Pirmasis: kriptografiniai rinkiniai ir auksas pagal ES etaloną atitinkantį indeksą

Skaitmeninio turto valdymo įmonė „CoinShares Group“ žengė dar vieną žingsnį į priekį nustatydama skaitmeninio turto buvimą institucinėje investavimo erdvėje. 

„CoinShares“ pristato naują skaitmeninio turto indeksą

CoinShares grupė paskelbė apie „Coinshares Gold“ ir „Cryptoassets Index“ indeksai (CGCI). Tai pirmasis indeksas, turintis skaitmeninio turto poveikį ir atitinkantis ES lyginamųjų indeksų reglamentus (ES BMR).

Didžiulis kriptografinių rinkinių etapas, nes „Bitcoin“, kuris dažnai įvardijamas kaip skaitmeninė aukso versija kaip turto klasė, tampa neatskiriama finansinio produkto dalimi instituciniams investuotojams, siekiantiems susidurti su skaitmeniniu turtu..

Be to, poravimas su auksu šiame indekse atliekamas siekiant suderinti didelį kriptografinių rinkinių nepastovumą ir mažą tauriųjų metalų nepastovumą. Indekso rizikos profilis yra išlygintas, atsižvelgiant į tai, kad tarp aukso ir Bitcoin nėra didelės koreliacijos, teigia „CoinShares Group“.

Indekso metodika palaiko 5 vienodai svertinių kriptografinių rinkinių krepšelį, įvertintą auksu. Nėra fiksuoto šifravimo rinkinių, kuriuos būtų galima įtraukti, sąrašo, tačiau kriterijai yra pagrįsti 6 mėnesių besikeičiančia rinkos kapitalizacija ir neįtraukiami visi ERC-20 žetonai ir į privatumą orientuoti kriptografiniai rinkiniai. 

Finansinis produktas praeina pusiausvyros procesą, kuris vyksta kas mėnesį, o kriptografinių rinkinių krepšelio pusiausvyros balansai įtraukia 5 svarbiausias tinkamas rinkos viršutines svertines kriptovaliutas. Indeksas apskaičiuojamas remiantis „Kaiko“ kriptovaliutų rinkos duomenimis ir „Messari“ tiekimo duomenimis – dviem pirmaujančiais duomenų teikėjais skaitmeninio turto erdvėje.

Tuo tarpu svertai tarp kriptografinio krepšelio ir aukso nustatomi pagal svertinės rizikos paskirstymo schemą.

CGCI plėtra atsirado dėl tyrimų, atliktų tarp „CoinShares“ ir Londono Imperatoriškojo koledžo, paskelbtų 2019 m., Nustatant, kad aukso ir kriptografinių rinkinių poravimas suteikia rizikos ir grąžos profilį, kuris yra pranašesnis už laikymą atskirai..

Kriptografiniai rinkiniai, suporuoti su auksu, siekiant geresnio rizikos atlygio profilio

Indekso metodika buvo sukurta atlikus tyrimus ir eksperimentus, atliktus su ES registruotu etalonų administratoriumi „Compass Financial Technologies“, siekiant užtikrinti patikimą ir su etalonu suderintą indeksą. Kaip pirmasis ES BMR suderinamas indeksas, „CoinShares Gold“ ir „Cryptoassets Index“ taip pat veikia populiarūs finansinių duomenų teikėjai, tokie kaip „Bloomberg Terminal“ ir „Refinitiv“..

Instituciniams investuotojams jau yra keletas galimybių gauti kriptografinių rinkinių galimybes, tačiau esant dideliam rinkos nepastovumui investuotojai gali vengti įsipareigojimų. Šis naujas svertinis poravimas su auksu – vienu iš turto, kurio, kaip žinoma, yra nepastovi, leidžia investuotojams patekti į skaitmeninio turto erdvę ir gauti didesnę grąžą, tuo pačiu sumažinant jų nepastovumo riziką.. 

„CoinShares“ grupė jau turi puikių rezultatų kriptovaliutų erdvėje su keliais finansiniais produktais, tarp kurių yra pirmasis reguliuojamas „Bitcoin“ rizikos draudimo fondas ir pirmasis „Bitcoin“ produktas, kuriuo prekiaujama biržoje..

„CoinShares“ vykdomasis pirmininkas Danielis Mastersas mano, kad tai yra svarbus žingsnis į priekį skaitmeninės vertės erdvėje, lyginant su instituciniu prekių priėmimu, nurodydamas:

„Patikimai ištirti ir dokumentuoti indeksų produktai buvo katalizatorius instituciniam prekių priėmimui 90-ųjų pabaigoje, atsiradus„ Goldman Sachs “prekių indeksui. Šis kripto ir aukso indeksas siekia padaryti tą patį, naudodamas akademinius tyrimus ir jo etalonu reguliuojamą statusą, kad surinktų net griežčiausius investicijų komitetus “.

Besivystanti skaitmeninio turto erdvė

Skaitmeninio turto erdvė kurį laiką ilgėjosi institucinių investuotojų dėmesio. Per pastaruosius porą metų didžiosios institucijos keletą kartų įsiveržė į kriptografines kasetes. Įkurtos tradicinės finansų įstaigos, tokios kaip „Fidelity“ ar ICE, nuo tada įsteigė atskirus skaitmeninio turto pramonės subjektus.

Tačiau kriptografinės erdvės karūnos brangenybė lieka SEC patvirtinta Bitcoin ETF, kuri įtvirtintų turto vietą atskiroje kategorijoje. Nepaisant to, atrodo, kad šis tikslas yra sunkiai pasiekiamas kaip prieš dvejus metus.

Reguliavimo institucija atmetė kelias skirtingų turto valdymo įmonių paraiškas, ir kiekviena iš jų nurodė priežastis, susijusias su kriptovaliutų rinkos pasiūla – menkas saugojimo galimybes, netikslius kainos duomenis ir neapibrėžtumą dėl keitimo apimčių..

Nors kriptovaliutų erdvė nuo to laiko vystėsi ir instituciniams investuotojams atsirado daugiau saugojimo sprendimų, o duomenų teikėjai, atrodo, sukūrė tvirtesnius kainų indeksus, nėra kalbos apie pažangą siekiant patvirtinti „Bitcoin ETF“.

Galbūt raktas slypi paklausoje – kai yra pakankamai didelė institucinė skaitmeninio turto paklausa, reguliavimo institucijos gali greitai pakeisti savo melodiją.

„CoinShares“ yra šios kompanijos dalis, siekianti pagerinti skaitmeninio turto finansinių produktų infrastruktūrą. Naudodamasi šiuo nauju produktu, įmonė gali ne tik sukurti institucinę kriptografinių rinkinių paklausą, bet ir atverti kelią tolesnėms produkto naujovėms kitiems kosminėje erdvėje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me