AMA apibendrinimas: „Alysa Xu & ONT – ONT Swap Trading“ „OKEx“

Gegužės 26 d. Mūsų pilietinės visuomenės organizacija „Alysa Xu“ prisijungė prie tiesioginio klausimo manęs (AMA) seanso, kurį surengė ONT, didelio našumo viešoji blokų grandinė ir platinama bendradarbiavimo platforma, ir atsakė į klausimus savo „Telegram“ kanale, kuriame dalyvavo daugiau nei 23 000 narių ir vienas iš įkūrėjų Andy Ji (https://t.me/OntologyNetwork). Pokalbio metu „Alysa“ pristatė „OKEx“ nuolatinę apsikeitimo sandoriais ONT / USD ir ONT / USDT, taip pat prekybos kriptografinių išvestinių priemonių privalumus..

Įdomu, kodėl ONT apsikeitimo sandoriais yra geriau? Kaip prekiauti ONT išvestinėmis priemonėmis „OKEx“? Patikrinkite žemiau pateiktą Q&Kai mes pasiruošėme jums, į visus klausimus Alysa atsakė pokalbyje.

Contents

1 dalis: „Twitter“ klausimai

1. Kokie ONT apsikeitimo sandorių privalumai? Kodėl ONT apsikeitimo sandoriai yra geresni nei kiti sandoriai? (@ M123Aleksey)

Alysa: Dėkojame už jūsų klausimą @ M123Aleksey „Twitter“. Šia tema galiu daug kalbėti.

Pirma, svertas.

Sandoriuose pagal sutartis vartotojai gali padidinti savo pajamas koreguodami svertą. Pavyzdžiui, kai ONT kaina yra 1 USD, vartotojas A gauna 10 ONT vertės sutartį su 1 USD marža ir 10 kartų didesniu svertu. Jei ONT kaina padidės 10% (nuo 1 USD iki 1,1 USD), šios sutarties pelnas bus 10110% = 1 USD. Taigi A vartotojas uždirba 1 USD už 10 kartų didesnį svertą, kai ONT kaina pakyla 10%. Reikėtų pažymėti, kad kai pajamos padidėja dvigubai su svertu, rizika taip pat padvigubėja. Taigi prašau racionaliai naudoti svertą.

Antra, apsidraudimas.

Vartotojai, turintys skaitmeninį turtą, gali naudoti ateities sandorius apsidraudimui, ypač kai rinka mažėja. Apsidraudimas reiškia rizikos, susijusios su sutarties tikslinės kriptovaliutos kainos svyravimais, kad būtų išvengta šio laikotarpio svyravimų keliamos rizikos.

Tai reiškia, kad klientas nustato atvirkštinę sutarties poziciją, taigi pats kriptovaliutos generuojamas pelnas ir nuostolis yra priešingi pelnui ir nuostoliams, kuriuos generuoja sutartis, kai svyruoja kainos, ir bendrą kriptovaliutos pelną ir nuostolį, ir sutartis lieka ta pati.

Įdėkite jį į scenarijų. Tarkime, dabartinė ONT kaina yra 1 USD, vartotojas A turi 10 ONT ir tikisi, kad būsima ONT kaina kris, todėl norėdamas išvengti nuostolių, kuriuos sukelia ONT nuosmukis, vartotojas A parduoda sutartį, kurios vertė 10 ONT; Tarkime, kad po 1 mėnesio faktinė ONT kaina nukris iki 0,8 USD, tada sutarties pajamos bus 2,5 ONT, lygiavertės 2 USD. Originalus ONT neteks 2 USD, o vartotojas A uždirbs. Iš anksto nustatę atvirkštinę sutarties poziciją, galite užblokuoti savo galutines USD pajamas.

2. Koks ONT konkurencinis pranašumas OKEx? Ar yra kokių nors prekybos renginių, sveikinančių atvykusį Ontologiją?

Alysa: Kai esate pasirengęs dalyvauti šioje AMA, galiu užtikrinti, kad esate vienas iš ONT evangelistų ARBA bent įdomu šiam kokybiškam projektui. ONT yra unikalus geriausias projektas, kurį vykdo profesionalūs specialistai įvairiose srityse, pvz., Andy, kuris savo galutiniu tikslu vartotojams laiko decentralizuotą tinklo aplinką, sprendžiančią pagrindinius tapatybės saugumo ir duomenų vientisumo klausimus..

