Crypto Market Daily (2,24) | Ievērojiet BTC platību USD 9500 ~ USD 10 050 īstermiņā, un tai ir jānodrošina pret strauju svārstību radītiem riskiem.

BTC mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs1H konsolidācija

Lai gan nedēļas nogalē BTC īsi pārvarēja 9850 dolāru pretestību, to uzreiz spieda liels pārdošanas fonda daudzums ap 10 000 ASV dolāru, un cena ātri samazinājās līdz aptuveni 9 700 USD. OKEx analītiķis Neo uzskata, ka buļļu uzvedība, absorbējot skaitītājus nedēļas nogalē, acīmredzami nav pietiekama, lai sāktu nākamo BTC bullish. Straujais kritums pirms dažām stundām apstiprināja, ka ienesīgie fondi iepriekšējā periodā joprojām meklēja iespējas likvidēties un pamest tirgu. Tāpēc ir liela varbūtība, ka tas parādīsies vilinošu modeļu garums vai īsums. No vienas puses, šī forma atspoguļo peļņas gūšanas uzvedību, no otras puses, tā ir arī roku maiņa, lai no privātiem ieguldītājiem nonāktu skaitītājos pie lielajiem vaļiem. No pašreizējās tendences atbalsts 9500 ASV dolāru apmērā joprojām ir spēkā. Tam var būt labas iespējas iekļūt, ja cena stabilizējas šī punkta tuvumā. Augšējā pretestība ir gandrīz 10 050 USD. Ja netālu no šejienes cena tiek pastāvīgi bloķēta, ieguldītājiem jābūt uzmanīgiem pret kritiena risku.

Līmeņa raksturs1D – konsolidācija

Šī ir BTC vienas dienas diagramma, jo diagramma parāda, ka MA (30) pagājušajā nedēļas nogalē atbalstīja cenu, tas nozīmē, ka bullish tendence pašlaik netiek iznīcināta. Tomēr bullish apjoms dod signālu, ka tendence īstermiņā nespēs radīt jaunu rekordu, jo šajās dienās tā joprojām ir zema.

Šonedēļ investoriem jāatgādina, ka lāču cena nenotiks, ja cena nebūs zemāka par USD 9000 ~ USD 9100. Pieaugums var nenotikt arī īstermiņā, jo iepriekšējam sūknim joprojām ir vajadzīgs periods, lai konsolidētos, un šajā periodā investoriem vajadzētu vairāk rūpēties par svārstībām šaurā diapazonā, jo lielie vaļi izmantos savu metodi, lai izspiestu privātos investorus un lai iegūtu viņu letes. Īstermiņa tirgotāji var izmantot metodi pārdošanai augšpusē un pirkšanai apakšā ar stundas grafiku.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 9850 USD10050 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts – 9700 USD9550 USD

ETH mūžīgais līgums

Līmeņa raksturs 1H-konsolidācija

Šis ir ETH 1 stundas grafiks, labais buļļiem ir tas, ka cena pagaidām ir stabilizējusies uz 262 USD, tomēr tirdzniecības apjoms joprojām ir absolūti zemāks nekā iepriekš. Tas ir signāls, ka konsolidācijas tendence turpināsies vēl vienu periodu.

Vēsture norāda, ka apgabals starp $ 262 ~ $ 264 ir efektīva pretestība un atbalsts, kad cena skar, bet tas nenozīmē, ka es nevaru būt pārtraukums nākotnē, patiesībā spēcīgāks atbalsta līmenis ir aptuveni $ 245, ja vien cenu dempings zem 245 USD, vai arī lielais bullish līmenis ir līdz iziešanai. Pretestība starp $ 280 un $ 290 būs galvenā joma, kas noteiks, vai nākotnes bullish nāks vai nē.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestībaVidēja termiņa pretestība 278 USD287 USD

Īstermiņa atbalstsVidēja termiņa atbalsts 262 USD245 USD

XRP pastāvīgais līgums

Līmeņa raksturs : 1H konsolidācija

OKEx XRP mūžīgais līgums: No diagrammas mēs skaidri redzam, ka stundas galvas un plecu augšdaļa ir veiksmīgi izveidota, un skaļums norāda, ka pēc labā pleca izveidošanās viss skaļuma līmenis šajās dienās samazinās līdz zemākajam līmenim. Saskaņā ar šo līmeni tendence nevar pārsniegt ierobežotu diapazonu.

Cenu īstermiņā ir iespējams šokēt no 0,2670 līdz 0,2888 USD. Lūzums notiks pēc tam, kad buļļi absorbēs pietiekami daudz skaitītāju šajā apgabalā. Tā kā 0,2670 USD ir abu plecu apakšdaļa, atbalsta stiprums būs grūti, un to nav viegli salauzt. Nākamās divas pretestības ir ap kreisā pleca un labā pleca augšdaļu, salauzt tās visas var pārbaudīt galvas augšdaļu.

Pretestības un atbalsta līmenis:

Īstermiņa pretestība: $ 0,2885 Vidēja termiņa pretestība: $ 0,3090

Īstermiņa atbalsts: $0,2670 vidēja termiņa atbalsts :$0,2450

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me