauj tirgot kriptovalūtu, veikt tirgus un ierobežot pasūtījumus un izpildīt citus pasūtījumu veidus.

Ja jau esat iestatījis Coinbase kontu, divreiz nav jāreģistrējas. Jūs varat apmeklēt Coinbase Pro pēc reģistrēšanās Coinbase un tirgoties, izmantojot tos pašus līdzekļus, kas jau atrodas jūsu Coinbase kontā.

1. Pierakstieties

Apmeklējiet vietni Coinbase.com un lapas augšdaļā ievadiet savu e-pasta adresi, pēc tam noklikšķiniet uz Sākt.

2. Pārbaudiet

Pārbaudiet savu e-pasta adresi un izvēlieties kontu, kuru vēlaties izveidot (komerciālu vai individuālu).

Pēc tam pārbaudiet savu identitāti, augšupielādējot dokumentus, tostarp autovadītāja apliecību, identifikācijas karti vai pasi (ASV klienti nevar izmantot pases). Coinbase pieprasa, lai lietotāji, kas nav ASV, augšupielādētu fotoattēlus tieši no pārlūka Chrome vai mobilās ierīces. Saglabātie faili vai skenētās kopijas nav atļautas.

monētu bāze-lietotāja dokumentācija

Jums arī vajadzēs uzņemt selfiju. Šo selfiju var izmantot kā 2FA veidu, ja nākotnē zaudējat piekļuvi savam kontam.

3. Divu faktoru autentifikācija

Iestatiet divu faktoru autentifikāciju ar savu tālruņa numuru vai citu metodi, pēc tam izvēlieties, kā lietot 2FA.

4. Depozīts un maksājuma veids

Jūs varat noguldīt līdzekļus Coinbase Pro tāpat kā jūs noguldāt līdzekļus Coinbase (katram ir pieejami tie paši maki). Debetkartes un kredītkartes un bankas pārskaitījumi ir pieejami ar maksu no 1,49% līdz 3,99%.

monētu bāzes-portfeļa pārvaldība

5. Tirdzniecība

Kad jūsu Coinbase / Coinbase Pro kontā ir nauda, ​​varat sākt tirdzniecību. Coinbase Pro ļauj veikt vairākus pasūtījumu veidus:

Tirgus: Pasūtījums tiks izpildīts par zemāko pieejamo cenu (ja pērk) vai augstāko pieejamo piedāvājumu (ja pārdod).

Ierobežojums: Jūs ievadāt konkrētu cenu, par kuru vēlaties pirkt vai pārdot. Pasūtījums netiek izpildīts, kamēr nav sasniegta šī ierobežojuma cena.

Pietura: Limita pasūtījums netiek iekļauts pasūtījumu grāmatās, kamēr nav sasniegta “Stop” cena. Jūs varat izvēlēties, piemēram, pārdot BTC par 8000 USD un iestatīt pasūtījumu “Stop”.

Tirdzniecības cenās ir katra ražotāja un ņēmēja maksa 0,50% apmērā. Maksa par katru mēnesi samazinās līdz 0,35% par ikmēneša tirdzniecības apjomu no 10 000 līdz 50 000 ASV dolāriem, turklāt lieliem tirgotājiem ir pieejamas papildu atlaides, pārsniedzot šo summu.

monētu bāze - pro-trading-exchange

6. Izņemt

Jūs jebkurā laikā varat izņemt naudu no Coinbase, izmantojot tās pašas metodes, kuras izmantojāt naudas noguldīšanai. Ja vēlaties, varat arī izņemt naudu caur PayPal (jūs nevarat iemaksāt, izmantojot PayPal).

Lai jebkurā laikā izņemtu līdzekļus, noklikšķiniet uz “Mans maks”.

Pēdējais vārds

Coinbase ir viena no pazīstamākajām un uzticamākajām kriptovalūtu kompānijām pasaulē. Kopš darbības uzsākšanas 2012. gadā Sanfrancisko bāzētais gigants ir stingri nostiprinājies kā līderis kosmosā. Šodien Coinbase turpina balstīties uz savu reputāciju, vienlaikus lēnām paplašinot savu fiat valūtu un kriptogrāfijas valūtu sarakstu..

Tirdzniecība & Apmaiņa

 • Kriptogrāfijas ceļvedis 101: vislabākās kriptovalūtas maiņas izvēle
 • Bittrex Exchange ceļvedis: kā tirgoties ar Bittrex
 • Binance Exchange ceļvedis: kā atvērt Binance kontu un kas jums jāzina
 • Ceļvedis Gemini Exchange: Lietotāju pārskata ceļvedis
 • Kraken Exchange ceļvedis: Lietotāju pārskatu ceļvedis
 • Ceļvedis Bitfinex Exchange: Lietotāja pārskata ceļvedis
 • Ceļvedis Etherdelta biržā: kā tirgoties ar Etherdelta
 • Kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pamatu ceļvedis: ievads kriptogrāfijas tehniskajā analīzē
 • Kriptovalūtu tirdzniecība: izpratne par kriptovalūtu tirdzniecības pāriem & Kā tas strādā
 • Kripto tirdzniecības ceļvedis: 4 kopīgas kļūmes, ko piedzīvos katrs kripto tirgotājs

Maki

 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: kāpēc jums ir nepieciešami maki?
 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: Bitcoin maka atvēršana
 • Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas maciņos: MyEtherWallet (MEW) atvēršana

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptovalūtām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me