Kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus?

Kaip konvertuoti „Bitcoin“ į grynuosius yra vienas iš pagrindinių BTC investuotojų klausimų. Yra daug įvairių būdų konvertuoti Bitcoin (BTC) į fiat valiutą. Kai kurios galimybės apima „Bitcoin“ bankomatus, kriptovaliutų mainus ir „peer-to-peer“ rinkas.

Kriptovaliutų keitimas paprastai yra paprasčiausias būdas gauti prieigą prie grynųjų, jei turite „Bitcoin“. Tačiau yra ir kitų variantų, tokių kaip „Bitcoin“ bankomatai ir „peer-to-peer“ rinkos. Nepaisant to, jiems gali būti taikomi didesni mokesčiai ir jie gali neveikti jūsų regione.

Šis vadovas padės suprasti, kurios yra skirtingos galimybės konvertuoti „Bitcoin“ į grynuosius. Apskritai šios platformos leistų įsigyti ir BTC bei kitas virtualias valiutas. Tai reiškia, kad šį vadovą galite pritaikyti ir kitoms virtualioms valiutoms rinkoje.

Kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus?

Yra skirtingi būdai, kuriais galime konvertuoti Bitcoiną į grynuosius. Kai investuotojas nori patekti į rinką, jis taip pat turi būti tikras, kad yra pakankamai likvidumo, kad ją paliktų. Štai kodėl klausimas „kaip konvertuoti Bitcoiną į grynuosius?“ yra tarp labiausiai paplitusių atvykėlių.

Gerai tai, kad jei žinote, kaip konvertuoti grynuosius pinigus į Bitcoin, tada turite didelę tikimybę konvertuoti Bitcoin atgal į grynuosius ta pačia priemone. Pavyzdžiui, jei konvertuodami savo „fiat“ valiutą į „Bitcoin“ naudojote virtualią valiutos keitimo priemonę, taip pat galite naudoti šią platformą (jei valiuta siūlo tokią galimybę) konvertuoti lėšas atgal į „fiat“.

Kituose skyriuose sužinosite, kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus ir atvirkščiai. Galite naudoti bet kurį iš toliau išvardytų metodų. Kai kurie iš jų gali būti nepasiekiami jūsų regione. Taigi turėtumėte ieškoti to, kuris geriau pritaikytų jūsų asmeninę situaciją.

Kriptovaliutų biržos

Kriptovaliutų biržos paprastai yra viena iš geriausių vietų pirkti Bitcoin ir kitą skaitmeninį turtą. Šios platformos buvo sukurtos siekiant pasiūlyti vartotojams efektyvius ir lengvai naudojamus sprendimus.

prekyba bitkoinais biržoje

Yra įvairių šifravimo biržų, kurios leistų iškeisti savo BTC į grynuosius pinigus. Jie paprastai turi vadovą, paaiškinantį, kaip konvertuoti „Bitcoin“ į grynuosius paprastais veiksmais. Atsižvelkite į tai, kad jei mainai suteikia galimybę pirkti Bitcoin ar kitas kriptovaliutas už grynuosius pinigus, tuomet turėtumėte turėti galimybę atsiimti lėšas.

Jei naudojate šifravimo biržą, turėtumėte nusiųsti savo BTC į jūsų naudojamą platformą. Tai gali būti „Binance“, „Coinbase“ arba „Kraken“. Išsiuntę „Bitcoin“ į mainų piniginę, turėtumėte eiti į jas prekiauti grynaisiais. Galite rasti BTC / USD, BTC / EUR arba BTC / GBP prekybos poras.

Atminkite, kad BTC / USDT nėra tas pats, kas BTC / USD. USDT yra stabilus moneta, susieta su dolerio kaina. Tai reiškia, kad jūs nekonvertuojate savo lėšų į fiat valiutą, bet į stablecoin, kuris nėra tas pats.

Jei norite sužinoti, kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus, turėtumėte naudoti šias prekybos poras: BTC / USD, BTC / EUR arba BTC / GBP (arba kitas prekybos poras jūsų vietinėje biržoje, kurios būtų susietos su fiat valiuta). Kitos „Fiat“ valiutos yra BRL, MXN, CZK, THB, JPY ir daugelis kitų.

Pardavę savo BTC rinkoje galėsite išsiimti grynuosius pinigus. Apskritai galite nusiųsti lėšas į savo banko sąskaitą. Ši banko sąskaita turėtų būti susieta su jūsų naudojama valiuta. Kitos platformos leidžia vartotojams grąžinti savo lėšas į debeto ar kredito korteles, susietas su jų mainų sąskaitomis.

„Coinbase“ taip pat siūlo galimybę kai kurių jurisdikcijų vartotojams atsiimti lėšas „PayPal“. Kai turėsite lėšų savo banko sąskaitoje, galėsite jas lengvai atsiimti iš bankomato ar vietinio skyriaus.

Bitcoin bankomatai

Kitas variantas, kurį vartotojai turi atsakyti į klausimą „kaip konvertuoti„ Bitcoin “į grynuosius?“ yra naudoti Bitcoin bankomatai. Jie yra labai lengvai naudojami ir jau yra daugumoje pasaulio šalių. Vienintelis neigiamas dalykas Bitcoin bankomatuose yra tas, kad jie nėra kiekviename mieste ar mažame miestelyje.

