Kuris yra pigiausias būdas įsigyti Bitcoin?

Jei norite sužinoti, kuris yra pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“, tada esate tinkamoje vietoje. Kai rinka išsiplėtė iki naujų visų laikų aukštumų 2020 m. Ir 2021 m. Pradžioje, keli investuotojai bando patekti į Bitcoin (BTC). 

Tačiau tikslas yra patekti kuo pigiau. BTC atrodo gana sunku bent jau dabar grįžti į ankstesnį lygį, artimą 4000 USD. Štai kodėl žinoti, kuris yra pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“, gali būti labai naudinga.

Nėra tokios platformos, kuri jums pasiūlytų „Bitcoin“ už pigesnę kainą nei kitos. Rinka yra linkusi parduoti BTC už kainą, kuri apibrėžiama atsižvelgiant į pasiūlą ir paklausą. Nepaisant to, yra keletas būdų, kaip pasiekti pigesnį „Bitcoin“. Tai labai priklausys nuo jūsų regiono ir paklausos bei pasiūlos situacijos jūsų šalyje.

Kuris yra pigiausias būdas įsigyti Bitcoin?

Bitcoin ir kriptovaliutas galima įsigyti naudojant daugybę platformų. Šios platformos yra žinomos kaip kriptovaliutų mainai. Šie mainai suteikia vartotojams galimybę įsigyti „Bitcoin“ atlikdami kelis paprastus veiksmus.

Kaip jau galite žinoti, „Bitcoin“ turi pasaulinę rinką. Kriptovaliutos išsiplėtė visame pasaulyje, o ne konkrečiose šalyse. Štai kodėl skirtinguose regionuose yra skirtingos platformos.

Jei atidžiai stebėsite, Bitcoin kaina kiekvienoje iš šių šalių bus skirtinga. To priežastis yra labai paprasta. Kiekvienos šalies BTC pasiūla ir paklausa skiriasi.

Kai kuriose vietose, pavyzdžiui, Pietų Afrikoje, Nigerijoje, Argentinoje ar Zimbabvėje, Bitcoin kaina gali būti parduodama už papildomą mokestį. Taip yra todėl, kad Bitcoin paklausa šiose šalyse yra didesnė. Jei esate vienoje iš šių vietų, pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ su kreditine kortele yra užsienio platformų naudojimas.

Nepaisant to, kriptovaliutų biržos ima mokesčius už kiekvieną prekybą savo platformoje. Jūs tikrai turėtumėte suprasti, kurios yra tos platformos, kuriose yra mažiausi prekybos mokesčiai. Be to, gera idėja yra palyginti juos ir jų BTC kainą perkant.

Pirkite „Bitcoin“ su banko pavedimu

Banko pavedimai paprastai yra pigiausi būdai finansuoti valiutos sąskaitą ir pirkti Bitcoin. Tai taikoma ir kitoms kriptovaliutoms. Jums tereikės atidaryti kriptovaliutos sąskaitą bet kurioje iš didžiausių biržų. Tada turėsite įnešti lėšų susiedami savo banko sąskaitą su svetaine.

Tai galima padaryti atlikus kelis paprastus veiksmus. Priklausomai nuo pasirinkto perkėlimo būdo, perdavimas gali užtrukti kelias dienas ar net kelias valandas. Kai platformoje turėsite lėšų vietine valiuta, galėsite pasirinkti prekybos porą ir įsigyti Bitcoin.

Turėtumėte atsižvelgti į tai, kad banko pavedimu gali būti taikomi tam tikri mokesčiai. Štai kodėl turėtumėte atidžiai išanalizuoti ir suprasti, kurie yra paslėpti mokesčiai. Tada šį metodą reikėtų palyginti su kitais, kad suprastumėte, kuris yra pigiausias būdas įsigyti Bitcoin.

Kai kurios platformos, palaikančios banko pavedimus, yra „Coinbase“, „Binance“ ir kitos vietinės bei mažesnės platformos. Viskas priklausys nuo jūsų naudojamų svetainių ir paslaugų, kurių jums labiausiai reikia.

Pigiausias būdas įsigyti Bitcoin naudojant kreditinę kortelę

Galvodami apie pigiausią Bitcoin pirkimo būdą, turite atsižvelgti į skirtingus komisinius, kurie padidintų jūsų pirkimą. Jei ieškote pigiausio būdo įsigyti „Bitcoin“ naudojant kreditinę kortelę, turėtumėte žinoti, kad tai yra komisinis mokestis.

Nors komisija keisis priklausomai nuo jurisdikcijos, jūs pradedate nuo aukštesnio kainų lygio. Štai kodėl pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ naudojant kreditinę kortelę yra ieškoti platformos, kuri siūlo bendrą pigesnę skaitmeninio turto kainą.

Panaudokime aiškų pavyzdį. Jei turite galimybę pirkti Bitcoin naudodamas dvi platformas (A ir B), turite išanalizuoti komisinį mokestį už kreditinės kortelės pirkimo apdorojimą. Be to, jūs taip pat turėsite žinoti BTC kainą kiekvienoje iš šių platformų.

