Investavimas į „Paypal Holdings, Inc“ (NASDAQ: PYPL)

„Paypal Holdings, Inc.“ (NASDAQ:PYPL) yra žinomas kaip pagrindinis mokėjimų internetu sprendimų teikėjas. Siūlydama alternatyvą tradiciškesniems mokėjimo būdams, „PayPal“ 2000-ųjų pradžioje iškilo kaip mokėjimų už internetinių aukcionų svetainę „eBay“ tarpininkė. Veikianti ne Kalifornijoje, JAV, įmonė ir toliau yra viena novatoriškiausių kompanijų finansinių technologijų („fintech“) sektoriuje. ką rodo jų neseniai kriptovaliutos įvedimas į jų ekosistemą.

Kas yra „Paypal Holdings, Inc“ (PYPL)?

„PayPal“ 1998 m. Įsteigė du asmenys, turintys programinės įrangos inžinerijos išsilavinimą, ir vienas teisininkas, mokydamasis. Iš pradžių žinoma kaip „Confinity“, naujoji Maxo Levchino, Luke’o Noseko ir Peterio Thielio įmonė buvo sukurta siekiant sukurti delninių įrenginių saugos programinę įrangą. Suradę mažai sėkmės šioje srityje, jie pasuko savo strategiją, o pasirinko skaitmeninės piniginės kūrimą. Šis naujas produktas buvo paleistas beveik po metų, 1999 m. Pabaigoje. Netrukus įvyko „Confinity“ ir Elono Musko įsteigto internetinio banko „X.com“ susijungimas. Nors naujoji įmonė iš pradžių pasiliko „X.com“ pavadinimą, jie nusprendė pakeisti prekės ženklą ir patikslinti savo produktų ir paslaugų pasiūlą. 2001 m. Įmonė apsistojo pavadinimu „PayPal“, o 2002 m. Bendrovė paskelbė viešą akcijų platinimą.

Netrukus po IPO „eBay“ nusipirko „PayPal“ už 1,5 mlrd. Šiuo metu bendrovės augimas padarė įspūdį investuotojams. Daugiau nei 70% „eBay“ aukcionų priėmė mokėjimus per „PayPal“, o maždaug 25% uždarytų aukcionų naudojo šį naujovišką naują mokėjimo sprendimą. Vos per 8 metus „PayPal“ išaugo iki daugiau nei 100 milijonų vartotojų 190 teritorijų, siūlydama paslaugas naudodama 25 skirtingas valiutų parinktis. 2014 m. Rugsėjo mėn. „PayPal“ nusprendė atsiskirti nuo „eBay“ ir sutelkti dėmesį į kitus augimo būdus. Nors jiedu ir toliau glaudžiai bendradarbiavo, 2018 m. Pradžioje buvo paskelbta, kad „PayPal“ nustos mokėti kortelėmis internetinėje aukciono svetainėje iki 2020 m. Šiandien „PayPal“ yra labai atskira tapatybė nuo buvusio savininko..

Kodėl „Paypal Holdings, Inc“ (PYPL) Materija?

Nepaisant egzistavimo prieš du dešimtmečius, „Paypal“ sugebėjimas neatsilikti nuo pokyčių leido išlikti labai aktualiu šiuolaikinėje eroje. Šis sugebėjimas leido įmonei aptarnauti daugiau nei 350 milijonų klientų ir prekybininkų daugiau nei 200 teritorijų. Siekdami, kad finansinės paslaugos būtų pigesnės, patogesnės ir saugesnės, jos ir toliau diegė naujoves. 2019 m. Bendradarbiaujant su socialinės žiniasklaidos milžinais „Instagram“, „Instagram“ pradėjo veikti „Checkout“, leidžianti saugiai atsiskaityti naudojant „Paypal“ platformą programoje..

Ankstyvas strateginis įsigijimas įvyko 2013 m., Kai „Paypal“ įsigijo startuolį Braintree už 800 milijonų dolerių. „Braintree“ portfelyje „Paypal“ įsigijo „Venmo“, mobiliojo paslaugų mokėjimo programos, kuri dabar išaugo iki daugiau nei 40 milijonų vartotojų, technologiją. Visai neseniai bendrovė padarė dar vieną svarbų žingsnį – įsigijo apsipirkimo platformų bendrovę „Honey“, kurios sandoris viršijo 4 milijardus JAV dolerių. Medus yra pinigų taupymo įrankis, populiarus tarp tūkstantmečių, turintis daugiau nei 17 milijonų aktyvių vartotojų. „Paypal“ teigia planuojanti toliau integruoti „Honey“ į „Paypal“ ir „Venmo“ platformas, leisdama įmonei toliau plėsti savo tinklą ir pritraukti daugiau prekybininkų.

