Investuokite į „Bitcoin Cash“ (BCH)

Kas yra „Bitcoin Cash“ (BCH)?

„Bitcoin Cash“ (BCH) yra „peer-to-peer“ elektroninė pinigų sistema, kuri yra „Bitcoin“ blokų grandinės kietosios šakutės rezultatas. Pažymėtina, „Bitcoin Cash“ iki šiol yra pati sėkmingiausia „Bitcoin“ šakutė. Šis projektas pateko į rinką po ginčų debesų. Tačiau po to, kai dūmai išnyko, „Bitcoin Cash“ tapo viena iš dešimties didžiausių kriptovaliutų pasaulyje pagal rinkos viršutinę ribą..

„Bitcoin Cash“ yra tiesioginis mastelis problemos, su kuriomis susiduriama naudojant „Bitcoin“ blokų grandinę. Per 2017 m. Šifravimo maniją šios problemos užėmė centrinę vietą, nes Bitcoin operacijų laikas ir mokesčiai pasiekė naujas aukštumas. Šį mokesčių ir vėlavimo padidėjimą lėmė per didelė tinklo spūstis, atsirandanti dėl didesnių operacijų dydžių.

Tais metais Bitcoin naudojimas ir vertė išaugo, kai daugiau investuotojų sužinojo apie šį skaitmeninį turtą. Be to, į rinką atėjo naujų investuotojų potvynis, trokštantis įsitraukti į skaitmeninę „aukso karštinę“. Šie veiksniai paskatino Bitcoin tinklą maksimaliai išnaudoti savo galimybes.

Paprasčiau tariant, Bitcoin negalėjo atlaikyti naudojimo padidėjimo. Vienas dalykas yra patenkinti programavimo ir „darknet“ bendruomenes, tačiau visiškai kitokia istorija atitinka visuomenės poreikius. Norėdami atlikti šią užduotį, „Bitcoin“ turėtų gerokai padidinti.

Bitcoin spūstis per WooBull

Bitcoin spūstis per WooBull

Daugiau duomenų = daugiau operacijų

„Bitcoin Cash“ panaikina šias problemas dėl padidinto blokų dydžio. Šie didesni blokai gali sutalpinti daugiau operacijų viename bloke. Ši strategija padidina tinklo operacijų per sekundę (tps) greitį. Tikslas buvo leisti „Bitcoin Cash“ veikti kaip kasdienių operacijų terpė, kaip buvo iš pradžių numatyta „Satoshi Nakamoto“ leidinyje „Bitcoin“..

Didesni blokai

Nors daugumos blokų grandinės blokų dydžio padidinimas nebūtų pagrindinis klausimas, Bitcoinistams monetų pagrindinio protokolo keitimas yra ne-ne. Šiems asmenims, žinomiems kaip „Bitcoin Core“, 1 MB bloko dydis atlieka gyvybiškai svarbią funkciją tinkle, kurį jie teigė.

Visų pirma, tai leidžia visiems dalyvauti tinkle, neatsižvelgiant į jų kompiuterį. Tačiau atsiradus ASIC kasybos platformoms, šis argumentas yra tinkamas diskusijos vis dar šiandien. Be to, tai neleidžia tinklui įstrigti šlamšto duomenyse.

Didesnis yra geriau

„Bitcoin Cash“ šalininkai manė, kad blokų dydžio padidinimas iki 8–32 MB buvo geriausias būdas kasdieniams „Bitcoin“ vartotojams suteikti jiems reikalingas paslaugas. Šie didesni blokai leidžia daugiau blokų apdoroti operacijas. Savo ruožtu Bitcoin vartotojai galėtų išvengti mokesčių ir vėlavimo.

Šis operacijų pralaidumo padidėjimas leido „Bitcoin Cash“ paneigti poreikį įtraukti Išsiskyręs liudytojas (SegWit) protokolas. „SegWit“ sumažina kiekvienos operacijos metu siunčiamų duomenų kiekį. Šiandien tai yra pagrindinio „Bitcoin“ kodavimo dalis.

„Bitcoin Cash“ (BCH) savybės

Didesnis „Bitcoin Cash“ bloko dydis atliko savo užduotį. Iš tikrųjų „Bitcoin Cash“ yra daug greitesnis nei tradicinis „Bitcoin“. Įdomu tai, kad 2013 m 2018 m. Rugsėjo mėn platforma užregistravo 25 000 operacijų viename bloke. Palyginus, vidutinis „Bitcoin“ operacijų skaičius per bloką yra nuo 1 000 iki 1 500.

Be to, pigiau naudoti „Bitcoin Cash“. BCH vartotojai už tinklą moka tik apie 0,20 USD už operaciją. Šie mokesčiai yra daug didesni, naudojant „Bitcoin“ blokų grandinę. Be to, „Bitcoin Cash“ yra lengviau išgauti nei jo pirmtaką, nes integruoti kai kurie nauji protokolai.