Kalbant apie ONT populiarumą, techninę plėtrą ir pritaikymą, nuo tada, kai susitikome, palaikome labai puikius ir ilgus santykius. Mes, „OKEx“, išvedėme įvairius ONT prekybos produktus ir poras, tokius kaip „spot“ ir „perpetual swap“ ir kt. Ir mūsų platformoje bus vykdoma ONT swap prekybos skatinimo veikla! Išsamią informaciją paskelbsime iki šios AMA pabaigos. Vartotojai gali dalytis iki USDT fondo, prekiaudami ONT amžinojo apsikeitimo sandoriais. Pirmiausia pirmas tarnavo. Prisijunkite prie veiklos per šią nuorodą – https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

3. Dauguma investuotojų tiesiog sutelkia dėmesį į žetono kainą per trumpą laiką, o ne į tikrąją projekto vertę. Ar galite papasakoti, kokia yra investuotojų motyvacija ir nauda ilgainiui? (@ memenci6)

Andy: Hmm Sunku kalbėti apie kainų tendencijas. Bet mes norime užtikrinti, kad mūsų bendruomenė būtų orientuota į naudą, o ne į pinigus. Perkeldami ONT, o ne bet kokio tipo lėšų kaupimą, mes suteikiame savo žetoną į patikrintų kriptovaliutų vartotojų ar tikrų investuotojų rankas, o ne tik į spekuliantų rankas..

Mūsų dviejų ženklų dizainas užtikrina infrastruktūros plėtrą ir teikia daugiau paslaugų, kad būtų galima pagrįsti infrastruktūros vertę. „Stakes“ yra pagrindinis valdymo modelis, kuris taip pat gali išplėsti įvairius vertybinius verslus. Mes planuojame išleisti didelį statymo modelio patobulinimą, kad padidintume ilgalaikius mūsų HODL interesus. Mes ir toliau stebėsime ir didinsime tinklo vertę ilgainiui.

Be to, ontologija stabiliai progresuoja pagal mūsų planą. Mes esame viešoji grandinė, turinti vieną iš išsamiausių ir sunkiausių infrastruktūrų. Tai labai svarbu ilgalaikiam projekto vystymuisi ir taip pat naudojama remti vėlesnio etapo taikymą siekiant kuo labiau užtikrinti investuotojų interesus.

Turime pakankamai lėšų ilgalaikiam „idealizuotam eksperimentui“ paremti. Kodėl gi neprisijungus prie mūsų duomenų mainų revoliucijos ir netapus maratono čempionu? Tai tavo pasirinkimas.

4. Vietinė prekyba paprastai yra mano mėgstamiausia ONT, bet ne taip gerai susipažinusi su išvestiniais produktais, tokiais kaip sutartys. Kas yra sutartis? (@TraThoa)

Alysa: Puikus klausimas iš @TraThoa. Pradedantiesiems kriptografiją mes dažniausiai prekiaujame „spot’ais“, tačiau turėtume suvokti, kas vyksta ir išvestinių finansinių priemonių rinkose. Ateities sandoriai, amžini apsikeitimo sandoriai, pasirinkimo sandoriai … Na, grįžkite prie sutarčių, vadinamų ateities sandoriais. Kas tai?

Sutartis yra skaitmeninės valiutos išvestinis produktas. Vartotojai gali uždirbti pajamų už kainos kilimą ar kritimą, nusipirkdami ilgą sutartį arba parduodami trumpą sutartį. Ilgalaikis pirkimas reiškia, kad investuotojai tikisi, kad ateityje rinka kils ir nusipirks tam tikrą kiekį ilgalaikio skaitmeninio turto sutarčių.

Kaip pavyzdį paimkite ONT sutarties sandorį. Jei ONT kaina yra 1 USD, mes perkame sutartį, kurios vertė 1 ONT. Jei ONT kaina pakils iki 1,1 USD, parduodant ONT sutartį galime gauti 0,1 USD pelno. Pardavimas trumpuoju reiškia investuotojus, kurie tikisi, kad rinka ateityje kris, ir parduos tam tikrą kiekį skaitmeninio turto trumpųjų sutarčių. Atsižvelgiant į ONT sutarties sandorį kaip pavyzdį, kai ONT kaina yra 1,1 USD, mes parduodame sutartį, kurios vertė 1 ONT. Jei ONT kaina nukris iki 0,9 USD, mes galime gauti 0,2 USD pelną, nusipirkę sutartį, kurios vertė 1 ONT.

