AMA kopsavilkums: DEAPcoin un OKEx Jumpstart – atkārtota vizīte ar DEA līdzdirektoru Naohito Yoshida

Lai vairāk saprastu par digitālo mākslu blokķēdē, mēs priecājāmies, ka pagājušajā nedēļā mums bija Naohito Yoshida, Digital Entertainment Asset (DEA) līdzdirektors! Viņa kopīgā izpratne par nozari un projekta izstrādes idejām ar mūsu kopienu bija veiksmīga sesija “Ask-Me-Anything” (AMA)..

PlayMining ir jaunā platforma, kurā tiek izmantota bloku ķēdes tehnoloģija, kuru uzsāka DEA. Platforma ļauj lietotājiem nopelnīt DEAPcoin, spēlējot spēles un lasot komiksus, jo vairāk spēļu saturu lietotāji spēlē, jo vairāk viņi nopelna žetonus. Lasiet zemāk, lai uzzinātu apbrīnojamo stāstu par šo projektu.

Šī AMA ir sadalīta divās daļās, kur Naohito tika lūgts dalīties ar to, kā DEAPcoin palaišana OKEx Jumpstart nesīs vairāk panākumu projektā un kāpēc viņš uzskata, ka DEAPcoin piesaistīs jaunus lietotājus starp Covid-19 pandēmiju, kam sekos karsts tiešraides Q&A mūsu grupā.

1. sesija

1. jautājums: Kāpēc lieto DEAPcoin? Kāda ir DEAPcoin loma ekosistēmā?

A1: Izklaides platforma "PlayMining" ir ekonomiska un ekoloģiska platforma, kurā lietotāji var iegādāties & tirdzniecības rekvizīti (Digital Art: kaujas karte spēlēm), kas parādās spēlēs un komiksos, izmantojot DEAPcoin. DEAPcoin var nopelnīt, spēlējot spēles vai skatoties komiksus.

2. jautājums: Kāpēc jūs izvēlējāties attīstīt savu biznesu blokķēdē, jo tā ir diezgan jauna nozare?

A2: Mēs uzskatām, ka mūsu pašu marķiera izsniegšana ir labākais veids, kā realizēt DEA projekta vīziju. Mūsu mērķis ir nodrošināt vēl nebijušu ekosistēmas un pasaules koncepciju, kurā lietotāji varētu nopelnīt naudu (kriptovalūtas) apmaiņā pret spēļu spēlēšanu un komiksu lasīšanu. Lai to panāktu, mums ir nepieciešama pilnīgi jauna asser apgrozības sistēma kopā ar sadalāmo aktīvu avotu. Esošo fiat un kriptovalūtu un stabilu monētu izmantošana nozīmē, ka mums ir jāņem vērā jau esošie ekonomiskie mehānismi, lai sasniegtu savu redzējumu. Bet mēs uzskatām, ka mūsu ekonomikas sistēmai ir ārkārtīgi grūti pastāvēt līdzās šiem esošajiem ekonomikas modeļiem mūsu redzējuma unikalitātes un oriģinalitātes dēļ..

3. jautājums: vai varat pateikt, kāda ir motivācija un ieguvumi investoriem turēt DEAPcoin ilgtermiņā? Vai jums ir kādi plāni attiecībā uz pieprasījuma palielināšanu un marķiera trūkumu??

No daudzajām platformu spēlēm, kas apvienotas ar blokķēdi, ne visiem var gūt panākumus, tāpēc kā DEAcoin pārliecinās investorus un lietotājus pievienoties DEAPcoin projektam?

A3: Viegli saprotams stimuls ir tas, ka cena, visticamāk, nesamazināsies. ERC-20 rakstura dēļ kopējais emitēto DEAP monētu skaits nepalielināsies. Es domāju, ka emisijai bija ierobežojums. Tāpēc, kamēr vien pieaug mūsu unikālās ekonomiskās zonas tirgus kapitalizācija, teorētiski DEAPcoin vienības cena turpinās pieaugt. Principā ekonomiskās zonas tirgus kapitalizācija ir vienāda ar tajā esošo digitālo aktīvu vērtību summu. Tādējādi, kamēr digitālie aktīvi tiek nepārtraukti izvietoti / pārdoti ekonomiskajā zonā, DEAPcoin vērtība būtībā pieaug.

4. jautājums: kāda ir jūsu marķiera lietderība? Kāda ir jūsu vietnes konkurences priekšrocība, spēlējot spēles un lasot komiksus? Vai sabiedrībai ir nozīmīga atlīdzība??

Lūdzu, pastāstiet man iemeslu, kāpēc lietotājiem un ieguldītājiem ilgtermiņā būtu jāiegulda DEAPcoin. Kādas ir DEAPcoin priekšrocības īpašniekiem?

