Kaip prekiauti kriptografinėmis parinktimis „OKEx“

Žingsnis po žingsnio, kaip prekiauti kriptovaliutų parinktimis „OKEx“

Pasirinkimo sandoriai, kaip ir ateities sandoriai, yra išvestinės finansinės priemonės, kurios seka pagrindinio turto kainą. Tačiau, skirtingai nei ateities sandoriai, pasirinkimo sandoriai suteikia pirkėjui teisę, bet ne pareigą, pirkti (t. Y. Pareikalavimo) arba parduoti (ty parduoti pasirinkimo sandorius) pagrindinį turtą už konkrečią kainą tam tikrą dieną arba anksčiau, vadinamą galiojimo terminu. . Prekybininkams pasirinkimo sandoriai gali būti veiksminga priemonė įvairiems jų portfelio investavimo tikslams pasiekti, pavyzdžiui:

  • Apribokite nuostolius mažėjančioje rinkoje.
  • Gauti pelną didelio nepastovumo laikotarpiais.
  • Spekuliuokite apie santykinai mažos rizikos kainų pokyčius.

Nors ateities sandoriai yra populiaresni, kriptovaliutų pasirinkimo galimybės taip pat tampa vis patrauklesnės ir jas siūlo pagrindinės kriptovaliutų biržos, tokios kaip OKEx. Jei norite prekiauti šifravimo parinktimis, ši pamoka padės jums pradėti.

„OKEx“ šifravimo parinkčių ypatybės

„OKEx“ palaiko prekybą opcionų sutartimis su trimis kriptovaliutomis – „Bitcoin“ (BTC), „Ether“ (ETH) ir EOS – kaip pagrindiniu turtu. Toliau pateikiama išsami informacija apie „OKEx“ šifravimo parinktis:

  1. Pirkimo ir pardavimo pasirinkimo sandoriais galima prekiauti.
  2. Sutartys baigiasi vienos dienos, dviejų dienų, savaitės, dviejų savaičių, mėnesio, ketvirčio ir ketvirčio laikotarpiais.
  3. Sutartys atitinka europietišką stilių ir gali būti vykdomos tik pasibaigus jos galiojimo laikui (o ne anksčiau).
  4. Sutartys atsiskaitomos galiojimo pabaigos savaitės penktadienį 8:00 val. UTC.
  5. Sutartimis prekiaujama visą parą.

Žemiau esančioje diagramoje pateikiama papildoma informacija, kuri gali būti naudinga vartotojams, naujiems pasirinkimo prekybai „OKEx“.

Informacija apie „OKEx“ pasirinkimo sandorius. Šaltinis: „OKEx“

1 veiksmas: eikite į parinkčių skyrių

Eikite į „OKEx“ pagrindinį puslapį ir eikite į Prekyba viršutiniame meniu, kad pamatytumėte galimas rinkas. Tada spustelėkite Pagrindinis po etikete „Parinktys“ atidarykite parinkčių skyrių. Pagrindinė versija siūlo gerą atskaitos tašką pradedantiesiems pasirinkimo sandoriams, tačiau jei esate patyręs prekybininkas, galite pasirinkti Išplėstinė išsamesnei informacijos suvestinei.

„OKEx Margin Trading“

Parinkčių paieškos įrankis

Naujieji prekybininkai dažnai prekiauja išvestinėmis finansinėmis priemonėmis. Siekdama padėti vartotojams susipažinti su kriptovaliutų parinktimis, „OKEx“ sukūrė „Options Discovery“ funkciją, kuri padės jums sužinoti apie opcionų pirkimo procesą..

Kai vartotojas eina į parinkčių skyrių, jis pagal numatytuosius nustatymus mato atradimo įrankį. Jei norite naudoti įrankį, mokomąjį vaizdo įrašą ir nuoseklias „Options Discovery“ gaires galite peržiūrėti čia.

Šiame vadove, kaip prekiauti kriptovaliutos parinktimis, mes naudosime pagrindinę informacijos suvestinę kaip nuorodą prekybai kriptografinėmis parinktimis „OKEx“, kurią galite pasiekti spustelėdami Visos parinktys skirtuką.