5. Koks yra jūsų projekto pagrindinis USD ONT tikslas šiais 2020 metais? ir kokia yra jūsų Vizija ir MISIJA #ONT rinkodaroje? (@enesdre)

Andy: Ontologija yra verslui tinkama viešoji grandinė, skirta teikti sprendimus dėl didelio masto įmonių taikymo scenarijų. Mes didžiuojamės, kad visada laikėmės savo plano nuo pat pirmos projekto dienos. 2020 m. Daugiau dėmesio skirsime verslo sričiai, pavyzdžiui, automobilių pramonei, stablecoin ir skaitmeninei valiutai bei dalijimuisi duomenimis. Šie du ar trys scenarijai teikia pinigų srautus, strateginę vertę ir didelį našumą.

Mes su „Svarstyklėmis“, „Celo“, „Bitcoin Suisse“, „Paxos“, „Circle“ ir „Transfero“ aptarėme integravimo mokėjimo priemonę. Tuo tarpu mes išleidome „FinTech“ platformą – „Rail.One“, skirtą verslo partneriams pateikti debeto kortelę, išankstinio mokėjimo VISA / Master kortelę ir virtualų kreditinių kortelių sprendimą. Tai reiškia, kad galite laikyti, mokėti ir investuoti per ONT kortelę.

Siūlau Alysai išbandyti mūsų naujas prekes.

Kita tema – DATA yra kiekvieno žmogaus privatumas, kuriame negali dominuoti niekas kitas ir kuris gali būti perkeltas į turtą naudojant „blockchain“ technologiją, net keistis ir gauti pelno, jei nori. Ontologija teikia jiems sprendimą, nesvarbu, kokia 2B ar 2C, turint mūsų technologijos stiprumą, ypač ONT ID, o gaminiai sako „ONTO“ ir „SAGA“..

Kalbant apie pasaulinę tendenciją, mes ir toliau bendrausime su pasaulio reguliavimo institucijomis. Mes pastebime, kad institucijos gali vadovauti šiai apvaliai kriptografinei revoliucijai. Taigi mes kalbame su institucijoms palankesne infrastruktūra, pvz., Globos pardavėju – inkaravimo vieta, monetų bazės saugykla, „bitgo“, „fireblock“ ir „bakkt“ sandėlis; ETF pardavėjas – bitų ir vanEck; Reguliuojami mainai – „Coinbase“, „Bitstamp“, „Dvyniai“; Pasitikėjimas investuoja – pilkos spalvos. Pažiūrėkime, kad ateis daugiau partnerystės.

6. Kuo naudingesni vartotojai, prekiaujantys ONT Perpetual apsikeitimo sandoriu OKEx, yra geresni nei kitos išvestinių finansinių priemonių biržos? (@ShinoTohkaNC)

Alysa: Man patinka šis klausimas, @ShinoTohkaNC! Mes esame pasaulyje pirmaujanti kriptovaliutų birža, teikianti pažangias ir patikimas finansines paslaugas prekybininkams visame pasaulyje, paremta „blockchain“ technologija. Jūs tikrai prekiaujate ONT amžinais apsikeitimo sandoriais čia, o ne kitose platformose, nes mes turime aukščiausią saugumo lygį pramonėje – mūsų biržos vartotojai gali prekiauti nesijaudindami dėl pavogto turto. Be to, prekybos procese mes turime aukščiausio lygio rizikos kontrolės priemones, tokias kaip ekstremalių rinkos sąlygų gynimas ženklo kaina, vartotojų nulinio paskirstymo su pakopinėmis maržomis ir aukšto našumo uždarymo mechanizmu pasiekimas ir likvidavimo rizikos vengimas. turintys pakankamą rizikos rezervą.

Mes turime įvairių užsakymų tipų – kelis išplėstinius užsakymų tipus, kad vartotojai galėtų patogiau prekiauti. Vartotojai gali pateikti pelną ir sustabdyti nuostolį, kad valdytų riziką ir fiksuotų pelną.

