Labākā kriptogrāfijas nodokļu programmatūra 2020. gadam: labākie Bitcoin grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji un programmas nodokļiem

Labākā kriptogrāfijas nodokļu programmatūra 2020. gadam: Bitcoin nodokļu programmatūra, pakalpojumi, pakalpojumu sniedzēji un & amp; Programmas

IRS un citas valsts nodokļu iestādes jau gadiem ilgi ir informētas par bitkoīnu.

IRS izdeva savu pirmo lēmumu par bitcoīnu 2013. gadā. Ja 2020. gadā jūs neziņojat par savu nodokļu kriptogrāfiju, jūs pakļaujat sevi ievērojamai atbildībai.

Nodokļu iestādes Amerikas Savienotajās Valstīs, Lielbritānijā, Kanādā, Austrālijā, Vācijā, Japānā un citās valstīs ir izveidojušas īpašus noteikumus par kriptogrāfijas nodokļiem.

Par laimi ziņot par savu kriptogrāfiju nodokļu vajadzībām ir vieglāk nekā jebkad agrāk. Ir kriptogrāfijas nodokļu pakalpojumi un kriptogrāfijas programmas. Ir kriptogrāfijas grāmatvedības programmatūra. Ir CPA, kas specializējas precīzu kriptogrāfisko nodokļu deklarāciju izveidē.

Faktiski ir tik daudz kriptogrāfijas nodokļu pakalpojumu, ka ir grūti saprast, kurš no tiem ir piemērots tieši jums. Tāpēc mēs vēlamies palīdzēt. Mēs esam sarindojuši labāko kriptogrāfijas nodokļu programmatūru 2020. gadam, tostarp kriptogrāfijas nodokļu vietnes, lietotnes, programmas, pakalpojumus un pakalpojumu sniedzējus.

Kas ir Crypto Tax Software?

Kas ir Crypto Tax Software?

Kripto nodokļu programmatūra ir rīks, ko izmanto, lai aprēķinātu jūsu kriptovalūtas ieguvumus un zaudējumus.

Parasti jūsu starpniecība – vieta, kur jūs pērkat akcijas, obligācijas, ETF un citus ieguldījumus – sniegtu šo paziņojumu par tradicionālajiem ieguldījumu produktiem. Kriptogrāfija tomēr nav tradicionāls ieguldījumu produkts, un kriptogrāfijas biržas nav tradicionālas brokeru aģentūras.

TD Ameritrade un JPMorgan parasti izsniedz veidlapu 1099, kurā ir uzskaitīti visi jūsu gada ieņēmumi, izmaksu bāze un peļņa vai zaudējumi no jebkuriem ieguldījumu darījumiem, piemēram,.

Kripto apmaiņa tomēr neizsniedz šādas veidlapas.

Dažas kriptovalūtas biržas, tostarp Coinbase, izdos veidlapu 1099-K, kurā būs uzskaitīti visi jūsu bruto kriptogrāfijas darījumi. Tomēr šī informācija nav noderīga, sagatavojot nodokļu deklarāciju. Jums jāsniedz vairāk datu.

Tas nozīmē, ka pienākums ziņot par jūsu kriptogrāfijas ieguvumiem un zaudējumiem ir atkarīgs no jums. Tur kļūst noderīga kriptogrāfijas nodokļu programmatūra.

Kriptogrāfijas nodokļu pamata programmatūra vienkārši apkopos visus jūsu kriptovalūtas darījumus no dažādiem avotiem un aprēķinās peļņu un zaudējumus ASV dolāros, ievērojot IRS norādījumus.

Kriptogrāfijas nodokļu programmatūrā parasti netiek aprēķināti konkrētie nodokļi, kas jums jāmaksā par jūsu kriptogrāfijas īpašumiem. Jūsu samaksātie nodokļi mainīsies atkarībā no jūsu apliekamā ienākuma. Atkarībā no informācijas, kuru ievadījāt nodokļu deklarācijā, jūs varētu maksāt vairāk vai mazāk nekā cits iesniedzējs ar identiskiem šifrēšanas darījumiem.

Būtībā kriptogrāfijas nodokļu programmatūra ņem visus numurus no jūsu kriptogrāfijas kontiem un kriptogrāfijas makiem, ņem vērā visus jūsu veiktos darījumus visa gada laikā, pēc tam uzskaita visus šos numurus tādā veidā, kā to var saprast IRS. Pēc tam varat pievienot ziņojumu savam TurboTax e-faila iesniegumam. Vai arī jūs varat izdrukāt pārskatu un pievienot to jebkurai citai nodokļu deklarācijai.

Vai man tiešām ir jāiesniedz nodokļi par manu kriptogrāfiju?

prasības par kripto nodokļu iesniegšanu

Jā! IRS ir pievienojis kriptogrāfijas jautājumu 1. grafikam, kas nozīmē, ka kriptogrāfija ir oficiāli pārgājusi galvenajā virzienā.

Ja netiek ziņots par kriptogrāfijas ieguldījumiem, kriptogrāfijas peļņu vai kriptogrāfijas zaudējumiem, var rīkoties tāpat kā ar citu ieguldījumu ienākumu nedeklarēšanu. Šogad vai nākotnē jums var draudēt stingras nodokļu sankcijas.

Atcerieties: ja jūs tirgojat regulētās kriptogrāfijas biržās, jūs, iespējams, sniedzāt personisko informāciju un, iespējams, pat savu SSN. IRS var viegli atrast jūsu kriptogrāfijas kontus.

Pretēji tam, ko kāds jums varētu pateikt, IRS ir ieviesti noteikumi par bitcoin aplikšanu ar nodokļiem: IRS un lielākā daļa citu valstu nodokļu iestāžu izturas pret bitcoin kā pret īpašumu. Tas nozīmē, ka jums jāziņo par visiem darījumiem, kas saistīti ar kriptogrāfiju, tostarp par to, cik samaksājāt, cik iegādājāties un cik liela peļņa vai zaudējumi radās no šī darījuma.

IRS analizēs šo informāciju, pēc tam pievienos vai atskaitīs no jūsu ar nodokli apliekamo ienākumu.

Kā darbojas kriptogrāfijas nodokļu programmatūra?

