XinFin – Ethereum balstīts finansēšanas tirgus

Tā kā Bitcoin sasniedza galveno uzmanību, daudzi uzņēmēji koncentrējās uz biznesa atvēršanu kriptonauda nozarē, kas pazīstama kā fintech. Ethereum, iespējams, bija visveiksmīgākais altcoin, ieviešot terminu viedie līgumi . Izmantojot Ethereum viedos līgumus, piedzima daudz jaunu altkoīnu – katrs no tiem balstījās uz to pašu principu, mērķējot uz īpašu nišu.

Viens no daudzsološākajiem ir Xinfin. Xinfin vēlas izveidot institucionālu tirgu pār ethereum blokķēdi, lai atrisinātu finanšu nozares reālās problēmas. Turklāt viņi vēlas to izdarīt, integrējot viedlīguma izmantošanu starp pircējiem, pārdevējiem un finansētājiem, piedāvājot tūlītējus maksājumus un norēķinus, izmantojot tā vietējo marķieri – XDC.

XinFin komanda ir uzskaitījusi četrus īpašus ieguvumus, kas tos padara atšķirīgus:

  • Viņu tirgus ir paredzēts, lai nekavējoties atrisinātu visas pārrobežu norēķinus, izmantojot savu mehānismu, izmantojot vietējo XDC marķieri.
  • Jebkurš reālās pasaules līgums tiks kartēts ar viedajiem līgumiem.
  • Viņu XDC marķieris tiks izmantots, lai stimulētu finansētājus finansēt projektus
  • Viņi vēlas izveidot kapitāla biržu, izmantojot XDC, it īpaši projektiem, kuri vēlas piesaistīt kapitālu.

Precīzāk manu uzmanību piesaistīja finansistu termiņš. Līdz 25% no viņu blokķēdes monētām tiks atalgoti finansistiem kā prēmija / naudas atmaksa par noteiktu infrastruktūras projektu finansēšanu. Tādā veidā investors tiks motivēts ieguldīt noteiktā projektā un laika gaitā gūs arī pienācīgu peļņu. Vairāk par šo koncertu varat izlasīt viņu Kopsavilkums

Es runāju ar Alex Mathbeck no xinfin.org par dažiem maniem jautājumiem par šo projektu:

1) Kāda ir XinFin misija? 

            Xinfin misija ir piegādāt uzņēmuma līmeņa blokķēdi, kas risina reālās pasaules problēmas ar reāliem risinājumiem un reāliem darījumiem. Liela daļa Xinfin XDC žetonu tiek piešķirti, lai finansētu publiskās infrastruktūras projektus, kas paredzēti mākoņa savienojamībai maksājumiem un norēķiniem.

2) Vai XinFin ir iegūstams?

XinFin nav publiski pieejams. XinFin izmanto pierādījumus par mietu ieguvi, un, lai būtu galvenais mezgls Xinfin, pastāv novērtēšanas process. Galvenie mezgli strādā pie XDC skaita, kas tiek turēts kā depozīts Xinfin.org blokķēdē. 90% iepriekš izrakto XDC žetonu tiek turēti darījuma depozītā un tiek bloķēti līdz rezultātu piegādei.

3) Vai XinFin organizācija tur kādu monētu daudzumu vai visas monētas tiek izplatītas sabiedrībai?

            20% marķieru tiek izplatīti fondam Xinfin.org, kas pārstāv Xinfin kopienu. Exchange Infinite, kas ir uz uzņēmējdarbību orientēta organizācija, pieder 17% žetonu, kas tiks periodiski pārdoti, lai izpildītu organizācijas izdevumu prasības. 5% tiek piedāvāti pirms ICO, 5% tiks piedāvāti ICO un vēl 7%, lai segtu visus turpmākos organizācijas ikdienas ikdienas izdevumus. 90% no iepriekš izraktajiem XDC žetoniem tiek turēti darījuma depozītā un ir bloķēti. līdz rezultātu sniegšanai.

4) Vai ir kaut kas saistīts starp XinFin XDC un Xedoscoin (XDC) no 2014. gada?

            Xinfin XDC ir jauns šifrēšanas marķieris. XedosCoin ir nederīga / mirusi monēta, un Xinfin.org nav nekādas saistības ar šo monētu. Mēs pašlaik sazināmies ar centrāli, lai piešķirtu XDC kā Xinfin.org XDC aktīvu kodu. XDC nozīmē eXchange bezgalīgu attīstības līgumu, Xinfin XDC vai vienkārši XDC.

Jūs, iespējams, domājat, kāpēc XDC darbosies savā privātajā traucētajā tīklā. Būtībā viņi vēlas samazināt publisko blohēnu, piemēram, Bitcoin, Ethereum un citu, latentuma laiku, palaižot savu XDC privātā traucētajā tīklā, kura arhitektūra ļaus pabeigt darījumu maksimāli 5 sekundēs [].

Gadījumā, ja jūs interesē XDC un jūs viņiem ticat, es domāju, ka šobrīd ir labs laiks tajā ieguldīt, jo viņiem ir 5% no kopējā piedāvājuma kā pirms SIO piedāvājums privātajiem investoriem. Pat ja jums nav lielas naudas summas, XDC vērtība ir 0,0003 USD, tāpēc tas ir ideāli piemērots ilgtermiņa ieguldījumiem. Ja Bitcoin nepārsniedzot gadu samazinājās no dažiem centiem līdz 2800 USD un Ethereum no 1 līdz 200 USD, es esmu pārliecināts, ka XDC varētu sasniegt gadu pēc to uzsākšanas vismaz līdz 0,03 USD, nodrošinot jums pienācīgu IA. Ja tomēr investējat, paturiet prātā, ka tas ir tikai mans viedoklis par to, nevis finanšu padoms, tāpēc ieguldiet piesardzīgi. Bet, ja neesat pacietīgs, varat atrast viņu maku šeit, ļaujot jums iegādāties XDC, izmantojot Bitcoin / Ethereum.

Xinfin koncepcija ir lieliska, tomēr no koncepcijas līdz ieviešanai ir tāls ceļš. Es ceru, ka viņiem izdosies izveidot Balto grāmatu un īstenot savu ideju praksē.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me