AMA apibendrinimas: Kalbėkitės su „HyperDAO“, pirmaujančia „DeFi“ platforma

2019-ieji metai buvo nuostabūs decentralizuotų finansų srityje. „OKEx Jumpstart“ pasidžiaugė 10-uoju „HyperDAO“ (HDAO) – efektyvios, skaidrios ir patikimos „DeFi“ ekosistemos – pardavimu, teikiančiu vieno langelio finansinių paslaugų platformą pasauliniams vartotojams..

„HyperDAO“ siekia sukurti visapusišką „DeFi“ ekosistemą, kuri pasauliniams klientams suteiktų patikimą „DeFi“ infrastruktūrą. Kaip rodo pavadinimas, „DeFi“ sąvoka slypi atvirume, sąžiningume ir tarpusavyje. Palaikoma paskirstytos knygos ir „blockchain“ technologijos, HDAO siekia decentralizuotos ir bendruomenės valdomos ekosistemos, kurioje sprendimų priėmimo procesai būtų skaidrūs visiems vartotojams ir autonomiški..

Mums buvo malonu, kad mūsų „Ask-Me-Anything“ (AMA) sesijoje, kuri yra padalinta į dvi dalis, buvo HyperDAO.com įkūrėjas ir operacijų vadovas Ryanas Angas. Ryano skyriuje buvo paprašyta pasidalinti savo įžvalga apie „HyperDAO“ ir partnerystę su „OKEx“, po to 2 skyriuje buvo pateikti keli mūsų bendruomenės klausimai..

1 skyrius

Q1 : Kodėl „Hyper DAO“ arba „Maker DAO“ skiriasi nuo „USD Tether“ ir kodėl DAO metodas yra geresnis ar net reikalingas?

A1 :„Hyper DAO Stablecoin“ sistema (SC) yra daug lankstesnė nei kitos „Stablecoin“ gamybos paslaugos ta prasme, kad vartotojams leidžiama užstatyti įvairių tipų skaitmeninį turtą mainais į „Hyper“, o pati „Hyper“ gali būti susieta su įvairiomis valiutomis, ne tik USD. Jis taip pat skiriasi nuo ne grandinės stablecoino, kuris egzistuoja kaip juoda dėžutė, kur mes nežinome vidinio veikimo ar ar tikrai yra pakankamai USD šiems stablecoinams paremti. Jie taip pat remiasi tradiciniais bankais, kurie laiko stablecoin atsargas, o tai sukelia sandorio šalių ir kredito riziką. Kadangi „HyperDAO“ stablecoin sistema yra grandinės užtikrinimo sistema, ji yra daug skaidresnė. DAO yra būtinas decentralizuotai sistemai, tokiai kaip „HyperDAO“, nes, tarkime, esant nepastovioms rinkos sąlygoms, kai įkaitų vertė smarkiai krinta, HDAO žetonai bus kaldinami ir parduodami, kad padengtų vertės praradimą, šiuo atveju HDAO turėtojai veikia kaip „draudikai“, kurie veido skiedimo rizika. Norint išlaikyti sistemos pusiausvyrą, HDAO žetonai turi būti skatinami įmokų forma (dar vadinama hiper palūkanų norma) prisiimti šią riziką. Dabar šie HDAO žetonų turėtojai taip pat norės optimizuoti rizikos parametrus jiems naudingiausiais būdais, o būdami HDAO žetonų turėtojai, jie turi balsavimo teises, leidžiančias balsuoti dėl pasiūlymų, įskaitant rizikos parametrų koregavimą, todėl DAO mechanizmas būtina. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad „stablecoin“ sistema yra vienas iš „HyperDAO“ ekosistemos aspektų, tačiau „HyperDAO“ taip pat siūlo kitas paslaugas, tokias kaip mainai, turto valdymas, sutelktinis finansavimas, prognozavimas, e. Pilietybė, mikrofinansai ir bankininkystė..

Q2 : Ar yra „HyperDAO“ žetono laikymo atlygio mechanizmas?

A2 :Taip, kaip jau minėjau anksčiau, HDAO žetonai yra skatinami išlaikyti pusiausvyrą stablecoin sistemoje uždirbant interesus. Bet tai dar ne viskas, nes „HyperDAO“ taip pat yra visa „DeFi“ paslaugų platforma, mes turime tris skirtingus sutarimo algoritmus – „PoW“, „PoS“ ir „PoV“. Norėdami atsakyti į jūsų klausimą, skubiausias atlygis už HDAO žetonų laikymą yra tas, kur HDAO žetonų turėtojai apdovanojami už savo žetonų laikymą sistemoje.

