Braukšana ar augusta vilni ar OKEx Jumpstart monētām

Malta, 2020. gada 21. augusts – Līdz šim augusts ir izrādījies labvēlīgs mēnesis daudzu galveno OKEx žetonu cenām. Jo īpaši OKEx Jumpstart, OKEx marķieru inkubators, kas līdz šim ir uzsācis 26 projektus OKEx, ieraudzīja ROI no vairākiem projektiem. Pirmais, kas tika uzsākts 2019. gadā, OKEx Jumpstart ir žetonu pārdošanas platforma, kas palīdz kvalitatīviem blokķēdes projektiem kļūt publiski pieejamiem un iekļūt likvīdā un pasaules klases tirgū. Jumpstart ir papildu ieguvums, jo tas veicina blokķēdes tirgus izaugsmi un veicina veselīgu digitālo aktīvu ekosistēmu.

OKEx izpilddirektors Džejs Hao uzskata, ka Jumpstart piesaista arvien vairāk projektu, pateicoties OKEx zīmola, lietotāju bāzes un mārketinga resursu stiprumam, komentējot:

“Daudzos projektos spēcīga inkubatora, piemēram, Jumpstart, daudzās priekšrocības tiek vērtētas kā milzīgs ICO uzlabojums. Izmantojot Jumpstart, OKEx darbojas kā uzticams starpnieks starp abonentiem un projekta komandu, kas vēlas palaist savu marķieri. Kaut arī ieguldījumi jebkurā kriptogrāfijas aktīvā ir saistīti ar savu risku, un ieguldītājiem vienmēr ieteicams veikt savus pētījumus, OKB īpašniekiem, kas piedalās Jumpstart, ir pārliecība, ka OKEx ir veikusi stingru pienācīgu rūpību par katra uzskaitītā piedāvājuma dzīvotspēju un ticamību. ”

Vairāki nesenie Jumpstart projekti, it īpaši tie, kas iekļauj DeFi, ir izcēlušies ar pārspējamām cerībām un lielu ieguldījumu atdevi agrīnajiem investoriem.

Ceļš

Jumpstart 9. žetona pārdošana ar Ceļš tika uzsākta 2019. gada 14. novembrī. ROAD ir automātiska virsgrāmata, kas aptver pilna dzīves cikla mijiedarbības un grāmatvedības sistēmas automašīnām, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju. Sākot ar 0,0143 USD cenu, ROAD 2020. gada 1. augustā pārsniedza 0,03 USD, taču augusta vidū tā sasniedza augstāko līmeni, kas pārsniedz 0,17 USD, lai rakstīšanas laikā nokārtotos 0,13 USD. Ar ROI aptuveni 1000%, ROAD zvaigžņu veiktspēja ir īpaši ievērojama starp Jumpstart monētām.

WaykiChain (WGRT)

WaykiChain (WGRT) bija 14. Jumpstart projekts, kas tika uzsākts 17. jūnijā. WaykiChain ir publiska blokķēde, kas koncentrējas uz blokķēdes tehnoloģiju un lietojumprogrammu izstrādi. WaykiChain mērķis ir izveidot pasaules klases decentralizētu platformu un ekosistēmu, un 2018. gada maijā palaida pirmo viedo līgumu balstīto spēļu prognozi DApp. Sākot ar 0,003 ASV dolāru cenu, WGRT cena augusta sākumā pieauga līdz 0,0122 USD, bet vidusdaļā vienmērīgi pieauga līdz 0,027 USD -Augusts. Ar gandrīz 1000% IA WGRT ir viens no izcilajiem Jumpstart piedāvājumiem 2020. gadā.

HyperDAO (HDAO)

Jumpstart 10. marķiera pārdošana ar HyperDAO (HDAO) tika uzsākta 2020. gada 25. februārī. HyperDAO, ko nodrošina izplatītās virsgrāmatas un blokķēdes tehnoloģija, cenšas nodrošināt efektīvu, pārredzamu un uzticamu DeFi ekosistēmu, kuru pārvalda kopienas locekļi. Ar saraksta cenu 0,01 USD augusta sākumā HDAO kurss bija 0,022 USD, bet, kamēr tas bija rakstīts, tas pieauga par 50%, sasniedzot augstāko līmeni USD 0,033, pirms norēķinājās par USD 0,0245..

Salīdzinājumam, citi Jumpstart projekti augustā reģistrēja mazāk ieguvumu, taču kopš IEO tiem joprojām bija lielas ROI.

Digital Entertainment Asset Pte.Ltd (DEP)

Digital Entertainment Asset Pte.Ltd vai DEA uzsāka DEP marķieri – OKEx Jumpstart 11. projektu – ar divām abonentu sesijām 2020. gada 8. aprīlī. DEA, a "PlayMining" (t.i., mīnu spēlēšanas laikā) platforma ir veltīta būtiskas digitālās izklaides ekonomikas radīšanai, kā pamatā esošo tehnoloģiju izmantojot blokķēdi. Ar kotēšanas cenu 0,0025 USD DEP piedzīvoja ievērojamus ieguvumus visā 2020. gada 2. un 3. ceturksnī, augusta sākumā sasniedzot 0,008077 USD. Neskatoties uz to, ka cena samazinājās līdz 0,007706 dolāriem, rakstīšanas laikā DEP joprojām ir ROI virs 300%.

NDN saite (NDN)

OKEx Jumpstart uzsāka NDN Link (NDN) kā 13. žetonu pārdošanas projektu 2020. gada 20. maijā. NDN Link izstrādā nākotnes tīkla tehnoloģiju ar nosaukumu Named Data Networking. NDN Link mērķis ir izveidot uz saturu orientētu, nākamās paaudzes tīkla tehnoloģiju ar misiju veicināt nākamās paaudzes interneta lietojumprogrammu un pakalpojumu attīstību. Ar kotēšanas cenu 0,006 ASV dolāriem NDN jūlija vidū sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 0 0282, kas augusta sākumā samazinājās līdz 0,01304 dolāriem un pašlaik ir aptuveni 0,0104 USD.

Lai iegūtu papildinformāciju par OKEx Jumpstart, lūdzu, skatiet https://bit.ly/2CItyzA

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me