Kripto nodokļu programmatūra ir kā trešās puses datu apkopotājs. Parasti jūs maksājat nelielu maksu par programmatūru, un programmatūra iegūst jūsu datus no dažādām kriptogrāfijas apmaiņām.

Kāds, kurš finanšu gadā veica mazāk nekā 50 kriptogrāfijas darījumus, varētu maksāt 10 USD par kriptogrāfijas nodokļu programmatūras izmantošanu, savukārt iestāde, kas finanšu gadā veica 10 000 darījumus, varētu maksāt 500 USD.

Lielākā daļa kripto nodokļu programmatūras darbojas līdzīgi:

Jūs reģistrējaties kriptogrāfijas nodokļu programmatūrai un maksājat maksu; lietotāji, kuriem jāziņo vairāk par kriptogrāfijas darījumiem, maksās lielāku maksu

Jūs piešķirat kriptogrāfijas nodokļu programmatūrai tikai lasīšanas piekļuvi saviem kriptogrāfijas tirdzniecības kontiem, makiem un citiem kriptogrāfijas avotiem; ja jums, piemēram, ir Coinbase un Kraken konti, jūs piešķirat API piekļuvi šiem apmaiņas kontiem jūsu kriptogrāfijas nodokļu programmatūrai

Alternatīvi, visa šifrēšanas nodokļu programmatūra ļauj augšupielādēt CSV dokumentus

Kriptogrāfijas nodokļu programmatūra pārbauda jūsu kriptogrāfijas kontus un izraksta jūsu darījumu vēsturi

Kriptogrāfijas nodokļu programmatūra apkopo visu šo darījumu vēsturi; programmatūra pārbauda katra darījuma datumu un laiku, ziņo cenu, pamatojoties uz vēsturiskajiem datiem, pēc tam summē jūsu peļņu un zaudējumus

Galu galā kriptogrāfijas nodokļu programmatūra saskaņo visus darījumus un cenas sagatavo detalizētu peļņas un zaudējumu pārskatu, kas ir saderīgs ar IRS vadlīnijām; parasti ir divi kriptogrāfijas nodokļu programmatūras sagatavotie pārskati Veidlapa 8949, D grafiks un dažos gadījumos, 1. grafiks

Kāda ir atšķirība starp labu un sliktu kriptogrāfijas nodokļu programmatūru?

Kā darbojas kriptogrāfijas nodokļu programmatūra?

No pirmā acu uzmetiena visa šifrēšanas nodokļu programmatūra var šķist diezgan līdzīga. Visa šifrēšanas nodokļu programmatūra dod līdzīgu solījumu ātri un precīzi veikt nodokļus.

Tātad, kāda ir atšķirība starp labu un sliktu nodokļu programmatūru? Šeit ir daži veidi, kā salīdzināt mūsdienu labākās programmas un pakalpojumus:

Integrācijas: Dažas kriptogrāfijas nodokļu programmatūras integrējas simtiem lielu un mazu kriptogrāfijas biržu. Neatkarīgi no tā, vai jūs tirgojat lielākās biržās, piemēram, Coinbase, vai neskaidrā vietējā biržā, šī kriptogrāfijas nodokļu programmatūra varēs izsekot konta datus un izveidot piegādājamu informāciju IRS.

Joslas platums: Vai pagājušajā gadā veicāt 1000 šifrēšanas darījumus vai tikai 10? Pamatojoties uz darījumu skaitu, jūs varētu maksāt lētu vai dārgu cenu par kriptogrāfijas nodokļu programmatūru. Hobiju tirgotājs var atrast kriptogrāfijas nodokļu programmatūru bez maksas, jo, piemēram, finanšu gadā ir tikai 15 darījumi, par kuriem jāziņo, savukārt iestādei par kriptogrāfijas nodokļu programmatūru jāmaksā 1000 ASV dolāru, jo jāziņo par tūkstošiem darījumu.

API pret CSV piekļuvi: Kripto nodokļu programmatūra divos veidos integrējas jūsu apmaiņas kontos – izmantojot lietojumprogrammu saskarni (API) vai komatatdalītās vērtības (CSV). API ir nevainojama un precīza, jo tā tieši savienojas ar apmaiņu: jūs vienkārši kopējat API atslēgu no savas apmaiņas / maka un ielīmējat to kriptogrāfijas nodokļu programmatūrā. Tikmēr CSV ir nedaudz neērtāk. Darījumu vēsturi lejupielādējat no apmaiņas in.csv formātā un pēc tam augšupielādējat šo.csv failu kriptogrāfijas nodokļu programmatūrā. Lielākā daļa kriptogrāfijas nodokļu programmatūras atbalsta API piekļuvi galvenajām apmaiņām, savukārt neskaidrākai apmaiņai nepieciešama manuāla CSV sinhronizācija.

Reputācija: Daži no lielākajiem kriptogrāfijas nosaukumiem piedāvā kriptogrāfijas nodokļu programmatūru. Coinbase ir, piemēram, kriptogrāfijas nodokļu rīks. Citu kriptogrāfijas nodokļu programmatūru piedāvā jaunizveidotie uzņēmumi, kas sāka darboties pagājušajā gadā. Kriptogrāfijas nodokļu telpā reputācija ir svarīga: šai programmatūrai jūs uzticaties savai finansiālajai nākotnei. Pārbaudiet kriptogrāfijas nodokļu programmatūras komandas lapu, lai pārliecinātos, vai viņiem ir dalībnieki ar atbilstības / regulēšanas pieredzi. Vai arī pārliecinieties, ka viņiem ir kāda cita veida pārbaudīta pieredze, kas dod jums mieru.

Precizitātes garantijas: Vai kriptogrāfijas nodokļu programmatūra piedāvā kāda veida garantijas? Vai pakalpojumu sniedzējs garantē precizitāti? Daži pakalpojumu sniedzēji faktiski samaksās jūsu nodokļu sodus (līdz noteiktam ierobežojumam), dodot jums mieru, ka par visu tika ziņots precīzi.

Cena: Kripto nodokļu programmatūra svārstās no bezmaksas līdz dārgai. Tirgotāji ar lielu darījumu skaitu maksās vairāk par kriptogrāfijas nodokļu programmatūru nekā tirgotāji ar mazu darījumu skaitu. Daļa kriptogrāfijas nodokļu programmatūras neiekasē atšķirīgu likmi, pamatojoties uz darījumu skaitu, taču tā nosaka atšķirīgu likmi, pamatojoties uz jūsu konta vērtību.