Q3 : Kokius pranašumus „HyperDao“ gauna naudodamas visus tris bendrus sutarimo mechanizmus šiandien – PoS, PoW, PoV? Kokie yra šių sutarimo mechanizmų pranašumai ir trūkumai?

A3 :Mes turime tris skirtingus „HyperDAO“, „PoW“, „PoS“ ir „PoV“ algoritmus. „PoW“ daugiausia skirtas mazgams, atsakingiems už operacijas ir tinklo priežiūrą. Žinoma, „PoW“ alternatyva yra „PoS“, kur HDAO turėtojai gali laikyti HDAO platformoje, kad gautų atlygį. Mes įtraukėme tiek „PoW“, tiek „PoS“, nes pirmiausia norime pritraukti kokybės patvirtinimo mazgus, turinčius technines galimybes palaikyti sistemą jai augant. Jie taip pat yra skirti sušvelninti centralizavimo riziką naudojant PoS, kai daugumą žetonų turi keli ar vienas asmuo. Taigi, tai yra patikrinimo ir balansavimo sistema tarp dviejų protokolų. „PoV“ arba „Balsų įrodymas“ iš esmės yra atlygio mechanizmas, skatinantis vartotojus balsuoti DAO klausimais. Balsų įrodymas yra „PoW“ ir „PoS“ sistemų patikrinimas. Rinkėjai gali balsuoti dėl pasiūlymų dėl sistemos pakeitimų, tokių kaip tinklo bendro sutarimo taisyklės, bet ne „PoW“ ir „PoS“ kalnakasiai, jie taip pat gali balsuoti prieš kenksmingus ir neveiksmingus „PoW“ ir „PoS“ kalnakasius ir neleisti jiems gauti atlygio. Leidžiant rinkėjams priimti sprendimus, rinkėjai skatinami išlaikyti tinklą ir veikia kaip sistemos balansavimo mechanizmas..

Q4 : Kokios yra pagrindinės #HDAO savybės ir kaip ji skirta kovai su magnatų rinka?

A4 :Visų pirma, HDAO yra „HyperDAO“ stablecoin sistemos valdymo ženklas. Jis gali būti naudojamas balsuojant dėl ​​pasiūlymų, tokių kaip rizikos parametrų koregavimas, kaip jau minėjau. Jis taip pat bus naudojamas kaip mūsų mainų ženklas kaip operacijų mokesčiai. Tai gali būti suprantama kaip mainų platformos valiuta. HDAO taip pat naudojama sutelktinio finansavimo funkcijoje kaip balsavimo teisė naujiems projektams ir pan. Ateityje ji taip pat bus prizų fondo dalis prognozavimo zonoje. Trumpai tariant, HDAO žetonai gali būti vertinami kaip daugiafunkciniai žetonai, einantys per visą „HyperDAO“ ekosistemą.

Nesu visiškai tikras, ką turite omenyje turėdamas magnatų rinką, bet manau, kad tai susiję su centralizuota finansų sistema. Mes nesame čia tam, kad kovotume su tradicine sistema ar aplenktume ją, tačiau manome, kad „DeFi“ ilgainiui gali veikti lygiagrečiai su tradicine sistema. Manau, kad jei žmonės turėtų galimybę suprasti „DeFi“, jie matys, kad yra daug naudos, ypač taupant išlaidas. Mūsų vaidmuo yra palengvinti šio atotrūkio tarp tradicinės pramonės ir „blockchain“ erdvės panaikinimą. Manome, kad kai atsiras daugiau institucinių žaidėjų ir bus labiau domimasi šiuo sektoriumi, matysime daugiau integracijos ir lengvesnę prieigą prie „DeFi“, todėl tai yra vienas aspektų, kurio link „HyperDAO“ sieks ilgainiui.

Q5 : Kodėl nusprendėte pasirinkti OKEx kaip IEO? Kokią naudą „OKEx“ teikia „HyperDAO“?