A4: DEAPcoin, ko izsniedz DEA projekts, atšķiras no daudziem citiem kriptogrāfiskajiem aktīviem, un tam ir "vērtības nodrošinājums". Lai to atbalstītu, ir divas lietas: digitālo aktīvu “lietošanas vērtība”. Digitālajiem aktīviem, kas balstīti uz šajā platformā izstrādātajām spēlēm un mangām, ir īpašumtiesības, īpaši to saturam un satura veidotāju faniem un entuziastiem. Turklāt digitālajiem aktīviem raksturīga augsta pārdodamība, kas ļauj viegli veikt sekundārus darījumus digitālās mākslas izsolē. Papildus tam, tā īpašībai ir arī liela izmantošanas vērtība, kas padara spēli “spēcīgu un jautru”.

2) digitālo aktīvu “aktīvu vērtība”. Mēs esam sākuši iegādāties un piederēt pasaules mākslinieku darbiem, izmantojot DEAPcoin. Sadarbībā ar mākslas kolekcionāriem un aģentiem, kuriem ir dziļš un plašs tīkls, mēs jau esam novērtējuši un iegādājušies daudzus mākslas darbus. Tie arī tiks pārdoti un tirgoti kā digitālie aktīvi Digitālās mākslas izsolē. Uzņēmumam piederošie mantotie mākslas darbi jau ir atzīti par to augsto aktīvu vērtību. DEAPcoin, kuru var apmainīt pret šiem "cienīgi aktīvi", tāpēc ir pierādījums pašas valūtas aktīvu vērtībai.

Sākot no suverēnu zelta monētu izlaišanas 19. gadsimta sākumā līdz Niksona šokam 20. gadsimta beigās, daudzu pasaules valūtu vērtība tika noteikta saskaņā ar “zelta standartu” (sistēmu, kas garantē valsts monetāro vērtību / valūtas vērtību ar noteiktu zelta daudzumu). Tajā pašā plūsmā DEA projekta emitētais DEAPcoin ir kriptogrāfijas aktīvs, kura vērtību nosaka, pamatojoties uz garantiju apmaiņai ar mākslu, lai to varētu noteikt "mākslas standarta sistēma"

DEAPcoin faktiskā cena nav obligāti balstīta uz pamatā esošo aktīvu kopējo vērtību, jo tirgus to novērtēs pēc iekļaušanas kriptogrāfisko aktīvu biržā. Tomēr mēs uzskatām, ka fakts, ka 1) ir cenu atbalsts un 2) ka kopējais apjoms turpina pieaugt, ir ļoti pozitīvs vēstījums tirgum, kas novērtē DEAPcoin cenas.

5. jautājums: Kā mēs zinām, katra veiksmīga projekta aizkulisēs ir daži stāsti, kāds ir DEAPcoin veiksmes stāsts? Kāda bija šī vīzija, kad tā pirmo reizi parādījās kā ideja? Vai ir kādi īpaši prototipi vai gaidāmie DEAPcoin atjauninājumi, kurus vēlaties parādīt / kopīgot ar mums?

A5: Sapnis bērnībā:

Vai atceraties tās dienas bērnībā, kad vairākas stundas spēlējāt spēli, lai uzvarētu monstrus par naudu, pieredzes punktiem vai spēcīgākiem ieročiem? Un tukšums, ko jūs izjūtat, kad, izslēdzot spēļu konsoles strāvas slēdzi, jums nebija ko parādīt par saviem centieniem? Jums un daudziem citiem noteikti ir jādomā vismaz vienu reizi: “Ja vien es reālajā dzīvē varētu būt tikpat bagāts kā spēlē …” Es vēlos sākt šo “ja” īstenot realitātē.

6. jautājums: Ko DEAPcoin var darīt šajā kritiskajā brīdī, kad visā pasaulē ir pandēmisks koronavīruss?

A6: Daudzi cilvēki uzturas mājās, un viņiem pamazām apnīk esošās izklaides. Viņiem ir arī bažas par ienākumu zaudēšanu. Šeit nāk mūsu PlayMining biznesa modelis. Mūsu “Spēlēt, lai nopelnītu” šajā situācijā noteikti atsaucas daudziem cilvēkiem. Es ceru, ka mūsu bizness var dot cerību cilvēkiem visā pasaulē.

7. jautājums: Kas ir “digitālās mākslas izsole” un kā tā darbojas?