Jei komisinė suma už kreditinės kortelės pirkimo apdorojimą yra tokia pati, tuomet tektų atkreipti dėmesį tik į BTC kainą. Tai lengva padaryti. Tačiau viskas pasidarytų sudėtingiau, jei vienoje platformoje komisiniai būtų didesni.

Jei komisiniai ir BTC kaina yra didžiausi vienoje platformoje, palyginti su kita, tuomet turėtumėte pirkti ten, kur pigiau. Tai aiški strategija, kurią turėtumėte įgyvendinti, jei ieškote pigiausio būdo įsigyti bitkoinų naudojant kreditinę kortelę.

Alternatyvūs pigių bitkoinų pirkimo būdai

Pigiausias būdas pirkti „Bitcoin Reddit“ vartotojus yra laukti mainų pasiūlymų. Kriptovaliutų biržos yra platformos, norinčios pritraukti daug vartotojų. Štai kodėl jie vartotojams kartais siūlo nuolaidas.

Kai kurios iš šių nuolaidų gali būti taikomos komisiniams, kuriuos jie ima už kai kuriuos pervedimus. Pavyzdžiui, jums gali būti įmanoma įnešti lėšų banko pavedimu nemokant komisinių. Tai padarytų jūsų „Bitcoin“ pirkimą pigesnį. Norėdami nusipirkti pigius „Bitcoins“, visada turėtumėte ieškoti šių biržų siūlomų variantų.

Tas pats gali nutikti ir su komisiniais, kuriuos jie ima pirkdami kreditines ir debetines korteles. Jie nori pasveikinti naujus vartotojus ir dažniausiai daro šias nuolaidas. Panaudok juos savo naudai. Jei matote šią galimybę, tikrai turėtumėte ja pasinaudoti.

Būkite toli nuo platformų, kurios siūlo tiesioginius kreditinių ar debetinių kortelių pirkimus. Jie paprastai ima didelius komisinius už vartotojus, kurie nori gauti prieigą prie jų. Nors komisiniai yra labai paprasti ir lengvai naudojami, komisiniai taip pat yra didesni.

Jei ieškote pigiausio būdo įsigyti „Bitcoin“, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Nepaisant to, jei esate asmuo, norintis nedelsiant naudotis BTC, tai gali būti puikus pasirinkimas. Kai kurios iš šių platformų, be kitų, yra „Changelly“, „Coinbase“ ar „Paxful“.

Pigių „Bitcoin“ pirkimas per bankomatus

Bitcoin bankomatai gali būti ne pigiausias būdas įsigyti Bitcoin. Iš tiesų, tai dažniausiai yra brangios platformos. Tai nereiškia, kad Bitcoin yra brangesnis BTC bankomatuose. Tačiau tai gali būti vienas geriausių būdų patekti į kriptovaliutų rinką grynaisiais.

Oranžinis „Bitcoin“ bankomatas su „Bitcoin“ logotipu, galbūt ne pats pigiausias būdas įsigyti bitkoinų

Jei nesijaučiate patogiai naudodamiesi kriptovaliutų mainais, BTM naudojimas gali būti sprendimas. Tai yra fizinės mašinos, kurios atrodo kaip tradiciniai bankomatai. Jie gali būti įvairiausiose vietose visame pasaulyje. Paprastai jie yra prekybos centruose, prekybos centruose ir sausakimšose gatvėse.

Nors tai nėra pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“, jums tikrai bus labai naudinga prieiti prie jo. Platformos už BTC pirkimą paprastai ima nuo 3% iki 12%. Tačiau jie taip pat yra labai geras ir paprastas būdas gauti grynųjų. Kai kurie iš šių bankomatų palaiko grynųjų pinigų išėmimą. Nepaisant to, kad tai nėra pigiausias būdas įsigyti Bitcoin, jie tikrai gali būti labai naudingi.

„PayPal“, „Revolut“ ir „Robinhood“ parinktys

Kitas būdas įsigyti „Bitcoin“ yra „PayPal“, „Revolut“ ar „Robinhood“ naudojimas. Priklausomai nuo regiono, kuriame esate, turėtumėte vieną ar daugiau iš šių variantų. „PayPal“ neseniai papildė kriptovaliutų pirkimų palaikymą. Mokėdami nedidelį mokestį, galite gauti prieigą prie BTC.

Tačiau mes žinome, kad „PayPal“ paprastai už savo paslaugas ima didesnes kainas. Štai kodėl turėtumėte suprasti, kokius mokesčius jie ima už pervedimus.

paypal logotipas su baltu fonu

„Revolut“ ir „Robinhood“ veikia skirtingai. Šios platformos gali būti geriausios, jei norite įsigyti nedidelį skaičių kriptovaliutų. Kai kurie jų pervedimai neturi mokesčių. „Revolut“ ima tam tikrus mokesčius, kai vartotojas nemokamai per mėnesį apdoroja daugiau nei 3 pirkinius.

