Bitfi maks: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja pārskata rokasgrāmatu

Bitfi

Bitfi ir kriptogrāfijas aparatūras glabāšanas sistēma, kas apgalvo, ka tā ir “visdrošākā jebkad izveidotā sistēma”. Uzziniet visu, kas jums šodien jāzina par Bitfi, mūsu pārskatā.

Kas ir Bitfi?

Bitfi, kas tiešsaistē atrodams vietnē Bitfi.com, ir aparatūras maks, kas veidota kā viedtālrunis. Pirmā Bitfi maka versija tika izlaista 2018. gadā. Otrā Bitfi maka versija ar nosaukumu Bitfi Knox tika izlaista 2019. gada martā.

Bitfi pārskats

Sākot ar 2019. gada decembri, Bitfi ir laidis klajā savas Bitfi programmaparatūras jaunāko versiju – DMA-3. Programmaparatūru var lejupielādēt vietnē Bitfi.com. Jūs lejupielādējat programmaparatūru, lai jauninātu veco Bitfi ierīci. Varat arī iegādāties jaunu Bitfi Knox maku par 199 ASV dolāriem (oriģinālais Bitfi mazumtirdzniecībā par 120 ASV dolāriem).

Kad 2018. gadā sāka darboties pirmā Bitfi versija, Bitfi komanda – ieskaitot tādus evaņģēlistus kā Džons Makafijs – seifu raksturoja kā “neizlauamu”. Par to drosmīgo prasību izsmēja Bitfi, un hakeri ātri ielauzās makā. Bitfi klusi no savas tīmekļa vietnes izņēma “neuzkrītošo” saukli, un Makafijs atzina, ka viss ir mārketinga triks.

kas ir Bitfi

Šodien Bitfi turpina izteikt drosmīgas pretenzijas par savu drošību. Bitfi oficiālajā vietnē seifs ir aprakstīts kā “visdrošākā jebkad izveidotā sistēma” un “vienīgais tehniskais lēciens pasaulē, kas pārsniedz saldētavu glabāšanu”. Tas apgalvo, ka tā ir jauna un uzlabota aparatūras seifa versija, kas piedāvā paaugstinātu drošību, vienlaikus lietotājiem nodrošinot ērtu piekļuvi saviem līdzekļiem.

Bitfi maku apskats

Bitfi uzmanīgi paskaidro, ka tas patiesībā nav maks. Tā vietā tas ir privāto atslēgu ģenerators. Jūs varat pazaudēt savu Bitfi maku un joprojām pilnībā kontrolēt savus līdzekļus. Kā paskaidro vietne, “ierīces zaudēšanai vienkārši nav nozīmes naudas drošībai”, un Bitfi tehnoloģija “ļauj jums būt neatkarīgam no ierīces nozaudēšanas, zādzības, sagrābšanas vai nelaimes gadījumā”. Ja pazaudējat savu Bitfi, varat vienkārši iegādāties citu, lai atjaunotu piekļuvi saviem līdzekļiem. Jūs pat varat droši atjaunot līdzekļus drauga Bitfi ierīcē.

Vai kaut kas no tā ir taisnība? Vai arī tas ir tikai vairāk mārketings? Apskatīsim Bitfi funkcijas, tostarp to, kā darbojas Bitfi un kā pirmo reizi iestatīt un izmantot Bitfi.

Bitfi funkcijas

Bitfi piedāvā visas šīs galvenās funkcijas:

Atvērtā koda bloku ķēdes saskarne: Lai nodrošinātu klientu privātās atslēgas, Bitfi izmanto atvērtā koda blokķēdi. Tas nozīmē, ka jūsu privātās atslēgas tehniski netiek glabātas Bitfi; tā vietā jūsu privātās atslēgas tiek glabātas blokķēdēs.

Privāto atslēgu ģenerators: Bitfi tehniski nav maks. Ierīce sevi raksturo kā privāto atslēgu ģeneratoru. Tālāk mēs paskaidrosim vairāk par Bitfi darbību.

Miljardiem uzglabāto dolāru: Bitfi apgalvo, ka tās ekosistēma “nodrošina miljardiem USD vērtību”, lai gan nav skaidrs, cik lietotāju izmanto Bitfi kriptonauda glabāšanai.