Prekyba opcionais - OKEx

2 žingsnis: suaktyvinkite opcionų prekybą

Pradinių opcionų prekybos pradininkai turi suprasti ir pripažinti su tuo susijusią riziką, ir tik pažymėję langelį tai bus įmanoma padaryti Suaktyvinti prekybą darinių iš OKEx, kaip parodyta žemiau esančiame ekrane.

Suaktyvinkite opcionų prekybą

3 žingsnis: perveskite lėšas į pasirinkimo sąskaitą

Jūsų pasirinkimo sąskaita turi būti finansuojama, kad galėtumėte pradėti prekiauti. Jei pasirinkimo sąskaitoje nėra jokio balanso, spustelėkite Perkėlimas (puslapyje „Prekyba opcionais“ arba viršutinio meniu išskleidžiamajame sąraše „Turtas“), jei norite pervesti lėšas iš vienos sąskaitos į kitą.

Jei „OKEx“ paskyroje neturite jokio kriptografinio turto, galite nusipirkti kriptografiją arba sužinoti, kaip deponuoti kriptografiją „OKEx“, naudodamiesi mūsų pradiniu kriptografinės prekybos vadovu..

Kai jūsų paskyroje yra kriptografinių išteklių, galite naudoti "Perkėlimas" skyriuje, kaip parodyta žemiau, norėdami juos perkelti iš savo "Finansavimo sąskaita" tavo "Parinkčių sąskaita" norint pradėti prekiauti. Užpildę norimą pervesti sumą, spustelėkite Patvirtinti.

4 žingsnis: Prekybai pasirinkite pasirinkimo sandorių sutartį

Dabar pasirinkimų prekybos informacijos suvestinėje esančioje kairėje juostoje galite pasirinkti norimą sutarties tipą. Šiuo metu galimi variantai yra BTCUSD, ETUSDAS ir EOSUSD, kurie yra "Monetos parinktys," tai reiškia, kad jie atsiskaito pagrindinėmis skaitmeninėmis valiutomis.

Tada spustelėkite Visos parinktys skirtuką ir pasirinkite norimą sutarties galiojimo laiką per "Viskas" Pasirinkimu sarasas. Galimos pasirinkimo galimybės yra vienos dienos, dviejų dienų, savaitės, dviejų savaičių, mėnesio, ketvirčio ir ketvirčio.

Dviejų savaičių opcionai bus generuojami kiekvieną penktadienį, o mėnesio ir ketvirčio variantai bus generuojami atitinkamai kiekvieną trečią – paskutinį mėnesio penktadienį ir paskutinį ketvirčio penktadienį..

BTCUSD - pasirinkimo sandorių pavyzdys

Šioje pasirinkimo prekybos pamokoje kaip pavyzdį pasirinksime savaitės pasirinkimo sandorį, pažymėtą „BTCUSD-20200828-12000-C“..

Pavadinimų suteikimo sutartis, kurios laikomasi pasirinkimo sutarčių, yra: „basic-expiry-strike-type“.

Remiantis jo pavadinimu BTCUSD-20200828-12000-C, galime pasakyti, kad BTC yra pagrindinis turtas, o 20200828 nurodo 2020 m. Rugpjūčio 28 d. Galiojimo pabaigos datą, o 12000 – streiko kainą JAV doleriais. C raidė rodo, kad tai yra pasirinkimo sandoris, suteikiantis prekybininkams teisę pasibaigus galiojimo laikui įsigyti pagrindinį turtą už pradinę kainą. Arba raidė P žymi pardavimo pasirinkimo sandorius, kurie suteikia prekiautojams teisę pasibaigus galiojimo laikui parduoti pagrindinį turtą už pradinę kainą..

