EOS cenu prognoze 2021. gadā – ekspertu vērtējums un tehnikas perspektīvas

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) – EOS tikai sāk savu ceļu. EOS cena ir atdalīta no citām digitālajām valūtām gan tehnisko parametru, gan mērķu mēroga ziņā. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ ICO (Initial Coin Offering) laikā tam izdevās piesaistīt 4 miljardus USD. Šīs platformas galvenais mērķis ir kļūt par uzņēmuma līmeņa risinājumu decentralizētu lietojumprogrammu izvietošanai. Projekta komanda ir parādījusi ļoti atbildīgu pieeju tās tehniskajai dokumentācijai, parādīšanās plašsaziņas līdzekļos un vispārējai klātbūtnei kriptogrāfijas nozarē. 

Pērciet EOS vietnē Binance jau šodien!

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs EOS

EOS ir 8. lielākā digitālā valūta tirgus ierobežojuma ziņā, un tā tirdzniecība pašlaik ir 4,49 ASV dolāri pēc 10% izmaiņām pēdējās 24 stundās. Monēta ir kļuvusi ļoti populāra, pateicoties tās decentralizētajām lietotnēm un viedajiem līgumiem, kas izrādījušies labāki nekā Ethereum. Tīkla izstrādātāji paziņo, ka to neietekmē mērogojamības problēmas, kas ietekmē citas publiskās monētas. 

Apskatīsim, kāpēc eksperti domā, ka EOS cena pieaugs. 

Saskaņā ar CoinSwitch teikto, 2020. gads EOS būs zelta gads. Paredzams, ka monēta līdz jūlijam sasniegs 95 USD, pirms gada beigām tā lēnām samazināsies līdz 56 USD līmenim. Nākamo piecu gadu laikā platforma sagaida, ka EOS cena būs aptuveni USD 106 līmenī.

TradingBeasts prognozē, ka cena pieaugs no USD 2 diapazona līdz aptuveni $ 3.6. Paredzams, ka nākamajā gadā cena turpinās pieaugt līdz USD 4,2 līmenim, pirms gada beigām tā būs aptuveni USD 6.

Saskaņā ar Business Insider teikto, EOS platforma turpinās attīstīties un drīz kļūs par vēlamāko. Publikācijas uzskata, ka monētas cena drīz pārsniegs 10 USD. 

Turklāt 10 ekspertu grupa analizēja 13 vadošo kriptovalūtu veiktspēju, lai sniegtu savas prognozes. Ekspertu grupa bija ļoti vērīga par EOS. Vidēji panelis sagaida, ka monēta sasniegs cenu, kas ir tuvu 18,7 USD, kas ir pieaugums par 727% kopš šī gada janvāra. 

Pēc Maks. Ieguldītājs, ieguldītājiem jāapsver EOS kā labvēlīga ieguldījumu iespēja. Vietne uzskata, ka EOS cena līdz 2023. gadam sasniegs 911 USD. Viņi šo pozitīvo prognozi saistīja ar nesenajiem EOS platformas notikumiem un pieaugošo ieviešanu dažādās nozarēs. Šie ir nozīmīgi kriptovalūtas panākumus noteicošie faktori. 

Investopedia arī nosauca EOS par vienu no daudzsološākajām digitālajām valūtām no daudzajām, kas pastāv šodien. Vietne minēja, ka EOS piedāvā lielāku mērogojamību salīdzinājumā ar citām kriptovalūtām un ka tā ir revolucionāra, jo tai nav kalnrūpniecības mehānisma monētu ražošanai. Platforma ietver arī sarežģītu noteikumu sistēmu, lai pārvaldītu EOS apbalvošanas procesu, kas padara to decentralizētāku. 

Turklāt saskaņā ar Monētu bāze, “EOS ir kriptonauda, ​​kas paredzēta liela mēroga decentralizētu lietojumprogrammu atbalstam. Par EOS nosūtīšanu vai saņemšanu nav jāmaksā.”Platforma sniedza šo paziņojumu pēc tam, kad tā privātajiem klientiem pievienoja atbalstu EOS kriptovalūtai. Šis pozitīvais paziņojums un attīstība liecina, ka monētai ir gaiša nākotne. 

Ir vērts pieminēt, ka EOS ir izveidojusi arī jaunu sociālo mediju tīklu ar nosaukumu Voice. Tas arī pozitīvi ietekmēja kriptonauda cenu, un sagaidāms, ka tā palielinās tīkla aktivitāti.

Pērciet EOS vietnē Binance jau šodien!

EOS cenu prognozēšanas TradingView analīze atjaunināta 2021. gada 13. februārī

EOSUSDT garš pēc Tirgotājs_OMS ieslēgts TradingView.com

Analītiķis rāda, ka reģionā no 4 USDT līdz 4,36 USDT ir liels atbalsts EOS. Tajā pašā laikā VI darbojas arī kā atbalsta līmeņi. Analītiķis gaidīja ienākšanu 5.4045 virzienā, bet galu galā tirgus tagad pretojas 4.4867 USDT. 