A7: Digitālās mākslas izsole ir pakalpojums, kas lietotājiem ļauj pirkt un pārdot digitalizētus mākslas darbus (“Digitālā māksla”), ko zīmējuši populāri radītāji no Japānas un visas pasaules. Šīs digitālās mākslas ir unikālas un ekskluzīvas, izmantojot DEA bloku ķēdes darījumu sistēmu. Platforma piedāvā šo digitālo līdzekļu īpašniekiem iespējas uzlabot izklaides efektus spēlēs DEA izklaides platformā, kas pareizi nosaukta – PlayMining platforma. Šie divi aspekti kopā veicina gan Digital Arts, gan DEAPcoin aktīvu vērtību, kā arī eksponenciāli paplašina DEA ekonomisko zonu “PlayMining”.

Digitālā māksla būs pieejama ne tikai vienai spēlei, bet arī vairākām spēlēm platformā PlayMining, padarot žetonu par vērtīgu dažādiem spēļu lietotājiem, kā arī tiem, kuri spēles nemaz nespēlē..

8. jautājums: Kāpēc DEAPcoin izvēlējās palaist programmu OKEx Jumpstart?

A8: Jo OKEx saprot mūsu redzējumu un to, ko mēs vēlamies sasniegt. Uzsākšana vietnē OKJumpstart ir ilgs process. Jūs zināt, ka mūsu biznesa modelis ir sarežģīts. Un mums ir nepieciešama nepārtraukta un pastāvīga sadarbība, lai saglabātu DEAPcoin vērtību. Mēs vēlējāmies sadarboties ar partneri, kurš vislabāk var saprast mūsu aizraušanos. Tas bija OKEx.

9. jautājums: kāda ir DEAPcoin vīzija un misija?

A9: Ar izklaides un tehnoloģiju spēku, jaunu kultūru un nākotnes ekonomiku. Mēs esam nākamās paaudzes izklaides uzņēmums, kas digitālajā laikmetā, pamatojoties uz blokķēdes tehnoloģiju, radīs jaunu ekonomiku un kultūru ar izklaidi un aktīviem. Jauna kultūra un tirgus, kas izveidots, balstoties uz “jautrību”. Mēs mainīsim / izaicināsim parasto laikmeta veidu, kad mēs nopērkam “jautrību” par naudu, ko nopelnām strādājot. Ar cilvēkiem no visas pasaules mēs izveidosim jaunu izklaides ekonomikas laikmetu, kurā varēsim brīvi dzīvot.

Q10: Vai varat pastāstīt mums šī projekta priekšrocības? Un kāpēc lietotājiem vajadzētu iegādāties DEAPcoin?

A10: Mēs uzskatām, ka šī projekta koncepcija, "PlayMining", darbosies ļoti efektīvi kā metode lietotāju iegūšanai. Raksturlielums, ka "Kalnrūpniecība" (DEAPcoin) var sasniegt ar "Spēlē" (spēle / manga) un ir tādā pašā formātā kā punktu piešķiršanas kampaņa (tā sauktā Baramaki akcija), ko izstrādājusi Alibaba Group, LINE Pay un PayPay. Tās postošā reklāmas ietekme jau ir pierādīta no precedentiem.

UI / UX ziņā spēles daļa "PlayMining" ir tāda pati ietilpība un mērogojamība kā parastajām lietojumprogrammu spēlēm un tīmekļa spēlēm, atšķirībā no tā sauktajām "blockchain spēle".(Vienkārši runājot, spēles daļa ir a "parasta HTML5 spēle")

Šajā ziņā “darba ciltis” ir a "ar blokķēdi saistīta spēle", nevis a "blockchain spēle". Ar blockchain izmantošanas koncepciju visai platformai "Spēlēt kalnrūpniecību" ieskaitot Digitālās mākslas izsoli, mēs ceram, ka jūs domājat, ka tas atšķiras no parastā blokķēdes. Periodam mēs esam izvirzījuši mērķi "3 gadi" līdz iegūstam 100 miljonus cilvēku.

2. sesija

1. jautājums: Kādas problēmas DEAPcoin cenšas atrisināt?

Kas cilvēkiem liek ticēt DEAPcoin ilgtermiņa perspektīvai?

A1: Es vēlos atrisināt divas problēmas, kas saistītas ar šo projektu.

1) Radītāja tiesību aizsardzība

Veidotāji un ilustratori ir kaut kā izmantoti. Pat ja viņi ir izveidojuši labu mākslas darbu, viņi var iegūt kompilāciju tikai vienu reizi.

Saskaņā ar mūsu modeli ikreiz, kad notiek digitālās mākslas darījums, maksas daļa atkal un atkal tiek piešķirta radītājiem. Viedais līgums ir laba sistēma, lai aizsargātu radītāju tiesības.

