Crypto.com monētu (CRO) cenu prognoze

CRO ir kļuvis par vienu no karstākajām kriptovalūtām 2020. gadā, darbinot Crypto.com ekosistēmu. Neskatoties uz pašreizējo koronavīrusu krīzi, 2020. gadā CRO ir piedzīvojusi neticamu vēršu skrējienu, kas digitālo aktīvu noveda līdz gandrīz jaunam visu laiku rekordam. Šī rokasgrāmata būs saistīta ar visu, kas jums jāzina CRO cenu prognoze

Tikai gada laikā CRO varēja pārsniegt 760% salīdzinājumā ar 2019. gada februāra cenu un palīdzēt investoriem izbaudīt milzīgus ieguvumus gadā, kas sniedza atšķirīgus rezultātus. Digitālā valūta kļuva par vienu no labākajiem aktīviem pēc nesenās pārdošanas 2020. gada martā pandēmijas paplašināšanās un tās ietekmes uz ekonomiku dēļ.. 

Šajā rakstā mēs dalīsimies ar jums vissvarīgākajās lietās, kas jāņem vērā par CRO, un kas varētu palīdzēt šai valūtai tuvākajā nākotnē virzīties uz jauniem augstākajiem punktiem. Mēs arī centīsimies izprast CRO cenas tehniskos aspektus un to, kā šī kriptovalūta varētu izturēties nākotnē. 

Ievērojami CRO jaunumi & Plāni 2021. gadam

Crypto.com paziņoja maijā, kad viņi ir ievērojami palielinājuši savu ekosistēmu. Tas notika pat COVID-19 krīzes laikā, kas skāra visu pasauli. Bitcoin (BTC) samazināšana uz pusi ir arī pozitīvi ietekmējusi visu ekosistēmu, piesaistot kosmosā jaunus investorus un lietotājus. 

Maija laikā Crypto.com varēja sasniegt vairākus pagrieziena punktus, tostarp MCO VISA kartes sūtījumu Eiropā, Crypto.com seifa ieviešanu un 2 miljonu lietotāju sasniegšanu. Turklāt ir izveidojušās daudzas jaunas partnerattiecības, atjauninājumi un veicināšanas pasākumi, kurus bauda visa sabiedrība. 

2020. gadā Crypto.com cenšas iekļaut jaunus lietotājus un katrā seifā ienest kriptovalūtu, piedāvā vienu no labākajām programmām privātpersonām, lai tās varētu viegli ieguldīt kriptonauda, ​​piedāvā pārsteidzošu kredītkarti, kas ļauj tērēt kriptogrāfiju un daudzas citas lietas. Crypto.com noteikti ir viens no uzņēmumiem, kas vissmagāk strādā pie pasaules, lai veicinātu digitālo aktīvu izmantošanu un masveidā piedalītos kriptovalūtu pieņemšanas procesā visā pasaulē.. 

Un pat nesen CRO ir saņēmusi twitter firmas hashtag, padarot to otro pēc Bitcoin (BTC), lai to iegūtu.

Interesantāks tomēr ir 4. gadadienas īpašais piedāvājums kur lietotāji var iegādāties BTC ar 50% atlaidi. Pārdošana sāksies 2020. gada 30. jūnijā un beigsies 2020. gada 1. jūlijā. Piedalīties var visi, taču cilvēku skaits ir ierobežots, maksimums – 25 000. Piedalīšanās CRO var palielināt jūsu piešķirto BTC daudzumu ar 50% atlaidi.

MCO karšu vīzu paplašināšana, kriptogrāfijas maks un citas iespējas

The MCO Visa kartes tagad ir pieejami 31 tirgū Eiropā. Uzņēmums arī ir uzsācis jaunu 100 000 ASV dolāru atdošanu Bitcoin, kas sāktos čivināt un saglabātu un turpinātu līdz 30. jūnijam. 

Jaunās reklāmas mērķis ir paplašināt to lietotāju skaitu, kuri zinātu platformu un kā tā darbojas. Visu informāciju varat redzēt šajā tvītā:

Icy White France, Jade Green Finland, Ruby Steel Portugal… #MCOVisaCard tagad sūta Eiropā!

Rezervējiet savu tūlīt: https://t.co/CMnaThfGsn

Mēs atdodam 100 000 USD #BTC. Seko, Patīk & RT par iespēju laimēt 200 USD. Kartes komentārs + ekrānuzņēmums & valsts = lielāka iespēja! pic.twitter.com/l9hKBBaRm7

– Crypto.com (@ cryptocom) 2020. gada 19. maijs

Turpmākajos mēnešos vīzu paplašināšana turpināsies, un tas noteikti būs viens no galvenajiem 2020. gada mērķiem. Tas būs svarīgi, lai piesaistītu jaunus lietotājus un palīdzētu Crypto.com ekosistēmai paplašināties un sasniegt lielāku cilvēku skaitu.. 