Pārvaldiet digitālos līdzekļus, izmantojot jebkuru ierīci, kurai ir pievienots internets Bitfi ļauj pārvaldīt savus ar Bitfi aizsargātos digitālos līdzekļus, izmantojot jebkuru ar internetu savienotu ierīci, ieskaitot viedtālruni, datoru, planšetdatoru vai citu, ko vēlaties izmantot..

Nav privātu atslēgu: Bitfi apgalvo, ka ir vienīgais pasaules maks, kuram nav privātu atslēgu, kas padara neiespējamu to sagrābšanu, nozaudēšanu vai nozagšanu. Tā vietā, lai faktiski glabātu privātās atslēgas, Bitfi ļauj saglabāt privātās atslēgas bloku ķēdēs.

Automātiski atjauninājumi bez manuālas atjaunināšanas: Bitfi var izmantot, nekad manuāli neielādējot un neinstalējot lietojumprogrammu no trešajām pusēm. Visi atjauninājumi tiek automātiski piegādāti, izmantojot Wi-Fi. Vienkārši ieslēdziet ierīci, pievienojiet to Wi-Fi, un tiks sākta atjaunināšana.

Atvērtais avots: Kad Bitfi pirmo reizi sāka darboties, bija dažas pretrunas par to, vai tas patiešām ir atvērts avots (daži mazi, patentēti komponenti nebija pilnībā atvērti pirmkodi). Tomēr šodien Bitfi kods ir pilnīgi atvērtā koda, un ikvienam ir pieejami patentēti rīki, lai pārbaudītu vietni Bitfi.dev. Jums nav jāuzticas Bitfi ar koda integritāti. Par to var pārliecināties pats.

Nav 12 vai 24 vārdu dublējumu: Ikviens, kurš atrod 24 vārdu sarakstu, uzreiz zina, ka tas ir kriptogrāfijas dublējums. Tas ir galvenais uzbrukuma vektors. Bitfi pilnībā izvairās no šī jautājuma, un no Bitfi tiek pilnībā izslēgtas rezerves sēklas frāzes.

Katra Bitfi ierīce ir unikāla: Katrai Bitfi ierīcei ir unikāla programmaparatūras pakete, kas nozīmē, ka katra Bitfi ierīce tehniski atšķiras no visām citām ierīcēm. Tas atšķiras no saldētavām, kuras visas ir identiskas vienības un partijas pa partijai. Šīs funkcijas dēļ ir gandrīz neiespējami viltot Bitfi ierīces, teikts oficiālajā vietnē.

Vietējā saskarne: Bitfi ir savs vietējais interfeiss, un ierīce patiešām nedarbojas nevienā trešās puses rīkā. Visi digitālie aktīvi tiek parādīti vienā vietā ar atlikumiem un USD.

Pielāgota Android versija: Bitfi ir veidots uz stipri modificētas Bitfi versijas, kas padara Bitfi par ļoti drošu Android ierīci. Sākotnēji tas bija strīdīgs, kad tika palaists Bitcoin, jo ierīcē bija zināmi zināmi (nelieli) Android izmantojumi.

Bitfi kriptogrāfijas maka ceļvedis

Bloķēts sāknēšanas iekrāvējs: Bitfi apgalvo, ka tā ir “vienīgā patērētāja ierīce ar bloķētu sāknēšanas ierīci”, kas padara koda ievadīšanu neiespējamu. Atšķirībā no citām Android ierīcēm, nevarat atbloķēt sāknēšanas ielādētāju, lai iegūtu root piekļuvi ierīcei.

Wi-Fi iespējots: Atšķirībā no tradicionālās saldētavas, Bitfi ir iespējots Wi-Fi, kas nozīmē, ka jūs varat kontrolēt savus digitālos līdzekļus, izmantojot jebkuru ar internetu savienotu ierīci. Bitfi apgalvo, ka vadu savienojumu vietā izmanto Wi-Fi, “lai pilnībā izolētu vissvarīgākās funkcijas no datora, lai nebūtu iespējas pakļauties ļaunprātīgai programmatūrai”.