A5 :„OKEx“ jau seniai yra decentralizuotos finansų erdvės šalininkė. Praėjusių metų pradžioje „OKEx“ tapo pirmąja pagrindine platforma, integravusia „Maker’s Dai Savings Rate“ į savo platformą. Šiais metais „OKEx“ paskelbė apie partnerystę su „Hyper DAO“ kaip antrą decentralizuoto finansavimo projektą, su kuriuo bendradarbiaus „OKEx“. „OKEx“ taip pat dosniai pasiūlė mums savo išteklius ir davė daug patarimų, kaip plėtoti mūsų projektą. Mes palaikome puikius darbinius santykius su „OKEx“ ir toliau bendradarbiausime su jais ateityje.

Q6 : Koks yra pagrindinis HDAO ir „Dao“ gamintojo skirtumas, ar jūs norėtumėte palaikyti partnerystę su jais, ar laikytumėte juos tiesioginiais konkurentais?

A6 :Kaip jau minėjome, „HyperDAO Stablecoin“ sistema (SC) yra daug lankstesnė nei kitos „Stablecoin“ gamybos paslaugos ta prasme, kad vartotojams leidžiama užstatyti įvairių tipų skaitmeninį turtą mainais į „Hyper“, o pati „Hyper“ gali būti susieta su įvairių „fiat“ valiutų, ne tik JAV dolerių. Mes sukūrėme daug įkvėpimo iš „Maker“ kurdami savo žetonų dizainą ir tikimės jį toliau tobulinti. Atkreipkite dėmesį, kad „HyperDAO“ yra ne tik „stablecoin“ sistema, bet ir visa „DeFi“ paslaugų ekosistema, įskaitant mainus, turto valdymą, sutelktinį finansavimą, mikrofinansavimą, e. Pilietybę, bankininkystę ir prognozavimą. Mes tikrai nelaikome jų varžovais, nes visi esame viename laive ir kovojame tą pačią kovą. Puiku, jei ateityje galėsime bendradarbiauti su „Maker“.

7 klausimas. Kaip „#DeFi“ keičia mūsų santykius su pinigais, investicijomis, kreditais ir skolomis? Ar „DeFi“ vieną dieną perims tradicines finansų sistemas? Kokią problemą išsprendė HYPERDAO?

A7 :Manau, kad „DeFi“ sumažino patekimo į finansines paslaugas kliūtis ta prasme, kad kiekvienas gali naudotis „DeFi“ paslaugomis turėdamas interneto ryšį. Manau, kad šiuo metu yra maždaug 1,7 milijardo žmonių, neturinčių galimybės naudotis pagrindinėmis finansinėmis paslaugomis, taigi tai yra viena sritis, kurioje pamatysime daug pokyčių. „DeFi“ taip pat yra nepatikimas, kuris panaikina vertybinių popierių saugotojo paslaugas ir didelius mokesčius, kurie taip pat žymiai sumažina sandorio šalies riziką ir neturi vieno nesėkmės taško. Naudodamiesi „DeFi“, žmonės atgauna savo turto kontrolę ir gauna prieigą prie paslaugų už nedidelę kainą. Tačiau nemanau, kad „DeFi“ perims tradicinę sistemą, tikiuosi, kad ji veiks kartu su tradicine sistema ir ateityje glaudžiau bendradarbiaus palaikydama abipusiai naudingus santykius..

Q8 : Ką HYPERDAO galvoja apie problemų, kurių „DeFi“ ekosistema vis dar negali išspręsti, sprendimą? Ar žmonės ir mašinos gali kasdien prekiauti išmaniaisiais įrenginiais, naudojančiais skaitmenines valiutas?

A8 :Viena kliūtis, su kuria susiduria visi „DeFi“ projektai, ne tik „Hyper DAO“, yra likvidumo trūkumas, palyginti su centralizuotomis paslaugomis, pavyzdžiui, DEX likvidumas nublanksta, palyginti su centralizuotais mainais, ir kadangi likvidumas natūraliai pritraukia daugiau likvidumo, visa pramonė patiria nutekėjimą. Anksčiau minėjome, kad matėme daug skirtingų „DeFi“ projektų atskyrimo, mūsų strategija yra sutelkti išteklius, kad pagerintume sektoriaus likvidumą. Štai kodėl mes agresyviai kūrėme partnerystę ir vykdėme kryžminę integraciją tarp platformų. Šiuo metu mes turime daugiau nei 10 partnerių ir nuolat įtraukiame naujus partnerius į savo tinklą. Piniginės paslaugų teikėjai ir kiti mainai ypač domina dėl tinklo teikiamos apimties. Manau, kad dabar žmonės ir mašinos jau kasdien prekiauja per išmaniuosius įrenginius, o „HyperDAO“ taip pat tenkins tą rinką.