Crypto.com ir arī uzsācis jaunu debetkaršu balto etiķešu programmu, kas aicina veikt apmaiņu un makus, kuri vēlas izlaist savas kartes ar savu zīmolu. Crypto.com nodrošina infrastruktūru, un zīmoli var baudīt sūtījumus ASV, Eiropā un Āzijā.

Pēdējais Crypto.com maks uzsāktais ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, kas ļauj lietotājiem iegūt kontroli pār savām kriptovalūtām. Lietotāji var vienkārši izveidot savienojumu, izmantojot savu Crypto.com lietojumprogrammu, un sākt baudīt augstākus drošības standartus, turot viņu turēto virtuālo valūtu privātos taustiņus. 

Turklāt uzņēmums turpina uzlabot atalgojuma pakalpojumus, ko viņi piedāvā lietotājiem, kuri savus līdzekļus ievieto platformā. Indivīdi var sākt nopelnīt 5% gadā. par Litecoin (LTC), 4,5% gadā uz XRP un 14% gadā ICX. 

Crypto.com ir nodrošinājis arī 100 miljonu ASV dolāru politiku, kuru pašlaik vada Arch Underwriting Lloyd’s Syndicate 2012. Tādā veidā Crypto.com varēja pagarināt tā apdrošināšanas segums ir 360 miljoni ASV dolāru. Pašlaik ir maz kriptogrāfijas uzņēmumu ar apdrošināšanas segumu, un visā tirgū trūkst skaidras apdrošināšanas stratēģijas. 

Par to paziņoja Crypto.com līdzdibinātājs un izpilddirektors Kriss Marszaleks:

“Kriptogrāfijas tirgus ir nožēlojami nepietiekami apdrošināts, kas gan brīvības atņemšanas uzņēmumiem, gan lietotājiem pakļauj savu aktīvu zādzības vai zaudēšanas risku un rada šķērsli kriptogrāfijas pieņemšanai. Mēs esam dziļi apņēmušies nodrošināt savas platformas drošību, kas ir galvenā problēma, kuru kopīgi uztver pirmie lietotāji un jaunie kriptogrāfijas lietotāji. “

Turklāt jaunie Crypto.com apmaiņas lietotāji, kuri ir reģistrējušies un pabeiguši “Advanced” KYC līmeni, saņem 2% prēmiju par kriptogrāfijas depozītiem, kas veikti biržā. Tas ir labs veids, kā lietotāji un tirgotāji var iegūt papildu līdzekļus un sākt tos izmantot digitālo aktīvu tirdzniecībai tirgū un Crypto.com platformas izmantošanai.. 

Visbeidzot, arī Crypto.com ir strādājis Coinzilla lai klienti varētu izvietot reklāmas ar Coinzilla un saņemt līdz pat 10% naudas atmaksu, izmantojot Crypto.com Pay. Tas ir lielisks veids, kā atgūt nedaudz naudas, kad ieguldāt savu produktu, pakalpojumu vai uzņēmuma paplašināšanā.

Crypto.com Coin (CRO) 2019 – 2020 cenu analīze

Kā redzat augšējā attēlā, jo CRO sasniedza 0,10 USD, tad tas sāka lāču tirgu, kuram bija trīs bullish laiki. 

Pirmais bija 19. gada vidū, un tas ilga ļoti īsu laika periodu, ļaujot CRO atkal pārsniegt $ 0.10. Otrais bija 2020. gada sākumā, jo viss kriptogrāfijas tirgus bija vēršu skrējienā. Šoreiz CRO nespēja pārsniegt 0,075 USD. Visbeidzot, pēdējais vēršu skrējiens ir tas, kurā mēs tagad esam ar CRO trešo reizi pārsniedzot 0,10 USD, ar 66% peļņu par pēdējo mēnesi. 

Runājot par BTC, mēs redzam, ka lāču tirgus ir skaidri redzams kopš 2019. gada, un mēs tikai tagad atkal sākam virzīties augstāk. 

Crypto.com turpina paplašināties un piesaistīt jaunus lietotājus ar platformu un pakalpojumiem, ar kuriem tā pašlaik strādā. Kā redzējām iepriekšējā sadaļā, ir dažādi projekti, pie kuriem pašlaik strādā Crypto.com komanda un kas ļautu jauniem klientiem un lietotājiem sākt baudīt plašu pakalpojumu klāstu.

