BTCS generalinis direktorius paaiškina, kaip įmonė viršijo 1 mln. Dolerių kriptografiniame turte

BTCS Inc. yra viešai prekiaujama kriptovaliutų ir „blockchain“ kompanija, kuri neseniai viršijo 1 milijono JAV dolerių vertės valdomo kriptografinio turto (AUM) etapą. Ryškus pasiekimas pasiektas po to, kai kriptografijos kainos atsigavo po kovo vidurio nuosmukio (juodojo ketvirtadienio). Ataskaitos rodo, kad į Bitcoin orientuoti kriptografiniai rizikos draudimo fondai lenkia savo tradicinius partnerius. BTCS planuoja laikytis išmatuoto požiūrio į dabartinių kriptovaliutos akcijų įvairinimą. BTCS akcijos per metus išaugo daugiau nei 215%.

Išsamiame interviu su BTCS generaliniu direktoriumi Charlesu Allenu jis dalijasi savo požiūriu į kripto rinką ir tai, kaip BTCS išnaudoja savo pozicijas pramonėje. Pono Alleno žodžiais tariant, „BTCS Inc.“ (OTCQB: BTCS) yra viena iš pirmųjų JAV viešai prekiaujamų bendrovių, kuri daugiausia dėmesio skiria skaitmeniniam turtui ir „blockchain“ technologijoms. Bendrovė orientuojasi į tris verslo kryptis:

  1. Kurkite skaitmeninio turto portfelį, ypatingą dėmesį skirdami labai trikdančioms vertikalėms
  2. Aktyviai žiūrėti į įsigijimus „blockchain“ erdvėje ir;
  3. Sukurti skaitmeninio turto duomenų analizės platformą, kurios tikslas – suteikti vartotojams svarbiausią informaciją, leidžiančią stebėti daugybę skaitmeninių turto mainų ir piniginių, kad būtų galima sukaupti portfelio turimus vienoje platformoje, kad būtų galima peržiūrėti ir analizuoti veiklos ir rizikos rodiklius..

Šią šešerių metų senumo kompaniją lemia jos komandos įsitikinimas kriptografijos ir „blockchain“ technologijomis ir tai, kaip jos galėtų iš esmės pakeisti pasaulį. Pasak pono Alleno, galutinis BTCS tikslas yra pateikti viešųjų investicijų riziką per savo valstybinę bendrovę.

Pastarieji 6 metai iš tiesų buvo sunkus važiavimas, per tą laiką mes vienaip ar kitaip susidūrėme su beveik visais kriptografinės erdvės aspektais, įskaitant elektroninę prekybą, kasybą, pinigines, mokėjimų apdorojimą ir bankomatus. Per šias patirtis ir nuoširdžiai kai kurias nesėkmes mes iš tikrųjų pasirinkome, mūsų manymu, išskirtinį verslo, orientuoto į kriptografiją, verslo modelį. Palyginti su mūsų bendraamžiais, mūsų padegimas yra labai mažas, ir mums neužkrauna visos eksploatacinės kalnakasybos rizikos ar kitos brangios išankstinės pajamos už horizonto pastangų..

Charlesas taip pat pakomentavo COVID-19 poveikį pramonei ir tai, kaip BTCS įveikė sunkumus, kilusius dėl pasaulinės pandemijos..

COVID poveikis pasaulio ekonomikai dar nematytas. Mes tikimės, kad vyriausybė ir toliau gelbėsis, toliau nuvertindama „fiat“ valiutas visame pasaulyje. Mes tikime, kad investuotojai sieks riboto turto, pavyzdžiui, „Bitcoin“ ir „Ethereum“, kaip vertės kaupimo. Laikui bėgant tai turėtų paskatinti labiau pritaikyti tam tikrą skaitmeninį turtą, kuris greičiausiai padidintų kainą.

Kalbant apie investavimą, žmonės visada ieško būdų, kaip apsaugoti savo pinigus nuo infliacijos ir gauti didesnį pelną, nei gali pasiūlyti bet kuri finansų įstaiga. Kaip pats patyręs investuotojas, Charlesas pasiūlė savo požiūrį, kodėl investuoti į „blockchain“ ir su kriptografija susijusias įmones yra geras pasirinkimas diversifikuoti portfelius. Pasak BTCS generalinio direktoriaus, „blockchain“ technologija turi pakeisti būdą, kaip mes atliekame visuotinį turto perdavimą be tarpininkų, taip suteikdami tvarų sprendimą beveik kiekvienai egzistuojančiai pramonei, mažindami mokesčius ir pagerindami efektyvumą bei saugumą..

Charlesas toliau aiškina, kaip BTCS investuotojams siūlo kriptovaliutų poveikį ir saugų investavimo į šią rinką būdą. Bendrovė siūlo įvairų verslo planą, kuris turėtų pridėtinę vertę viršyti tai, ką bankas galėtų pasiūlyti vidutiniam Džo.

Paklaustas apie tradicinę JAV finansų sistemą ir jos gerai žinomus neramius santykius su kriptografijos rinka, p. Allenas pasidalijo savo požiūriu į šį klausimą sakydamas:

Labiau į ateitį mąstančios bankų sektoriaus institucijos tai priima, o kitos sėdi nuošalyje ir laukia labiau. Tačiau manau, kad visi laikosi skirtukų apie technologijas, bijodami būti palikti. Apskritai manau, kad kelias į transformaciją bus lėtas, nes daugelis didesnių institucijų yra labai įsitraukusios į senas sistemas arba labai vengia rizikos.

Kaip BTCS viršijo 1 milijono dolerių etapą

Per šį interviu su Charlesu mes negalėjome jo nepaklausti, kaip BTCS per tokį trumpą laiką viršijo šį etapą. Pasak generalinio direktoriaus, bendrovė surinko daugiau nei 1 milijoną JAV dolerių, o tai leido jiems smarkiai padidinti savo „Bitcoin“ ir „Ethereum“ valdas. Nuo 2020 m. Rugpjūčio 5 d. Jų valdomo skaitmeninio turto tikroji rinkos vertė padidėjo iki daugiau nei 1,5 mln. USD, ty 50% daugiau nei sąnaudų pagrindu. Be to, Charlesas mini, kad bendrovė planuoja išplėsti savo skaitmeninio turto portfelį už BTC ir ETH ribų, tačiau šiuo metu dėl ekonominio neapibrėžtumo yra labai atsargi. Planas, kaip paaiškino p. Allenas, yra sutelkti dėmesį į skaitmeninį turtą labai trikdančiose vertikalėse, tokiose kaip kriptovaliuta, išmaniosios sutartys, daiktų internetas, skaičiavimas ir duomenų saugojimas, ir, jei įmanoma, į protokolo sluoksnį..

Nepaisant neaiškumų dėl ateities, Charlesas Allenas labai vertina tiek „Bitcoin“, tiek „Ethereum“, ypač ateinančiais mėnesiais, nes abi kriptovaliutos 2020 m. Labai išaugo. Be to, BTCS taip pat tiria mažesnius projektus, tokius kaip žetonai, kurie galėtų numatyti didelę naudą ateitis. Pranešama, kad taip pat yra skaitmeninio turto įmonė vystantis savo vidaus vartotojams skirta skaitmeninio turto duomenų analizės platforma. Kriptografinei erdvei dar tik formuojant, kainų etalonai, indeksai, prekybos apimtis ir kita svarbi metrika vis dar tobulinama.

Jei norite sužinoti daugiau apie BTCS, apsilankykite jų puslapyje Interneto svetainė.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me