Mes turime įvairius produktų įrankius – įvairius prekybos įrankius, kurie padeda vartotojams operacijas atlikti greičiau ir patogiau:

Sutarties skaičiuoklė: vartotojai gali naudoti skaičiuoklę, kad greitai apskaičiuotų pelną, uždarymo kainą ir likvidavimo kainą pagal savo pozicijas be sudėtingų skaičiavimo operacijų.

Daugialypiai sandorių duomenys: Dešimt pagrindinių rinkos duomenų gali padėti prekybininkams išsamiai išanalizuoti rinkos situaciją ir atitinkamai pakoreguoti savo prekybos planus..

Mes turime didžiausią likvidumą, kainų skirtumus ir produktų našumą – „OKEx“ pelnė vartotojų, turinčių puikių produktų, turinčių pirmaujančią sutartinę prekybos apimtį, pripažinimą, sudarantį daugiau nei 30% visos rinkos prekybos apimties. Vidutinis „OKEx“ ateities ar amžinojo apsikeitimo sandorių skirtumas yra daug mažesnis nei kitų biržų. Mums labai patinka išgirsti jūsų pasiūlymus 🙂

7. Bendras tiekimas yra 1 milijardas ONT. Taigi, ar yra atpirkimo planų įrašyti ar blokuoti žetonus, kad padidintumėte ONT vertę? (@ Johaneri01)

Andy: Investavę į ekosistemą, mes uždirbome daugiau nei 3 milijonus JAV dolerių. Jis bus naudojamas atpirkti mūsų ONT žetoną. Kas mėnesį mūsų „Buy-back“ naujinius rasite mūsų „Twitter“ ir „Telegram“ pranešimuose. Mes taip pat paskelbėme savo finansinę ataskaitą (https://link.medium.com/pdl56o5gD6) visai neseniai.

Norėdami dar labiau išplėsti savo pasaulinę įtaką ir sukurti geresnę ekosistemą, kviečiame daugiau bendruomenės narių dirbti su mumis kaip mūsų pasaulinės bendruomenės bendraautoriais ir PĮBT mazgais. Venesuelos „Blockchain“, „CryptoMondays Madrid“ ir „CryptoDiffer“ yra vieni iš pirmųjų keturių PĮBT mazgų, siekiant paspartinti „blockchain“ technologijos taikymo apčiuopiamiems verslo atvejams procesą Europos, Lotynų Amerikos ir Rytų Europos rinkose..

Ontologija labai vertina bendruomenės atsiliepimus. Norint pagerinti ontologijos valdymą ir ekonominį ekonominį modelį, iki gegužės 31 d. Galima gauti 10 000 ONG. Balsuokite ir praneškite mums savo naujus pasiūlymus čia: https://forms.gle/4Lq4LoDhDeFqDnbm9 Norime išgirsti daugiau bendruomenės balsų.

8. Šiuo metu „OKEx“ yra sudariusi apsikeitimo sutartį tik ONT / USDT porai. Ar tikimasi, kad ateityje bus paleista daugiau porų ONT ženklui? (@ cryptoboy237)

Alysa: Jūs vėl @ cryptoboy237! Manau, kad taip ir padarysime. Tačiau prieš paleisdami bet kurią paslaugą ar prekybos porą, mūsų komanda turi nuodugniai išnagrinėti produktų rizikos valdymą, tvarumą ir patogumą vartotojui. Prireiks daug laiko klausytis jūsų visų balso, tai mes darome kiekvieną dieną. Jei turėsime naujų pranešimų, paskelbsime juos visuose mūsų kanaluose, kad netrukus praneštumėte apie tai 🙂

9. Girdėjau apie naują produktą, kurį SAGA atneš komanda ONT. Kaip tai padės ateityje pritaikyti ONT ekosistemoje, pateikite trumpą idėją bendruomenei? (@ Johaneri01)

Andy: SAGA duomenų rinką palaiko išsamus duomenų sąveikos protokolas, pagrįstas viešąja ontologijos grandine. Duomenų vertinimo, pelno pasidalijimo, duomenų saugumo ir privatumo apsaugos procesas yra visiškai decentralizuotas per „Ontology“ blokų grandinę. Asmenims ir įmonėms, naudojančioms SAGA duomenų rinką, gali būti naudingos neapdorotų duomenų ir duomenų apdorojimo paslaugos bei įžvalgos, išlaikant visišką savo duomenų kontrolę panaudojant unikalias „Ontology“ viešosios blokų grandinės savybes.