5 veiksmas: įveskite išsamią užsakymo informaciją ir vykdykite

Pasirinkę norimą sutartį, galite įvesti savo „Kaina“ ir „Suma“ prekybai. Norint prekiauti „OKEx“ pasirinkimo sandoriais, ribotas pavedimas yra vienintelis prekybininkams prieinamas tipas. Jei norite kuo greičiau įvykdyti užsakymą, galite spustelėti BBO (t. y. geriausio pasiūlymo pasiūlymas), kuris atitinka jūsų užsakymą su geriausiais pasiūlymais rinkoje.

Įvedę išsamią užsakymo informaciją galite spustelėti Pirkite arba Parduoti pirkti ar parduoti sutartis. Mūsų BTCUSD-20200828-12000-C pavyzdyje ilgai eiti reikštų pirkimo opciono pirkimą, o trumpą poziciją galima realizuoti perkant pardavimo pasirinkimo sandorį. Opcionų sutarčių pardavimas yra pažangi įmonė ir nepatartina pradedantiesiems dėl didelės su tuo susijusios rizikos.

Prekybininkai, norėdami sėkmingai pateikti užsakymą, turi prekiauti bent viena sutartimi. BTC / USD pavyzdyje kiekviena sutartis atitinka 0,1 BTC.

prekybos opcionais pavyzdys

Pvz., Galite nustatyti ribotą pavedimą, kurio pradinė kaina yra 0,024 BTC už sutartį, ir atidaryti ilgąją poziciją "BTCUSD-20200828-12000-C" su viena sutartimi arba "Tęsinys."

Prekybos informacijos suvestinėje taip pat pateikiama pagrindinė informacija apie opcionų sutartį, pvz "Indeksas (USD)," "Pažymėti kainą" ir "„Open Interest“." Indeksas (USD) stebi vidutinę BTC / USD kainą naudodamas penkias kriptografines biržas, o Marko kaina (BTC) yra orientacinė kaina, apskaičiuota pagal pagrindinį indeksą (BTC / USD). Atviros palūkanos reiškia bendrą neapmokėtų opcionų sutarčių skaičių.

6 žingsnis: Peržiūrėkite įvykdytą užsakymą

Pateikus jūsų prekybą, jūsų užsakymas bus laukiamas prieš vykdant, ir jūs galite peržiūrėti savo pozicijos būseną spustelėdami Atidarykite užsakymus skirtukas opcionų prekybos pagrindinio puslapio apačioje. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie sandorius, pvz., Sutarčių skaičius užsakyme arba „Dydis (tęsinys)“, „Marža (BTC)“," „Statusas“ ir pan. Marža yra pinigai, pasiskolinti iš kripto biržos, kad vartotojai galėtų investuoti.

7 veiksmas: (neprivaloma) Atšaukite užsakymą

Jei norite atšaukti atvirą užsakymą, galite tai padaryti spustelėdami Atšaukti skirtuke „Atidaryti užsakymus“.

Atviri pavedimai yra neužpildyti pavedimai rinkoje, laukiantys, kol bus įvykdyti. Kita vertus, atviros pozicijos yra nusistovėję sandoriai, kurie dar turi būti uždaryti priešinga prekyba. Jei turite atvirą trumpą poziciją BTC, galite ją uždaryti, nusipirkdami BTC. Jei turite atvirą ilgą poziciją BTC, galite ją uždaryti, parduodant ilgąją poziciją.

Mokesčiai už šifravimo galimybių prekybą „OKEx“

Prekybos opcionais „OKEx“ atveju pasirinkimo sandorių mokesčio tarifas yra 0,02% ir jis nepriklauso nuo vartotojo pakopos. Be to, vienos dienos ir dviejų dienų pasirinkimo sandoriai yra atleidžiami nuo pratybų mokesčio.

Taip pat taikomi kūrėjo, gavėjo, likvidavimo ir dalinio likvidavimo mokesčiai, atsižvelgiant į vartotojo prekybos padėtį. Šie mokesčiai skiriasi pagal skirtingas pakopas, o daugiau informacijos galite rasti informacijos apie mokesčius puslapyje.

Ne „OKEx“ prekybininkas? Sužinokite, kaip pradėti prekybą.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me