„Paypal“ padarė didelį smūgį 2020 m., Paskelbdama apie palaikymą kriptovaliutoms jų platformoje. Dabar visi vartotojai galės pirkti, laikyti ir parduoti kriptovaliutas iš savo „Paypal“ sąskaitų. Tai atvėrė galimybę atlikti operacijas per savo platformą naudojant populiarias kriptovaliutas, tokias kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, o mokėjimai, atlikti su kriptografija, buvo konvertuojami į pasirinktą pardavėjo nacionalinę valiutą. Šis priėmimas leis sukurti naują ir novatorišką būdą mokėti bet kuriai įmonei 26 milijonai prekybininkų visame pasaulyje. Iš pradžių ši paslauga buvo pasiūlyta tik Jungtinėse Valstijose, o 2021 m. Ši paslauga bus išplėsta į „Venmo“ platformą ir į tarptautines rinkas. Nors tokie konkurentai kaip „Square’s Cash App“ jau kurį laiką leido šifravimo operacijas, šis žingsnis sukuria galimybę vienam iš didžiausių pardavėjų. tinklų pasaulyje, kad pradėtų integraciją į kriptovaliutų ekosistemą.

„Paypal Holdings, Inc“ (PYPL) Perspektyvos

Nepaisant teigiamų naujausių pranešimų ir strateginių žingsnių, vis daugiau konkurentų įžengia į kosmosą ir gali kelti grėsmę „Paypals“ pozicijoms šiame sektoriuje. Technikos kompanijos, tokios kaip „Google“, „Apple“, „Amazon“ ir „Facebook“, kuria savo mokėjimo sistemas. Tikėdamasi išaugusios konkurencijos, „Paypal“ įdėjo daug pastangų, kad išplėstų pagrindinius savo verslo aspektus, tokius kaip „Venmo“. Todėl mobilioji programa iš paprastų P2P pinigų pervedimo įrankių virto modernia, gerai suplanuota finansinių paslaugų programa. Nors tarpusavio pervedimai programoje pajamų neduoda, naujesnės funkcijos, tokios kaip Momentiniai pervedimai ir „Venmo“ kreditinė kortelė yra keliai, iš kurių buvo gauta pajamų. 2019 m. Apklausa patvirtino, kad baigėsi 20% amerikiečių per pastaruosius metus naudojote „Venmo“, yra aiški ir esama galimybė pasinaudoti platformos pajamų gavimo galimybėmis.

„Paypal“ taip pat žvelgė į užsienio rinkas, siekdama išplėsti savo vartotojų bazę. 2019 m. „Paypal“ įsigijo „GoPay“ – mokėjimo platformą, veikiančią Kinijoje. Šis žingsnis paskatino „Paypal“ pirmoji užsienio mokėjimo platforma veikti toje šalyje. Nors Kinijos rinkoje dominuoja tokie vietiniai milžinai kaip „Alipay“, patekti į vieną didžiausių rinkų pasaulyje buvo žingsnis teisinga linkme. Kruopščiai planuojant ir vykdant, šis įsigijimas gali labai atsipirkti.

Nepaisant šios potencialios milžiniškų technologijų firmų konkurencijos, „PayPal“ buvo viršūnėje daugiau nei 20 metų. Jų pasaulinis tinklas yra didžiulis ir jie išlieka labai gerai pasirengę ateinančiais metais atremti bet kokius iššūkius.

Kur nusipirkti „Paypal Holdings, Inc“ (PYPL)

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Paypal Holdings, Inc“ (NASDAQ: PYPL) Investavimas į „Paypal Holdings, Inc“ (NASDAQ: PYPL) Investavimas į „Paypal Holdings, Inc“ (NASDAQ: PYPL)
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes..

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

Kai pasaulis ir toliau atsisako tradicinių mokėjimo būdų, tokių kaip grynieji pinigai ir kreditinės kortelės, naudodamiesi elektronine prekyba ir skaitmeniniais mokėjimais, nedaugelis įmonių turi tokią gerą padėtį, kokią turi „Paypal“. Bendrovė tęsia naujoves, kuria plačią ir įvairią mokėjimų ekosistemą, įtraukiančią tiek vartotojus, tiek prekybininkus. Jų tinklas yra didžiulis ir tikrai pasaulinis, todėl kiekvienam naujam rinkos dalyviui sunku su jais varžytis. Bendrovė nuolat ieško naujų būdų, kaip išplėsti, ką rodo neseniai įvykęs užpuolimas į kriptovaliutų erdvę. Gebant prisitaikyti ir išlikti aktualiam, „Paypal“ ateitis išlieka šviesi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me