Untūs „Ontology“ skaitmeninės tapatybės ir duomenų bendradarbiavimo produktai padeda SAGA rinkai pasiekti svarbų tikslą – užtikrinti aukštą saugumą ir atitikimą. Naudodamas Ontology Distributed Data Exchange Network ir ONT ID, SAGA duomenų rinka pasiekia:

Duomenų nuosavybės ir tikrumo tikrinimas

Duomenų saugumas ir privatumo apsauga

„Peer to peer“ platformų duomenų prekybos technologija

„Data Token“ taps jūsų būsimu skaitmeniniu auksu.

10. Pamačiau, kad „OKEx“ palaiko 2 tipų sutartis – monetomis margintus ateities sandorius / apsikeitimo sandorius ir USDT maržos ateities sandorius / apsikeitimo sandorius. Koks jų skirtumas? (@ M123Aleksey)

Alysa: „OKEx“ palaiko 2 tipų sutartis: monetų garantuotus ateities sandorius / apsikeitimo sandorius ir USDT maržos ateities sandorius / apsikeitimo sandorius..

Monetos (atvirkštinės) ateities ir apsikeitimo sandoriai yra apmokami pagrindine kriptovaliuta, tai yra atidarymo ir atsiskaitymo valiuta yra tam tikra valiuta. Pavyzdžiui: investuotojai nori atlikti BTC sutarties sandorius ir atidaryti pozicijas su BTC kaip maržą, galutinis pelnas ir nuostolis taip pat bus BTC; jei investuotojai nori vykdyti ONT sutarties sandorius ir atidaryti pozicijas su ONT kaip maržą, galutinis pelno ir nuostolio apmokėjimas taip pat bus ONT.

Ateities ir apsikeitimo sandorių su monetomis privalumai: Ateities ir apsikeitimo sandoriai su monetomis yra tinkami vartotojams, kuriems apsidraudimo tikslais reikia ilgai laikyti tam tikrą valiutą, ir jie gali mėgautis pelnu iš kainų kilimo ir užimantis ilgas monetų garantuotų sutarčių pozicijas.

Kita vertus, USDT maržos sutartis vadinama išankstine sutartimi. USD maržos sutarties marža ir atsiskaitymas yra USDT, tai yra: naudojant USDT kaip maržą pozicijai atidaryti, pajamos taip pat bus USDT. USDT maržos vertė yra stabili ir tai gali sumažinti riziką, kad vartotojo pozicijos marža sumažės kritimo rinkoje; galite atlikti kelių valiutų kontraktų sandorius tiesiog laikydami USDT, o tai taip pat sumažina pozicijų keitimo prekybos kainą; USDT maržos sutartį lengva pakeisti ir apskaičiuoti pelną ir nuostolius, kurie tinka pradedantiesiems. Jei esate naujas vartotojas, niekada neturėjęs sutarties operacijų, rekomenduojama pradėti nuo USDT maržos sudarytos sutarties.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų akademijoje ir sužinokite daugiau – https://www.okex.com/academy/en/category/trading-ideas-en/quant-strategies-en

2 dalis: tiesioginiai klausimai

Sveiki, @alysaxuokex. Ar galite trumpai pasakyti, kaip „OKEx“ sistema yra stabili ir patikima „Swap“ / „Futures“ prekybininkams net ir nestabiliais laikais?

Alysa: Prekybos procese mes turime aukščiausio lygio rizikos kontrolės priemones, tokias kaip ekstremalių rinkos sąlygų gynimas taikant ženklo kainą, kainų ribojimo taisykles, nulinis vartotojų paskirstymas su pakopinėmis maržomis ir didelio našumo uždarymo mechanizmu bei likvidavimo rizikos vengimas. turintys pakankamą rizikos rezervą. ir šiais metais optimizavome savo sistemą, derinimo greitis yra daug greitesnis ir stabilesnis.

Pasirodžius daugeliui „blockchain“ projektų, ypač mokėjimų projekte, kuris turi naujausias technologijas, mastelį, efektyvumą, net už sandorį nėra jokio mokesčio. Ar dėl to ontologija jaučia spaudimą dėl pasaulinių mokėjimų sprendimų?

