Square investē BTC, McAfee tiek arestēts un Revolut palielina kriptogrāfijas biznesu

Nedēļas lielākie stāsti no kriptovalūtu pasaules, kurus, iespējams, esat palaidis garām

Šajā nedēļā tika parādīti daudzi ievērojami stāsti no kriptonauda pasaules. Mēs uzzinājām, ka viena liela finanšu pakalpojumu kompānija BTC piešķīra 50 miljonus ASV dolāru, viens galvenais kriptogrāfijas atbalstītājs tika arestēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, un viena slavena fintech banka virzās tālāk digitālās valūtas telpā. Tikmēr centrālās bankas visā pasaulē rūpīgi pārbauda CBDC.

Šīs nedēļas OKEx Insights nedēļas kriptogrāfisko ziņu izdevumā ir viss, kas jums jāzina par šiem stāstiem un vēl vairāk..

Džeka Dorsija laukums BTC piešķīra 50 miljonus ASV dolāru

Square, amerikāņu finanšu pakalpojumu uzņēmums, kura īpašnieks un pārvaldītājs ir Twitter izpilddirektors un līdzdibinātājs Jack Dorsey, paziņoja ceturtdien, ka ir piešķīris 1% savu aktīvu Bitcoin tīkla vietējā valūtā BTC. 

Investīciju kopējais apjoms ir 4 709 monētas un tas ir aptuveni 50 miljoni ASV dolāru.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Square ieguldījums BTC notiek pēc tam, kad biznesa inteliģences un programmatūras uzņēmums MicroStrategy ieguldīja aptuveni 425 miljonus ASV dolāru pirmajā un galvenajā kriptovalūtā – tas liecina par potenciālu tendenci, ka korporācijas arvien vairāk liek BTC savās grāmatās. 
 • Square ieguldījums daļēji tika veikts, jo tas tic kriptonauda spēkam. Uzņēmums to paziņoja "kriptonauda ir ekonomisko iespēju instruments un nodrošina pasaulei iespēju piedalīties globālajā monetārajā sistēmā, kas atbilst uzņēmuma mērķim." Square CFO Amrita Ahuja arī atzīmēja, ka uzņēmums "ticiet [s], ka bitcoīns nākotnē var būt visuresošāka valūta."
 • Šis paziņojums izraisīja nelielu pieaugumu gan BTC, gan Square akciju cenās.

Laukuma vērtējums galvenokārt ir pieaudzis kopš septembra vidus. Avots: TradingView

Džons Makafijs arestēts par izvairīšanos no nodokļu nomaksas un iesūdzēts tiesā par SIO sūknēšanu

Angļu un amerikāņu programmatūras magnāts un kriptovalūtas aizstāvis Džons Makafijs šonedēļ tika arestēts Spānijā par iespējamo izvairīšanos no nodokļu maksāšanas un tīša nodokļu deklarāciju neiesniegšana – apsūdzības, par kurām vienmēr pretrunīgi vērtētais skaitlis pavadīja cietumā piecus gadus.

Turklāt Amerikas Savienoto Valstu Vērtspapīru un biržu komisija ir iesūdz McAfee par iespējamu iesaistīšanos neatklātajā un apmaksātajā reklāmas pasākumā par septiņiem sākotnējiem monētu piedāvājumiem 2017. un 2018. gadā – sūkšanas taktika, kas, iespējams, viņam ieskaitīja 11,6 miljonus dolāru BTC un ETH, kā arī 11,5 miljonus dolāru žetonos.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • McAfee nav sveša diskusija un ļoti aktīvi darbojas čivināt, un varētu apgalvot, ka viņam uzliktie maksājumi nav īpaši šokējoši. Kriptogrāfijas valūtas tirgus burbuļa laikā no 2017. līdz 2018. gadam atsevišķu tvītu no McAfee konta pieminēšana par projektu izraisīs gandrīz acumirklīgas monētas vai žetona cenu pumpas – un būtībā bija vispārzināms, ka viņš reklamēja projektus par atalgojumu.
 • Libertārietis un bijušais prezidenta amata kandidāts sociālajos medijos ir arī publiskojis savas lielākoties pret valdību vērstās nostājas – varētu apgalvot, ka tādā veidā, kas bija provokatīvs pret SEC.