Valstu atbalsts: Daži kriptogrāfijas nodokļu programmatūra ir vērsta uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Tomēr lielākā daļa kriptogrāfijas nodokļu programmatūras ļauj viegli sagatavot pārskatus par citām lielākajām angliski runājošajām valstīm, tostarp Lielbritāniju, Kanādu un Austrāliju. Daļa programmatūras atbalsta arī Vāciju, Japānu un citas valstis. Daļa programmatūras atbalsta visas valstis, vienkārši piedāvājot standartizētus pārskatus, kas piemēroti jebkurai valstij.

Perks un bonusa funkcijas: Dažām kriptogrāfijas nodokļu programmatūrām ir noteiktas privilēģijas un bonusa iespējas. Visa kriptogrāfijas nodokļu programmatūra piedāvā sava veida peļņas / zaudējumu salīdzināšanu, taču dažiem labākiem programmatūras produktiem ir arī tādas bonusa iespējas kā bezmaksas portfeļa izsekošana, izglītojoši tīmekļa semināri, nodokļu plānošanas rīki un citas..

Pamatojoties uz šīm un citām funkcijām, mēs esam sarindojuši pasaules labāko un lielāko kriptogrāfijas nodokļu programmatūru.

TaxBit

TaxBit

TaxBit apgalvo, ka piedāvā “vienkāršotu kriptogrāfijas nodokļu programmatūru”. Programmatūru izstrādāja vadošie blokķēdes CPA un kriptovalūtas nodokļu advokāti, padarot to par vienu no cienījamākajiem nosaukumiem telpā.

Mūsdienās TaxBit atbalsta vairāk nekā 4200 kriptovalūtas, akcijas, izejvielas un fiat valūtas. Pat ja jums ir darīšana ar neskaidrajām kriptovalūtām, jums nevajadzētu sagādāt grūtības, izmantojot TaxBit, lai ziņotu par kriptogrāfijas darījumiem.

TaxBit arī apgalvo, ka piedāvā pilnu revīzijas izsekošanu, ļaujot jums (vai IRS) viegli ienirt dziļi jebkurā darījumā un precīzi redzēt, kā tika aprēķināti kriptovalūtas nodokļi. 2020. finanšu gadā TaxBit piedāvā 10% atlaidi visiem plāniem, kā arī bezmaksas izmēģinājumu.

Cenu noteikšana

Pamata ($ 50 gadā)

 • 250 darījumi
 • 10 apmaiņas / maki
 • Kārtējā gada nodokļu veidlapa
 • Tērzēšanas atbalsts

Plus (175 USD gadā)

 • 2500 darījumi
 • Neierobežota apmaiņa un maki
 • Visas nodokļu veidlapas (no 2014. līdz 2019. gadam)
 • Tērzēšanas atbalsts

Pro (500 USD gadā)

 • CPA nodokļu formas pārskatīšana
 • 25 000 darījumu
 • Neierobežota apmaiņa un maki
 • Visas nodokļu veidlapas (no 2014. līdz 2019. gadam)
 • CPA tālruņa atbalsts

CryptoTrader.tax, ko sagatavojusi monētu grāmata

CryptoTrader.tax, ko sagatavojusi monētu grāmata

CryptoTrader.tax ir Coin Ledger kriptogrāfisko nodokļu programmatūra. Programmatūra apgalvo, ka tas ir vienkāršākais un uzticamākais veids, kā sagatavot savus kriptovalūtas nodokļus.

Tāpat kā cita programmatūra, CryptoTrader.tax ļauj importēt savus darījumus (izmantojot API) vai augšupielādēt tirdzniecības vēstures failu, pēc tam lejupielādēt pārskatu, lai to pievienotu nodokļu deklarācijai. Tiek atbalstītas visas galvenās kriptogrāfijas apmaiņas.

Viena CryptoTrader.tax priekšrocība ir tā, ka programma ir uzticams TurboTax partneris. Monētu grāmata ir sadarbojusies ar pasaulē lielāko nodokļu sagatavošanas platformu TurboTax, lai ļautu jums viegli elektroniski iesniegt nodokļu deklarāciju.

Vēl viena lieliska CryptoTrader.tax iezīme ir tā, ka jūs varat ne tikai pievienot savus kriptogrāfijas darījumus, bet arī ziņot par visiem kripto ienākumiem, ieskaitot ienākumus, kas nopelnīti no ieguves, dāvanām, gaisa pilieniem un dakšām. Par visiem ienākumiem, ieskaitot ar kriptogrāfiju saistītos ienākumus, kas nav radušies no darījumiem, ir jāziņo IRS, un CryptoTrader.tax ļauj to izdarīt.

Cenu noteikšana

Hobijs (49 USD par nodokļu sezonu)

 • Līdz 100 darījumiem
 • Tiešraides tērzēšanas atbalsts
 • Neierobežots pārskatu labojums
 • FIFO, LIFO un īpaša identifikācija
 • IRS 8949 veidlapa
 • Kapitāla pieauguma pārskats
 • TurboTax integrācija
 • TaxAct integrācija
 • Nodokļu zaudējumu iekasēšana

Pro Trader (99 USD par nodokļu sezonu)

 • Līdz 1500 darījumiem
 • Tiešraides tērzēšanas atbalsts
 • Neierobežots pārskatu labojums
 • FIFO, LIFO un īpaša identifikācija
 • IRS 8949 veidlapa
 • Kapitāla pieauguma pārskats
 • TurboTax integrācija
 • TaxAct integrācija
 • Nodokļu zaudējumu iekasēšana

Liela apjoma tirgotājs (199 USD par nodokļu sezonu)

 • Līdz 5000 darījumiem
 • Prioritārs atbalsts
 • Neierobežots pārskatu labojums
 • FIFO, LIFO un īpaša identifikācija
 • IRS 8949 veidlapa
 • Kapitāla pieauguma pārskats
 • TurboTax integrācija
 • TaxAct integrācija
 • Nodokļu zaudējumu iekasēšana

Neierobežots (299 USD par nodokļu sezonu)

 • Līdz 100 darījumiem
 • Prioritārs atbalsts
 • Neierobežots pārskatu labojums
 • FIFO, LIFO un īpaša identifikācija
 • IRS 8949 veidlapa
 • Kapitāla pieauguma pārskats
 • TurboTax integrācija
 • TaxAct integrācija
 • Nodokļu zaudējumu iekasēšana

Visi pārskati par 2018. gadu un iepriekšējiem gadiem sastāda 15% no parastās pārskata cenas. Ja vēlaties izmantot CryptoTrader.tax, lai iesniegtu ar kriptogrāfiju saistītus darījumus un ienākumus no iepriekšējiem gadiem, varat saņemt nelielu atlaidi. Plāni ir pieejami arī nodokļu profesionāļiem.

