Smartee plāno mainīt veidu, kā investori uzglabā, lieto un piekļūst digitālajiem aktīviem

Smartee

Smartlands ir atgriezies pie tā, paziņojot par citu jaunu produktu. Populārs, Lielbritānijā bāzēts uzņēmums ir izmantojis atzīmi “Viena draudzīga un droša lietotne par visu jūsu naudu”, lai aprakstītu to, ko viņi sauc par “Smartee’.

Pirmie soļi, ko veic jauns pakalpojums, bieži vien var būt visgrūtāk. Apzinoties to, Smartlands ir nolēmis stimulēt lietotājus kļūt par Smartee agrīnajiem lietotājiem. Viņi to dara, rezervējot 10% Smartee akciju pirmajiem 1 miljonam aktīvo lietotāju.

Ko tā var darīt?

Šis jaunais produkts nes sevī vairākas iespējas. Smartee galvenokārt darbojas kā seifs, lai droši uzglabātu digitālos aktīvus un FIAT valūtas. Papildus šādu aktīvu glabāšanai Smartee lietotājiem piedāvā arī naudas atmaksu, pamatojoties uz viņu darbību.

Īpaši interesantu šo piedāvājumu padara lietotnes iespējas nākotnē darboties kā “robo-padomdevējam” akreditētiem investoriem. Šī funkcija no lietotāja konta ņems iepriekš noteiktu procentuālo daļu un automātiski ieguldīs šos līdzekļus STO, kas tiek mitināti Smartlands platformā (kopā ar citiem ieguldījumu līdzekļiem, kas vēl nav paziņoti). Protams, priekšrocības ieguldījumu veidiem, summām utt. Var pielāgot. Rezultāts ir pasīvi ģenerēts personalizēts ieguldījumu portfelis.

Protams, tā kā šīs iespējas ir līdzdalība digitālo vērtspapīru pārdošanā / pirkšanā, šī funkcija attiecas tikai uz akreditētiem ieguldītājiem; kas nozīmē, ka lietotājam ir jānokārto nepieciešamie KYC / AML standarti.

Lai gan šī funkcionalitāte vēl nedarbojas, tā ir funkcija, kas tiks pievienota nākotnē.

Robo-padomnieki

Tiem, kas vēlas uzzināt, kas ir ‘robo-padomdevējs’, jūs, iespējams, neesat vienīgais. Šis termins parasti attiecas uz ieguldījumu veidu, kura pamatā ir pielāgoti algoritmi.

Šāda pakalpojuma pievilcība ir spēja novērst cilvēku emocijas un aizspriedumus no ieguldīšanas. To darot, tirdzniecības maksas var samazināt un samazināt / noņemt minimālos atlikumus.

Galvenais trūkums, ko cilvēki saista ar šādiem pakalpojumiem, bieži vien ir tāds pats kā tā stiprums – cilvēku mijiedarbības trūkums. Lai gan maksas var tikt samazinātas un cilvēku aizspriedumi tiek novērsti, acīmredzami trūkst cilvēku mijiedarbības. Atklājot dialogu ar cilvēku, ir daudz vieglāk kļūt izglītotam un personalizēt portfeli.

Sakarā ar zemo maksu un zemo minimālo atlikumu, kas parasti tiek prasīts, robo-konsultanti ir atvēruši durvis ieguldījumiem daudziem netradicionāliem tirgus dalībniekiem.

Daži no populārākajiem robo-konsultantiem, kas investē tradicionālajos tirgos, ir,

Komentārs

Paziņojot par Smartee, Smartlands TKO Jaroslava Tkaliča veltīja laiku komentāriem. Viņš izstrādāja viņu stimulēšanas paketi, norādot,

“Smartlands ir sabiedrības iedvesmots uzņēmums: mūsu investoriem ir balsstiesības, viņi var izteikt savu viedokli investīciju projektos, kurus Smartlands īsteno. Mēs veidojam Smartee ekosistēmu ar tādu pašu pieeju sabiedrībai, kā arī piešķiram 6 miljonus dalībnieku akciju (10% no visa Smartee kapitāla) pirmajam miljonam aktīvo Smartee lietotāju. Lai iegūtu īpašo līdzīpašnieka norēķinu karti un iegūtu pirmās 3 (trīs) savas dalībnieku akcijas, lietotājiem ir jāreģistrē konts un jānokārto KYC. ”

Smartlands izpilddirektore Ilija Obrazcova arī veltīja laiku, lai izstrādātu turpmāko robo-padomdevēja funkcionalitāti, norādot,

“Smartee klienti kā akreditēti investori varēs konfigurēt savu ieguldījumu portfeļa veidu un apjomu, pamatojoties uz Smartlands pieejamajiem piedāvājumiem, un automātiski pārskaitīt, piemēram, 1% no saviem ikdienas izdevumiem uz“ digitālo cūciņu banku ”. Tā ir patiesa pasīvo ienākumu definīcija bez grūtībām, kad jūsu nauda 24 stundas diennaktī vienkārši klibo fonā, strādājot klusi, bez jūsu tiešas līdzdalības. ”

Runājot ar Arnoldu

Lai uzzinātu vairāk par Smartlands, noteikti izlasiet ekskluzīvu interviju, kuru veicām ar Arnoldu Nauseda. Tajā laikā dzīvojot kā izpilddirektors, viņš kopš tā laika ir pārgājis uz priekšsēdētāja amatu.

Interviju sērija – Arnoldas Nauseda, Smartlands priekšsēdētājs

Smartlands

Darbojoties ārpus Apvienotās Karalistes, Smartlands ir uz priekšu vērsts uzņēmums, kas ir izstrādājis dažādus risinājumus, kas balstīti uz digitālajiem vērtspapīriem. Kopš dibināšanas 2017. gadā uzņēmums ir nonācis nozares priekšgalā.

Izpilddirektore Ilija Obrazcova pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Ieguldījumi frakcionētajā īpašumtiesībās uz Smartlands – paskaidrotsIeguldījumi frakcionētajā īpašumtiesībās uz Smartlands - paskaidrots

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Citu ziņu sadaļā

Smartlands ir bijusi aizņemta nedēļa, jo viņi tikai pirms divām dienām atrada mūsu virsrakstus. Lai gan solījums par drošu maku, kas atvieglo automatizētus ieguldījumus STO, ir intriģējoša ideja, vispirms ir jābūt izvietotiem STO. Paturot to prātā, Smartlands nesen sāka sadarboties ar Sotheby’s International Realty. Pāris tuvāko mēnešu laikā vēlas marķēt vairākus augstas klases nekustamā īpašuma gabalus.

Tokenizing Londonas penthouses un Grieķijas salas villas

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me