Q9 : Kuriems tiksliniams vartotojams HYPERDAO siekia tarnauti? Ar jos technologiją bus lengva naudoti dalyviams, tačiau ji vis tiek užtikrins atvirą, skaidrų ir vienodą būdą?

A9 :Pasakysiu, kad mūsų tikslas yra dažnas vartotojas ar investuotojas, kuris nori prieigos prie finansinių paslaugų po ranka ir nenori mokėti didelių sandorių mokesčių už pagrindines paslaugas. Mes taip pat žiūrime į rinkas, kurios neturi galimybių naudotis finansinėmis paslaugomis arba turi griežtas ar monopolizuotas paslaugas, galų gale mūsų tikslas yra konsoliduoti visas finansines paslaugas vienoje platformoje, kad būtų lengviau jas naudoti, ir tapti alternatyva tradiciniams finansams. Taip, mes sunkiai dirbame, siekdami užtikrinti, kad naudotojo patirtis būtų paprasta ir sklandi ir suteiktų galimybę lengvai ir skaidriai naudotis informacija.

Q10 : Koks yra didžiausias vartotojo iššūkis jūsų projekte? ir kaip „HyperDAO“ daro, kad visi vartotojai ilgai liktų prie jūsų projekto?

A10 : Manau, kad didžiausias iššūkis yra sukurti skatinimo mechanizmą, kuris tinkamai išspręstų saugumo problemas, tačiau yra pakankamai pelningas, kuris ilgainiui išlaiko mūsų suinteresuotąsias šalis. Vartotojai netrukus supras, kad naršydami platformoje ir naudodamiesi įvairiomis paslaugomis, jie pamatys, kad HDAO žetonai naudojami visuose sistemos aspektuose, todėl veikia paklausos sukeltas trūkumo mechanizmas. Net jei vartotojai nenaudoja sistemos, mes taip pat įdiegėme mechanizmus, kurie juos išlaiko ilgą laiką. Pvz., Mes suteikėme ženklų turėtojams didelių įgaliojimų balsavimo teisių srityje valdymui, šie ženklų turėtojai gali dirbti „draudikais“ „stablecoin“ sistemoje ir užsidirbti interesų ar sudėti savo žetonus už atlygį. O pats balsavimas turi naudos. Taigi, kaip matote, šios paskatos yra sąmoningai sukurtos siekiant užtikrinti, kad vartotojai ir toliau mėgautųsi platforma ir prisidėtų prie jos ilgainiui.

Q11 : „HyperDAO“ laimėjo "2019 m. Perspektyviausia „DeFi“ platforma" „Fruity Finance“ apdovanojimas. Ar laikote šį apdovanojimą pasiekimu ir ar manote, kad „HyperDAO“ ateityje laimės daugiau apdovanojimų?

A11 :Prisimenu tą dieną, kai man pranešė, kad laimėjome apdovanojimą. Mūsų komanda buvo skirtingose ​​pasaulio vietose. Manau, kad tuo metu buvau Honkonge. Buvo tikrai malonu žinoti, kad žmonės domisi mūsų projektu ir mato jo galimybes. Manau, kad tai yra mūsų pastangų pripažinimas, bet, žinoma, neketiname sustoti ir, jei kas, apdovanojimas paskatino komandą tik labiau stengtis išstumti pagyrimo vertą „DeFi“ platformą. Aš tikrai tikiuosi, kad ateityje laimėsime daugiau apdovanojimų, tačiau tai, žinoma, bus tik premija, mūsų dėmesys ir toliau išliks platformos kūrimui.

Q12 : Kaip kilo „HyperDAO“ idėja?

A12 : Jaydenui ir man pasisekė, kad prieš įkurdami „HyperDAO“ dalyvavome daugelyje „blockchain“ projektų per savo fondų valdymo verslą. Tuo metu matėme gerus projektus, tačiau kai kurie veikė ne pagal savo investuotojų interesus. Manome, kad DAO išsprendžia šią problemą, nes atima asmenų ar potencialių kenkėjiškų veikėjų galią ir patenka į daugumos rankas. Turėdami tinkamą skatinimo sistemą ir kruopščiai suplanuotą bendro sutarimo protokolą, DAO suinteresuotieji subjektai gali bendradarbiauti teisingai ir veiksmingai valdydami bendruomenę. Tai buvo tada, kai mes sumanėme panaudoti savo tinklą ir išteklius finansų erdvėje, kad sukurtume platformą, kuri visas finansines paslaugas galėtų sutelkti į vieną vietą, kurią kartu galėtų kurti bendruomenė. Mes įsivaizduojame skaidrią ir interaktyvią aplinką, kurioje vartotojai atvirai dalijasi idėjomis ir mintimis ir tuo pačiu sukuria klestinčią finansų rinką ir bendruomenę..