ZenLedger

ZenLedger

ZenLedger sevi reklamē kā “ātrāko un draudzīgāko nodokļu rīku” kriptogrāfijas lietotājiem un viņu grāmatvežiem. Kriptogrāfijas nodokļu programmatūra darbojas ar visām galvenajām biržām un lielāko daļu galveno fiat un kriptovalūtu. ZenLedger importē jūsu darījumus, pēc tam sagatavo nepieciešamos dokumentus (ieskaitot kapitāla pieauguma pārskatus, ienākumu pārskatus, ziedojumu pārskatus un noslēguma ziņojumus).

Tāpat kā ar CryptoTrader.tax, ZenLedger ir oficiāls TurboTax partneris, kas nozīmē, ka visus ZenLedger apkopotos datus var viegli pievienot jūsu TurboTax elektroniskajai nodokļu deklarācijai.

ZenLedger piedāvā vairāk līmeņu nekā lielākā daļa citu šeit uzskaitīto kriptogrāfijas nodokļu programmatūru, sākot no viņu Hobbyist opcijas (69 USD par 100 darījumiem) līdz Neierobežotajai opcijai (999 USD par neierobežotiem darījumiem). Jūs varat arī maksāt papildus, lai nodokļu deklarācija būtu pilnībā sagatavota jums, un tādā gadījumā ZenLedger jūs savienos ar nodokļu advokātu vai CPA, lai pilnībā aizpildītu jūsu nodokļu deklarāciju.

Cenu noteikšana ZenLedger standarta plāniem

Hobijs (69 USD par nodokļu gadu)

 • 100 darījumi vai mazāk
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 15 000 USD

Starteris (149 USD par nodokļu gadu)

 • 500 vai mazāk darījumu
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 50 000 USD

Piemaksa (399 USD par nodokļu gadu)

 • 1000 darījumi vai mazāk
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 300 000 USD

Izpilddirektors (799 USD par nodokļu gadu)

 • 4000 vai mazāk darījumu
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 1 miljonam USD

Neierobežots (999 USD gadā)

 • Neierobežoti darījumi
 • Nav aktīvu vērtības ierobežojuma
 • Prioritārs atbalsts

Cenu noteikšana ZenLedger pilnībā sagatavotajiem plāniem

Sudrabs (750 USD par nodokļu gadu)

 • 50 vai mazāk darījumi
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 50 000 USD
 • Līdz četrām nodokļu veidlapām
 • Viena valsts nodokļu deklarācija
 • Atgriešanās sagatavošanās laiks līdz divām stundām ar papildu laiku ar atlaidi

Zelts (1250 USD par nodokļu gadu)

 • 100 darījumi vai mazāk
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 300 000 USD
 • Līdz sešām nodokļu veidlapām
 • Viena valsts nodokļu deklarācija
 • Atgriešanās sagatavošanās laiks līdz trim stundām ar papildu laiku ar atlaidi

Dimants (2500 USD par nodokļu gadu)

 • 400 vai mazāk darījumu
 • Aktīvu kopējā vērtība līdz 1 miljonam USD
 • Līdz astoņām nodokļu veidlapām
 • Divas valsts nodokļu veidlapas
 • Atgriešanās sagatavošanās laiks līdz septiņām stundām ar papildu laiku ar atlaidi

TokenTax.us

TokenTax.us

TokenTax.us ļauj aprēķināt savus kriptogrāfijas nodokļus un iesniegt deklarāciju. Tā ir kriptogrāfijas nodokļu programmatūras platforma un kriptovalūtas nodokļu uzskaites firma, kas, tāpat kā daudzi citi cienījami pakalpojumu sniedzēji šeit, ir sadarbojusies arī ar TurboTax. TokenTax.us atbalsta visas galvenās apmaiņas, izmantojot API, lai gan jūs varat arī augšupielādēt jebkuru darījumu vēsturi, izmantojot CSV.

Pēc apmaiņas datu apkopošanas TokenTax.us aizpildīs veidlapu 8949, kas ir forma, ko izmanto, lai ziņotu par kapitāla pieaugumu. Šo veidlapu var viegli pievienot nodokļu deklarācijai vai importēt tieši TurboTax.

TokenTax.us atbalsta arī maržas tirdzniecības nodokļus, tostarp tiešu atbalstu dažām no pasaules lielākajām un populārākajām aizņemto līdzekļu tirdzniecības platformām. Tiek atbalstīti Deribit, BitMEX un Bybit.

Tāpat kā ar citu programmatūru, arī TokenTax.us ļauj izveidot tikai kriptogrāfiskās peļņas / zaudējumu veidlapu vai arī varat maksāt papildus par pilnīgu nodokļu deklarāciju. Varat arī izgatavot kriptogrāfijas nodokļu veidlapas jebkurai pasaules valstij – ne tikai Amerikai un tās 8949 veidlapai IRS.

Cenu noteikšana

Pamata (65 USD par nodokļu gadu)

 • Līdz 500 darījumiem
 • Atbalsta tikai Coinbase, Coinbase Pro un Binance
 • IRS 8949 veidlapa vai starptautisks atbalsts
 • Tiešraides tērzēšanas atbalsts

Piemaksa (199 USD par nodokļu gadu)

 • Līdz 3000 darījumiem
 • Atbalsts katrai apmaiņai
 • Atbalsts maržinālo tirdzniecību (BitMEX, Deribit un Bybit)
 • Nodokļu zaudējumu iekasēšanas informācijas panelis
 • Viss, kas iekļauts Basic

Pro (799 USD par nodokļu gadu)

 • Līdz 20 000 darījumu
 • Nodokļu zaudējumu iekasēšanas konsultatīvā sesija
 • Visas maržas apmaiņa tiek atbalstīta
 • Iekļauts FBAR
 • Viss iekļauts Premium

VIP (1 499 USD par nodokļu gadu)

 • Uzlabota kriptogrāfijas saskaņošana ar CPA palīdzību
 • Divas 30 minūšu sesijas ar nodokļu ekspertu
 • IRS revīzijas palīdzība
 • Līdz 30 000 darījumu
 • Viss, kas iekļauts Pro

eToro kriptogrāfijas nodoklis

eToro kriptogrāfijas nodoklis

eToro ir Crypto Tax Calculator, kas atrodams tiešsaistē vietnē https://etorocryptotax.com/

Kalkulators ir paredzēts informatīviem nolūkiem. Ikviens var ievadīt galvenās kriptovalūtas, pēc tam uzzināt nodokļus, kas jāmaksā par šīm kriptovalūtām.