„Bitcoin Cash“ turi sveiką bendruomenę, kuri yra viena balsingiausių rinkoje. Nors, kaip neseniai, moneta turėjo tam tikrų skirtumų dėl atnaujinimų.

„Bitcoin Cash“ (BCH) istorija

„Bitcoin Cash“ istorija prasideda nuo filosofinių diskusijų, kaip elgtis su „Bitcoin“ mastelio problemomis. Šie klausimai visada buvo Bitcoin kūrėjų problema. Iki 2017 m. Susirūpinimas kilo tuo metu, kai reikėjo ką nors padaryti. „Bitcoin“ tinklas peraugo savo technines galimybes.

„Bitcoin Cash“ vs „Bitcoin“ per vidutinę

„Bitcoin Cash“ vs „Bitcoin“ per vidutinę

Pavyzdžiui, 2010 m. Vidutinis „Bitcoin“ blokų grandinės bloko dydis buvo mažesnis nei 100 KB. Iki 2015 m. Sausio mėn. Vidutinis bloko dydis padidėjo iki maždaug 600 tūkst. Šis nepatvirtintų operacijų kaupimasis sukėlė siaubą tinkle. Konkrečiai, tiek rinkos sandorių laikas, tiek mokesčiai kilo į viršų.

Iki 2017 m. Buvo keli atvejai, kai mokesčiai buvo didesni už faktinį išsiųstą Bitcoin. Operacijos laikas gali užtrukti kelias dienas per šią grūstį. Iš tikrųjų „Bitcoin“ negalėjo išplėsti, kad veiktų taip, kaip šioje būsenoje numatė „Satoshi“ elektroninė pinigų sistema.

Diskutavimo parinktys

Bitcoin bendruomenė buvo skilti kaip spręsti šią problemą. Kai kurie pasiūlė padidinti vidutinį blokų dydį, kad būtų galima priimti daugiau operacijų. Kiti teigė, kad protokolas neįtraukia tam tikrų operacijos dalių, kad į blokų grandinę tilptų daugiau duomenų (BIP 91). Kritiniu požiūriu, abu variantai turėjo savo šalininkų ir priešininkų.

Šalininkai, turintys padidintą blokų dydį, pvz Roger Ver,  teigė, kad dabartinėje būsenoje Bitcoin niekada negalėtų veikti kaip kasdienių operacijų terpė. Šioje stovykloje buvo teigiama, kad nebent „Bitcoin“ galėtų apdoroti operacijas lygiaverčiai su tarptautinėmis kreditinių kortelių apdorojimo organizacijomis, tokiomis kaip „Visa“, ji niekada neatliktų savo pirminio tikslo kaip „peer-to-peer“ elektroninė pinigų sistema..

„Bitmain“ sveria

„Bitcoin Cash“ sukūrimas buvo beveik neišvengiamas po to, kai ginčijasi didžiausias pasaulyje kasybos baseinas ir aparatūros kūrėjas. Iš pradžių „Bitmain“ priešinosi „SegWit“, nes jis paneigė kai kuriuos jų pavyzdinius kalnakasių „AsicBoost“ privalumus. Kaip didžiausias kasybos baseinas pasaulyje, „Bitmain“ turi neįtikėtiną įtaką „Bitcoin“ bendruomenėje.

Gimė „Bitcoin Cash“ (BCH)

Galiausiai nebuvo pasiektas sutarimas, o bendruomenė susiskaldė. Vadinasi, „Bitcoin Cash“ buvo paleista 2017 m. liepos mėn. Naujoji moneta buvo kietosios šakutės į originalios kriptovaliutos blokų grandinę rezultatas. Ši kieta šakutė oficialiai atsirado praėjus mėnesiui po 2017 m. Rugpjūčio mėn.

Kas yra kietosios šakės?

Yra dviejų tipų „blockchain“ atnaujinimai: kietos ir minkštos šakės. Skirtumas tarp jų yra tas, kad dėl kietų šakių kalnakasiai reikalauja atnaujinti savo mazgus, kad galėtų bendrauti su tinklu. Kartais ne visi kalnakasiai nori pereiti prie naujos monetos protokolo. Kai susidaro tokia situacija, atsiranda kieta šakutė ir gimsta nauja moneta.

Monetų platinimas

„Bitcoin“ savininkai paleidimo metu gavo lygiavertį kiekį „Bitcoin Cash“. Vartotojai galėjo pretenduoti į savo BCH dalyvaujančiose biržose. Protingai, bendra „Bitcoin Cash“ suma atspindi Bitcoin sumą – 21 milijoną monetų.