Bitcoin bankomatai atrodo kaip tradiciniai bankomatai. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad už grynuosius pinigus galite pirkti ir parduoti (kartais) kriptovaliutas. Tai greitas ir paprastas metodas, jei kyla klausimas, kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus.

Sistema yra labai paprasta. Turėtumėte turėti kriptovaliutos piniginę su BTC lėšomis. Pradėdami naudotis bankomatu, turėtumėte pasirinkti parinktį „Parduoti“ (jei yra). Ši galimybė įgalinta ne visuose kriptografiniuose bankomatuose. Kai kurie iš šių bankomatų leidžia vartotojams pirkti tik „Bitcoin“ ir kitas virtualias valiutas.

Pasirinkę parinktį „Parduoti“, turėtumėte nusiųsti lėšas adresu, nurodytu „Bitcoin“ bankomate. Operacijos patvirtinimas gali užtrukti kelias minutes. Norėdami gauti grynuosius pinigus, turime laukti būtinų tinklo patvirtinimų. Kai tik užregistruosite reikiamą patvirtinimą, galėsite išimti lėšas iš automato. Tai atrodo taip pat, kaip ir tradiciniame bankomate.

Tai yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus. Tai užtrunka vos kelias minutes, o bankomatus galima rasti daugelyje didžiausių pasaulio miestų. Nepaisant to, mokesčiai paprastai yra labai dideli (nuo 3 iki 12%). Taigi, turėtumėte į tai atsižvelgti, kai iš šių bankomatų grynate grynuosius pinigus.

„Peer-to-Peer“ tinklai

Kitas būdas, kaip jūs turite išmokti konvertuoti „Bitcoin“ į grynuosius, yra „peer-to-peer“ tinklų naudojimas. Tai yra svetainės, leidžiančios susisiekti su savo regiono vartotojais ir iškeisti BTC į grynuosius pinigus.

Šios platformos veikia labai paprastai ir yra labai saugios. Savo BTC lėšas turėtumėte nusiųsti asmeniui, kurį pasirinkote iš platformos. BTC kelioms minutėms ar valandoms bus užrakintas depozitoriume, kol kitas asmuo išsiųs grynuosius pinigus į jūsų banko sąskaitą. Kai sandoris bus priimtas, galėsite išsiimti grynuosius pinigus iš savo bankomato ar banko skyriaus.

Tai labai paprastas ir greitas būdas gauti prieigą prie grynųjų savo virtualiomis valiutomis. Tačiau procesas kartais gali būti lėtas (palyginti su mainais), o lėšos gali būti įšaldytos depozitui kelioms valandoms – tai tikrai nėra patogu. Nepaisant to, populiariausios platformos, tokios kaip „Binance“ ir „LocalBitcoins“ yra labai saugūs ir įsitikinkite, kad lėšos laiku pasiekia kitą asmenį.

Anksčiau buvo galima susitikti su kitais žmonėmis ir gauti grynuosius pinigus į rankas. Nepaisant to, dėl KYC taisyklių tai tapo sunkiau ir ši galimybė buvo išjungta. Nepaisant to, jei žinote žmones, kurie jūsų regione parduoda ir perka „Bitcoin“, galite lengvai susisiekti su jais ir parduoti savo BTC už grynuosius pinigus. Tačiau visada turėtumėte būti atsargūs dėl susitikimų asmeniškai.

Kaip konvertuoti grynuosius pinigus į Bitcoin?

Dabar, kai pamatėme, kaip konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus, turime išmokti perkelti savo fiat valiutą į kriptografinę ekosistemą. Kaip ir ankstesniuose skyriuose, skaitmeninius išteklius galime įsigyti grynaisiais, naudodamiesi kriptovaliutų mainais, „Bitcoin“ bankomatais ir P2P tinklais..

Kripto platformos naudojimas

Norėdami konvertuoti grynuosius pinigus į Bitcoin, turėtumėte ieškoti šifravimo biržos, kuri leistų įnešti lėšų į jų platformą. Tikslas yra grynųjų pinigų indėlis, o ne skaitmeninis turtas. Kai kurie mainai neveikia su „fiat“ valiutomis, nes vietiniai bankai nenori siūlyti paslaugų kriptografinėms platformoms. Taigi turėtumėte rasti mainus, kurie suteiktų jums galimybę tai padaryti.

Radę norimą naudoti biržą, turėtumėte rasti galimybes, kurias turite įnešti. Gali būti, kad galėsite įnešti grynuosius pinigus naudodamiesi kreditine kortele, debeto kortele ar banko pavedimu. Kai kuriose biržose, tokiose kaip „Binance“, taip pat integruota „P2P“ platforma.

Paprasčiausias būdas galbūt yra debeto kortelė, kuri perves jūsų banko lėšas tiesiai į keityklą. Tai užtruks vos kelias minutes ir leis greitai pasiekti skaitmeninį turtą. Nepaisant to, gali būti pigiau naudoti banko pavedimą, kuriame nėra jokių mokesčių. Europoje kai kurie kriptografiniai mainai veikia su SEPA tinklu. Tai sumažina mokesčius už pervedimus.