Tas viss varētu pozitīvi ietekmēt kriptovalūtas cenu, kas pēdējās dienās ir pieaugusi nesenās attīstības dēļ. CRO komanda regulāri uzsāk jaunas iniciatīvas un projektus, lai visa sabiedrība būtu iesaistīta un apmierināta ar tīkla attīstību. 

Piemēram, Crypto.com pirms dažām nedēļām Ethereum (ETH) tīkla augšpusē ir uzsācis savu Crypto Swap pakalpojumu. Paredzams, ka tas piesaistīs lielu skaitu lietotāju no DeFi tirgus.

Crypto.com monētu (CRO) cenu prognoze – TradingView analīze – atjaunināta 2021. gada 14. februārī

CRO 2021 PĀRSKATS pēc Librs ieslēgts TradingView.com

Attiecībā uz CRO / USDT tirdzniecības pāri analītiķis saka, ka viņš ir vērojams pret šo virtuālo valūtu, ņemot vērā, ka mēs neatšķiramies no diagrammā norādītās uzkrāšanās zonas. Patlaban pietura ir noteikta 0,05 USD par monētu. 

Augšējā pirkšanas zona ir derīga arī pārtraukumam un 50 dienu EMA atkārtotai pārbaudei. Virtuālā valūta galu galā varētu pieaugt un turpināt augšupejošu tendenci. Tomēr, ja tā vietā tā sabojājas, tas būtu signāls pārdošanai. 

Pašlaik analītiķis uzskata, ka mēs tagad varētu būt peļņas līmenī (līdz šim pirmais peļņas līmenis).

CRYPTO.COM #CRO LIFE pēc MyIndianTechie ieslēgts TradingView.com

CRO / USDT tirdzniecības pārim mēs redzam, ka tirgus “joprojām ignorē CRO”. Analītiķis apgalvo, ka pašlaik nav zvana attiecībā uz šo digitālo valūtu. Turklāt šīs sveces, kas pašlaik tiek izliktas sarkanā krāsā, parāda, ka pieprasījums nav par labu CRO. 

Turklāt pastāv liela atšķirība starp CRO un citām virtuālajām valūtām, kuras izveidoja dažādas apmaiņas. Ir iespējams redzēt, piemēram, ka Binance Coin (BNB) turpina darboties labi, salīdzinot ar šo. Neskatoties uz to, ka Bitcoin ir kļuvis bullish, pēdējos mēnešos CRO šķiet, ka tas nevar pamest pašreizējo lāču tendenci. Iespējams, būs vajadzīgs vēl kāds laiks, lai digitālā valūta izbeigtu savu lāču tirgu.

CRO / USDT pēc Moein_Haddadian ieslēgts TradingView.com

CRO attālinās no lejupslīdes, kas sākās 2020. gada vidū, kad virtuālā valūta sasniedza augstāko atzīmi 0,18 USDT par monētu. Tagad mēs redzam, ka CRO varētu virzīties uz 0.0875 USDT līmeni un turpināt virzīties augstāk nākamajā 2021. gada daļā. 

Piemēram, CRO varētu sasniegt 0,107 un galu galā 0,1235. Tas liecina, ka tuvākajā nākotnē nevarētu parādīties jauni visu laiku rekordi. Patiešām, mums var nākties gaidīt vēl kādu laiku, līdz tas notiks. Papildus tam Bitcoin cenas attīstībai būs ietekme arī uz CRO / USDT tirdzniecības pāri.

CROUSDT 1dy: // galvas āda, līdz viņa parādīsies (vēl 1 pop 2 naktī / dienā?) pēc HustleGrindMomentum ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, nākamajās stundās CRO varētu būt vēl viens pops. Turpmākajās dienās vai nedēļās varētu būt iespējams uzsist pretestību un sākt virzīties augstāk. Pēdējos mēnešos viss kriptogrāfijas tirgus ir pārvietojies augstāk, bet CRO ir koriģējusi masveidā strauju cenu paplašināšanos visā 2020. gadā. 

Pēc analītiķa domām, viņš uzskata, ka projektam ir daudz jāpierāda un jāapstrādā, lai tas pārietu uz nākamo līmeni. Lai gan viņiem ir jauns projekts, viņš saka, ka tas varētu būt “diezgan ēnas”. Analītiķis uzskata, ka tas varētu būt arī labs projekts, kuru vajadzētu izskatīt ik pa laikam.

Crypto.com Monēta (CRO) – 19. decembris pēc readCrypto ieslēgts TradingView.com

Pēc analītiķa domām, nākamajās dienās digitālā valūta varētu pārvietoties starp 0.054223 USDT un 0.073434 USDT. Ja CRO digitālais aktīvs nokritīsies zem 0.054223 punkta, cena varētu turpināt kristies. Tāpēc, ja jūs tirgojat, viņš saka, ka būtu piemērots brīdis pārskatīt šo nostāju. Šis reģions varētu darboties arī kā atbalsta līmenis. 