Izveidojiet neierobežotu maku: Visa jūsu ģimene var nodrošināt savu kriptogrāfiju, izmantojot vienu Bitfi ierīci. Katru seifu, kuru izveidojat vietnē Bitfi, kontrolē un piekļūst jūsu pašu pielāgotā sešzīmju sāls un 30 rakstzīmju ieejas frāze. Jūs varat izveidot tik daudz maku, cik jums nepieciešams. Jums vienkārši jāatceras dublēt visus sāļus un paroles katram izveidotajam seifam.

Bitfi aparatūras seifa funkcijas

Standarta Android dizains: Pirmoreiz atvienojot to, jūs varat būt satriekts par Bitfi dizainu. Daudzi to raksturo kā “lētu Android tālruni”. Būtībā tieši tas ir Bitfi. Bitfi nav izgatavots no platīna vai citiem izdomātiem metāliem. Tas nav reljefs, lai izskatās pēc maka. Galu galā Bitfi nav seifs, un ierīce nav nepieciešama, lai piekļūtu jūsu kriptogrāfijas līdzekļiem. Tas ir kā 3,9 collu skārienekrāna Android planšetdators.

Zils korpuss: Izmantojot jauno Bitfi versiju (Bitfi Knox vai Bitfi 2), jūs iegūstat zilu lietu ar Bitfi logotipu un vārdu ‘KNOX’ priekšpusē.

Bitfi Bitcoin seifa priekšrocības

Kā darbojas Bitfi?

Bitfi darbojas atšķirīgi no parastā bitcoin maka. Patiesībā, kā paskaidro Bitfi vietne, tas nemaz nav tradicionāls maks. Bitfi neatgriezeniski neglabā jūsu privātās atslēgas. Tā vietā jūsu digitālie aktīvi tiek glabāti šo digitālo aktīvu bloku ķēdēs.

Kā darbojas Bitfi

Ja vēlaties veikt darījumu ar saviem aktīviem (piemēram, pārvietot tos vai pārdot), savā Bitfi ierīcē vienkārši jāievada sava 6 zīmju (vismaz) sāls un 30 rakstzīmju (minimālā) parole. Pēc tam Bitfi aprēķina jūsu privātās atslēgas jebkuram marķierim pēc pieprasījuma, pēc tam nekavējoties izdzēš šo privāto atslēgu.

Šīs unikālās sistēmas dēļ jūsu privātās atslēgas nekad netiek pastāvīgi saglabātas Bitfi, nekad netiek atstātas Bitfi un nekad netiek sūtītas no Bitfi ierīces uz blokķēdi, lai kontrolētu jūsu aktīvus.

Šis process ir sadalīts pa solim:

1. darbība) Atveriet Bitfi un pēc tam izvēlieties ‘Sūtīt’, lai pārvietotu vai pārdotu savu bitcoin

2. solis) Bitfi ievadiet sūtīšanas adresi (publiskās atslēgas vai seifa adresi)

3. solis) Parakstīšanas pieprasījums tiek nosūtīts Bitfi

4. solis) Jūs ievadāt sāli un ieejas frāzi Bitfi

5. solis) Bitfi aprēķina privāto atslēgu, nosūta bloķēšanas ķēdei “labi”, lai atbrīvotu jūsu bitcoin uz sūtīšanas adresi

Bitfi atjaunojas automātiski, kad izveidojat savienojumu ar Wi-Fi. Vai ēterā (OTA) netiek atjaunināta drošības problēma? Ne īsti. Kā paskaidro oficiālā vietne, Bitfi programmatūra “tiek nosūtīta, izmantojot diskrētus mezglus, kuros ierīces tiek kodētas, un satur privāto atslēgu parakstus, kuriem nepieciešams vairāku verifikāciju process, lai jebkura Bitfi ierīce varētu izveidot savienojumu un galu galā to pieņemt. Šīs funkcijas dēļ jūsu ierīce noraida negodīgus atjauninājumus un ļaunprātīgu programmatūru (tiem nav nepieciešamo digitālo parakstu).

Vēl viena lieliska Bitfi iezīme ir tā, ka vairāki lietotāji var aizsargāt savus kriptogrāfijas makus, izmantojot vienu Bitfi ierīci. Izmantojot vienu Bitfi ierīci, varat izveidot neierobežotu skaitu seifu. Kamēr atceraties katra maka sāli un ieejas frāzi, jūs vienmēr varat piekļūt katra maka līdzekļiem.

