Kā nopirkt Bitcoin ar PayPal 2020. gadā

Ja es atskatos, es skaidri varu atcerēties daudz pūļu un domu, kas vajadzēja, lai noskaidrotu veidu, kā nopirkt Bitcoin. Bet jūs zināt, ko, tas nav tuvu tik grūti nopirkt bitcoins tagad, salīdzinot ar dažiem gadiem atpakaļ – pat ja jūs nolemjat iegādāties bitcoin ar Paypal.

Ja godīgi, arī toreiz tas nebija īsti grūti, vienkārši fakts, ka toreiz informācijas bija diezgan maz. Bet pat tagad ir daži ierobežojumi. Piemēram, jūs pārsteigtu, cik maz uzņēmumu pieņem Paypal, ja ir iesaistītas kriptovalūtas.

Kāda ir lieta ar kriptovalūtām un Paypal?

Nav šaubu, ka Paypal kā uzņēmums ir ļoti iecienījis kriptonauda un it īpaši Bitcoin. Tāpēc vēl jo vairāk pārsteidz tas, ka jūs nevarat īsti izmantot Paypal kontu, lai noguldītu līdzekļus savā kriptovalūtas maiņas kontā.

Kāpēc ir šis? Nu, iemesls ir tāds, ka Paypal atļauj atmaksu, kas lielākajai daļai no mums ir būtiska iezīme. Tas ļauj mums droši samaksāt par precēm iepriekš internetā, zinot, ka, ja pārdevējs atsakās no mūsu vienošanās, mēs varam atmaksāt naudu un atgūt naudu.

Kā nopirkt Bitcoin ar PayPal

Atgriešanās funkcija, neskatoties uz visām tās priekšrocībām, nav saderīga ar to, kā darbojas kriptonauda. Kad bitcoīna darījums ir apstiprināts, to nav iespējams mainīt. Vēl sliktāk, atmaksājot kriptovalūtā, iespējams, nav vērts maksāt to pašu, kad tās tika izmaksātas.

Negodīgo potenciāls

Tas rada situāciju, kad pastāv daudz krāpšanas iespēju. Ļaujiet man paskaidrot, kā apmaiņu var pievilt. Pieņemsim, ka cilvēks iemaksā 1000 USD kriptovalūtas biržā. Viņi izmanto tikko noguldītos līdzekļus Bitcoin iegādei Bitcoin tirgū un izņem tos uz aparatūras maks.

Pēc tam, kad droši pārskaitījuši līdzekļus aparatūras makā, viņi varēja sākt atmaksu. Tagad tas nenozīmē, ka valūtas maiņa zaudētu naudu pēc noklusējuma. Bet process ir laikietilpīgs, un tam būtu nepieciešama milzīga komanda, lai tiktu galā ar visām nepamatotajām atmaksām.

Būtībā tā ir dārga problēma, par kuru lielākā daļa apmaiņu vienkārši neuzskata, ka ir vērts censties. Tviņa dēļ kriptovalūtas biržas vienkārši nepiedāvā Paypal kā līdzekļu noguldīšanas metodi.

Jūs joprojām varat iegādāties Bitcoin ar PayPal

Acīmredzot daudzi no mums mīl PayPal ērtības. Lielākajai daļai no mums ir PayPal konti, kas ir saistīti ar mūsu bankas kontiem, un to izmantošana ir vēlamā iespēja. Tā kā ir pieprasījums pēc tā, ir veidi, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal. Jums vienkārši jāzina, kur meklēt.

5 veidi, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal

Šajā rakstā es apskatīšu dažus no labākajiem veidiem, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal. Tādā veidā jūs varat viegli samaksāt par Bitcoin un pārsūtīt bitcoīnus uz apmaiņu vai uz savu maku glabāšanai.

1. LocalBitcoins

Lai nopirktu bitkoīnus, ir nepieciešams tikai klikšķis

LocalBitcoins ir vienādranga tirgus bitkoīnu pirkšanai un pārdošanai. Vietne darbojas kā starpnieks starp pircējiem un pārdevējiem un nodrošina platformu, kurā izvietot mūsu cenas un jautājumus par dažādām cenām. Turklāt vietne darbojas arī kā darījuma darījums, lai novērstu krāpšanu.