Andy: Mes nejaučiame spaudimo. Mūsų „Layer 2“ sprendimas neseniai veikia ir jūs galite patirti greitą ir pigų mokėjimą pagal „Ontology“ blokų grandinę. Remiantis mūsų testu, tai greičiau nei dauguma naujų mokėjimų „blockchain“ projektų. Tuo tarpu ontologija mielai bendradarbiauja su šiais projektais sąveikumo srityje ir teikia paslaugas išsivysčiusioms ir besivystančioms šalims.

„OKEx“ šiuo metu sekasi gerai ir sulaukia teigiamo dėmesio. Ką darysite, kad gautumėte daugiau ekspozicijos ir įvaikinimo? Koks yra „Okex“ pranešimas šiandien bendruomenei?

Alysa: Man malonu tai girdėti, nes mes labai sunkiai dirbame kiekvieną dieną! O OKEx? Galvojome, kaip geriau aptarnauti esamus vartotojus, bet kur yra rinkos ribos? Kaip sukurti naują rinkos erdvę? Metų pradžioje vykusioje vykdomojoje konferencijoje pasiūlėme viso ciklo pasaulinę strategiją, kuri apimtų visas mūsų verslo kryptis.

Kita vertus, mes ir toliau plečiamės visame pasaulyje. „Tikra globalizacija“ reiškia jūsų produkto lokalizavimą kiekvienoje šalyje, kad būtų galima aptarnauti vietinius vartotojus. Tai yra naujas iššūkis įsitvirtinti besivystančiose rinkose, nes turime priartėti prie vietinės kultūros, vartotojų įpročių ir suprasti vietos rinkos konkurentus..

Kaip visada, turėdami verslumo principą ir būdami nuolankūs mokydamiesi, niekada nenustojame tirti naujų produktų ir tendencijų rinkoje. Tuo pat metu prioritetui teikiame savo rizikos valdymo sistemą. Pusiausvyroje tarp ilgalaikio vystymosi ir trumpalaikės naudos visada pasirinksime pirmąją.

Viena didžiausių DApps problemų yra neveikli ir nenaudinga būsena. Žmonės kuria tik DApps, bet tai neturi jokio naudojimo atvejo ar indėlio į „blockchain“ ekosistemą. Norėdami užkirsti kelią ir išspręsti šią problemą, kuri gali kilti Ontology platformoje, ką veiks jūsų komanda?

Andy: Tai tiesa. Po vienerių metų „dApp“ kūrimo mes išleidome daugiau nei 80 „dApp“ žaidimų, turinio, „DeFi“ ir laisvai samdomų vertėjų platformos srityje. Jei atvirai, dabartiniai „dApps“ nėra tokie aktyvūs ir dar negali palaikyti didelio masto naudojimo. Tačiau mes atradome keletą vertikalių „dApps“, turinčių didelį potencialą, pvz., „Stablecoin“ ir duomenų mainus ir pan. „Ontology blockchain“ platformoje netrukus pristatysime daugiau aukštos kokybės dApps programų, tokių kaip OGQ ir aukštos kokybės japonų žaidimas.

Artėjančio dinamiško sezono rinka bus gana nestabili, dauguma investuotojų bus mažiau aktyvūs paskutinėmis šių metų dienomis, todėl „Okex“ planuoja organizuoti bet kokius artėjančius renginius, kad tai būtų įdomiau nei rinka. metų pabaiga ar ne?

Alysa: Mano kolegos dabar planuoja keletą renginių! „OKEx“ turi konkrečius prekybos renginius ONT prekybininkams. Vartotojai gali prekiauti ONT apsikeitimo sandoriais ir dalytis USDT prizų fondu. prie renginio galite prisijungti naudodamiesi šia nuoroda: https://www.okex.com/promotion/yJgT7Z.

Netrukus laukia dar vienas elitinės prekybos komandos konkursas, kurį organizuoja „OKEx“. Galite prisijungti prie komandos ir laimėti atlygį. bendras šio elito komandos konkurso prizinis fondas siekia iki 150 000 USD. patikrinkite šią nuorodą, jei norite gauti daugiau informacijos: https://www.okex.com/trading-contest/team/1365

Sekite naujienas apie būsimus renginius ir sekite mūsų „C-suite“ „Twitter“! @alysaxuokex & @ jayhao8

Kodėl nusprendėte pasirinkti OKEx mainus, o ne kitus mainus? Kokią naudą OKEx teikia ontologijai ir atvirkščiai?

