Ar turėčiau pirkti „Bitcoin“ dabar?

Kokį triukšmą pastarosiomis dienomis kelia Bitcoin! Daugybė straipsnių, apžvalgų ir apklausų išeina tik su vienu tikslu – numatyti, ar jis nustos kristi ir šokti aukštyn, kad pasiektų naujas lubas, ar BTC diagramose pamatysime naujų gylių. Yra vos vienas kriptovaliutų ekspertas, kuris nedalyvavo šioje diskusijoje. Šiais metais, kai „Bitcoin“ kartu su visais savo garbintojais švenčia savo 10-ąjį gimtadienį, yra geriausias laikas gauti visas savo antis iš eilės. Noriu jums pasakyti, ką manau apie naujausias pirmosios kriptografijos tendencijas ir artimiausią ateitį. Tikimės, kad tai padės atsakyti į pagrindinį klausimą – pirkti ar nepirkti.

Pažiūrėkime, ar kas nors pasikeitė Bitcoin technologijose ir gamtoje. Jis vis dar yra visiškai nepriklausomas, decentralizuotas ir skaitmeninis. O tai reiškia, kad tam nepritaria bankai ar nacionalinė ekonomika. Jis yra anonimiškas, saugus, pasaulinis, o bendras tiekimas vis dar yra apsiribojo 21 mln. Ką tai sako vidutiniams vartotojams? Kripta išlieka menka, naudinga ir skiriasi nuo „fiat“ pinigų. Galite sakyti – dalykai, kurių paklausa ir kurie gali padaryti tai, ko negali kiti, niekada nepraras savo vertės. Kodėl tada „Bitcoin“ neranda dugno ir vis dar skęsta?

Na, jei prisiminsite situaciją su technologijų rinka amžių sandūroje, galite pamatyti BTC ir aukštųjų technologijų panašumų. Interneto burbulai, avarijos ir svaigimas kyla: mes tai matėme neseniai, o dabar atrodo, kad padėtis yra stabilesnė. Lygiai taip pat ir su pagrindinėmis kriptovaliutomis – jos yra labai jaunos ir yra madingos. Tai lemia greitus pakilimus ir kritimus, nes kai per didelis dėmesys skiriamas turtui, nedidelis kainų judėjimas sukelia didelių vilčių ar paniką į laviną..

Situacija su pagrindine kriptovaliuta

vaizdas2

Pažiūrėkime, kur dabar yra Bitcoinas ir kaip jis ten pateko. Pradėsiu nuo didžiulio jaudulio, kurį stebėjome 2017 m. Gruodžio 17 d., Kai BTC kaina pakilo iki 19 000 USD ir daugiau. Tai buvo visų laikų pagrindinės kripto lubos, tačiau jos net ne vieną dieną išlaikė šis rekordas. 2018-ųjų naujųjų metų išvakarėse bitkoinas kainavo beveik septyniais tūkstančiais dolerių mažiau. Tada per savaitę jis padidėjo trimis tūkstančiais, tada neteko dar daugiau, ir šie kalneliai kelis mėnesius tempė BTC aukštyn ir žemyn, kol birželį-liepą jis rado grindis ir palyginti nejudėjo maždaug nuo šešių iki septynių tūkstančių dolerių už bitkoiną.

Ši ramybė ir stabilumas buvo trumpalaikiai. 2018 m. Lapkričio 13 d. Buvo „juodasis„ Bitcoin “antradienis, kai kaina nukrito žemiau 4000 USD ir gali dar labiau smukti. „Bloomberg“ pateikia labai pesimistišką prognozę: jos kriptografijos analitikas teigia, kad Bitcoin yra sužavėtas neigiamos rinkos nuotaikos, o pardavimas tęsis, o tai aiškiai matyti iš aukščiausio ADX lygio. ADX yra specialus indeksas, kuris yra aukštas, kai tendencijos yra blogos. „Bloomberg“ ekspertas Mike’as McGlone’as numato apie 1500 USD kainą.

Kita šio kritimo priežastis gali būti naujausia „Bitcoin Cash“ šakutė, įvykusi lapkritį. Tai nebuvo pirmas BTC palikuonių padalijimas, tačiau tąkart dviem programuotojų grupėms nepavyko pasiekti sutarimo, kaip plėtoti savo projektą. Šis nesutarimas neturėjo tiesioginės įtakos klasikiniam „Bitcoin“, tačiau vis tiek didžiausi investuotojai jautėsi nesaugūs, nes šis atvejis aiškiai parodo, koks yra skaitmeninio turto atsiradimas. Taigi, jie puolė prie išėjimo. Be to, daugelis kriptografijos vartotojų metų pabaigoje išparduoja savo valdas mokėti mokesčius, pirkti dovanas ir pan.

Štai ką aš galvoju apie Bitcoin nepastovumą:

  • Yra didelė spekuliacijų rizika, nes buvo apskaičiuota, kad 40% visų bitkoinų priklauso maždaug 1000 turėtojų;
  • Ji turi mažesnį rinkos dydį, todėl lengviau numušti arba priversti padidinti kainą;
  • Bitcoin diagramos yra labai pažeidžiamos neigiamos spaudos ir gandų;
  • Nauji nacionalinių vyriausybių reglamentai, ypač draudimai ir apribojimai, nepagerina situacijos.

