BTC vėl nesugeba sulaužyti 7 000 USD, susiduria su rizika nukristi iki 6 000 USD: „Crypto Market Daily“

Kripto rinkos per pastarąsias 24 valandas ir toliau daugiausia prekiavo į šoną, kad šiandien, kovo 26 d., Paspaustų laiką. Dauguma dešimties geriausių monetų tą dieną keičiasi maždaug 1–2 proc..

Pagal OKEx BTC / USD indeksą Bitcoinas (BTC) smuko maždaug 2 proc., Prekiaudamas maždaug 6 600 USD riba..

Eteris (ETH) vis dar susiduria su dideliu pasipriešinimu, kurio kaina siekia 145 USD, šiuo metu tai yra maždaug 2 proc. Mažiau nei 135 USD.

„Ripple“ XRP taip pat susiduria su kritiniu pasipriešinimu, kurio kaina siekia 0,165 USD, nesugebanti jo pralaužti. Moneta tą dieną sumažėjo procento dalimi, jos kaina siekia 0,16 USD.

BTC parama atrodo mažesnė, 6400 USD nebėra stiprūs

1H diagramos BTC / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Padažas: OKEx.com

Vakar, kovo 25 d., BTC vėl nepavyko sulaužyti 7 000 USD. Beveik tas pats įvyko kaip ir su pirmuoju 7 000 USD testu kovo 23 d. – per kitą valandą po nesėkmingo bandymo atsirado didžiulė pardavimo apimtis..

„OKEx“ rinkos analizės komanda tiki, kad žlugus išsiveržimui, jaučių pasitikėjimas labiau sumažės. Nors dabar kainą vis dar palaiko 6500 USD, greičiausiai ji bus neteisinga, jei padidės emocijų pardavimas. Tokiu atveju 6400 USD nebus stipri parama.

Tačiau taip pat vis dar įmanoma, kad kaina gali prasiveržti per 7000 USD, jei išsiveržimą lydės didėjančios apimtys.

Trumpalaikėje perspektyvoje investuotojai turėtų daugiau dėmesio skirti „bullish“ tendencijoms. Testo pozicija gali būti apie 6150 USD.

Prekybininkai turėtų prisiminti, kad net jei kaina nukrenta žemiau tendencijų ribos, nėra tinkamas momentas nedelsiant įeiti į trumpą laiką, nes rinkai reikia laiko patvirtinti, kad lūžis yra racionalus. Geriau uždaryti maždaug 5 650 USD poziciją, nes tendencija greičiausiai sulauks palaikymo.

BTC pirkimo apimtys artėja prie žemiausio lygio per dvi savaites

Aukščiau esanti „Bitcoin“ 1 dienos diagrama rodo, kad tendencija juda link 30 dienų slenkančio vidurkio. Anksčiau tai buvo sunkus pasipriešinimo taškas. Jei kaina šį kartą negali jos pralaužti, tai reiškia, kad energijos pumpavimas yra silpnas ir rinkai reikia daugiau lėšų.

Pirkimo apimtis beveik sumažėjo iki žemiausio lygio per pastarąsias dvi savaites. Tai reiškia, kad šiuo metu beveik neįmanoma išsiveržti ir yra didelė tikimybė, kad tendencija eis priešinga kryptimi.

Investuotojai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad rinka keičiasi ir yra nenuspėjama, todėl jei per trumpą laiką sulaužysime 7000 USD, turėtume palaukti, kol ji stabilizuosis, ir galime patekti į ilgą poziciją.

Gali būti, kad kaina vėl sumažės. Jei tendencija nukris į kitą dugną, galima prognozuoti, kad ji sieks apie 5 650 USD, nes tai yra pirmoji efektyvi parama, jei bulių tendencijos linija bus pažeista. Antroji galima dugno padėtis gali būti apie 5000 USD.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 6 900 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 7000 USD
 • Trumpalaikė parama: 6500 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 6000 USD

ETH rinkoje yra silpnumo požymių

4H ETH / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.com

Vakar ETH nepavyko sulaužyti 145 USD, o dabar kainą nuslopino 140 USD. Prekybos veikla silpnėja ir tendencija juda, kad užpildytų beveik 90% trikampio ploto. Tai rodo šiuo metu ETH rinkos silpnumą.

Gali būti, kad Uparty tendencijos linija bus išbandyta per dieną, kai kaina juda pagal ją. Patvirtinus, kad išsiveržimas yra racionalus, kitas tikslas yra apie 120 USD, nes tai yra stiprus palaikymo lygis. Prisiminkite, jei kaina sulaužyta atgal į trikampio sritį, tai reiškia, kad bulių tendencija nesibaigė.

Investuotojai galėtų tikėtis, kad išsiveržimas viršys 145 USD ir netgi sieks 155 USD, jei tendenciją vis dar galės palaikyti tendencijų linija. Tačiau tikėtis, kad tai nereiškia patekti į tą akimirką. Kadangi svyravimo diapazonas yra nedidelis ir judėjimas bus greitas, riziką kontroliuoti nėra lengva. Taigi būkite kantrūs ir palaukite, kol įeis aiškus signalas.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis pasipriešinimas: 145 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 155 USD
 • Trumpalaikė parama: 134 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 120 USD

„XRP“ prekiauja šonu prieš 0,165 USD pasipriešinimą

1H XRP / USD „Perpetual Swap“ duomenys. Šaltinis: OKEx.co

Naujausia XRP tendencija įrodė, kad 0,1650 USD yra sunkus pasipriešinimo taškas. Trumpuoju laikotarpiu beveik neįmanoma išbandyti 0,1750 USD.

Lyginant su ETH ir BTC, XRP prekybos apimtys sumažėjo iki užšalimo taško. Tai reiškia, kad jaučiai ir toliau praras pasitikėjimą savimi, ir kaina greičiausiai išbandys 0,1440 USD ar dar giliau, kad susidarytų dar viena dugna. Tikėtina, kad tai suformuos dvigubą dugną, jei tai išsipildys.

XRP kaina gali atsigauti ir išbandyti 0,1750 USD, jei formuojasi schema, parodyta aukščiau esančioje diagramoje. Investuotojai turėtų tiesiog pastebėti atsparumo stiprumą apie 0,1750 USD, o palaikymo efektyvumą – apie 0,1440 USD. Bet kurio iš jų nutraukimas gali reikšti, kad konsolidacijos sritis yra sunaikinta, ir mes įžengsime į naują tendenciją.

Pasipriešinimo ir palaikymo lygiai

 • Trumpalaikis atsparumas: 0,1650 USD
 • Vidutinės trukmės atsparumas: 0,1750 USD
 • Trumpalaikė parama: 0,1440 USD
 • Vidutinės trukmės parama: 0,1270 USD

Atsakomybės apribojimas: Ši medžiaga neturėtų būti laikoma pagrindu priimant sprendimus dėl investavimo, taip pat neturėtų būti aiškinama kaip rekomendacija vykdyti investicinius sandorius. Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją.

Sekite „OKEx“:

Steemitas: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me