Kāpēc Indijai vajadzīgs kriptogrāfija

Pārskats

Kriptogrāfijas tirdzniecības ierobežojumu atcelšana no Indijas šogad bija viens no aizraujošākajiem stāstiem kosmosā. Lai gan sagaidāms, ka pasaules piektā ekonomika nodrošinās papildu regulējuma skaidrību nozares dalībniekiem, kuriem ir vietēja darbība, pēc COVID ekonomikas lejupslīde varētu būt galvenais punkts, kas varētu veicināt pieprasījumu pēc kriptovalūtas Indijā..

1. Indijas FX & akcijas cīnās par atgūšanos

Indijas valūtas un akciju tirgus vājie rādītāji varētu būt viens no iemesliem, kāpēc investori Indijā varētu vēlēties kriptovalūtu iekļaut savā portfelī. Neskatoties uz samērā stabilo sniegumu 4Q19, USDINR un Sensex ir bijuši ievērojami nepietiekami veiksmīgi salīdzinot ar BTCUSDT un Nasdaq viena gada laikā. INR ir samazinājies par aptuveni 8%, salīdzinot ar zaļo banknošu, un Sensex atteicās no vairāk nekā 20% vērtības.

1. attēls: USDINR / BTCUSDT / SENSEX / NASDAQ 1 gada veiktspēja (no 20. maija)

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Vājums ir īpaši pamanāms pēc COVID periodā, kur BTCUSDT un Nasdaq ir diezgan daudz atguvušies pirms uzliesmojuma līmeņiem. Tajā pašā laikā USDINR un Sensex palika pieklusināta.

Kā Indija apstiprināja 100 000. koronavīrusa gadījums šonedēļ, mēs uzskatām, ka nesen ieviestos ekonomikas restartēšanas pasākumus varētu apstrīdēt saasināšanās pandēmijas situācija valstī. Tas varētu izsist no sliedēm dažus atgūšanas centienus.

2. Inflācijas (vai deflācijas) bažas

Kad pandēmija saasinās, Indijas valdība ir ieviesusi INR 20 trln stimulu paketes mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem atsākt darbību. Tomēr tas var radīt arī citu problēmu – inflāciju (vai dažos gadījumos deflāciju), un tas varētu būt vēl viens iemesls, kāpēc investoriem vajadzētu apskatīt kriptogrāfijas ieguldījumus. Indijas finanšu ministre Nirmala Sitharaman pievienots ka valdība nevilcināsies spert jaunus pasākumus, lai veicinātu novada ekonomiku.

2. attēls: Indijas inflācijas līmenis un PCI

Avots: Tradingeconomics.com; MOSPI

Lai gan ir saprātīgi sagaidīt, ka valdība iejauksies ekonomikas izaugsmes veicināšanā grūtos brīžos, pārmērīgs / nepietiekams stimuls arī var izraisīt cenu svārstības.

Galvenais stāstījums par COVID laikmeta ekonomiku rietumos šķiet vairāk vērsts uz deflāciju. Džozefs Luptons, JP Morgan globālais ekonomists, uzskata to "Tagad pieaug spēcīgs dezinflācijas paisums," un plašs deflācijas cenu kritums var kaitēt visai ekonomikai.

Atrodoties austrumos, inflācijas stāsts joprojām murrā, jo COVID apstiprina, ka lietas pakāpeniski palēninās, īpaši Ķīnā. Dati liecina, ka patērētāju inflācija moderēts Ķīnā pagājušajā mēnesī. Tomēr, tā kā bloķēšana pārtrauca daudzas piegādes ķēdes, situācija var būt cēlonis pārtikas cenas pieaugs tāpat kā februāra sākumā.

Var būt pāragri secināt, kurā scenārijā Indija iekritīs, taču Indijai nav svešs pārmērīgs stimuls. 2009. gadā Indijas valdība paziņoja milzīgs stimulu plāns globālās finanšu krīzes ietekmes dēļ. Tomēr daudzi uzskatāms pakete bija pārāk pārmērīga, izraisīja ilgstošu augstas inflācijas periodu.

Kopumā ārkārtējas cenu svārstības abos veidos varētu būt sarežģītas, it īpaši ilgtermiņa ieguldītājiem; tieši šeit ienāk bitkīns. Ar ierobežotu piedāvājumu un tā pretinflācijas raksturu ilgtermiņa ieguldītāji varētu viegli atrast šos bitcoīna vērtības pazīmju krājumus, salīdzinot ar citiem aktīviem.

3. Zemākas procentu likmes, lielāks naudas piedāvājums

Procentu likmes varētu būt vēl viens iemesls, kāpēc ieguldītājiem jāapsver kriptogrāfijas iekļaušana. RBI sagriezts MPC marta sanāksmē atsauces procentu likme par 75 bāzes punktiem bija līdz 4,4%. Palēninātās ekonomiskās aktivitātes galvenokārt izraisīja masveida likmju samazinājumu COVID-19 saistīto bloķēšanas dēļ.