Jūs izvēlaties savu nodokļu gadu, pēc tam izvēlaties kriptonauda. eToro kriptogrāfijas nodoklis atbalsta aptuveni 30 pasaules lielākās kriptovalūtas. Pēc tam jūs varat manuāli pievienot darījumus vai importēt savus darījumus, izmantojot CSV.

Pēc tam kalkulators atrod cenu, kuru esat samaksājis par katru darījumu, ieskaitot peļņu vai zaudējumus, ko esat guvis no saviem šifrēšanas darījumiem. eToro aprēķinās jūsu kapitāla pieauguma nodokli, sniedzot aptuvenu priekšstatu par to, cik daudz naudas jums vajadzētu būt parādā, pamatojoties uz jūsu darījumiem.

Atšķirībā no citas šeit uzskaitītās kriptogrāfijas nodokļu programmatūras, eToro kriptogrāfijas nodoklis neizveido 8949 veidlapu ar IRS, kā arī informāciju nevar tieši pievienot jūsu nodokļu deklarācijai. Tomēr, ja jūs meklējat aptuvenu izklāstu par to, cik lielu nodokli jūs varat maksāt par jūsu kriptogrāfijas īpašumiem, tad eToro kriptogrāfijas nodoklis ir lieliska (un bezmaksas) iespēja.

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas

Lukka.tech

Lukka.tech

Lukka ir tehnoloģiju un datu pakalpojumu sniedzējs, kas nesen palaida LukkaTax parastajiem kriptogrāfijas lietotājiem. LukkaTax ir pašizveidots kriptogrāfijas nodokļu sagatavošanas produkts, kas tika palaists 2019. gada decembrī tieši laikā, kad 2019. gada nodokļu sezona.

Tāpat kā ar citu šeit uzskaitīto kriptogrāfijas nodokļu programmatūru, LukkaTax izveidos pārskatus par jūsu virtuālās valūtas aktivitātēm IRS 1040 un 8949 veidlapās.

Lukka ir blokķēdes tehnoloģiju uzņēmums, kas dibināts 2014. gadā. Ņujorkas uzņēmums ir vislabāk pazīstams ar to, ka piedāvā produktus, kas automatizē un optimizē grāmatvedības, revīzijas un nodokļu procesus patērētājiem, investoriem, fondiem, fondu administratoriem, ārpusbiržas un patentētām tirdzniecības firmām, biržas, kalnrači, protokoli un grāmatveži. Tagad uzņēmums piedāvā individuālas nodokļu veidlapu sagatavošanas iespējas.

Cenu noteikšana

 • 19,95 ASV dolāri

Iecelšana

Iecelšana

Apstiprināšana ir pārvaldības platforma, kas ļauj viegli izsekot un pārvaldīt savu kriptogrāfijas portfeli, pēc tam sagatavot nodokļu pārskatu. Jūs varat importēt jebkuru apmaiņu (izmantojot API vai CSV) un izsekot vairāk nekā 6000 valūtām.

Viena unikāla Accointing iezīme ir tā, ka tā ir pieejama galddatoros un mobilajās ierīcēs. Izmantojot mobilo lietotni iOS vai Android, varat izsekot savu portfeli visur.

Apstiprinot tiks izsekoti jūsu darījumi visa gada garumā, ar nodokli apliekamie ienākumi, neapliekamie ienākumi (dāvanas, ziedojumi un nozaudētie vai nozagtie līdzekļi) un kapitāla pieaugums. Tas viss ir kārtīgi iesaiņots lietotājam draudzīgā saskarnē.

Cenu noteikšana

Iesācēju nodokļu pārskats (49, 99 ASV dolāri)

 • Pilns pārskats ar līdz 250 darījumiem
 • Pārskati par visiem iepriekšējiem gadiem
 • Licence ir derīga 365 dienas

Papildu nodokļu pārskats (129,99 ASV dolāri)

 • Pilns pārskats ar līdz pat 5000 darījumiem
 • Licence ir derīga 365 dienas
 • Ziņojumi par visiem iepriekšējiem gadiem

Profesionāls nodokļu pārskats (259,99 ASV dolāri)

 • Pilns pārskats ar neierobežotiem darījumiem
 • Papildu turēšanas perioda lapa
 • Nodokļu optimizētājs
 • Licence ir derīga 365 dienas
 • Pārskati par visiem iepriekšējiem gadiem

Coinbase nodokļu resursu centrs

Coinbase nodokļu resursu centrs

Coinbase ir pabeigta Nodokļu resursu centrs zem tā atbalsta lapas. Coinbase uzmanīgi paskaidro, ka tā nepiedāvā nodokļu konsultācijas un tikai informācijas nolūkos piedāvā ar kriptogrāfiju saistītu nodokļu informāciju. Tomēr šī informācija noteikti var palīdzēt jums rīkoties ar gada kriptogrāfijas nodokļiem.

Piemēram, Coinbase nodokļu resursu centrā ir paskaidrots, kas notiek, kad Coinbase jums nosūta veidlapu 1099-K, ieskaitot to, ko darīt ar šo paziņojumu. Coinbase ir viena no nedaudzajām biržām, kas nosūta veidlapu 1099-K, lai gan, lai to saņemtu, jums būs jāievēro noteikti ierobežojumi (darījumu apjoma USD 20 000 vai vairāk lielākajā daļā valstu).