Centrālās bankas publicē CBDC pamatprincipus

Kanādas, Lielbritānijas, Japānas, Zviedrijas un Šveices centrālās bankas ir pievienojušās Federālajām rezervēm, Eiropas Centrālajai bankai un Starptautisko norēķinu bankai publicējot ziņojumu kuras mērķis ir noteikt, kā nacionālās digitālās valūtas var uzlabot monetārās politikas īstenošanu.

Ziņojuma nosaukums ir "Centrālās bankas digitālās valūtas: pamatprincipi un pamatfunkcijas" un apspriež "pamatprincipi" par to, kā jāveido centrālās bankas digitālās valūtas.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Bankas apgalvo, ka CBDC nevajadzētu aizstāt skaidru naudu un citus pašreizējos maksājumu veidus; drīzāk viņiem vajadzētu strādāt viņiem līdzās – pārliecību, kuru mēs jau dzirdējām no ECB.
 • CBDC vajadzētu arī "nedarīt pāri" saskaņā ar ziņojumu, vienlaikus veicinot inovāciju un efektivitāti.
 • Pārskats par galvenokārt Rietumu centrālo banku grupu nāk uz Ķīnas veiksmīgās izmēģinājuma programmas par savu digitālo valūtu DCEP papēžiem.

Revolut kļūst par kriptogrāfijas drošības firmas Fireblocks 100. klientu

Londonā bāzētā fintech firma Revolut ir apvienojot spēkus ar digitālo aktīvu drošības firmu Fireblocks, cenšoties ātri izveidot jaunas ar kriptogrāfiju saistītas funkcijas.

Sākot ar preses laiku, pašlaik nav skaidrs, kādas jaunas funkcijas vai produktus partnerība piedāvās.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Revolut kriptonauda nav sveša. Digitālajai bankai pašlaik ir 13 miljoni klientu, un tā nodrošina BTC, Ether (ETH), Litecoin (LTC), XRP, Bitcoin Cash (BCH) un Zvaigžņu lūmenu (XLM) iedarbību..
 • Revolut patlaban visu lietotāju vārdā glabā visus digitālos aktīvus un neļauj izņemt kriptonauda – kaut kas varētu potenciāli mainīties nākotnē, ņemot vērā, ka Fireblocks apgalvoja, ka tas palīdzēs uzņēmumam "maksājumu dzelzceļu nodrošināšana digitālo aktīvu pārsūtīšanai."

Ethereum vidējais hash līmenis sasniedz visu laiku augstāko līmeni

Kā ziņots, Ethereum tīkla 24 stundu vidējais jaukšanas līmenis šonedēļ sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni pēc vasaras ilgās rūpniecības intereses pieauguma par decentralizēto finansējumu.

Pēc Glassnode, tīkla apstrādes jauda pārsniedza 250 t / s – tas ir par 80% vairāk nekā gadu iepriekš.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Ethereum tīkla palielinātais jaukšanas līmenis norāda, ka vairāk kalnraču strādā, lai iegūtu jaunu ēteri – pieprasījumu, kuru gandrīz noteikti veicina nepārtraukta interese par pašreizējiem un nākamajiem Ethereum balstītajiem DeFi projektiem, jo ​​ETH tiek izmantota darījumu maksu apmaksai.
 • Pagājušajā mēnesī kalnrači Ethereum tīklā redzēja vairāk atlīdzību no gāzes maksām nekā atlīdzības – vispirms vēsturiska par galveno altkoinu.
 • Protams, Ethereum tīkls ir drošāks nekā jebkad agrāk – jo palielināts jaukšanas ātrums tieši korelē ar paaugstinātu drošību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me