5 geriausi JK akcijų brokeriai

Turint didžiulį brokerių pasirinkimą, niekada nebuvo taip paprasta pradėti prekybą akcijomis. Jei prekiaujate JK, taip pat yra puikus aukščiausio lygio akcijų brokerių pasirinkimas.

Čia mes atidžiau išnagrinėsime 5 geriausius JK akcijų brokerius, kad galėtumėte pradėti prekiauti, jei esate naujas pramonėje, arba tai taip pat gali būti idealu, jei esate labiau patyręs prekybininkas. Be to, mes taip pat apimsime keletą svarbių dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti renkantis brokerį.

Dalykai, apie kuriuos reikia pagalvoti prieš pradedant prekiauti

Prieš pradedant prekiauti, svarbu atidžiai tikrinti pagrindines sritis net ir su geriausiais brokeriais. Štai keli svarbiausi dalykai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš priimdami sprendimą dėl brokerio:

Mokesčiai ir komisiniai: Daugumai vertybinių popierių brokerių puikiai sekasi pasiūlyti prekybą be komisinių ir labai mažas išlaidas bei mokesčius. Tai yra dalykas, kurį reikia stebėti ir ištirti, prieš registruojantis.

Brokerio funkcijos ir prekybos platforma: Jei esate naujas prekybininkas, norėsite lengvai naudotis ir suprantamos prekybos platformos. Jei esate labiau patyręs, galbūt norėsite išsamesnio diagramų, įrankių ir rodiklių bei platesnio turto spektro.

Prekybos stilius: Dabar yra daugybė akcijų prekybos būdų. Tai gali reikšti laisvesnį jūsų požiūrį, turint galimybę investuoti į ETF ir panašius krepšelio tipo produktus, arba visiškai automatizuotą prekybos patirtį. Tikrai yra tarpininkas, kuris rūpinasi jūsų prekybos stiliumi.

„Fineco“

„Fineco“ yra Italijos bankas, įkurtas 1999 m. ir siūlo internetinės prekybos paslaugas nuo 2004 m. Jie taip pat yra viešai įtraukti į Italijos sąrašus, o JK juos reguliuoja FCA, todėl jie yra labai skaidrūs ir patikimi akcijų brokeriai. Šiuo metu jie siūlo paslaugas tik JK ir Italijos prekybininkams ir rasite labai mažus mokesčius už prekybą be prekybos, didelį turto asortimentą ir lengvai naudojamą prekybos platformą..

Čia galite prekiauti įvairiausiu turtu, įskaitant daugiau nei 5000 akcijų ir ETF iš pagrindinių biržų JAV, JK ir Europoje. Taip pat galimi investiciniai fondai, obligacijos, pasirinkimo sandoriai, ateities sandoriai ir kai kurie akcijų CFD.

Taip pat rasite tiek internetines, tiek mobilias prekybos platformas, kurios yra labai intuityvios ir patogios vartotojui, kurios, nors ir nėra pritaikomos, vis dėlto teikia teigiamą bendrą prekybos patirtį. Brokeris taip pat pateikia labai išsamias tyrimų priemones, įskaitant išsamius pagrindinius duomenis apie kiekvieną turtą ir prekybos rekomendacijas.

Prekybos išlaidos: JK prekybininkams taikomas fiksuotas fiksuotas 3,95 USD komisinis mokestis už kiekvieną sandorį. Kiti mokesčiai už turtą paprastai nustatomi pagal apimtimi pagrįstą sistemą, kuri gali būti naudinga tuo, kuo daugiau prekiaujate. Ne prekybos mokesčiai yra labai maži, be jokių neaktyvumo, indėlių ar lėšų atsiėmimo mokesčių.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite kreiptis tiesiai į „Fineco“ norėdami atidaryti savo sąskaitą.

Degiro

Degiro yra apdovanojimų pelnęs internetinis brokeris iš Nyderlandų, kuris veikia nuo 2008 m. ir kurį reguliuoja FCA JK. Nereikalaujant minimalaus indėlio ir kai kurios mažiausios prekybos išlaidos pramonėje, akivaizdu, kaip šis brokeris tapo populiarus pasirinkimas JK ir Europoje.

Prekybos platforma čia yra tiek internetinė, tiek mobili, pasižymi puikia funkcionalumu ir yra labai paprasta naudoti naujiems prekybininkams. Mobilioji platforma taip pat yra labai gerai išdėstyta ir joje nėra jokių internetinės platformos funkcijų ir galimybių, nors abi jas galima pritaikyti tik ribotai ir tai gali būti šiek tiek lengvesnė pažengusiems prekybininkams.

Vėlgi, „Degiro“ siūlo prekybai daugiau nei 5000 turto su akcijomis iš visų pagrindinių JAV ir Europos biržų. Taip pat galite prekiauti geru ETF, investicinių fondų, pasirinkimo sandorių, obligacijų ir ateities rinkų pasirinkimu, priklausomai nuo jūsų sąskaitos lygio.

Prekybos išlaidos: Vienas iš pigiausių internetinių akcijų brokerių. Prekiaukite JAV akcijomis nuo 0,004 USD už akciją ir 0,50 EUR mokestį. JK ir ES akcijomis galima prekiauti už skirtingus mokesčius nuo 2 iki 10 eurų, pridėjus labai mažą procentą, priklausomai nuo biržos. Taip pat nerasite jokio neveikimo mokesčio ar jokio mokesčio už indėlius ir išėmimus.

Eikite tiesiai į Degiro pasižiūrėti ir atidaryti savo sąskaitą.