Coinbase nodokļu resursu centrs arī paskaidro, kā rīkoties, ja saņemat IRS B paziņojumu, kurā norādīts, ka ir neatbilstības ar jūsu nodokļu identifikācijas numuru (TIN) un juridisko nosaukumu Coinbase, ko Coinbase izmantoja 1099-K veidlapas failā..

Coinbase nodokļu resursu centru varat apskatīt tā atbalsta lapā šeit.

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas

CoinTracking.info

CoinTracking.info

CoinTracking.info reklamē sevi kā kriptonauda izsekošanas un pārskatu sniegšanas līderi. Platformā ir 11 gadu vēstures dati, monētu tendences 7200 monētām un 3,9 miljardi ASV dolāru, kas izsekoti visos portfeļos.

Varat izmantot CoinTracking.info, lai vienkārši izsekotu savu portfeli – tāpat kā jebkuru kriptogrāfijas portfeļa izsekošanas lietotni. Vai arī varat izmantot platformu, lai izveidotu kapitāla pieauguma pārskatu. Mainīgie parametri ir pieejami visām valstīm, un tiek atbalstītas 12 nodokļu metodes (FIFO, LIFO, AVCO utt.).

CoinTracking.info atbalsta tiešo importu no visām galvenajām biržām un desmitiem mazāk pazīstamu biržu. Jūs varat arī importēt monētu turējumus un darījumus no sava maka. Slēgtām apmaiņām ir pat mantots atbalsts.

Cenu noteikšana

Bezmaksas plāns

 • Izsekot 200 darījumus
 • Sekojiet monētām
 • Manuāli importēt biržas, izmantojot CSV
 • Personiskā eksportēšana, izmantojot CSV, XLS, PDF un HTML
 • Divi personiskās tirdzniecības dublējumi

Pro (9,99 ASV dolāri mēnesī, rēķins katru gadu)

 • Visas bezmaksas funkcijas
 • Izsekojiet 3500 darījumus
 • Automātiski importēt apmaiņu, izmantojot API
 • Automātiski importēt blokķēdes makus (5 makus); neierobežots manuāls seifa imports
 • Nodokļu un kapitāla pieauguma ziņošana
 • API piekļuve jūsu portfelim
 • Pieci personiskie tirdzniecības dublējumi
 • Saistiet vairākus kontus

Eksperts (15,49 USD, 19,99 USD vai 24,99 USD mēnesī, rēķins katru gadu)

 • Visas bezmaksas un pro funkcijas
 • Izsekojiet 20 000, 50 000 vai 100 000 darījumus
 • Automātiski importēt apmaiņu, izmantojot API
 • Automātiski importēt blokķēdes makus (10 makus); neierobežots manuāls seifa imports
 • Nodokļu un kapitāla pieauguma ziņošana
 • API piekļuve jūsu portfelim
 • 10 personiskās tirdzniecības dublējumi
 • Saistiet vairākus kontus

Neierobežots ($ 49.99 mēnesī, rēķins katru gadu)

 • Visas eksperta funkcijas
 • Izsekojiet neierobežotu darījumu skaitu
 • Automātiski importēt blokķēdes makus (50 makus); neierobežots manuāls seifa imports
 • Personiskā eksportēšana, izmantojot CSV, XLS, PDF, HTML, XML vai JSON
 • 20 personiskās tirdzniecības dublējumi
 • Prioritāri darījumi
 • Prioritāra klientu atbalsta plāns

BearTax

BearTax

BearTax, kas tiešsaistē atrodams vietnē Bear.tax, ļauj jums iegūt kriptogrāfijas darījumus no jebkuras vietas, identificēt pārskaitījumus biržās un automātiski ģenerēt nodokļu dokumentus – līdzīgi kā cita šeit uzskaitītā kriptogrāfijas nodokļu programmatūra.

Izmantojot BearTax, jūs varat importēt savus darījumus gandrīz no jebkuras apmaiņas (izmantojot API vai CSV), pārskatīt savus darījumus un tos apstrādāt (izmantojot FIFO vai LIFO metodes), pēc tam automātiski ģenerēt nodokļu dokumentus un nosūtīt tos savam grāmatvedim..

Izmantojot BearTax, varat importēt no vairāk nekā 50 apmaiņām, izmantojot API vai CSV. Ar BearTax izsekojamo apmaiņas kontu skaits nav ierobežots. BearTax apkopos jūsu darījumu informāciju, pēc tam ģenerēs IRS 8949 veidlapu.

Cenu noteikšana

Pamata (USD 1 par nodokļu gadu)

 • Līdz 20 darījumiem
 • Neierobežota apmaiņa

Starpnieks (30 USD par nodokļu gadu)

 • Līdz 200 darījumiem
 • Neierobežota apmaiņa
 • E-pasta atbalsts

Eksperts (100 USD par nodokļu gadu)

 • Līdz 1000 darījumiem
 • Neierobežota apmaiņa

Profesionāls (200 USD par nodokļu gadu)

 • Līdz 10 000 darījumu
 • Neierobežota apmaiņa
 • Sazinieties ar grāmatvedi
 • Prioritārā tērzēšanas atbalsts visu diennakti
 • Pielāgotu failu importēšana

CoinTracker.io

CoinTracker.io

CoinTracker.io ļauj aprēķināt Bitcoin nodokļus un izsekot jūsu kriptogrāfijas portfelim no vienas ērtas platformas. Jūs savienojat savas centrāles, seifus un DeFi platformas. Pēc tam CoinTracker.io automātiski un nepārtraukti sinhronizē jūsu kriptogrāfijas atlikumus un darījumus.

Daži cilvēki izmanto CoinTracker.io, lai vienkārši izsekotu visu viņu kriptogrāfijas portfeli. Jūs varat iegūt savu saimniecību sadalījumu, to, kā tās laika gaitā ir augušas, un citus datus. CoinTracker.io atbalsta vairāk nekā 300 maciņus un apmaiņas līdzekļus, ļaujot viegli sinhronizēt savus līdzekļus neatkarīgi no to turēšanas vietas.

Varat arī uzreiz ģenerēt nodokļu pārskatus par jebkuru pasaules valsti. Pilni CoinTracker.io nodokļu pārskati ir pieejami kriptogrāfijas lietotājiem ASV, Lielbritānijā, Kanādā un Austrālijā. Daļējs atbalsts ir pieejams visu citu pasaules valstu iedzīvotājiem. Veicot dažus klikšķus vietnē CoinTracker.io, jūs varat apskatīt nodokļu kopsavilkumu, pēc tam lejupielādēt pārskatus, kas nepieciešami, lai iesniegtu nodokļus.

