AMA apžvalga: „MakerDAO“ partnerystė ir DSR „OKEx Pool“

Praėjusią savaitę labai džiaugėmės susitikdami su „MakerDAO“ Kinijos vadovu Chao Panu „Ask-Me-Anything“ sesijoje, kurioje aptarėme ekosistemos partnerystė tarp „OKEx“ ir „MakerDAO“, ir išskirtinė DAI taupymo norma (DSR) „OKEx Pool“ 2020 m. vasario 14 d.

„MakerDAO“ yra pirmasis pasaulyje decentralizuotas stablecoinas „Ethereum“ blokų grandinėje. Susijungę su „OKEx“, vartotojai gali tiesiogiai įnešti DAI ir laikyti ją DSR, kad uždirbtų 9,5% taupymo normą, taip pat papildomą atlygį iš mūsų.

Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur Chao buvo paprašyta pasidalinti „MarkerDAO“ partneryste su mumis, o po to – tiesioginis Q&A mūsų grupėje.

。。。。。

1 skyrius – „Twitter“ klausimai:

1. Paaiškinkite „Okex“ ir „MakerDAO“ santykius? Kaip „MakerDAO“ padės „okex“ plėtoti „OKChain“ & #OKExDEX?

„OKEx“ yra svarbiausias mūsų partneris ir tai yra pirmoji pagrindinė platforma, kurioje integruota „Maker“ Dai taupymo norma. Tai yra proveržis tarp „DeFi“ ir tradicinių mainų. Džiaugiamės galėdami suteikti stabilumo ir derlingumo „Dai“ OK vartotojams ir padėti „OKEx“ įsitraukti į decentralizuotą pasaulį.

BTW, sveikiname sėkmingai atlikus „OKChain testnet“!

2. Kaip manote, kokia nauda yra novatoriško kasybos telkinio, paremto pasaulyje pirmaujančia skaitmenine turto birža @OKEx, ir stabilaus žetono, pvz., „Dai“, bei išskirtinio „DSR“ tarifo, skirto „OKExPool“, ekosistemai nauda?

Kaip daugelis iš jūsų gali žinoti, akcijų paketas apdovanoja vartotojus daugiau žetonų, kai jie užrakina jį tam tikram laikotarpiui. Tačiau pagrindinio turto vertė dažnai svyruoja.

„Dai“ su DSR turi geriausius iš abiejų pasaulių. „Dai“ kaina yra stabili, nes doleris ir „Dai“ (DSR) grąža yra visiškai palaikomi sistemoje uždirbtu mokesčiu, todėl nerizikingi.

3. Kokie yra „Okex“ vartotojų pranašumai ir galimybės taikant „Dai Savings Rate“ (DSR)? Kodėl „MakerDAO“ pasirinko „Okex“ kaip pagrindinį partnerį?

„OKEx“ vartotojai bet kada gali užrakinti ir išsitraukti bet kurį savo „Dai“ į DSR, nesijaudindami dėl kapitalo. DSR laikykite esama skaitmeninio dolerio arba „Alibaba“ „YueBao“ ekvivalento indėlių sąskaita, tačiau su daug didesniu pajamingumu.

Išskirtinė „OKEx Pool“ kaina kartu su nusistovėjusiu „OK“ grupių prekės ženklu gali pritraukti daugiau naujokų už esamos rinkos ribų.

4. Ar @MakerDAO protokolo DSR, sukuriantis pasyvias pajamas milijonams vartotojų, yra @ OKEx būdas atsilyginti naujausioms naujienoms apie milijardų dolerių kriptografinius pinigus, tekančius decentralizuotu finansavimu?

„DeFi“ (decentralizuotas finansas) neginčijamai tapo reiškiniu. Šios savaitės pradžioje „DeFi“ rinkose užfiksuota vertė pasiekė 1 milijardo dolerių vertės etapus, parodydama „DeFi“ naudą ir pranašumą: saugi, be sienų ir be trinties.

„OKEx“ įžvalgiai žiūri į „DeFi“ lyderystę tradicinių finansų srityje. „DeFi“ pereis į pagrindinį planą ir pamatysime daugiau finansų įstaigų, siūlančių vartotojams kažką panašaus į DSR, bankai, kurie negali konkuruoti su „DeFi“ taupymo normomis, greičiausiai praras vartotojų indėlius tokioms įmonėms kaip „OKEx“.