Kai kurios platformos, kurios nėra laikomos tradicinėmis kriptografinėmis biržomis, taip pat leidžia vartotojams įsigyti „Bitcoin“. Tai priklauso nuo platformos, kuri yra jūsų regione.

Kriptovaliutų bankomatai

Kriptovaliutų bankomatas leistų jums gauti prieigą prie Bitcoin ir kitų virtualių valiutų grynaisiais. Nors ne visos jos leistų parduoti monetas už grynuosius pinigus, visos jos leistų įsigyti skaitmeninį turtą.

Kai kurie kriptografiniai bankomatai palaiko kelias virtualias valiutas, kiti – tik „Bitcoin“. Jei jums pasisekė turėti kriptografinį bankomatą savo regione, jie jums bus labai naudingi, jei norite išmokti konvertuoti bitkoinus į grynuosius pinigus arba atvirkščiai.

Oranžinis „Bitcoin“ bankomatas su „Bitcoin“ logotipu, galbūt ne pigiausias būdas įsigyti bitkoinų ir puiki priemonė vartotojams, norintiems sužinoti, kaip paversti bitkoiną grynaisiais

Kai tik pervesite grynuosius pinigus, jūsų lėšos bus pervestos į jūsų kriptografinę piniginę. Galite jį nuskaityti per bankomatą arba parašyti ekrane. Nuskaityti gali būti paprasčiau, atsižvelgiant į tai, kad išvengsite neteisingo piniginės adreso. Atminkite, kad jei nusiųsite savo lėšas į kitą piniginę, niekada jų neatgausite.

Kai kurie bankomatai reikalauja, kad turėtumėte asmens tapatybės dokumentą, kad galėtumėte pirkti ar parduoti savo lėšas. Taigi paruoškite jį tam atvejui, kai to reikia. Bankomatai taip pat yra brangesni nei tradiciniai mainai. Tai yra fizinės mašinos, kurias reikia prižiūrėti. Turėtumėte būti pasirengę gauti didesnę kainą už pirkinį ir mažesnę kainą už pardavimą.

Dauguma šalių įgyvendina reglamentus, kurie apsunkina patekimą į rinką. Tačiau kripto mainai padarė nuostabų darbą, išplėsdami savo sprendimus ir pasiūlymus. Ar jūs naudojate biržą, ar kitą platformą, priklauso nuo jūsų.

Kripto pirkimas iš kitų žmonių

Mes matėme, kaip konvertuoti „Bitcoin“ į grynuosius naudojant „peer-to-peer“ tinklus. Dabar jūs dalyvausite perkant skaitmeninį turtą iš kitų žmonių. Užuot pardavę monetas, ieškotumėte asmens, kuris už monetas priimtų grynuosius pinigus.

rankos drebėjimas išmokus paversti bitkoiną grynaisiais

Kripto konferencijose ar susitikimuose galite rasti daug vartotojų. Tai yra puiki vieta pažinti žmones, norinčius pakeisti savo kriptografiją grynaisiais. Nepaisant to, tai gali būti ne taip saugu, kaip naudojant mainus ar kitą platformą. Atminkite, kad pasinaudojus šia keitimo galimybe gali tekti sumokėti didesnę kainą už norimą įsigyti BTC.

Tai yra vienas iš paprasčiausių būdų konvertuoti grynuosius pinigus į Bitcoin. Jums tereikia rasti tinkamus žmones tai padaryti. „Peer-to-peer“ tinklai yra geriausias būdas sujungti virtualių valiutų pirkėjus ir pardavėjus. Tačiau yra ir kitų metodų. Vietinės šifravimo grupės taip pat gali padėti susisiekti su žmonėmis, kurie nori paversti savo bitkoiną grynaisiais.

Paskutiniai žodžiai, kaip konvertuoti Bitcoiną į grynuosius

Yra skirtingi mechanizmai, leidžiantys vartotojams konvertuoti Bitcoin į grynuosius pinigus. Šios galimybės apima kriptografinius mainus, „peer-to-peer“ tinklus ir „Bitcoin“ bankomatus. Priklausomai nuo jūsų vietos, jums būtų lengviau naudoti vieną ar kitą iš šių metodų.

Tuo pačiu dauguma šių sprendimų padeda investuoti ir į skaitmeninį turtą. Tai reiškia, kad jūs ne tik sužinote, kaip konvertuoti „Bitcoin“ į grynuosius pinigus, bet ir tai, kaip su „fiat“ valiuta gauti prieigą prie „Bitcoin“ ir kitų virtualių valiutų.

Kripto rinkoje plečiasi reglamentai. P2P tinklais gali būti ne taip lengva naudotis, kaip anksčiau, arba jiems reikės daugiau informacijos. Be to, mainai gali kilti problemų su bankais, kurie neteikia su kriptografija susijusių paslaugų.

Pastaraisiais metais kripto ir „fiat on-rampos“ plėtėsi ir dabar leidžia vartotojams gauti prieigą prie skaitmeninio turto.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me