Mišrios savijautos

Rinkoje „Bitcoin Cash“ susilaukė prieštaringų jausmų. Moneta pateko į garbingą 900 USD kainą. Dėl kalnakasybos bendruomenės ir „Bitmain“ paramos moneta sugebėjo įgyti didelę trauką šiame sektoriuje. 2017 m. Gruodžio mėn. „Bitcoin Cash“ pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 4 091 USD.

Kietosios šakės pradžia

2018 m. Lapkričio mėn. „Bitcoin Cash“ patyrė kietą šakę kietos šakės viduje. Bendruomenė padalijimai atsirado dėl plano integruoti išmaniąsias sutartis į blokų grandinę ir vėl padidino vidutinį bloko dydį. Gauta kieta šakutė sukūrė „Bitcoin Cash ABC“ (BCH) ir „Bitcoin Cash SV“ („Satoshi Vision“). Vėliau iš jų, „Bitcoin Cash SV“ vadovauja ilgametis kriptovaliutų programuotojas ir tvirtino Satoshi Nakamoto, Craigas Wrightas.

Sutarimas

Naujoms monetoms išgauti „Bitcoin Cash“ naudoja darbo įrodymo (PoW) sutarimo mechanizmą, panašų į Bitcoin. Tiek „Bitcoin“, tiek „Bitcoin Cash“ integruoja sunkumų reguliavimo algoritmą (DAA), kad blokų laikai būtų nuoseklūs. Iš pradžių tiek „Bitcoin“, tiek „Bitcoin Cash“ naudojo tą patį DAA. Tačiau 2017 m. Rugpjūčio mėnesį „Bitcoin Cash“ pristatė DAA priedą, vadinamą „Emergency Difficulty Adjustment“ (EDA) algoritmu. Tai leidžia tinklui reaguoti labiau.

Kasybos „Bitcoin Cash“ (BCH)

Kasinėti „Bitcoin Cash“ yra taip pat lengva, kaip ir „Bitcoin“. Laimei, moneta dalijasi didžiausio pasaulyje kriptovaliutų kasėjo Bitmain paslaugos. Be to, moneta neseniai peržiūrėjo savo EDA algoritmą. Šis manevras leido kalnakasiams generuoti BCH. Pigiau išminuoti ir BCH.

„Bitcoin Cash“ kasyklos

„Bitcoin Cash“ kasyklos

Kaip nusipirkti „Bitcoin Cash“ (BCH)

Iš pradžių pagrindinės biržos, tokios kaip „Coinbase“, uždraudė „Bitcoin Cash“ patekti į savo platformas. Tai buvo rėmėjų pasipiktinimas, kuris šią monetą gavo beveik visose svarbiausiose pasaulio biržose. Šiandien „Bitcoin Cash“ išlieka viena iš dešimties didžiausių kriptovaliutų pasaulyje. Šiandien galite iškart nusipirkti „Bitcoin Cash“ „Paybis“.

Investuokite į „Bitcoin Cash“ (BCH) Investuokite į „Bitcoin Cash“ (BCH) Investuokite į „Bitcoin Cash“ (BCH)
★★★★★ ★★★★★ Binansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kraken“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Kriptomat“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Skaičiuojant skaitmeninio turto (kriptovaliutos) brokerių balų formulę atsižvelgiama į daugybę dešimčių veiksnių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Geriausia

Pažengę vartotojai

Geriausia

JAV prekybininkai

Geriausia

Europos prekybininkai

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

1,00 USD

Minimali sąskaita

35 eurai

Akcijos

10% pinigų grąžinimas

Nuolaidos kodas: EE59L0QP

Akcijos

Nė vienas

Akcijos

Nė vienas

Kur laikyti „Bitcoin Cash“ (BCH)

Yra daugybė būdų saugiai laikyti savo BCH. Lengviausias ir patogiausias būdas yra naudotis mobiliąja pinigine. Mobiliosios piniginės yra nemokamos ir leidžia jums pasiekti savo BCH, kai tik to reikia. Jie yra lengvai naudojami ir leidžia jums siųsti ir gauti BCH per kelias sekundes.

Rimti investuotojai bus patenkinti sužinoję, kad yra keletas aparatinės piniginės variantų. „Nano S“ knyga ar labiau pažengęs „Nano X“ knyga abu palaiko „Bitcoin Cash“ (BCH).

„Bitcoin Cash“ – atkaklumo istorija

Bitcoinistui rinkoje lengva atmesti „Bitcoin Cash“ kaip tik „Bitcoin“ plėšikį. Tačiau šis argumentas žlunga, kai pradedate vertinti monetos pokyčius, atnaujinimus ir bendruomenės augimą nuo pat jos sukūrimo. Šiandien „Bitcoin Cash“ pati savaime yra pagrindinis dalykas šifravimo bendruomenėje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me