5. Kiek laiko prireikė integruoti DSR greitį į „OKExPool“ tinklą, ar galite pateikti aukšto lygio susijusių darbų apžvalgą ir „@MakerDAO“ ir „@OKEx“ baseino sąveikos masto santrauką?

Integracijos procesas iš tikrųjų buvo gana sklandus.

„Maker“ protokolas yra visiškai atviras ir laisvai sudaromas. Gera analogija yra „Money Legos“, bet kas, pradedant valiutomis, piniginėmis ir baigiant skolinimo platformomis, gali kurti įdomius produktus.

Mes turime išsamų kūrimo vadovą, kurį galite rasti „MakerDAO github“ puslapyje.

https://github.com/makerdao/developerguides/blob/master/dai/dsr-integration-guide/dsr-integration-guide-01.md

6. Ar galite pasakyti, kaip atrodys sąsaja? Ar „DApp“ bus sujungtas su „OKEX“ / prieinamas per „Okex“, ar įdiegsite naują vartotojo sąsają „Okex“ platformoje? Arba jis veiks visiškai automatiškai, nereikalaujant jokių konfigūravimo parametrų, taigi ir nereikalaujant vartotojo sąsajos?

Vartotojams nereikia papildomų konfigūracijų, procesas yra paprastas:

  1. 1) Atidarykite „OKEx“ programą
  2. 2) Pasirinkite "Baseinas" skirtuką
  3. 3) Eikite į "Staking" ir pasirinkite "Dai"
  4. 4) Įveskite norimo Dai kiekį
  5. 5) Mėgaukitės

7. Kodėl turėčiau naudoti „OkexPool“ DSR funkciją kaip finansinį sprendimą man? Ar tai man galimybė patirti decentralizuotą finansavimą, palyginti su tradicinėmis rinkomis?

Nemanau, kad decentralizuotas finansavimas yra prieštaringas tradicinių rinkų pakaitalas, veikiau tai gerėjantis komponentas.

DSR funkcija „OKEx Pool“ yra puikus tiltas tiems, kurie yra įpratę prie tradicinių finansinių paslaugų, mėgautis „DeFi“ privalumais nepalikdami patikimos platformos.

8. Kuo skiriasi DAI, palyginti su USDT, nes abu vartotojui teikia stabilią monetą ?

Neabejotinai, USDT yra labai populiarus tarp daugelio biržų. Nors USDT pasižymi dideliu likvidumu, jis taip pat turi tam tikrų trūkumų, nes jis yra centralizuotas ir gali būti panaudotas, o dar aiškiau, USDT jums nemoka grąžos.

USDT veikia dar geriau, jei galite lengvai konvertuoti jį į „Dai“, kad galėtumėte laikyti DSR ir uždirbti, o tada lengvai konvertuoti atgal į „USDT“, kai jums reikia prieigos prie kitos veiklos, pvz. „fiat ramp-off“, ateities sandoriai.

9. Manau, kad 2020 m. Yra svarbūs kriptografijos ir blokų grandinės metai. Taigi, kokia yra kriptovaliutų ateities perspektyva šiais ir ateinančiais metais? Ką #okex ir #makerdao gali padaryti, kad vis labiau įsivaikintų ?

2020 m., Manau, kad bus daugiau „DeFi“ ir tradicinių finansų jungčių.

Džiaugiamės galėdami dirbti su „OKEx“, kad galėtume teikti geresnes vartotojų patirtis ir šviesti kriptografijos vartotojus apie „Dai“ ir „DSR“ privalumus.

10. Kaip sukūrėte vartotojų, partnerių ir turinio kūrėjų ekosistemą, į savo besivystančias rinkas atnešdami geriausias savo klasės skaitmenines paslaugas?

„Dai“ vizija yra pirmoji nešališka valiuta pasaulyje. „Maker“ jau veikia besivystančiose rinkose, įskaitant fondo narius & Azijos, Lotynų Amerikos, Afrikos ir kitose pasaulio bendruomenėse.

„OKEx“ partnerystė tikrai padės išplėsti „Maker“ pripažinimą ir paspartins „Dai“ globalizaciją.