Cenu noteikšana

Hobijs (49 USD par nodokļu gadu)

 • 100 darījumi
 • Bezmaksas portfeļa izsekošana
 • Izmaksu bāzes metodes

Tirgotājs (199 USD par nodokļu gadu)

 • 1500 darījumi
 • Bezmaksas portfeļa izsekošana
 • Izmaksu bāzes metodes
 • Nodokļu kopsavilkums pa seifu

Pro (499 USD par nodokļu gadu)

 • 5000 darījumu
 • Bezmaksas portfeļa izsekošana
 • Izmaksu bāzes metodes
 • Nodokļu kopsavilkums pa seifu
 • Prioritārs atbalsts

Pielāgots (pielāgotas cenas)

 • Neierobežoti darījumi
 • Viss, kas iekļauts Pro

Bloks

Bloks

Blox ir kriptovalūtas uzskaites, izsekošanas un pārvaldības programmatūra. To vairāk tirgo blokķēdes uzņēmumiem, nevis individuāliem lietotājiem un investoriem.

Galvenās Blox funkcijas ietver iespēju automātiski izsekot un sinhronizēt seifus, izveidot revīzijas pēdas ar CPA finanšu rīkiem, pilnībā kontrolēt grāmatvedību un darījumus un reāllaika informācijas paneli skatīt ar jūsu atlikumiem, analīzi, vēsturiskajiem datiem un aktīvu veiktspēju starp citiem rādītājiem.

Daži no Blox mērķa klientiem, saskaņā ar oficiālo vietni, ietver kriptogrāfijas vadītājus, aktīvu pārvaldniekus, bloku ķēdes protokolus, grāmatvedības firmas, kriptogrāfijas uzņēmumus, kalnrūpniecības operācijas, kriptogrāfijas fondus un VC. Etoro, 0x, Nexo, Crypto.com, Civic, PumaPay, Paxful un citi nozīmīgi vārdi visi izmanto Blox.

Ja meklējat kriptogrāfijas uzskaites un nodokļu programmatūru, kas īpaši paredzēta jūsu kriptogrāfijas vai blokķēdes biznesam, tad Blox ir viena no labākajām pieejamajām iespējām.

Cenu noteikšana

Pro plāns (bezmaksas)

 • Pārvaldībā esošie aktīvi līdz USD 50 000
 • Krātuve 100 darījumiem
 • 1 līdzstrādnieks
 • E-pasta atbalsts

Bizness ($ 299 mēnesī)

 • Pārvaldībā esošie aktīvi līdz USD 20 miljoniem
 • Krātuve 50 000 darījumiem
 • 4 līdzstrādnieki
 • Izmaksu bāze
 • CSV eksports
 • 24 stundu atbalsta reakcijas laiks

Uzņēmējdarbība (449 USD mēnesī)

 • Pārvaldībā esošie aktīvi līdz 60 miljoniem ASV dolāru
 • Krātuve 150 000 darījumiem
 • 8 līdzstrādnieki
 • Izmaksu bāze
 • CSV eksports
 • Īpašs konta pārzinis

Pielāgots (pielāgots)

 • Neierobežots aktīvu pārvaldīšana
 • Viss, kas iekļauts Enterprise

Koinly

Koinly

Koinly aprēķina jūsu kriptovalūtas nodokļus vairāk nekā 20 valstīs, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Austrālijā, Vācijā, Zviedrijā, Jaunzēlandē, Francijā un citās valstīs.

Tāpat kā lielākajā daļā citu kriptogrāfisko nodokļu programmatūru šeit, jūs savienojat savas apmaiņas API atslēgas un bloķēšanas ķēdes publiskās adreses, pēc tam Koinly visu šo informāciju sinhronizē ar savu informācijas paneli. Ar klikšķi jūs varat izveidot nodokļu pārskatus, lai samazinātu ar nodokli apliekamo peļņu. Varat arī vienkārši izmantot Koinly, lai izsekotu savu portfeli. Jūs varat redzēt, piemēram, savas monētas un kopējo vērtību vai analizēt tirdzniecības rezultātus. Ir pat iebūvēts bloka pētnieks.

Koinnly ļauj importēt datus no jebkuras vietas. Tiek atbalstītas vairāk nekā 300 apmaiņas, un datus varat importēt, izmantojot CSV vai API. Koinly atbalsta vairāk nekā 6000 kriptovalūtu. Ir pieejama arī bezmaksas izmēģinājuma versija bez kredītkartes. Koinly ir arī savas platformas versijas, kas īpaši paredzētas uzņēmumiem, fondiem un CPA.

Cenu noteikšana

Hodlers (79 USD gadā)

 • 300 darījumi
 • Nodokļu pārskats par jebkuru gadu
 • Visas valūtas un maki
 • Ienākumi un kapitāla pieaugums

Tirgotājs (179 USD gadā)

 • 3000 darījumu
 • Nodokļu pārskats par jebkuru gadu
 • Visas apmaiņas un maki
 • Ienākumi un kapitāla pieaugums
 • Prioritārs atbalsts

Oracle (399 USD gadā)

 • 10 000 darījumu
 • Nodokļu pārskats par jebkuru gadu
 • Visas apmaiņas un maki
 • Ienākumi un kapitāla pieaugums
 • Prioritārs atbalsts
 • Pārskatīšanas un importēšanas palīdzība
 • Agrīna piekļuve jaunām funkcijām

Bitcoin.tax

Bitcoin.tax

Bitcoin.tax ir viena no zemākajām taustiņu iespējām šajā sarakstā. Ir pieejama bezmaksas platformas versija, lai gan apmaksātie plāni sākas ar 29,95 USD (un dārgāki plāni var apstrādāt līdz vienam miljonam darījumu).

Bitcoin.tax ļauj importēt informāciju no vienas no atbalstītajām apmaiņām. Varat arī pievienot visus tēriņus vai ziedojumus, ko, iespējams, esat veicis no jūsu makiem, visām izraktajām monētām vai citiem ienākumiem no kriptogrāfijas. Jūs varat salīdzināt dažādas izmaksu bāzes metodikas, tostarp FIFO, LIFO un vidējās izmaksas. Varat arī salīdzināt līdzīgu attieksmi. Tad Bitcoin.tax parādīs jūsu kapitāla pieauguma pārskatu ar katra darījuma izmaksu bāzi, pārdošanas ieņēmumiem un pieaugumu, kā arī ienākumu pārskatu, ziedojumu ziņojumu un noslēguma ziņojumu.