Visa Bitfi kodēšana ir atvērta pirmkoda. Jūs pat varat izmantot slepeno frāzi, lai aprēķinātu privātās atslēgas, izmantojot atvērtā koda resursus, kas pieejami vietnē btknox.org. Kods ir pieejams pārskatīšanai ikvienam.

Lūk, kā izskatās Bitfi tehniskās specifikācijas:

  • Izmēri: 6,7 cm (2,64 collas) plats x 11,5 cm (4,53 collas) garš x 0,8 cm (0,32 collas) dziļš
  • PROCESORS: Četrkodolu procesors
  • Bezvadu internets: 2,4 GHz
  • Displejs: 3,95 collu skārienekrāns ar šauru skata leņķi drošībai
  • Akumulators: Pilnībā uzlādējas 1 stundas laikā, un gaidīšanas režīmā tas ilgst 10 dienas

Iekšpusē Bitfi ir veidots kā lēta pamata Android ierīce. Nav pat iekšējas atmiņas vienības. Pirmajā Bitfi versijā tika izmantots Mediatek mikroshēmojums. Šī mikroshēma, 8 GB eMMC mikroshēma, startēšanas laikā ielādē bibliotēkas Bitfi iekšējā atmiņā (ROM), lai palaistu lietojumprogrammas. Tas ir kā 3,9 collu Android planšetdators ar skārienekrānu.

Vai tiešām Bitfi nav iespējams izlauzties? Šī daļa ir pretrunīga. Kad Bitfi uzsāka darbību 2018. gadā, Džons Makafī slaveni piedāvāja 100 000 ASV dolāru ikvienam, kurš varēja ielauzties “necirstajā” maciņā. Neviens galu galā nepretendēja uz šo balvu, kaut arī kopiena ātri novilka Bitfi, lai atklātu lēto Android arhitektūru iekšpusē. Dažu nedēļu laikā citi kopienas locekļi spēja uzbrukt aukstajam zābakam Bitfi, lai iegūtu root piekļuvi. Bitfi nenoslauka RAM tīru, kas nozīmē, ka ir iespējams nozagt līdzekļus pat tad, ja Bitfi maks ir izslēgts.

Šķiet, ka jaunākās Bitfi versijas (DMA-2 un DMA-3) šo jauninājumu ir izlabojušas, taču Bitfi ir cīnījies, lai satricinātu “neizlauztos” apgalvojumus, kurus tā izteica palaišanas laikā..

Bitfi cenu noteikšana

Sākotnējā Bitfi cena ir USD 120 USD.

Jaunā Bitfi 2 (Bitfi Knox), kas tika palaists 2019. gada martā, cena ir 199 USD.

Kā lietot Bitfi

Bitfi izmantošana atšķiras no tradicionālā kriptogrāfijas maka. Tomēr iestatīšanas process joprojām tiek veidots pēc iespējas vienkāršāks gan jauniem, gan pieredzējušiem kriptogrāfijas lietotājiem.

1. solis) Pērciet Bitfi

Pirmkārt, jums ir jāpērk Bitfi aparatūras ierīce vietnē Bitfi.com. Sākotnējā Bitfi cena ir 120 USD, lai gan jaunā Bitfi 2 cena ir 199 USD.

Kā lietot Bitfi

2. solis. Reģistrējieties

Kad būsiet saņēmis savu Bitfi maku pa pastu, jums būs jāreģistrējas vietnē Bitfi.com.

izmantojot Bitfi kriptogrāfijas maku

Lai pieteiktos, Bitfi.com pierakstīšanās ekrānā ievadiet aparatūras maka sešciparu kodu.

Bitfi kriptonauda seifa drošība

3. darbība. Maka iestatīšana

Lai iestatītu seifu, noklikšķiniet uz seifa ID. Jūs tiksiet novirzīts uz informācijas paneli. Pēc tam jums tiks lūgts izveidot sāli. Sāli var ģenerēt no jebkuras viegli iegaumējamas informācijas, piemēram, e-pasta adreses vai mobilā tālruņa numura.

