Visuotinė perspektyva – Azijos leidimas

Pasaulinė perspektyva

Metams ir dešimtmečiui artėjant į pabaigą, mes vertybinių popierių biržoje.io manėme, kad protinga vertinti pramonės nuotaikas, kokia ji yra. Kokia dabartinė skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus būklė? Ar šiandien geriau nei buvo vakar? Gal tie „žinantieji“ jaučiasi taip, lyg strateginį darbą dar reikia atlikti.

Tai visi klausimai, kuriuos gali kelti daugelis, įskaitant mus kaip vertybinius popierius.io. Atsižvelgdami į tai, mes kreipėmės į įvairius šio sektoriaus atstovus. Kiekviena sveikina iš skirtingų Žemės rutulio regionų.

Šis komentaras suteikia supratimą apie jų mąstymo procesus ir tai, kaip reguliavimo aplinka gali formuoti rinkos suvokimą.

Įtakos

Afrika, Azija, Europa, Šiaurės Amerika ir Jungtinė Karalystė. Tai regionai, į kuriuos nusprendėme žvelgti individualiai.

Šiame „Pasaulinės perspektyvos“ numeryje penkių bendrovių vadovai skyrė laiko pasidalinti savo mintimis.

  • MERJ (Afrika)
  • „InvestaX“ (Azija)
  • „Fintelum“ (ES)
  • Vertalo (Šiaurės Amerika)
  • „Smartlands“ (Jungtinė Karalystė)

Penny už jūsų mintis?

Mūsų metodika buvo paprasta – užduokite tuos pačius 5 paprastus klausimus, susijusius su skaitmeniniais vertybiniais popieriais, 5 generaliniams direktoriams iš viso pasaulio. Tikslas? Gaukite įžvalgų apie geografijos pagrindu suvokiamo ir pritaikomo sektoriaus skirtumus. Kažkas, ką mes jaučiame, yra svarbi metrika, atsižvelgiant į sektoriaus potencialą daryti įtaką „FinTech“ pasauliniu mastu. Klausimai buvo tokie,

Azija – Julianas Kwanas, „InvestaX“ generalinis direktorius

Įkurta 2015 m., „InvestaX“ turi būstinę Singapūre. Bendrovei vadovauja generalinis direktorius Julianas Kwanas, o komanda dirba kurdama platformą, kuri specializuojasi skaitmeninių vertybinių popierių srityje.

Bendrovė apibūdina jų veiklą kaip „pagrindinių suinteresuotųjų šalių ekosistemos, teikiančios vertybinių popierių išleidimo, investavimo ir pardavimo skaitmeniniu formatu sprendimus, pagrindą“..

Toliau pateikiamas trumpas, bet informatyvus 10 minučių Juliano Kwano klipas, kuriame aptariama „Vertybinių popierių istorija“..

Julianas Kwanas apie „Vertybinių popierių istoriją“ Skaitmeninis vertybinių popierių forumas, Singapūras, 2019 mJulianas Kwanas apie „Vertybinių popierių istoriją“ Skaitmeninis vertybinių popierių forumas, Singapūras, 2019 m

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“

  1.    Jūsų nuomone, tai yra didžiausias iki šiol pašalintas pramonės pasiekimas / kliūtis?

Sakyčiau, kad institucinis testavimas, skirtingų blokų grandinės ir DLT naudojimo atvejų testavimas, priėmimas ir įgyvendinimas, t. Y. Projekto UBIN (MAS Singapore) ir JP Morgan’s Quorum platforma.

  1.    Minėtais laimėjimais padėjus pamatus pramonei, tai lieka didžiausia kliūtis judėti į priekį?

Didžiausia kliūtis yra į kosmosą patenkančių žmonių ir projektų kokybė, kriptografija ir ICO matė blogų veikėjų potvynį, bandantį pasinaudoti lengvais naujais pinigais, o rezultatai ne visada buvo teigiami. Norint įdiegti skaitmeninius vertybinius popierius / saugumo žetonus, jums reikia žmonių, kurie pirmiausia supranta kapitalo rinkas, o antroji – technologijas ir suderina geriausius iš abiejų pasaulių, kad investuotojai būtų apsaugoti, o investicijų kokybė turi smarkiai pagerėti, kaip matėme visoje Europoje. 2019 m. 

  1.    Kalbant apie „draugišką“ reguliavimą ir vyriausybės sutikimą, ar pastebėjote, kad kitos šalys palieka likusias šalis?

Singapūras ir Šveicarija, atrodo, yra išeitis priešais tiek daug lygių.

  1.    Daug nuveikta apie skaitmeninių vertybinių popierių transformacines galimybes. Tai gali turėti įtakos pokyčiams daugelyje pramonės šakų, kurios, jūsų manymu, turi didžiausią naudą iš skaitmeninių vertybinių popierių sektoriaus?

Nėra vieno asmens / pramonės, kuris gautų didžiausią naudą, dabar turime geresnes technologijas, leidžiančias geriau ir efektyviau vykdyti verslą. Žmonės, kurie nukentės, yra nuomos ieškantys tarpininkai, kurių nereikia nebebus, ir įmonės galės sumažinti veiklos sąnaudas pašalindamos popieriaus ir „back-office“ administratorių, o tai yra didelė išlaidų našta daugeliui įmonių, ypač bankams..

  1.    Žvelgiant į ateitį, kur augimo trajektorijoje matote skaitmeninius vertybinius popierius per ateinančius dvejus ir penkerius metus?

Per dvejus metus daugelis institucijų išduos savo pirmąjį skaitmeninį saugumą, po 5 metų nebebus naujos popieriniu būdu įsteigtos bendrovės, o kiekvienas saugumo pasiūlymas bus skaitmeninis, nes protingos vyriausybės perkelia įmonės įsteigimą ir valdymą į paskirstytas knygas, pašalindamos poreikį. bet kokiam popieriui.

Išvada

Na, jūs turite tai! 2019 m. Netrukus baigsis, šiame sektoriuje akivaizdi tendencija – teigiama. Nors daugybė kliūčių buvo įvykdyta ir pašalinta, horizonte lieka daug daugiau. Nepaisant to, skaitmeninių vertybinių popierių potencialas pertvarkyti investavimą išlieka kaip niekad tantalizing.

Po kelių mėnesių susisieksime su baze, kad iš naujo įvertintume pramonės nuotaikas nauju influencerių rinkiniu iš viso pasaulio. Iki tol būkite informuotas skaitydamas vertybinius popierius.io!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me