Alysa: „OKEx“ yra pasaulyje pirmaujanti kriptovaliutų birža, teikianti pažangias ir patikimas finansines paslaugas prekybininkams visame pasaulyje, paremta „blockchain“ technologija. Jūs tikrai prekiaujate ONT amžinais apsikeitimo sandoriais čia, o ne kitose platformose.

Turime aukščiausią saugumo lygį pramonėje – mūsų biržos vartotojai gali prekiauti nesijaudindami dėl pavogto turto.

Mes turime didžiausią likvidumą, kainų skirtumus ir produktų našumą – „OKEx“ pelnė pripažinimą vartotojams, turintiems puikių produktų, kurių pasaulyje pirmaujama pagal sutartis, sudarant daugiau nei 30% visos rinkos prekybos apimties. Vidutinis „OKEx“ ateities ar amžinojo apsikeitimo sandorių skirtumas yra daug mažesnis nei kitų biržų.

Sveiki! @kristinaontology, matau, kad #Ontology terminologija yra labai filosofiška (t. y. Sokratas, Platonas, Aristotelis), kodėl taip yra? Ar yra kokių nors ateities planų plėstis į JAV rinkas? Dėkoju

Andy: Ontologija yra terminas, kurį mėgsta filosofai, kompiuteriniai geekai ir poetai. Tikimės sužinoti tikrąją „blockchain“ vertę, tyrinėdami ontologiją. 2020 m. Daugiausia dėmesio skirsime įėjimui į JAV reguliavimo rinką. Mes prisijungėme prie „Digital Chamber“ norėdami išplėsti taikymo scenarijus JAV rinkoje, bendradarbiaudami su „Bison Trails“ ir „Kingdom Trust“, norėdami patekti į institucijų sritį. Tikiuosi, kad „Coinbase“ galėsime pamatyti ONT pavadinimą.

Sveiki, ponia @ alysaxuokex, kiek yra OKTx ONT Swap prekybos mokestis? Ar „OKEx“ turi funkcijų prekybos mokesčius su OKB žetonu?

Alysa: „ONT Swap“ sutarties vartotojų imamas mokestis visais lygiais yra 0%, o užsakymo nuolaida gali siekti 0,035%. turime nuolaidos mokesčio normą OKb turėtojams. Sužinokite daugiau mūsų svetainėje čia – https://www.okex.com/en/fees.html

Kokį planą turite skatinti ONT priėmimą Pietų Amerikoje, kad galėtumėte pasinaudoti tuo, jog pastaruoju metu kripto bumas didėja ir pasinaudokite šiais potencialiais investuotojais, o tai būtų labai naudinga ONT ateičiai?

Andy: Siekdami padėti daugiau vartotojų Lotynų Amerikoje rasti darbo galimybes ir lengvai, ekonomiškai efektyviau mokėti bei teikti stablecoin be infliacijos su paslaugomis, paleisime laisvai samdomų darbuotojų platformą su „Mircroworkers“ latemo vartotojams. Mes bendradarbiaujame su Venesuelos „Blockchain“ ir „Settle Network“ iš Argentinos, keliomis Brazilijos įmonėmis, siekdami toliau tirti mainus ir apsikeitimą tarp ONT ir vietinių „fiat“ galimybių. Mes taip pat pristatysime ONTO ispanų kalba, kad suteiktume geresnę Lotynų Amerikos žmonių patirtį ir kasdienį gyvenimą. Tikiuosi, kad jums patiks mūsų paslaugos.

Atsakymas į kiekvieną jūsų klausimą gali padaryti jūsų prekybos patirtį malonią. Tai tapo didelių mainų platformų standartu, kad visą parą dirbanti klientų aptarnavimo tarnyba, teikianti žinių žmonėms, realiuoju laiku sprendžiančius technines problemas. Ar galite papasakoti apie „OKEx“ klientų palaikymo tarnybą?

Alysa: Turime tarptautinę ir profesionalią klientų palaikymo komandą, kuri tvarkys kiekvieno vartotojo atvejus, ir, manau, nuostabiausia yra tai, kad mūsų parama teikiama mūsų „Telegram“ kanalui! Galite tiesiog privačiai išsiųsti mūsų ryšių su klientais pareigūnus „Telegram DM“. DUK, užklausos forma, pradedančiųjų vadovas, API dokumentai, leidimo aprašymas ir puiki bei aiški DUK duomenų bazė!

Sekite „OKEx“:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me