Padomājiet par savu sāli kā savu lietotājvārdu. Tas ļauj pierakstīties savā makā citās ierīcēs.

4. solis) Izveidojiet slepeno frāzi

Pēc tam jums būs jāizveido slepena frāze. Parasti seifs jums izveido šo frāzi, ģenerējot 12 vai 24 nejaušus vārdus. Bitfi ir apzināti atstājis šo daļu jūsu ziņā, jo izmantot savu izlases metodi ir daudz drošāk nekā izmantot iepriekš noteiktu metodi. Bitfi pat piegādā ar matricu, lai palīdzētu jums izveidot nejaušu frāzi.

Jūsu slepenajā frāzē jābūt vismaz septiņiem vārdiem ar īpašām rakstzīmēm vai deviņiem vārdiem bez īpašām rakstzīmēm. Jūs varat brīvi pārsniegt šo daudzumu (lielākajā daļā sēklas frāžu ir 12 vārdi).

lai izveidotu 12 vārdu slepenu frāzi, izmantojot Bitfi nejaušināšanas sistēmu, jums būs jātina matrica piecas reizes vai kopumā 60 reizes. Jūs izmantojat šo vārdu sarakstu, atrodiet katru piecciparu skaitli, pēc tam pierakstiet saistīto vārdu. Jā, šī daļa var aizņemt kādu laiku.

5. solis. Ievadiet sāli un paroli

Tagad jūs esat gatavs pieteikties un izmantot Bitfi. Ierakstiet ierīcē sāls un slepeno frāzi un uzrādiet seifa adresi. Parādīsies QR kods. Skenējiet šo QR kodu no sava maka, pēc tam nosūtiet līdzekļus Bitfi glabāšanai.

6. darbība. Piekļūstiet savam makam no jebkuras vietas

Atcerieties: Bitfi katru reizi, kad piesakāties, aprēķina jūsu seifa privāto atslēgu. Jums nav jāizmanto Bitfi seifs. Varat piekļūt saviem līdzekļiem no jebkura cita Bitfi maka, vienkārši ievadot sāli un paroli. Varat izmantot, piemēram, drauga Bitfi vai pasūtīt jaunu.

Tas arī nozīmē, ka neviens patiešām nevar nozagt jūsu Bitfi maku. Ja kāds iegūst piekļuvi jūsu Bitfi ierīcei, viņš nevarēs piekļūt jūsu kriptogrāfijai, nezinot jūsu sāli un paroli. Patiesībā jūsu kriptogrāfija patiesībā vispār nav Bitfi; tas tiek glabāts visas izmantotās kriptovalūtas blokķēdē.

drošas Bitfi seifa funkcijas

Par Bitfi

Bitfi, Inc. sevi raksturo kā “globālu maksājumu tehnoloģiju uzņēmumu”. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Ašvillā, Ziemeļkarolīnā, ASV, un Bitfi galvenā komanda ir izplatīta visā ASV un visā pasaulē..

Jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu [email protected], pa tālruni (828) 357-7004 vai vietnē Twitter @thebitfi.

Pēdējais vārds

Bitfi tika palaists atpakaļ 2018. gadā, apgalvojot, ka tas ir “neizlauzams”. 2019. gadā Bitfi uzsāka jaunu Bitfi versiju ar nosaukumu Bitfi Knox vai Bitfi 2. Sākot ar 2019. gada decembri Bitfi piegādā savu DMA-3 programmaparatūru, kas, pēc uzņēmuma domām, ir visdrošākā jebkad izveidotā sistēma..

Neskatoties uz pretrunām par ierīces drošību un vispārējo lietderību, Bitfi turpina ieņemt unikālu nišu kriptogrāfijas aparatūras telpā. Tas ir tāds pats kā otrais faktors divu faktoru autentifikācijas (2FA) iestatīšanā. Tehniski tas nav kriptogrāfijas maks. Tā vietā tā darbojas vairāk kā Google autentifikators.

Bitfi izmantošana var būt lēna un neveikla pieredze, taču šķiet, ka tas nodrošina jūsu bitcoīnu – pat ja tas ir grūts process. Jūs varat uzzināt vairāk vai pārbaudīt Bitfi pats vietnē Bitfi.com.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me