OKB sasniedz visu laiku augstāko līmeni, kamēr drīz tiks palaists OKT, OKExChain vietējais marķieris

OKEx, pasaulē lielākā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, nesen paziņoja par OKExChain, OKEx piederoša komerciāla publiska blokķēdes, un OKEx DEX, pirmās decentralizētās lietojumprogrammas, kuras pamatā ir OKExChain, palaišanu. Pieņemot deleģēto pierādījumu par likmēm (DPOS) vienprātības mehānismu, OKEx ir izdevis OKT kā OKExChain vietējo marķieri. OKT emisija būs ģenēzes bloks un mezglu bloks, un sagaidāms, ka tas katru gadu palielināsies par 1–5%. Tas iezīmēja OKEx galveno pagrieziena punktu, līdz ar to radīja grūdienu arī OKB ekosistēmā.

Ņemot to vērā, OKEx pieņemtais globālais lietderības marķieris 7 dienu laikā 7 dienās ir pieaudzis par vairāk nekā 24% līdz 7,44 ASV dolāriem (2020. gada 16. februāris), sasniedzot jaunu augstu līmeni.

OKT, OKExChain vietējais marķieris

OKT ir OKExChain vietējais marķieris, kas darbojas kā OKExChain Delegated Proof of Stake (DPoS) vienprātības mehānisma bāzes marķieris. Tāpat kā citu DPoS publisko ķēžu vietējie marķieri, OKT īpašnieks var piedalīties mezglu vēlēšanās vai balsošanā, un OKT cenu nosaka publiskās ķēdes ekosistēmas attīstība, piemēram, DEX un citas tajā esošās DeFi lietojumprogrammas.

Tāpēc OKT ir neatkarīga žetons, bet ne OKB dakšu monēta ar dažādām funkcijām un dažādiem faktoriem, kas ietekmē to cenas.

Attiecībā uz emisijas noteikumiem OKT vispirms tiks izsniegts ģenēzes blokā un vēlāk katru gadu ar 1-5% papildu emisiju, un 100% ģenēzes bloka OKT tiks kartēti OKB īpašniekiem saskaņā ar paziņojumu.

OKB un OKT līdzāspastāvēšana

Galvenā atšķirība starp OKB un OKT ir darbības loģika. OKB vērtību atspoguļo OKEx uzņēmējdarbības rezultāti un OKB atpirkšanas un sadedzināšanas shēmas atbalsts. OKB jau ir ievadījis deflācijas vecumu pēc 700 miljonu neizdotu OKB sadedzināšanas un solīja nekad vairs neizsniegt OKB. Pašlaik deflācijas modelis ir kļuvis par nozīmīgu OKB cenas balstu un efektīvu līdzekli lietotāju interešu aizsardzībai.

Tomēr kā pamatzīme vietējai publiskajai ķēdei, kas pieņem DPOS vienprātības mehānismu, OKT ir paredzēts, lai izpildītu OKExChain prasību pēc augstākas brīvības, motivējot starptautiskos lietotājus uzturēt tās ļoti autonomo ekosistēmu. Tādējādi, nepieciešama nepārtraukta žetonu emisijas shēma un elastīgāki stimulēšanas mehānismi, kas ir pretrunā ar OKB deflācijas ideju. Tas nozīmē iemeslu, kāpēc OKT izsniedz kā OKExChain vietējo marķieri, nevis OKB.

Tirgus problēmas OKT samazinās OKB vērtību. Ņemot to vērā, pēdējā laikā OKB cena ir skaidri runājusi pati par sevi. Ņemot vērā to, ka divu žetonu cenu balsti ir pilnīgi atšķirīgi, OKT faktiski var uzlabot OKB ekosistēmas attīstību, iedvesmojot lietojumprogrammu vitalitāti un lietošanas gadījumus, kuru pamatā ir OKExChain. Tirgū būtu jāņem vērā, ka OKEx uzņēmējdarbība ir svarīgs faktors OKB cenai.

Rezumējot, OKT un OKB ir būtībā atšķirīgas, taču abpusēji izdevīgas.

Turpmākie pasākumi, lai uzlabotu OKB vērtību

Kopš izdošanas OKB ir guvis lielus panākumus. Pašlaik OKB ekosistēmā jau ir 11 iekšējo un 32 ārējo lietojumu lietošanas gadījumi. Runājot par tirdzniecības kanāliem, atvērti fiat vārti 8 galvenajām valūtām, ieskaitot ASV dolāru, eiro, Korejas vonu, Indonēzijas rūpiju un Vjetnamas dongu. Turklāt 13 978 364 OKB jau ir atpirkts un sadedzināts. Saskaņā ar CoinMarketcap datiem OKB ROI ir tikpat augsta kā 322,29%.

“Pēdējie divi gadi mums ir bijuši nepārtraukti pētījumi par vērtību radīšanu ar OKB starpniecību. Mēs esam gājuši garu ceļu un tagad esam ļoti pārliecināti par savu spēju panākt vērtību, izmantojot OKB, mūsu lietotājiem, uzskatot to par būtisku pamatu mūsu tirdzniecības ekosistēmai un tiltu, kas savieno OKEx ar mūsu vērtētajiem lietotājiem, ”sacīja Džejs Hao. OKEx izpilddirektors nesen atklātā vēstulē. “Ilgtspējīgas vērtības radīšana mūsu lietotājiem vienmēr ir bijusi OKEx prioritāte. Kad satraukums mazināsies vai mēs sastopamies ar lāču tirgu, mūsu komanda klusi veidos un pilnveidos mūsu platformu. Šogad OKB ekosistēmas attīstīšana būs mūsu galvenā prioritāte. ”

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me