Interaktyvus investuotojas

Interaktyvus investuotojas yra dar vienas ilgametis akcijų brokeris, siūlantis platų paslaugų spektrą JK, kur FCA jas gerai reguliuoja, kad patirtis patikimiausia. Brokeris buvo įkurtas 1995 m. Ir yra populiarus pasirinkimas nuo tada.

Šio brokerio turto pasiūla yra šiek tiek ribotesnė nei kai kurių kitų, tačiau jūs vis dar galite prekiauti akcijomis, ETF, obligacijomis ir investiciniais fondais, turėdami beveik 2000 turto, kurį galite pasirinkti iš pagrindinių biržų visame pasaulyje..

Taip pat rasite vartotojui patogią prekybos platformą, kuri yra prieinama tiek internetine, tiek mobiliąja. Sąskaitos atidarymo procesas čia taip pat yra labai patogus, o brokeris puikiai palaiko kelias pagrindines valiutas, nors kai kurių lėšų atsiėmimo procesas gali būti ilgas. Debeto ir kreditinės kortelės indėliai palengvinami, tačiau norint išsigryninti reikės banko pavedimu.

Prekybos išlaidos: „Interactive Investor“ turi fiksuotą mėnesinį mokestį, kurį ima nuo 9,99 iki 19,99 svarų per mėnesį, atsižvelgdami į jūsų sąskaitos tipą. Tuomet prekybos mokestis paprastai yra nuo 3,99 iki 7,99 svarų, priklausomai nuo turto, tuo tarpu skubiems pinigų išėmimams, kurie gali atsirasti tą pačią dieną, taikomas 15 svarų mokestis. Indėliai nemokami.

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite pamatyti Interaktyvus investuotojas tiesiogiai svetainėje.

Hargreavesas Lansdownas

Hargreavesas Lansdownas yra vienas labiausiai gerbiamų akcijų brokerių JK. Jie taip pat yra vieni ilgiausiai veikiančių nuo 1981 m. Juos gerai reguliuoja FCA ir jie išlieka konkurencingi visose sąnaudose ir mokesčiuose, kurie per daugelį metų gerai išvystė savo pasiūlą, nors tik JK prekybininkai gali atidaryti savo sąskaitą visiškai internetu.

Kai sukursite, rasite daugybę viso turto, kuriame galima prekiauti daugiau nei 2 000, įskaitant daugybę akcijų iš viso pasaulio, ETF fondus, investicinius fondus ir obligacijas. Kadangi brokeris vis dar išlaiko kai kuriuos tradicinio akcijų brokerio aspektus, taip pat galite pasirinkti, kad jūsų portfelį valdytų vienas iš jų profesionalų, tačiau minimalus šio tipo sąskaitos indėlis yra 1 000 svarų, palyginti su minimaliu indėliu standartinėje investavimo sąskaitoje. Viena iš daugelio galimų sąskaitų tipų taip pat yra ISA sąskaita, leidžianti investuoti tam tikrą neapmokestinamą sumą.

Be lažybų ir prekybos CFD, naudosite „Hargreaves“ savo prekybos platformą mobiliajame telefone ir kaip internetinę platformą, kuri taip pat yra labai patogi vartotojui ir lengvai valdoma, kad gautumėte gerą prekybos patirtį. Tarpininkas taip pat pateikia gerą švietimo turinio gylį.

Prekybos išlaidos: Mokesčiai svyruoja nuo 5,95 iki 11,95 svarų už akcijų sandorius, priklausomai nuo apimties. Mokesčiai už investicinius fondus taip pat yra maži, tuo tarpu nėra jokių indėlių, lėšų atsiėmimo ar neveikimo mokesčių.

Norėdami sužinoti daugiau apie šį brokerį arba atidaryti sąskaitą, galite pamatyti Hargreavesas Lansdownas Interneto svetainė.

Interaktyvūs brokeriai JK

Interaktyvūs brokeriai yra vienas didžiausių internetinių akcijų prekybos vardų visame pasaulyje. Jie taip pat yra vieni iš patikimiausių vardų, siūlančių paslaugas nuo 1978 m.. Jų veiklą JK gerai reguliuoja FCA, ir čia galite tikėtis, kad tokia pati puiki kokybė bus prieinama visose vietose..

JK prekybininkams iš viso siūloma prekiauti akcijomis, ETF fondais, obligacijomis, investiciniais fondais ir dar daugiau kaip 10 000 turto. JK prekybininkams taip pat siūlomos įvairios turto lažybos. Taip pat turėsite prieigą prie moderniausios „Interactive Brokers“ TWS prekybos platformos, kuri yra viena iš išsamiausių prekyboje, kai kalbama apie išsamias tyrimų priemones, be to, ją labai lengva naudoti..

IB net būdamas JK prekybininkas, taip pat galėsite pasiekti puikų jų mokomojo turinio asortimentą, įskaitant straipsnius, mokymo programas ir internetinius seminarus, kurie ypač skirti įvairioms savo brokerių siūlomoms sritims..

Prekybos išlaidos: „IB UK“ gali pasirinkti pakopinę arba fiksuotą kainą. Taikant pakopines kainas, mokestis prasideda nuo 0,05% prekybos vertės ir minimalus £ 1. Taikant fiksuotą sistemą, kiekvienai prekybai imama 6 000 svarų sterlingų iki 50 000 svarų ir 6 svarai + 0,05 proc. Yra keletas neveiklumo mokesčių, kurie svyruoja nuo 3 USD per mėnesį jaunesniems nei 25 metų asmenims, iki 20 USD per mėnesį yra mažesni nei 20 USD komisiniai..

Eik į Interaktyvūs brokeriai JK jei norėtumėte atidaryti sąskaitą ir pradėti prekybą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me