Pārdošanas darījumu varētu atvērt aptuveni 4,20 UDST un 4,48 USDT. Viņa parādītajai garajai pozīcijai vajadzēja būt atvērtai virs iepriekšminētajiem līmeņiem, kuru mērķis bija 5,4045 pārdošana. Neskatoties uz to, tā ir tikai iespēja. Analītiķis saka, ka viņš nav atbildīgs par tirdzniecības lēmumiem.

EOSUSD – iknedēļas diagramma, kas izskatās BULLISH – lejupejošās tendences pārtraukums drīz pēc MoneyChartz ieslēgts TradingView.com

Analītiķis apgalvo, ka digitālās valūtas cenai ir jāpāriet virs tendences, lai cena virzītos augstāk. Ja tas notiks, digitālā valūta varētu sasniegt dažādus cenu līmeņus. Punkti, ko analītiķu tirgus diagrammā ietver:

  • 3.8791 USDT
  • 4,9779 USDT
  • 5.5001 USDT
  • 7,7338 USDT

Atbalsta līmenis diagrammā pašlaik ir atzīmēts kā 2.3753 USDT. Virtuālā valūta šajā dusmās tiek tirgota vairākus gadus. Tomēr tas joprojām ir tālu no visu laiku augstākā līmeņa – 15 USDT uz monētu, kas reģistrēta 2018. gada janvāra sākumā, kad lielākā daļa altkoīnu sasniedza jaunus ATH.

# EOSUSDT pārtrauks 4 stundu pretestību pēc NinjaCrypto040 ieslēgts TradingView.com

Pēc EOS analītiķa domām, šī virtuālā valūta veido augšupejošu trīsstūri, kas galu galā varētu izlauzties. Ja tas notiks, mēs varētu redzēt ātru EOS digitālā īpašuma apvienošanu. 

Cena par EOS varētu pieaugt līdz pat 4 USDT par monētu no pašreizējā 2.8316. Tas noteikti varētu notikt, ja investori pievērsīs lielu uzmanību atbalsta un pretestības līmenim. Šobrīd analītiķis rāda dažādas cenas, kas mums būtu jāņem vērā. 

2,4 USDT darbojas kā atbalsts, 2,65 USDT darbojās kā pretestība un atbalsts, 3 USDT varētu darboties kā atbalsts un pretestība. Visbeidzot, starp 3,30 USDT un 3,45 USDT ir arī spēcīgs pretestības līmenis. 

GreenCrypto – EOS spēcīgs atlēciens no ilgtermiņa atbalsta pēc GreenCryptoTrades ieslēgts TradingView.com

EOS nesen ir atlēcis, sasniedzot galveno atbalsta līmeni, kas ir tuvu 2,27 USDT uz monētu. Digitālā valūta šo līmeni spēja noturēt Ziemassvētku vakarā, un analītiķi uzskata, ka augšupejošā tendence varētu turpināties arī tuvākajā nākotnē. 

Turklāt viņš uzskata, ka EOS izskatās bullish un ka varētu būt labas izredzes to pagarināt, ja virtuālā valūta pārtrūkst virs pretestības līnijas, kas ir tuvu 2,93 USDT. Tas ļautu virtuālajai valūtai pakāpties augstāk un galu galā pieaugt līdz 3.40 USDT un atkārtoti pārbaudīt novembrī sasniegto 3.83 USDT līmeni..

EOS iespējamā konsolidācija pēc BigLava ieslēgts TradingView.com

Kā norāda analītiķis, EOS cer uz tendenci uz sāniem, jo ​​tirgū var novērot nelielu pieaugošo kanālu. Šis atlēciens, ko esam redzējuši pēdējās stundās, liecina, ka mēs virzāmies pretestības līmeņiem, pārbaudot atbalsta līmeņus, kas tuvu 3 USD par monētu. 

Papildus tam EOS varētu būt iespējams turpināt virzīties augstāk. Analītiķis saka, ka, ja mēs pārkāpsim atbalsta līmeni, mēs varētu sasniegt pēdējo galveno tendenču atbalstu aptuveni 3,35 USDT uz EOS. Ja tas izputēs, tad nākamajās nedēļās un mēnešos mēs varētu turpināt virzīties augstāk, ja tirgus turpinās augt.

Pērciet EOS vietnē Binance jau šodien!

Uzzināt vairāk

Vai vēlaties uzzināt vairāk par EOS? Šeit izlasiet mūsu EOS iesācēju ceļvedi ar projekta vēsturi un pamatiem, kā monēta sniedz vērtību.

Vai jūs interesē ieguldījumi EOS? Vispirms jūs vēlēsities sākt ar mūsu rakstu par EOS cenu prognozēšanu, ieskaitot īstermiņa un ilgtermiņa perspektīvas. (Vienmēr veiciet pats savu pētījumu un izlasiet vietnes atrunu).

Labākā vieta, kur iegādāties EOS, ir, izmantojot Binance. Šajā pirkšanas rokasgrāmatā ir izklāstīts katrs solis, kas jums būs nepieciešams, lai to pareizi izdarītu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me