2 skyrius

1 klausimas: kokie yra pagrindiniai „HyperDAO“ produktai?

A1: Pagrindiniai „HyperDAO“ produktai yra mainai, turto valdymas, sutelktinis finansavimas, mikrofinansai, e. Pilietybė, bankininkystė, prognozavimas ir, žinoma, stablecoin!

2 klausimas. Kokios žymios lėšos palaiko „HyperDAO“? Ar yra taip pat tradicinių fondų? Šiuo metu yra daug DEFI plėtros projektų, tad koks skirtumas tarp „HyperDAO“ ir tų projektų? Kas yra „HyperDAO“ konkurentai? Skaičiau, kad „HyperDAO“ kurs SC („Stablecoin“), tad koks jo tikslas? Kam naudojamas SC?

A2: Manau, kad mes turime tris pranašumus, palyginti su dauguma „DeFi“ projektų. Aš juos trumpai apibūdinsiu. 1. Išsami vieno langelio skaitmeninių finansų platforma. Mes siūlome ne tik vieną ar kelias paslaugas, bet ir ketiname plėtoti savo platformą, kad patenkintume bet kokius finansinius poreikius.

2. Mes siūlome daug lankstumo, kaip jau minėjau anksčiau, mūsų stablecoin karta yra gana lanksti užtikrinimo ir stablecoin gamybos srityje. suinteresuotosios šalys taip pat gauna daug galios balsuodamos.

3. Decentralizavimas, kai tai naudinga. HDAO žetonų turėtojai turi teisę balsuoti dėl daugelio valdymo priemonių. Jie netgi gali rinkti atstovus, paskirti projektus ar turto valdytojus, kurie bus supažindinti su sistema. „HyperDAO“ bendruomenės nominacijos zona, diskusijų forumas, „Peer to Peer“ paslaugos, mikrofinansų sistema ir „Forecasting“ sistema taip pat yra visiškai vartotojo inicijuota, vartotojo valdoma.

3 klausimas: koks yra HDAO vaidmuo „HyperDAO“ ekosistemoje?

A3: HDAO yra valdymo žetonas sistemoje, jis gali būti naudojamas stablecoin sistemoje valdymui (norint koreguoti rizikos parametrus ar balsuoti dėl pasiūlymų), jis taip pat gali būti naudojamas mūsų mainams už operacijų mokesčius, pvz., Platformos prieigos raktą, arba sutelktiniame finansavime. skyriuje kaip balsavimo teisės, arba prognozavimo zonoje, kaip prizinio fondo dalis. tikrai galime daug ką padaryti su HDAO žetonais.

4 klausimas: kai atidarote CDC, ką kuriate? „HyperDAO“?

A4: CDC yra skolinis įsipareigojimas arba įkaitai, kurie yra nukaldinti „Hyper-Fiat“, pavyzdžiui, „Hyper-USD“ arba „Hyper-EUR“. HDAO yra „stablecoin“ valdymo žetonas, ir tai taip pat yra daug dalykų, nurodykite aukščiau.

5 klausimas. Kokius pagrindinius tikslus norite pasiekti per ateinančius 3–4 metus? Kokius planuojate plėstis ir sulaukti daugiau įvaikinimo? Kaip pakelti kripto dalyvių supratimą apie projektą?

A5:Mes pradedame nuo „HyperDAO 1.0“, kuri yra aštuonios pagrindinės mano paminėtos funkcijos. Mūsų plėtros plano dalis taip pat yra 2.0 (2B arba 2 verslas) ir 3.0 (2G arba vyriausybei). 2.0 yra institucinių žaidėjų įvedimas į mūsų platformą, galimybė profesionaliems pinigų valdytojams susisiekti su bendru investuotoju. ir 3.0 yra pagrindinis tikslas bendradarbiauti su vyriausybėmis ir teikti joms „blockchain“ paslaugas.

6 klausimas: kas šiandien sulaiko „Defi“ ir ar šias kliūtis galima įveikti? Kur matote „Defi“ ateitį po 20 metų?