Baimė dėl kenksmingų manipuliacijų, blogos naujienos iš televizijos ir nedideli pasiūlos bei paklausos pokyčiai gali sukelti didelių rinkos nuotaikų svyravimų. Bitcoin investuotojai pradeda disponuoti savo žetonais, o tai sukelia dar didesnę paniką, ir situacija tampa užburtą ratą. Bet kaina niekada nesibaigia be galo, tiesa? Yra daug priežasčių pirkti meškų turguje.

Priežastys investuoti, kai Bitcoin sumažėja

vaizdas1 1

Pagalvokite apie vieną dalyką – jei pastaruoju metu parduodama tiek daug bitkoinų, turėtų būti pirkėjas, tiesa? Kas priverčia juos investuoti į tai, kas krenta ir atrodo per daug rizikinga? Paprasčiausiai supratimas apie tai, į ką nekreipėte dėmesio:

  • Tai nėra pirmoji „Bitcoin“ katastrofa, ir ji jau atsigavo po esminių žlugimų anksčiau. Galiu jums priminti, kad 2011 m., Kai balandį jis buvo mažesnis nei doleris, birželį jis siekė beveik 30 USD, o iki lapkričio mėnesio prarado daugiau nei 90% savo kainos. Gyvas ar miręs? 2013 m. Balandžio mėn. Jis pakilo daugiau nei už 260 USD, nukrito iki 50 USD, o 2013 m. Lapkričio mėn. Prekybininkai davė daugiau nei 1 000 USD už vieną bitkoiną. Jis visada grįžta, kad pasiektų naują visų laikų rekordą;
  • Bitkoinus sistema skleidžia pagal protokolą, todėl nėra dirbtinės infliacijos pavojaus;
  • Kriptos nepriklauso nuo jokios vyriausybės. Šiuo labai neapibrėžtu laiku žmonės visada sieks stabilumo, kuris nedegtų branduolinės ugnies metu arba tiesiog nuvertėtų dėl pasaulinės ekonomikos krizės;
  • BTC vartotojams jo reikia anoniminiam internetiniam apsipirkimui, o tai neįmanoma su „fiat“ pinigais. Be to, daugiau elektroninės prekybos bendrovių, kurios priimti bitkoinus kiekvienais metais;
  • „Blockchain“ technologija patenka į mūsų gyvenimą: nauji startuoliai ją naudoja apskaitai („Auditchain“), padirbtiems narkotikams aptikti („FarmaTrust“), padėti pabėgėliams („ExsulCoin“) ir kt. Be to, pagrindinės finansų bendrovės pradeda prekiauti ir investuoti į kriptografijas, pvz. JP Morganas ir „Goldman Sachs“;
  • Yra rodiklis, daugybinis „Meyer“, pagal kurį dabartinė „Bitcoin“ kaina yra mažesnė už vidutinę istorinę vertę.

Visa tai sako, kad net ir trumpuoju laikotarpiu Bitcoin yra geras pirkimas dabar, kai jis yra pigesnis. Prisiminkite pagrindinę rinkos žaidimo taisyklę – pirkite, kai visi parduoda, ir pardavinėkite, kai visi perka.

Po Meškų turgaus

Rašant šį straipsnį „Bitcoin“ vis dar buvo meškų rinkoje ir viskas nebuvo taip aišku, kas gali nutikti su populiariausiu skaitmeniniu turtu. Dabar, kai artėjame prie 2020 m., Nei prie 2018 m., Galime šiek tiek daugiau suprasti, kas nutiko su skaitmeniniu turtu ir kas gali atsitikti ateityje. 

Per šiuos mėnesius Bitcoin sugebėjo išaugti nuo 3700 USD metų pradžioje iki 13 750 USD prieš kelis mėnesius. Tai rodo, kad yra tikrai susidomėta populiariausiu skaitmeniniu turtu ir kad daugelis pirkėjų ir entuziastų vėl įeina į rinką. 

Per pastarąsias kelias savaites Bitcoin prekiavo nuo 9 500 iki 11 000 USD. Panašu, kad kriptovaliuta yra kaupimo laikotarpyje, kai jautis pasiekė 13 700 USD. Viskas ruošiasi, kad skaitmeninė valiuta vėl padidėtų ir tęstų savo bulių tendencijas. 

Yra keletas analitikų, kurie mano, kad virtuali valiuta gali viršyti savo ankstesnį visų laikų rekordą – 20 000 USD. Nors tik keli analitikai nurodo konkretų tikslinį kainą, jie visi mano, kad virtuali valiuta eina į naują augimo ciklą. 

Viena iš priežasčių, dėl kurių vartotojai, investuotojai ir ekspertai verčia šėlti dėl šios virtualios valiutos, yra tai, kad kitų metų gegužę ji sumažės perpus. Kalnakasiai gaus pusę šiuo metu gaunamo atlygio. Tai reiškia, kad jie uždirbs 6,25 BTC už bloką. 