Ja cena turpinās virzīties augstāk (līdz 0.073434), mēs šajā brīdī varētu saskarties ar zināmu pretestību. Neskatoties uz to, var notikt labas lietas, ja tā pāriet virs šī līmeņa. Tāpēc ir svarīgi vienmēr pārbaudīt šos līmeņus.

Crypto.com Monētu (CRO) bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Šajā sadaļā mēs dalīsimies ar jums dažus no bieži uzdotajiem jautājumiem (FAQ), kas kopienai ir par šo kriptonauda.

Kad tika palaists Crypto.com?

Crypto.com tika palaists atpakaļ 2017. gadā, izmantojot ICO, kur viņi saņēma 26 700 000 USD. Tajā brīdī uzņēmumu sauca par Monako, no kurienes nāk viņu citas kriptovalūtas nosaukums (MCO). MCO ir kriptonauda, ​​ko izmanto, lai rezervētu kartes, liktu MCO un iegūtu priekšrocības, izmantojot MCO (cashback, netflix & spotify atlaides utt.), kamēr CRO galvenokārt tiek izmantots Crypto.com Exchange, kas tagad ir beta versijā. 

Kas ir CRO Utility?

Crypto.com monēta (CRO) ir kriptonauda, ​​ko izmanto, lai saņemtu atlaides Crypto.com biržā, lai saņemtu 20% bonusu CRO gadā, lai atgūtu naudu, pērkot dāvanu kartes, un daudzas citas priekšrocības, kuras varat redzēt šeit vai attēlā zemāk 

Vai CRO ir labs ieguldījums?

Tas būs atkarīgs no brīža, kad ieguldīsit CRO žetonos un kad pārdosiet valūtu. Ja jūs iegādājāties monētu, kad tā tikko tika laista apgrozībā, vai lāču tirgus laikā, jums, iespējams, bija iespēja pārdot par augstākām cenām un iegūt ieguldījumu atdevi un peļņu. Monētas ROI par pagājušo mēnesi ir 66%, taču mēs iesakām visiem pirms ieguldīšanas kriptonaudā veikt pienācīgu pētījumu vai, iespējams, konsultēties ar CPA. 

Kas ir Crypto.com?

Kā mēs jau minējām iepriekš, Crypto.com ir uzņēmums, kas koncentrējas uz risinājumu piedāvāšanu kriptonauda tirgū, lai cilvēki varētu sākt izmantot digitālos aktīvus un blokķēdes tehnoloģiju. Uzņēmums veica MCO žetonu pārdošanu 2017. gada jūnijā, un tas spēja savākt 26,7 miljonus, lai finansētu viņu darbību. 

Kas ir Crypto.com mērķis?

Viņu galvenā devīze ir “Kriptovalūta katrā makā”. Tātad būtībā paplašināt digitālo aktīvu izmantošanu kā maksāšanas un apmaiņas līdzekļus. Protams, tas var aizņemt kādu laiku, pirms tas sasniedz lielāku auditoriju, taču mēs varam būt droši, ka uzņēmums dara visu iespējamo, lai palielinātu kriptonauda ieviešanu. 

Vai CRO iet uz augšu?

Mēs nezinām, kas var notikt ar digitālo valūtu. Tas būs atkarīgs arī no tā, kurš cenu punkts mēra valūtas augšupvērsto potenciālu. Jo zemāka cena, jo augstākas ir šī digitālā aktīva iespējas virzīties augstāk. Pēdējās dienās CRO ir bijis vēršu tirgū, un tas reģistrēja lielu skrējienu, kas ir tuvu tam, lai pārsniegtu iepriekšējo visu laiku augstāko līmeni. 

Lai gan tirgus varētu turpināt augt, nepastāvība un nenoteiktība telpā apgrūtina prognozēt, kura būs CRO valūtas nākotne. 

Kur nopirkt CRO?

Ir dažādas biržas, kurās varat iegūt CRO kriptovalūtu. Dažas no šīm platformām ietver OKEx, Huobi Global, Bittrex, ZB.com un HitBTC.

Tomēr mēs iesakām Crypto.com apmaiņa tā kā apjoms ir pietiekams, lai nopirktu lielu summu CRO, un jūs varētu arī likt to uz 180 dienām un saņemt 20% p.a .. Turklāt jūs varat izmantot CRO, lai samaksātu par maiņas maksu un iegūtu labu atlaidi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me