2 sesija – tiesioginiai AMA klausimai

1. Prašau išsamiai paaiškinti, kas yra DAI ir kaip kilo DAI idėja? @pychao

Įdomus faktas, kad vardas Dai yra kilęs iš kinų kalbos simbolio 貸, reiškiančio paskolą ar paskolos kapitalą.

2. „DeFi“ „PRIĖMIMO“ likimas susijęs su „Ethereum“ masteliu ir tinkamumu. Kaip „MakerDAO“ sprendžia šį teiginį apie „Defi“ priėmimą?

Tai puikus klausimas. Šiuo metu „Ethereum“ vis dar yra geriausia „DeFi“ blokų grandinė dėl decentralizacijos ir saugumo. „Ethereum“ greitis nėra klaida, bet funkcija. Yra šoninės grandinės, būsenos kanalų sprendimas mikrotransakcijoms, kurioms reikia didesnio greičio. ETH2.0 daugiausia spręs mastelio problemą. Kadangi „DeFi“ infrastruktūra, „Maker“ protokolas yra labai lankstus, t. Y. Gali būti perkeltas įvairiomis grandinėmis įvairiems poreikiams tenkinti, tačiau manau, kad artimiausioje ateityje ETH greičiausiai yra mūsų tinklas.

3. Kas yra privalumas & DAI pranašumai, išskyrus „Staking“? Ar galime jį naudoti atsiskaitymui kai kuriose parduotuvėse ar internetinėse parduotuvėse?

Taip tu gali. „Dai“ yra integruota kaip „Coinbase“ komercijos mokėjimo parinktis, o „Stablecoin“ siūlo milijonams per „Shopify“, „WooCommerce“ ir kitus prekybininkus..

Dai Integrated as a Payment Option on Coinbase Commerce, Offering the Stablecoin to Millions via Shopify, WooCommerce, and Other Merchants

Mes taip pat bendradarbiaujame su daugeliu kreditinių kortelių išdavėjų (pvz., „WireX“), galite siųsti „Dai“ tiesiai į savo sąskaitą ir sumokėti už tai, kur ji priima „Visa / Mastercard“.

4. Kokie yra „Multi-Collateral Dai“ (MCD) pranašumai, palyginti su „Single-Collateral Dai“ (SCD), pvz., Su ETH?

MCD yra pilna „Dai“ versija. Ne tik jūs galite naudoti ETH kaip įkaitą išduodant „Dai“, bet koks kitas skaitmeninis turtas protokole taip pat yra priimtinas (GTT). Tai atskleis „Maker“ sistemos galimybes ir masiškai pritaikyti realaus pasaulio turtą.

5. Šiuo metu naudojate DAI kaip puikią bazę plėtrai. Bet tegul mąsto globaliai. Ne kiekvienas neprisijungęs prekybininkas yra pasirengęs naudoti blokų grandinę. Kaip planuojate neutralizuoti įsitvirtinusių mažmenininkų inerciją dėl nenoro pereiti nuo savo pačių lojalumo sistemų prie jūsų sistemos? Ar jiems yra kokia nors reikšminga finansinė paskata, leidžianti išplėsti jūsų produkto pritaikymą?

Tai puikus dalykas. Nenorime išradinėti dviračio, įtikinti kiekvieną prekybininką tiesiogiai naudoti „blockchain“ yra nerealu. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su tradicinėmis įmonėmis, pradedant mainais ir baigiant mokėjimo paslaugų teikėjais. Taigi vartotojai gauna lengviausias patirtis. Unikalus „Dai“ pranašumas yra tai, kad ji sukuria nesustabdomą, beribę pasaulinę pinigų rinką, todėl „Dai“ bus konkurencingiausia valiuta rinkoje.

。。。。。

Prisijunkite prie mūsų telegramų grupės, kad sužinotumėte naujienas ir privilegijas

Nepraleiskite mūsų dovanų, akcijų, renginių ir daugelio kitų mūsų „English Telegram“ grupės pasiūlymų (https://t.me/OKExOfficial_English). Būkite „OKEx“ bendruomenės narys, kad galėtumėte keistis prekybos idėjomis su savo vartotojais iš viso pasaulio ir padidinti savo kriptografinę prekybą.

Netrukus bus pateikta daugiau AMA. Iki kito karto, laimingos prekybos!

。。。。。

。。。。。

Sekite „OKEx“:

Svetainė: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me