Kaip dalyvauti „OKEx Jumpstart 11“ projekte DEAPCOIN (DEP)

PIRMAS ŽINGSNIS: REGISTRACIJA „OKEx“ IR „PASS KYC 2“ LYGIO PATIKRINIMU

„OKEx“ pagrindiniame puslapyje spustelėkite "Registruotis" viršutiniame dešiniajame kampe norėdami užsiregistruoti „OKEx“. Galite užsiregistruoti el. Paštu arba telefonu, tada sistemingai bus išsiųstas 6 skaitmenų kodas, užpildykite reikiamą numerį, tada baigsite registraciją.

Norėdami dalyvauti „OKEx Jumpstart“, turite iš anksto išlaikyti KYC 2 lygio patikrinimą. Prisijunkite prie savo paskyros ir spustelėkite "KYC patikrinimas" po savo profilio piktograma. Iš viso yra trys 3 tikrinimo lygiai, kiekviename pateikiami skirtingi informacijos reikalavimai ir 24 valandų pašalinimo apribojimai. Įveskite savo asmeninę informaciją, kad išlaikytumėte KYC patikrinimą. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios sritys nėra tinkamos dalyvauti „Jumpstart“ varžybose, kurias galite rasti pranešime.

ANTRAS ŽINGSNIS: PIRKITE KRIPTĄ IR PREKYBĄ

Naujos „OKEx Jumpstart“ taisyklės apima „OKBelievers Exclusive Allotment Session“ ir „OKTraders Exclusive Allotment Session“. Vartotojai privalo turėti bent 100 „OKEx“ platformos šifravimo priemonių – OKB, kad būtų „OKBelievers“, arba prekiauti ne mažiau kaip 5 BTC ekvivalentais, kad būtų „OKTraders“..

Norėdami nusipirkti OKB, turite spustelėti "Pirkite kriptografiją" viršutinėje meniu juostoje, tada pasirinkite OKB – valiutą, kurią norite įsigyti, ir mokėjimo būdą. Laukelyje užpildykite valiutos sumą ir sistema apskaičiuos, kiek OKB gausite. Minimali riba yra 100 OKB, o dabar OKB kaina yra 4,42 USD, tada galime užpildyti „442“ ir spustelėti "Pirkti dabar" pereiti į trečiosios šalies mokėjimo puslapį. Kai mokėjimas bus apmokėtas, 100 OKB bus pervesta į jūsų „OKEx“ piniginę. Galite tai patikrinti "Turtas".

Taip pat galite prekiauti kitomis kriptomis, kad būtumėte „OKTrader“. Viršutinėje meniu juostoje spustelėkite "Prekyba" ir tada rinkitės "Prekyba vietoje", kairėje pusėje galite pasirinkti prekybos poras, norėdami nusipirkti kriptografiją. Apskaičiuosime jūsų sukauptą prekybos apimties ekvivalento BTC sumą nuo OKEx įkūrimo, įskaitant tiek neatidėliotiną, tiek ir maržinę prekybą.

TREČIS ŽINGSNIS: GAUTI PASKIRSTYMO KOEFICIENTĄ

Norėdami gauti didžiausią paskirstymo koeficientą, turite 5 dienas iki t nuosekliai laikyti bent 2500 OKB„OKEN sale“ paskutinis atsitiktinis momentinis vaizdas arba jūsų sukaupta neatidėliotinos prekybos suma nuo OKEx įsteigimo yra didesnė nei 100, apskaičiuota BTC.

Trumpai tariant, kuo didesnis jūsų turimas OKB kiekis, tuo didesnis garantuotas paskirstymo koeficientas. Jei OKB nelaikote prieš 5 dienas, galite nusipirkti didesnį kiekį OKB prieš paskutinį žetonų išpardavimo atsitiktinį momentinį vaizdą, kad pasiektų dalyvavimo slenkstį. Atkreipkite dėmesį, kad mes atsitiktinai fotografuosime naudotojų OKB turimus duomenis, įskaitant finansavimo sąskaitą, „spot“ sąskaitą, „Fiat“ sąskaitą ir maržos sąskaitą..

Kalbant apie „OKTraders“, atkreipkite dėmesį, kad į istorinę sukauptą neatidėliotinos prekybos apimtį įeina neatidėliotinos prekybos ir maržos prekybos apimtys.

Paskirstymo formulę, individualų paskirstymo koeficientą ir OKB momentinių nuotraukų įrašus galima peržiūrėti pagrindiniame „OKEx Jumptusers“ puslapyje ir pranešime.

KETVIRTAS ŽINGSNIS: ŽIEDŲ IŠPARDAVIMO SESIJA BALANDŽIO 8-ąją

„OKEx Jumpstart“ žetonų pardavimas bus pradėtas balandžio 8 d. OKBelievers išskirtinio paskirstymo sesija bus atidaryta 04:00 (UTC), o OKTraders privilegijų paskirstymo sesija bus atidaryta 05:00 (UTC). Kiekvienas žetonų pardavimo seansas truks 30 minučių. Iki jo pabaigos prenumeratos apribojimo nėra.

Kaip pavyzdį imkime „OKTraders“ privilegijų paskirstymo sesiją.

„OKEx Jumpstart“ pagrindiniame puslapyje, perskaitę pranešimą, spustelėkite „Aš perskaičiau“.

Dabar galite patikrinti žetonų pardavimo taisykles, išsamią paskirstymo informaciją, paskirstymo normą ir paskirstymo skaičiavimą.

Spustelėkite „Išsami paskirstymo informacija“ ir įveskite DEP pardavimo puslapį.

Užpildykite DEP paskirstymo sumą ir sistema apskaičiuos, kiek OKB tai kainuos. Savo bendrą OKB balansą galite pamatyti čia.

Spustelėkite „Prenumeruoti“, tada būsite prenumeratos eilėje, o jūsų paskirstymo rezultatas bus paskelbtas praėjus 30 minučių po sesijos pabaigos.

Išsami informacija, pvz., Individualūs prenumeratos apribojimai ir kiekvieno žetono pardavimo kursas, bus paskelbta Išsami „OKEx Jumpstart x DEAPCOIN (DEP) žetonų pardavimo informacija“.

Pasibaigus paskirstymo laikotarpiui, žetonai bus įskaityti į vartotojų OKEx finansavimo sąskaitą ir bus išskaičiuota atitinkama OKB suma. Visa likusi prenumeratos sulaikyta OKB suma bus išleista. Antroji paskirstymo sesija prasidės mums baigus skaičiuoti rezultatus. Galite naudoti OKB, išleistą iš pirmojo seanso, antrojo seanso metu.

Dabar jūs sėkmingai dalyvavote „OKEx Jumpstart“. Tada galite palaukti tolesnio prekybos šifravimo sąrašo. DEP / USDT prekybos pora bus atidaryta 7:00 (UTC) ir DEP / USDK 9:00 (UCT) tą pačią dieną kaip „Jumpstart“ žetonų išpardavimas..

Jei turite klausimų dėl taisyklių ar operacijų, galite susisiekti su mūsų internetine klientų aptarnavimo tarnyba arba pateikti bilietą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me