Lai gan 4,4% joprojām var izskatīties pienācīgi, salīdzinot ar tādām centrālajām bankām kā BOJ un SNB, to etalonu likmes jau bija negatīvas. Drīz tirgos būs redzams, ka RBI vēl agresīvāk samazina pamatlikmes. Fitch risinājumi sagaida RBI līdz 2021. gada sākumam var samazināt repo likmi vēl par 100 bāzes punktiem kā daļu no COVID-19 ekonomikas apkarošanas pasākuma.

3. attēls: Indijas procentu likme un naudas piedāvājums M2

Avots: Tradingeconomics.com

Laikā, kad RBI politikas likmju tendence virzās zemāk, Indijas centrālā banka, šķiet, nevilcinās, ieslēdzot naudas drukas iekārtas. Valsts naudas piedāvājums M2 kopš 2017. gada palielinās, un pēdējos mēnešos tā likme ir kļuvusi vēl augstāka.

Ņemot vērā COVID fona, procentu likmes, iespējams, saglabāsies ļoti zemā līmenī, ja pat nesamazināsies vēl zemāk. Tas varētu būt izaicinājums ilgtermiņa ieguldītājiem, īpaši tiem, kas koncentrējas uz obligācijām un fiksēto ienākumu. Lai gan starp tradicionālajām aktīvu klasēm joprojām bija alternatīvas, ideāls risinājums var būt arī bitcoin un kriptonauda.

4. Bloķēšana izraisa lielāku kripto interesi

Valsts mēroga bloķēšana, iespējams, ir palēninājusi ekonomiku. Tomēr tas var arī radīt vairāk laika Indijas investoriem, lai studētu par kriptonauda.

In intervija, Nischal Shetty, kriptovalūtas biržas Wazirx izpilddirektors, sacīja, "Pagarinātā bloķēšana ir novedusi pie tā, ka cilvēki Indijā izrāda vēl lielāku interesi par kriptogrāfiju. Tā kā miljoniem cilvēku nav iespēju strādāt bloķēšanas dēļ, kriptogrāfija indiešiem kļūst par iespēju tirgoties un no tā nopelnīt. ”

Fakts, ka Shetty komentārs šķiet saskaņā ar vietējiem C2C ​​kriptogrāfijas tirdzniecības numuriem. Coindance dati rāda, ka nedēļas tirdzniecības apjoms Localbitcoins kopš 2020. gada februāra ir stabili palielinājies, aptuveni INR 100 milj BTC ir mainīts ar roku, izmantojot C2C platformu.

4. attēls: iknedēļas localbitcoins apjoms (INR)

Avots: Coindance

Lai gan skaits šajā brīdī var nebūt ļoti nozīmīgs, tomēr, tā kā piektā lielākā ekonomika pasaulē un tā sastāda 17% pasaules iedzīvotāju, mēs uzskatām, ka Indijā bija milzīgs kripto izaugsmes potenciāls.

5. Paaugstināta regulējuma skaidrība, bet vajag vairāk

Bažas par regulējumu varētu būt viens no ietekmīgākajiem faktoriem, lai ieguldītāji nokļūtu kriptogrāfiskajā telpā. Marta sākumā Indijas Augstākā tiesa ir pasniedza noraidīja lēmumu, kurā teikts, ka aizliegums veikt kriptovalūtu tirdzniecību, izmantojot banku pakalpojumus valstī, ir “antikonstitucionāls."

Noskaidrojot pirmo šķērsli, Indijas kriptogrāfijas nozare mudināja regulatorus sniegt papildu vadlīnijas un skaidrību vietējām darbībām.

A Ziņot no Global Legal Insights ierosina, ka pārvaldes iestādes varētu izpētīt iespēju pieņemt noteiktas kriptonauda varētu būt depozīts vai nodrošinājums. RBI ir pētījis blokķēdes atbalstītas digitālās valūtas ieviešanu, neraugoties uz šaubām par kriptovalūtu. Mēs uzskatām, ka pārvaldes iestādes drīzumā varētu sniegt lielāku ieskatu par kriptovalūtas pozicionēšanu finanšu sistēmā, kā arī par nozares dalībnieku sistēmu.

Secinājums

Makroekonomiskā aina Indijas investoriem, šķiet, ir labvēlīga, lai apsvērtu kriptogrāfijas iekļaušanu savā ieguldījumu portfelī, savukārt dati arī parāda, ka kripto interese par Indiju ir pieaugusi. OKEx ir paredzēts uzsākt savu P2P kriptogrāfijas tirdzniecības platformu Indijā, lai nodrošinātu all-in-one risinājumu investoriem, lai tirgotu kriptogrāfiju, izmantojot ātru un drošu tīkla infrastruktūru. Turklāt OKEx Indijā uzsāks arī pavisam jaunu OTC galdu, kas paredzēts lielu bloku tirdzniecību veicināšanai ar pielāgotiem risinājumiem. Sekojiet līdzi paziņojumam.

Autors: Sairuss Ip

Pētījumu analītiķis, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me