Pokyčiai laukia – naujas OCC lyderis, teisingas rinkos sprendimas ir įstatymų leidybos įstatymai

Skaitmeninis turtas yra čia, kad liktų. Reguliavimo institucijos ir tradiciniai bankai pagaliau sutinka su šiuo faktu ir koreguoja operacijas, kad prisitaikytų prie jų integracijos.

„Leader Change“

Tik prieš kelias dienas diskutavome apie laisvą SEC pirmininko ir Gary Genslerio – laukiamo Jay Clayton įpėdinio – vaidmenį. Šiandien, naujienos pasklido kad numatoma atlikti dar vieną svarbų vaidmenį. Manoma, kad Valiutos kontrolieriaus tarnyba (OCC) rado savo naują lyderį Michael Barr.

Kiekvieną iš minėtų vaidmenų užima pirmininkaujančios prezidento administracijos kandidatūros. Šių paskirtų asmenų istorija ir profesinė istorija gali šiek tiek paaiškinti ateinančių metų administravimo motyvus ir tikslus.

Laimei už skaitmeninius vertybinius popierius, kiekvienas iš tų, kurie, tikimasi, bus paskirti, puikiai išmano „blockchain“ ir daugybę jo įgyvendinimo būdų. Nors Gensleris yra žinomas dėl savo „blockchain“ mokymo M. T., Barras turi patirties kaip „Ripple Labs“ patarėjas, datuojamas 2015 m..

Valiutos kontrolieriaus tarnyba

OCC Jungtinėse Valstijose turi daug galios. Ji yra atsakinga už daugiau nei 1 200 bankų priežiūrą ir taisyklių, kurių jie privalo laikytis, sukūrimą.

Pastaraisiais mėnesiais OCC ypač teigiamai vertino su skaitmeniniu turtu susiję asmenys dėl daugybės pokyčių. Toliau pateikiami keli šių pokyčių, kuriuos įgyvendino OCC, pavyzdžiai, tikimasi, kad jie bus naudingi brandinant skaitmeninį turtą, be numatomo blokų grandinės išmanančio Michaelo Barro paskyrimo..

Sąžininga prieiga

2021 m. Sausio 14 d. OCC paskelbė paskutinį savo „Sąžininga prieiga’Taisyklė. Paprasčiau tariant, ši tendencija neleidžia JAV bankams nustatyti bendrų draudimų įmonėms ir asmenims, susijusiems su tam tikromis pramonės šakomis.

„Kaip kontrolieriai ir ankstesnių administracijų darbuotojai aiškiai pasakė kalbose, gairėse ir parodymuose, bankai neturėtų nutraukti paslaugų visoms klientų kategorijoms neatlikę individualių rizikos vertinimų. Nesuderinama su pagrindiniais protingo rizikos valdymo principais, kai sprendimai priimami remiantis tik įtikinamais ar kategoriškais rizikos teiginiais be faktinės analizės “.

Deja, per pastaruosius kelerius metus įmonėms buvo atsisakyta paslaugų tradiciniame bankų sektoriuje vien dėl priklausymo kriptovaliutoms. Nors toks atsisakymas vis dar gali įvykti, OCC dabar užtikrina, kad bankai turi būti pagrįstai tai darę.

„Kai didelis bankas nusprendžia nutraukti prieigą prie labdaros organizacijų ar net ambasadų, aptarnaujančių pavojingus pasaulio kraštus, ar įmonių, užsiimančių legaliu verslu JAV, remiančiais vietinius darbus ir šalies ekonomiką, jie turi parodyti savo darbą ir teisėtas verslo priežastis. už tai “

Tik atsistojančiai pramonei tradicinių bankų paslaugų apribojimas tikrai buvo ilgalaikė kliūtis. Su šiuo nauju taisyklių pakeitimu, kuris įsigalios 2021 m. Balandžio mėn., Žaidimo aikštelė bus teisingesnė ir skaidresnė visiems.

Suteikti leidimai

Likus kelioms dienoms iki galutinio „sąžiningos prieigos“ nutarimo, OCC išleido aiškinamąjį laišką 1174. Tai buvo dar vienas teigiamas pokytis, nes jis leidžia bankams naudoti ir leisti savo pačių stabilius daiktus..

„Nacionaliniai bankai ir federalinės taupymo asociacijos (bendrai vadinamos„ bankais “) gali naudoti naujas technologijas, įskaitant INVN ir susijusius stambiuosius pinigus, kad atliktų leistinas banko funkcijas, pavyzdžiui, mokėjimo veiklą.“

Be to, kad OCC atveria bankams galimybę naudoti stablecoiną, šiandien buvo paskelbtas įstatymo projektas Nr. 648, susijęs su Nebraskos valstijos bankais. Šia sąskaita siekiama suteikti bankams galimybę saugoti klientų kriptovaliutas. Šis senatorius Mike’o Floodo pateiktas įstatymo projektas yra pirmas žingsnis jo link įvartis Nebraską paversti „FinTech“ centru.

Apskritai, tarp naujausių OCC nutarimų ir pateiktų vekselių nėra prielaida, kad artimiausiu metu tradiciniai bankai pirmiausia nardys skaitmeninį turtą. Daugeliui užsiimant skaitmeniniu turtu įsitikinus, kad norint sėkmingai įgyvendinti tradicinius bankus nereikia, šių įvykių nauda dar nenustatyta. Tačiau kai dalykas yra tikras – pokyčiai yra kelyje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me