DCEP gali būti išleista internetu Sudžou, Kinijos bankas patikrina mokestį per „blockchain“

Savaitinė „blockchain“ ir kriptovaliutų naujienų iš Kinijos ir Honkongo apžvalga

Skaitmeninė valiuta Elektroninė mokėjimas, oficiali skaitmeninė Kinijos valiuta, užėmė svarbiausią vietą tarp Kinijos ir Honkongo kriptografinės bendruomenės. Po pirmojo DCEP raudonųjų paketų platinimo Šendžene Sudžou vyriausybė išleis DCEP raudonus paketus, kurių vertė 20 milijonų RMB, prieš šį savaitgalį vyksiantį „Double 12 Shopping Festival“.. 

Tuo tarpu Honkongo pinigų tarnyba bendradarbiavo su Kinijos Liaudies banku, kad išbandytų DCEP atliekant tarpvalstybinius mokėjimus. Tuo pačiu metu Kinijos bankas – nepainiokite su PBoC – užbaigė savo pirmąjį „blockchain“ pagrįstą mokesčių patikrinimą Tibete.

Šios savaitės „OKEx Insights“ „China Market Watch“ leidime rasite viską, ko galbūt praleidote dėl šių istorijų ir dar daugiau..

Raudoni DCEP paketai gali būti išleisti internete Sudžou mieste

Gruodžio 12 dieną švęsdama „Double 12“ prekybos festivalį, Sudžou vyriausybė paskelbė kad jos piliečiams bus įteikti raudoni DCEP paketai, kurių vertė 20 milijonų RMB. Skelbime buvo nurodyta, kad 100 000 DCEP raudonųjų paketų, kurių kiekviena yra 200 RMB, bus platinami loterijos būdu. Loterijos rezultatas bus paskelbtas gruodžio 11 d. 

Raudonųjų paketų gavėjai nuo gruodžio 11 d. Iki gruodžio 27 d. Gali praleisti savo DCEP su prekybos partneriais Sudžou ir internetinėse mažmeninės prekybos parduotuvėse, tokiose kaip JD.com..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Raudonuosius DCEP paketus Sudžou galima išleisti internetinėse mažmeninės prekybos parduotuvėse, tokiose kaip JD.com – to nebuvo įmanoma padaryti ankstesniame „DCEP“ raudonųjų paketų dovanojime Šendžene..
  • JD.com aktyviai tyrinėjo DCEP integraciją į savo verslą. Elektroninės prekybos milžinas turi partneraudona su PBoC, kad kartu sukurtų mobilią programą ir „blockchain“ platformą DCEP.

Honkongo pinigų inspekcija bendradarbiauja su PBoC ir bando DCEP

Eddie Yue, Honkongo pinigų tarnybos vyriausiasis direktorius, sakė a pareiškimas kad ji bendradarbiauja su PBoC, kad patikrintų DCEP atliekant tarpvalstybinius mokėjimus.

Pasak Yue, DCEP siūlo papildomą galimybę Honkongo ir Kinijos gyventojams atlikti tarpvalstybinius sandorius. Abi institucijos ruošiasi techniniam bandomam DCEP testui, nors dar nėra centrinio banko skaitmeninės valiutos paleidimo tvarkaraščio.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Honkongo iždo sekretorius Christopheris Hui užsiminė apie DCEP bendradarbiavimą tarp HKMA ir PBoC spalį. Jis sakė, kad a Teisėkūros taryba Q&Seansas spalio 21 d., jo manymu, DCEP gali skatinti Kinijos ir Honkongo tarpusavio ryšius atliekant tarpvalstybinius mokėjimus.
  • DCEP tyrimas vykdant tarpvalstybinius mokėjimus pakartojo strateginį Honkongo pinigų institucijos dėmesį centrinių bankų skaitmeninėmis valiutomis. 2020 m. Pradžioje HKMA bendradarbiavo su Tailando banku "Projektas „Inthanon-Lionrock“," mokslinių tyrimų iniciatyva padidinti tarpvalstybinį atsiskaitymo efektyvumą naudojant paskirstytos knygos technologiją.

Kinijos bankas užbaigia pirmąjį „blockchain“ mokesčių patikrinimą

Pasak Kinijos žiniasklaidos „Xinhua“, neseniai Kinijos banko Tibeto skyrius baigtas pirmasis tarpvalstybinių sandorių mokesčių patikrinimas „blockchain“ pagrindu. 

Šiais metais Valstybinė užsienio valiutų administracija pilotuojamas „blockchain“ pagrindu sukurta finansinė platforma, įlipusi į savo Tibeto filialą. „Blockchain“ bandyme iki šiol buvo septyni bankai iš Tibeto.

Kinijos bankas sėkmingai patikrino susijusias mokesčių išlaidas registruodamas maitinimo įmonės Tibete prekių ženklus.

Raktas išsinešimui

  • Naudojant SAFE „blockchain“ pagrįstą finansinę platformą, mokesčių tikrinimo procesas registruojant prekių ženklus sutrumpėja nuo trijų dienų iki trijų minučių. Patvirtinimo procesas yra popierinis ir labai sumažina atsiskaitymo išlaidas.

Kinijos vartotojų kainos krinta pirmą kartą per 11 metų

Šią savaitę tiek Kinijos, tiek Honkongo akcijų rinkos šiek tiek smuko. Spaudos metu „Shanghai SE Composite“ ir „CSI 300“ šiuo metu prekiauja 3 373 ir 4965 – per savaitę praranda atitinkamai 1,82% ir 2,02%. Honkonge „Hang Seng“ indeksas šią savaitę nukrito 0,2% ir šiuo metu siekia 26 515.

Kinijos ir Honkongo akcijų rinkose šią savaitę sumažėjo nedaug. Šaltinis: „Trading Economics“, „Investing.com“

Šią savaitę krintantis vartotojų kainų indeksas Kinijoje patraukė akcijų rinkos dalyvių dėmesį. Lapkričio mėn nukrito 0,5% per metus, tai yra pirmasis sumažėjimas nuo 2019 m. Spalio mėn.

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kinijoje mažėjantį VKI lemia mažėjančios maisto, transporto, komunalinių paslaugų, sveikatos priežiūros ir švietimo išlaidos. Visų pirma, transporto kaina sumažėjo 3,9%, o kiaulienos kaina smuko dėl afrikinio kiaulių protrūkio.
  • VKI yra pagrindinis rodiklis vertinant vartotojų infliaciją Kinijoje. Maistas ir gyvenamosios vietos yra svarbiausi Kinijos VKI komponentai – atitinkamai 31,8% ir 17,2%.

Kinijos mėnesio vartojimo kainų indekso YoY% pokytis. Šaltinis: prekybos ekonomika, „OKEx Insights“

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me