Kad Bitcoin.tax kapitāla pieauguma pārskats ir sagatavots, varat to importēt tieši TurboTax, TaxACT un citā nodokļu programmatūrā. Varat arī to pievienot kā deklarāciju nodokļu deklarācijai vai izdrukāt kā PDF.

Cenu noteikšana

 • 0 līdz 29,95 ASV dolāri

Bitwave.io

Bitwave.io

Bitwave.io piedāvā nodokļu un grāmatvedības risinājumus uzņēmumiem, kuri izmanto kriptogrāfiju. Kriptogrāfijas nodokļu programmatūra atbalsta vairāku lietotāju makus, grāmatvedību un nodokļus, AR / AP un daudz ko citu. Ja jūsu uzņēmums izmanto kriptogrāfiju, Bitwave.io ir viena no pieejamajām iespējām.

Daži no Bitwave reklamētajiem ieguvumiem ir “drošs”, “integrēts” un “viegli”. Platforma sevi raksturo kā “nozares vadošo risinājumu drošai jūsu līdzekļu pārvaldībai”. Ir īpaša Bitwave grāmatvedības platforma, kas darbojas ar esošajiem rīkiem, piemēram, QuickBooks Online un Xero. Ir arī īpaši rīki rēķinu apmaksai, izmantojot kriptogrāfiju, vai multi-sig, vairāku lietotāju uzņēmuma maku pārvaldībai.

Bitwave agrāk bija pazīstams kā BitAlpha. Uzņēmums atrodas Sanfrancisko.

Cenu noteikšana

 • Pielāgots

Kripto nodokļu meitene

Kripto nodokļu meitene

Kripto nodokļu meitene, kas tiešsaistē atrodama vietnē CryptoTaxGirl.com, ir CPA, kuras nosaukums ir Laura un kura specializējas ar kriptogrāfiju saistītos nodokļos.

Kripto nodokļu meitene piedāvā vairākus ar kripto nodokļiem saistītus pakalpojumus. Vietnē CryptoTaxGirl.com ir, piemēram, divi kursi, kas māca visu, kas jums jāzina par kriptogrāfijas nodokļiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Divi kursi ietver “Pilnīgu kriptovalūtu nodokļu ceļvedi” (50 ASV dolāri) un “Kā reāli izmantot Cointracking” (199 ASV dolāri).

Laura piedāvā arī konsultācijas, ziņojumus par kriptogrāfijas pieaugumu un zaudējumiem, nodokļu deklarācijas un nodokļu konsultāciju pakalpojumus. Kripto nodokļu meitenes vietne piedāvā arī bezmaksas nodokļu padomus, savukārt Laura vietnē YouTube ir vairāk videoklipu par kriptogrāfijas nodokļa izskaidrošanu. Laurai ir bijuši vairāk nekā 200 klienti, kas ieradušies pie viņas, lai iesniegtu kriptovalūtas nodokļus, tostarp privātpersonas, mazo uzņēmumu īpašnieki, C-suite līmeņa uzņēmumu vadītāji, emigranti, studenti, pelnītāji ar augstiem un maziem ienākumiem un citi. Viņas mērķis, saskaņā ar oficiālo vietni, ir “padarīt kriptovalūtas nodokļus vienkāršus un viegli saprotamus”.

Cenu noteikšana

 • Pielāgots

Priecīgus nodokļu pakalpojumus

Priecīgus nodokļu pakalpojumus

Laimīgais nodoklis, kas atrodams tiešsaistē vietnē HappyTax.com, ir vispārējs nodokļu reģistrēšanas pakalpojums, kurā CPA sagatavo jums nodokļus, ieskaitot jūsu kriptogrāfijas peļņu un zaudējumus..

Lai sāktu lietot Happy Tax, apmeklējiet vietni HappyTax.com, lai atrastu vietējo Happy Tax pārstāvi. Vai arī lejupielādējiet lietotni Happy Tax un iesniedziet nodokļu pārskatu tieši no savas mobilās ierīces.

Happy Tax piedāvā 100% garantiju par visu darbu, un, ja jums tas nepieciešams, viņiem ir bezmaksas revīzijas nodaļa. Uzņēmums sevi tirgo kā “H ērtības&R Bloķēt, bet labāk ”. Kamēr H&R Block pieņem darbā cilvēkus, kuriem ir tikai dažu dienu pieredze nodokļu sagatavošanā, Happy Tax strādā ar licencētām un sertificētām CPA. Patiesībā šie ir vienīgie cilvēki, kas sagatavo nodokļus klientiem ar Happy Tax.

Happy Tax ir četri plāni, sākot no 100 līdz 500 ASV dolāriem gadā. Viņi arī reklamē īpašu “kriptogrāfijas” paketi. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pilnīgu nodokļu deklarāciju vai tikai peļņas / zaudējumu pārskatu par saviem kriptogrāfijas aktīviem, Happy Tax var būt jums pareizā izvēle.

Cenu noteikšana

 • 100–500 USD vienā taksācijas gadā

Kripto.nodoklis

Kripto.nodoklis

Crypto.tax tieši nepiedāvā kripto nodokļu deklarācijas vai kripto nodokļu aprēķinus. Tā vietā šī vietne ir veltīta labāko pieejamo kriptogrāfijas nodokļu rīku uzskaitīšanai.

Vienā acu uzmetienā jūs varat apskatīt jaunākos Accointing, Bear.tax, CoinTracker un ZenLedger piedāvājumus un cenas.

Tiešajā vietnē ir arī atbildes uz dažādiem jautājumiem par kriptogrāfijas nodokļiem.

Pēdējais vārds

Neatkarīgi no tā, vai esat hodlers, kripto pieņemošs bizness vai institucionāls investors, jums šodien ir vairāk kripto nodokļu programmatūras iespēju nekā jebkad agrāk.

Izvēlieties kriptogrāfijas nodokļu programmatūru jau šodien, lai nākotnē izvairītos no krasiem kripto nodokļu sodiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me