„Premium“ sąskaitose viskas yra kitaip. Ten mokate mėnesinį mokestį, tačiau turite mažiau apribojimų prekybai Bitcoin ir kitomis kriptovaliutomis. Tokiu atveju turėtumėte suprasti, ar BTC kaina šioje platformoje yra pigesnė nei tradicinės biržos.

„Robinhood“ vartotojams siūlo nemokamą prekybą. Taip, jums nereikia mokėti komisinių kiekvieną kartą, kai vykdote prekybą. Nepaisant to, buvo manoma, kad ši platforma naudoja verslo modelį, kuris vartotojams negalėjo pasiūlyti geriausios Bitcoin kainos.

Turėtumėte patikrinti, ar bitkoino kaina šioje platformoje yra pigesnė nei kitų konkurentų. Tai yra pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, jei norite rasti pigiausią būdą pirkti Bitcoin rinkoje.

Kas yra arbitražo prekyba?

Kaip jūs dabar žinote, ko ieškoti, norint rasti pigiausią būdą įsigyti Bitcoin, galime pereiti prie arbitražo prekybos. Arbitražo prekyba yra prekybos strategija, leidžianti uždirbti pelną taikant Bitcoin kainų skirtumus.

Jei pastebėsite, kad Bitcoin yra pigesnis vienoje platformoje, galite įsigyti BTC ir parduoti platformoje, kurioje kaina yra didesnė. Jūs galėtumėte uždirbti pelną, kai skiriasi Bitcoin kaina.

Paimkime aiškų pavyzdį. A platformoje „Bitcoin“ prekiaujama 10 000 USD. Tačiau B platformoje suprantate, kad BTC kaina yra 10 500 USD. Tai yra 500 USD skirtumas už BTC. Galite tiesiog įsigyti BTC A platformoje ir parduoti B platformoje už dar 500 USD. Tai kelia tam tikrą riziką, tačiau daugelis vartotojų tai daro.

Jūs turite atkreipti dėmesį ne tik į BTC, bet ir į kitas kriptovaliutas, kurias būtų galima greičiau perkelti tarp platformų.

Pelnas radus pigiausią būdą pirkti Bitcoin

Kaip dabar žinote, kuris yra pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ ir kas yra arbitražinė prekyba, galime pradėti iš jo pelnytis. Tačiau turėtumėte atsižvelgti į tai, kad yra tam tikra rizika.

Jei vykdote arbitražo prekybą, iš esmės pirksite pigų BTC (ar bet kurią kitą kriptografiją) ir parduosite ją brangiau kitoje platformoje. Tai gali užtrukti kelias valandas. Be to, turite atsižvelgti į daugelį dalykų.

Bitcoin su juodu fonu

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra patikrinti kainą abiejose svetainėse. Tokiu būdu suprasite, ar yra arbitražo galimybė. Be to, jūs turite suprasti, ar verta abiejų svetainių kainų skirtumų rizikuoti.

Trečia, turėsite suprasti, ar išlaidos bus mažesnės nei kainų skirtumas tarp svetainių. Atminkite, kad biržose prekybos mokesčiai yra nuo 0,1% iki 1% kiekvienai prekybai. Kai kurios kitos platformos taip pat turės sumokėti lėšas. Prie to taip pat turėsite pridėti BTC arba kriptovaliutos mokesčius, kad pervestumėte lėšas.

Galiausiai turėsite dar kartą pervesti lėšas iš antrosios platformos į savo sąskaitą. Visas procesas gali būti kažkaip varginantis, tačiau kai kuriais atvejais jis yra vertas pinigų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad kainų svyravimas gali turėti įtakos turto, kurį vertinate arbitražui, kainai.

Jei perkėlimo tarp A platformos ir B platformos metu, Bitcoin sumažėjo iki 9500 USD abiejose platformose. Tada arbitražo prekyba jau būtų žemiau jūsų tikslo. Be to, turėsite sumokėti ir pervedimo mokesčius bei papildomas išlaidas. Tai yra pagrindinė rizika, su kuria susiduriate vykdydami arbitražo prekybą.

Galutiniai žodžiai apie pigiausią būdą pirkti Bitcoin

Yra įvairių būdų įsigyti Bitcoin. Daugumą jų esame išgyvenę. Nėra aiškaus atsakymo, kuris yra pigiausias būdas įsigyti „Bitcoin“ su kreditine kortele (ar be jos). Tai turėsite ištirti atsižvelgdami į rinkos sąlygas.

Tačiau yra platformų, kuriose Bitcoin kaina yra pigesnė. Turėtumėte prie to pridurti, kad yra galimybė rasti platformą su mažesniais komisiniais pavedimo apdorojimui. Tokiu atveju galėsite patekti į pigiausią Bitcoin rinką rinkoje ar bent jau savo regione.

Mes taip pat matėme, kaip kai kuriose šalyse yra aukštesnė Bitcoin ar kriptovaliutos kaina. Tai susiję su kiekvienos šalies ekonominėmis sąlygomis. Be to, pasiūla ir paklausa kai kuriuose regionuose nėra subalansuota, ir tai suteikia puikią galimybę vykdyti arbitražinę prekybą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me