Tai yra „Bullish“ dėl „Bitcoin“, nes naujasis „Bitcoin“ išleidimas mažinamas kas ketverius metus. Tuo pačiu metu 85% visų Bitcoins jau buvo išgaunami, o tai reiškia, kad yra tik mažiau nei 15% Bitcoins, kuriuos reikia išgauti. 

Pavyzdžiui, Michaelas Novogratzas, pripažintas investuotojas ir buvęs rizikos draudimo fondų valdytojas, sakė per pokalbį su „Bloomberg“ kad skaitmeninė valiuta iki 2020 m. gali pasiekti 40 000 USD. Tai rodo, kad, pasak jo, tinkamas laikas įsigyti „Bitcoin“, net kai šio straipsnio rašymo metu juo prekiaujama apie 10 800 USD.. 

Johnas McAfee ir daugelis kitų ekspertų pateikė savo prognozes dėl būsimos virtualios valiutos kainos. Visi jie mano, kad Bitcoin viršys savo visų laikų rekordą ir pasieks didesnes vertes. 

JAV ir euro zona taip pat patiria pinigų stimulą, kad pagerintų savo ekonomiką. Kiekvienos iš šių jurisdikcijų centrinis bankas ėmėsi priemonių, kurios suleistų į rinką JAV dolerius ir eurus, o pinigams sutaupyti rūdos būtų brangu.. 

FED pirmininkas Jerome’as Powellas informavo, kad trečiadienį jie sumažino ketvirtadalį savo orientacinės normos, kad išvengtų būsimų ekonomikos problemų. Tuo pačiu metu Europos centrinis bankas (ECB) nusprendė išlaikyti ekonomikos stimulą dėl labai blogų PMI rodiklių gamybos sektoriuje. Infliacijos lygis taip pat mažėja, o tai privertė valdžios institucijas toliau plėsti ekonomiką. 

Skaitmeninei valiutai perpus mažiau nei per metus ir vykdant lanksčią pinigų politiką, Bitcoin gali tapti labai gera investicija į ateitį. Iš tiesų, Bitcoin tampa daug vertingesniu turtu, palyginti su kitomis skaitmeninėmis valiutomis rinkoje. Kaip pranešė „CoinMarketCap“, „Bitcoin“ dominuoja taip pat, kaip ir dar 2017 m. 

Rinkai plečiantis, populiariausia kriptovaliuta parodo, kokia ji atspari kosmoso svyravimams ir kaip pranoksta altkoinus. 

Jei norite sužinoti daugiau apie „Bitcoin“ prognozes, galite tai patikrinti čia.

Išvados

Apibendrindamas norėčiau pasakyti, kad „Bitcoin“ yra labiau ilgalaikė investavimo priemonė. Pirkdami kriptografijas turėtumėte nepamiršti, kad dalyvaujate kažkokiame naujame, vis dar nežinomame, turinčiame didžiulį potencialą. Ši technologija yra viso elektroninės komercijos, statistikos, finansų ir tt pasaulio pažanga. Štai kodėl bitkoinai yra naudingi pacientų žaidėjams. Taip, tai tapo nelaimė daugeliui prekybininkų, įsivaizduokite tuos vargšus bičiulius, kurie įsigijo monetas už 19 000 USD. Na, elgtis su kriptomis yra tarsi lošimas: turėtumėte būti išmintingi ir labai atsargūs, nes galite prarasti visus.

Tačiau yra BTC turėtojų, kurie juos nusipirko prieš kelerius metus. 2013 m. Jie galėjo nusipirkti penkias monetas už ~ 100 USD. Nepaisant visų nuo tų dienų įvykusių avarijų, dabar jiems priklauso turtas, kurio kaina yra maždaug 19 000. Galima sakyti, protingiau būtų juos parduoti, kai kiekvienas žetonas buvo vertas šių pinigų, bet kas žino, kur kitas didžiulis bulių bėgimas padidins BTC kainą? Kaip rodo istorija, bus viena ir labai greitai.

Kodėl aš tokia tikra? Aš turiu savo priežasčių, ir mes apie jas kalbėjome aukščiau. Pirma – bitkoinai išliks paklausūs, nes jų reikia daugeliui žmonių. Antra – jų skaičius yra ribotas, o pasiūla bėgant metams tik mažės, nes kasyba atneš mažiau bitkoinų, nes taip veikia sistema. Štai kodėl aš jums sakau – nelaukite, kol BTC pasirodys aukštyn, o diagramos taps burnos tirpimu. The prognozės P. McGlone’o niekada negali išsipildyti. Asmeniškai aš pasikliauju tokių ekspertų nuomone, kaip „Blockchain“ investuotojas Oliveris Isaacsas, Donaldas Bullersas iš „Elastos“ ar Mati Greenspanas iš „eTorro“. Jie visi sako, kad kriptos toli gražu nėra mirusios, ir tai tinkamas metas investuoti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me