A6: Manau, kad apskritai „DeFi“ vis dar susiduria su likvidumo problemomis, kurias aš sprendžiau, kitas dalykas yra priėmimas. Žmonėms reikia laiko, kol jie priima naują sistemą, ypač kai jie yra taip gerai susipažinę su tradicine sistema. Taigi, aš numatau, kad prireiks šiek tiek laiko, kai žmonės kriptografiją matys kaip panašią turto klasę su nuosavų vertybinių popierių fiksuotosiomis pajamomis ir pan. Matau, kad ateityje dirbame kartu ir labiau su tradicine sistema.

7 klausimas: kodėl svarbu, kad „HyperDAO“ veiktų „blockchain“?

A7: „Hyper DAO“ yra decentralizuota autonominė organizacija (DAO). Iš esmės tai organizacija, kurią valdo bendruomenė bendru sutarimu, o ne tradicinė, kai yra vadovų, kurie sprendimus priima kitų suinteresuotųjų šalių vardu. Šis sutarimo protokolas, žinoma, įmanomas tik naudojant „blockchain“ technologiją, kai įrašai yra nekintami ir leidžia sukurti skatinimo sistemą, skatinančią asmenis dirbti kartu kuriant organizaciją. Taigi natūraliai, kad bet kuris DAO, ne tik „HyperDAO“, veiktų, „blockchain“ yra neabejotinai būtinas.

8 klausimas: kaip „HyperDAO“ parenka bendroves bendradarbiavimui? Kokia yra bendradarbiavimo su „HyperDAO“ nauda ?

A8: Mes žiūrime į įmones, kurios gali suteikti daugiau likvidumo ir pritraukti savo vartotojus į mūsų platformą, mes tikime dalintis ištekliais, taigi, jei mes galime integruotis vieni su kitais, tai yra laimėjimas.

Q9: Ką reiškia PoV? Kuo skiriasi „PoW“, „PoS“ ir „PoV“?

A9: PoV yra balsavimo įrodymas, o tai reiškia, kad jūs esate skatinamas balsuoti sistemos reikalais. Aš paaiškinau, kaip „PoW“, „PoS“ ir „PoV“ dirbo kartu anksčiau. galite grįžti skaityti.

10 klausimas: kaip jūsų komanda užtikrins, kad „HyperDAO“ išliktų aukščiausia platforma ir išlaikytų tempą prieš konkurentus per ateinančius 5 metus ir vėliau? Kodėl esate įsitikinęs, kad sukuriate savo blokų grandinę, užuot naudoję esamą ir patikrintą pagrindinio sluoksnio protokolą?

A10: Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu mes nekuriame savo „blockchain“, šiuo metu esame „ethereum“ grandinėje. Tačiau mes žiūrime į viešuosius tinklus ir galime pereiti prie vieno, kai mūsų platforma auga ir jei rasime sau tinkamą.

Mes taip pat turime galimybių kurti savo, jei nerandame tokio, kuris atitiktų mūsų poreikius.

Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu mes nekuriame savo „blockchain“, šiuo metu esame „ethereum“ grandinėje. Tačiau mes žiūrime į viešuosius tinklus ir galime pereiti prie vieno, kai mūsų platforma auga ir jei rasime sau tinkamą.

Mes taip pat turime galimybių kurti savo, jei nerandame tokio, kuris atitiktų mūsų poreikius.

11 klausimas: į kokius reikalavimus atsižvelgiate, kad bankai galėtų dirbti su jumis kaip partneris?

A11: Darbas su bankais mums yra didžiulis, o mes jau deramės su kai kuriais. Jie gali suteikti platformai daug likvidumo. Klausimas yra skaidrumas ir turto perkėlimas į grandinę, jei tokia yra. Tai vis dar reikia daug išlyginti, bet bus nuostabu, kad juos turėsite laive.

12 klausimas: ar yra verslo ar nacionalinės vyriausybės, norinčios bendradarbiauti su „HyperDAO“?

A12:Taip, mes turime platų įstaigų tinklą iš savo ankstesnių darbų tradicinės erdvės. Daugelis taip pat išreiškė susidomėjimą dirbti su mumis. Tai yra mano paminėta „HyperDAO 2.0“ dalis, ir taip, mes deramės su vyriausybėmis norėdami sužinoti, kaip galime supaprastinti joms skirtus procesus ir padėti tvarkyti duomenis bei valdyti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me