Ja vēlaties iegādāties Bitcoin vietnē LocalBitcoins, varat vai nu veikt pirkšanas pasūtījumu un gaidīt, kamēr pārdevējs mijiedarbosies ar jūsu pasūtījumu, vai arī vienkārši izvēlēties pārdevēju, kurš piedāvā vislabāko cenu.

Vispirms jūs noklikšķiniet uz pārdevēja vārda, pēc kura jūs varat pārbaudīt atsauksmes, ko viņi saņēmuši no citiem pircējiem. Jūs arī vēlaties pārbaudīt maksimālo summu, ko viņi vēlas pārdot vienlaikus.

LocalBitcoins lietošana ir ārkārtīgi vienkārša un tikko prasa vispār laiku. Tomēr ir arī negatīvie aspekti. Jūs, iespējams, maksāsiet vairāk, nekā maksātu biržā, jo lielākā daļa atkārtoto un uzticamo pircēju un pārdevēju to dara, lai gūtu peļņu. Tādējādi viņi būs nedaudz vairāk par tirgus cenu un nopirks mazliet zem tirgus cenas.

2. eToro

Pērciet Bitcoin ar PayPal vietnē Etoro

eToro ir vadošā sociālās tirdzniecības platforma, kuras nesenā iniciatīva paplašināt savu kriptovalūtu piedāvājumu ir padarījusi to par vienu no labākajām bitkoīnu un vairāku citu kriptovalūtu iegādes iespējām ar PayPal.

Kopš eToro ir kas vairāk par kriptovalūtas maiņu, jūs varat finansēt savus tirdzniecības kontus ar PayPal un veikt vairākus ieguldījumus dažādās aktīvu klasēs, tostarp kriptovalūtās..

eToro piedāvā arī platformu tirdzniecībai ar kopiju, kas ļauj jaunajiem investoriem kopēt platformā veiksmīgo tirgotāju pieņemtos tirdzniecības lēmumus. Ja jūs investējat kriptovalūtās tirdzniecībai, eToro ir neapšaubāmi labākais risinājums, kas jums pieejams.

Tas ir izveidots tiešsaistes brokeris. Tas piedāvā neskaitāmus sociālo mediju rīkus, kas pielāgoti ieguldītāju un tirgotāju vajadzībām. Vissvarīgākais ir tas, ka jūs varat finansēt savu kontu, izmantojot PayPal – funkciju, kuru vēl neviena no citām kriptovalūtas biržām vēl nepiedāvā.

3. WirexApp

Pērciet Bitcoin vietnē Wirex

Ja vēlaties ērtāk izmantot mobilo lietotni, Wirex ir tas, ko meklējāt.

Wirex ir kriptovalūtai draudzīgs maksājumu procesors. Pakalpojumu var izmantot, lai izsniegtu VISA debetkartes vai vienkārši pārskaitītu līdzekļus un veiktu maksājumus, izmantojot viņu mobilās vai darbvirsmas valūtas platformu. Papildus ārvalstu valūtas maiņai, jūs varat arī apmainīt savu fiat valūtu kriptovalūtā, ieskaitot bitkoīnus.

Pirmo reizi lietojot pakalpojumu, konta izveide aizņems apmēram 1 līdz 2 dienas. Pēc sākotnējās iestatīšanas visi darījumi ir diezgan acumirklīgi. Lai sāktu darbu, jums jāveic šādas vienkāršās darbības:

 • Pirmkārt, izveidojiet WirexApp kontu.
 • Pēc konta izveidošanas jums būs jāpārbauda konts, pēc kura jūs saņemsiet virtuālo vīzu karti. Jūs varat arī pasūtīt karti jebkurā laikā pēc verifikācijas.
 • Pēc tam jums būs jāfinansē sava virtuālā vīzas karte. Jums tas nav jāfinansē ar lielu summu, pietiks pat ar darījumu 3 USD apmērā.
 • Pēc tam piesakieties savā PayPal kontā, dodieties uz cilni Nauda un noklikšķiniet uz opcijas Pievienot karti.

