Homecoming: OKEx turpina spīdēt Delta samitā

OKEx aicina kriptogrāfijas biržas un tirgus dalībniekus sadoties rokās pašregulētas organizācijas (SRO) iniciatīvā, lai izstrādātu globālos atbilstības standartus

OKEx, viena no pasaules lielākajām spot un nākotnes digitālo aktīvu biržām, ir atgriezusies mājās Maltā un aizdedzināja Delta samitu. OKEx ir pilnībā apņēmies uzlabot klientu pieredzi, jo tirgus attīstās ilgtermiņā.

OKEx galvenā mītne atrodas Maltā, un tā ir augstākā līmeņa digitālo aktīvu birža, kas piedāvā vairāk nekā 400 žetonu un nākotnes līgumu pārus miljoniem klientu vairāk nekā 150 valstīs. OKEx piedāvā visdažādākos tirdzniecības produktus tirgū, sākot ar spot tirdzniecību, fiat-to-token tirdzniecību, maržinālo tirdzniecību un kriptogrāfijas atvasinājumus. Uzņēmums arī palīdz tirgotājiem, kalnračiem un institucionālajiem investoriem optimizēt savas ieguldījumu stratēģijas.

“Delta Summit apvieno sapņotājus un novatorus, un mēs lepojamies, ka esam daļa no šī jēgpilnā pasākuma, lai parādītu mūsu priekšrocības produktos. Samitā mēs vadījām daudz sarunu par pašreizējo tirgu un turpmāko blokķēdes attīstību. Mēs turpināsim uzņemties vadību šādas attīstības virzīšanā no šejienes, ”sacīja Endijs Čeungs, OKEx operāciju vadītājs.

Šeit ir uzsvērts, ko OKEx kopīgoja Delta samitā:

Pašregulējoša organizācija (SRO)

OKEx paziņoja par pašregulējošu organizāciju (SRO), lai izstrādātu globālos atbilstības standartus kriptovalūtu apmaiņai un mudinātu biržas un tirgus dalībniekus pasaules kriptogrāfijas tirdzniecības kopienā sadoties rokās šajā iniciatīvā..

Blokķēdes nozares topošajos posmos katra kriptogrāfijas birža ir jāsaskaņo, lai aizsargātu investorus un tirgotājus, kā arī veicinātu jauninājumus kriptonauda ekosistēmā. Kopīgi apmaiņa var efektīvāk noteikt standartus, lai miljoniem cilvēku nodrošinātu finansiālu drošību. OKEx aicina citas biržas pievienoties uzņēmumam, lai izveidotu standartus tirgus veidošanai, digitālo aktīvu un citu visas nozares izaugsmei kritisko priekšmetu iekļaušanai un izslēgšanai..

DELTA samita galvenajā paziņojumā paziņoja Enzo Villani, bijušais Nasdaq izpilddirektors, kurš pievienojās OKEx kā Starptautiskās stratēģijas un inovāciju vadītājs, šī SRO būs neatkarīga, uz dalību balstīta organizācija, kas ir neitrāla un atvērta visu lielumu un jurisdikciju apmaiņai. . Dalībnieku apmaiņa strādās kopā, lai definētu un pieņemtu standartus, lai visā pasaulē veicinātu digitālo aktīvu ieviešanu, izglītotu valdības un regulatorus, kā arī izstrādātu metriku un kritērijus tirdzniecībai, kotēšanai un ziņošanai..

Drīz tiks paziņota sīkāka informācija par SRO.

Delta samits

OKEx Pool – novatorisks pionieris

OKEx Pool ir iestatīts, lai garantētu stabilu bloku ražošanu, lai saglabātu EOS tīkla drošību un stabilitāti. OKEx Pool (konts: okcapitalbp1) ir ieņēmis EOS Block Producer (BP) rangu. Pēc EOS un IOST mijiedarbības pakalpojumu uzsākšanas OKEx Pool ir oficiāli kļuvis par V Systems (VSYS) supernodu.

Lai atgrieztos sabiedrībai, OKEx Pool pagājušajā mēnesī rīkoja OKEx Pool EOS Block Producer Pursuit. OKEx Pool ir pirmais ieguves fonds, kas izmanto savas balsis, lai veicinātu EOS kopienas vispārējo attīstību. Tas arī turpmāk atbalstīs un palīdzēs visiem BP, kas veicina EOS ekoloģisko attīstību nākotnē.

OKEx Pool atbalsta gan PoW, gan PoS / DPoS kalnrūpniecību, kas ir nozares pionieris, kas koncentrējas uz novatorisku attīstību. Tas ne tikai piedāvā klientiem labākos pakalpojumus, bet arī OKEx Pool palīdz projektu komandām attīstīt savus kvalitatīvos projektus EOS publiskajā blokķēdē, tādējādi veicinot visas ekosistēmas attīstību..

OKEx maks – būtisks kriptogrāfijas rīks

Viens no diviem svarīgiem instrumentiem šajā revolucionārajā digitālajā nozarē ir kriptogrāfijas maks, kas ir būtisks ikvienam kriptovalūtas tirgotājam. OKEx maks ir saderīgs ar parastajiem marķieriem un ERC-20 marķieriem, kas izstrādāti ar lielu rūpību, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi. OKEx seifā tiek izmantotas vienkāršas sākotnējās frāzes un vienkāršas dublēšanas procedūras, un aktīvu pārvaldīšana nekad nav bijusi tik vienkārša, ka visi konti ir vienuviet. Tā daudzslāņu drošības sistēma un glabātava vienmēr var arī droši aizsargāt lietotāja aktīvus.

Lai uzzinātu svarīgākos notikumus, lūdzu, apmeklējiet OKEx’s Twitter.

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē lielākais un daudzveidīgākais kriptovalūtu tirgus OKEx ir tas, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību, tostarp nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas, piedāvājot investoriem lielu elastību, izstrādājot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus..

Mediju kontakts:

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me