Vienkārši pievienojiet savu jauno virtuālo debetkarti, un viss ir kārtībā.

 • Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot vēl vienu karti un pēc tam ievadiet Wirex virtuālās debetkartes datus.
 • Jums tiks piedāvāts pārbaudīt karti, kas sāks virkni darījumu, kuru kopējā summa ir līdz USD 3. Pēc tam jums būs jāievada PayPal kods jūsu Wirex kontā.

Kad esat veicis visas šīs darbības un saistījis savu Wirex kontu ar savu PayPal kontu, varat izmantot savu jauno virtuālo debetkarti, lai netieši piekļūtu līdzekļiem no sava PayPal konta, lai iegādātos Bitcoin vai jebkuru citu kriptovalūtu..

4. PaxFul

Pērciet Bitcoin vietnē Paxful

Vienādranga tirgus visām jūsu kriptogrāfijas vajadzībām.

PaxFul ir vēl viens populārs un vienkāršs veids, kā jauni kriptovalūtas lietotāji var iegādāties Bitcoin ar PayPal. Patiesībā jūs pat varat izmantot citus maksājumu pakalpojumus, kas ir līdzīgi PayPal, piemēram, Skrill un Payoneer.

PaxFul kā pakalpojums ir diezgan līdzīgs LocalBitcoins. Tomēr tam ir daudz labāka lietotāja saskarne un piedāvā daudz vairāk iespēju iegādāties bitkoīnus. Varat apskatīt opciju skaitu augšējā attēlā.

Lai nopirktu Bitcoin ar PayPal, jums vienkārši jānoklikšķina uz cilnes PayPal zem kolonnas Maksāt izmantojot ekrāna kreisajā pusē..

5. VirWox

Pērciet Bitcoin vietnē Virwox

Virwox apzīmē Virtuālā pasaules birža. Tas ir izcils pakalpojums, lai iegādātos visu svītru virtuālās valūtas, nevis tikai kriptovalūtas. Patiesībā Virwox ir Lindens – virtuālās valūtas, kas tiek izmantota populārajā tiešsaistes spēlē Second Life, tālākpārdevējs.

Sākotnēji Virwox bija vienīgais veids, kā kriptovalūtu investori varēja iegādāties Bitcoin ar PayPal. Process ir mazliet sarežģīts un ietver pāris darījumu veikšanu pirms jūs varat saņemt savus bitkoīnus. Tas ir arī nedaudz dārgs darījumu skaita dēļ. Apskatīsim, kā jūs varētu iegādāties Bitcoin vietnē Virvox:

 1. Dodieties uz VirWox un izveidojiet bezmaksas kontu.
 2. Finansējiet savu kontu, izmantojot PayPal.
 3. Dodieties uz biržu un iegādājieties SLL, konvertējot dolārus SLL.
 4. Pārvērtiet savu SLL bitkoinos.
 5. Tagad izņemiet bitcoinus savā Bitcoin makā.

Sākotnēji Virvox bija vienīgais veids, kā nopirkt Bitcoin ar PayPal, taču tas tā vairs nav. Ja vietnē jums ir konts, protams, tam ir jēga. Pretējā gadījumā es nedomāju, ka pūles ir vienkārši tā vērts, it īpaši ar visām alternatīvām, kas mums tagad ir pieejamas.

Secinājums

Kā redzat, ir vairāki veidi, kā jūs varat iegādāties Bitcoin ar PayPal. Tomēr lielākā daļa no šiem veidiem nozīmē, ka jūs izmantojat savu PayPal kontu, lai finansētu citu kontu. Bet, ja izvēlaties kādu no vienādranga bitcoin tirgotavām, varat tieši veikt pirkumus, izmantojot savu PayPal kontu.

Lasīt: 5 labākie veidi, kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti

Ja jums šis raksts šķita noderīgs un informatīvs, es aicinu jūs iepazīties ar dažiem vietnes rakstiem. Mēs darām visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka mūsu raksti ir informatīvi un palīdz labāk izprast kriptovalūtas ieguldītāja praktiskās sekas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me