2) Padariet savu ieguldījumu (naudas tērēšanu spēlēm) vērtīgāku

Daudzi cilvēki tērē daudz naudas sociālajās spēlēs un iegūst priekšmetus. Bet, kad viņi ir noguruši no spēles, visi šie priekšmeti zaudē vērtību. Tie ir tikai bezjēdzīgi dati. Saskaņā ar mūsu modeli ppl var izsolīt un tirgot šos digitālos aktīvus. Jūs varat atgūt savu naudu. vai varbūt jūs varētu saņemt lielāku peļņu tāpat kā ieguldījums. Tāpēc es domāju, ka mūsu bizness var aizsargāt radītāju tiesības un padarīt jūsu spēļu pieredzi produktīvāku un jēgpilnāku.!

Q2: Kādas ir jūsu prioritātes šogad?

A2: Pirmā prioritāte ir tā, ka mēs vēlamies sazināties ar esošajiem kriptogrāfijas īpašniekiem un informēt viņus par mūsu projekta pastāvēšanu. Lai gan mēs izstrādājam izklaides platformu, agri adoptētāji / pirmie lietotāji būs kriptogrāfijas īpašnieki, nevis vispārējie spēļu lietotāji. Tagad mēs varam nosūtīt ziņojumu, ka DEAPcoin ir vērts nopirkt tagad kriptogrāfijas kopienai. Kā otro soli mēs vēlamies sazināties ar vispārējiem spēļu lietotājiem. Galīgais mērķis ir panākt, lai lietotāji piedzīvotu DIgital Art tirdzniecību / izsoli. Tā kā Digital Mākslas izsole ir vieta, kur mēs monetizējam savu biznesu. Galīgais mērķis ir likt lietotājam turēt maku un baudīt digitālās mākslas izsoli.

3. jautājums: Cik spēles pašlaik tiek rādītas jūsu platformā? Vai jūs plānojat pievienot vēl dažus jaunus, lai piesaistītu vairāk cilvēku DEAPcoin?

A3: Vai jūs, puiši, zināt "PASAULES KAROGI"?Valsts karogi tiek personificēti un izgatavoti par rakstzīmēm."PASAULES KAROGI" ir mūsu IP un mēs plānojam / izstrādājam gadījuma spēli, kuras pamatā ir WORLD FLAGS. Vai esat to redzējuši? Jūs varat atrast savas valsts karogu, kas personificēts kā samuraju raksturs!

4. jautājums: Lūdzu, pastāstiet mums sava projekta unikalitāti nekā citiem līdzīgiem projektiem, piemēram, digitālo izklaides līdzekļu platformām.

A4:

1) Labākie manga radītāji pievienojās šim projektam

Digitālo mākslu veido daudzi slaveni japāņu komiksu mākslinieki, un spēles Darbu ciltis stāstu ir uzrakstījis Šins Kibajaši, viens no sešiem galvenajiem Japānas radītājiem, kuru izvēlējusies Netflix

2) Digitālās mākslas izsole

Jūs varat ne tikai izmantot savu digitālo mākslu spēlēs, bet arī tos pārdot. Pieņemsim, ka, ja jūsu karte spēlē kļūst ļoti populāra, kartes cena pieaug. Jūs varat to izsolīt / pārdot digitālās mākslas izsolē un iegūt peļņu.

3) Digitālajai mākslai ir vairāku spēļu vērtības.

Jūs varat izmantot savu digitālo mākslu ne tikai darba ciltīs, bet arī dažās citās spēlēs, kuras nākotnē tiks pievienotas nesen. Tās ir galvenās atšķirības!

5. jautājums: Vai jūs varētu mums paskaidrot, kas "Art Standard sistēma" ir un kā tas palīdzēs darījumiem?

A5: DEAP ekonomiskā sistēma tiek raksturota kā “mākslas standarts” atšķirībā no zelta standarta. Valūtas (DEAPcoin) vērtību piešķir mākslas autentiskums, ieskaitot (bet neaprobežojoties ar to) gan fizisko, gan digitālo mākslu. Tādējādi arī mākslas vērtības pieaugums attiecīgi palielina valūtas (DEAPcoin) vērtību.

6. jautājums: Man kā investoram un agrīnam lietotājam ir grūti īstermiņā piekļūt projektam vai novērtēt to, un man ir vajadzīgs ilgāks laika periods, lai to pilnībā izprastu, atpazītu un novērtētu. Lai palīdzētu auditorijai saprast, vai varat pastāstīt, kādi plāni tiek veikti, lai pievienotu vērtību DEAPcoin?

A6: Vienkārši mēs palielināsim digitālās mākslas daudzumu, kas tiks pārdots DIgital Art Auction. Jo vērtīgāka digitālā māksla tiks pievienota, jo vairāk cilvēku nāks. Vairāk ppl izmanto DEAPcoin, un vērtība pieaug. Mums rūpīgi jāizveido vērtīga digitālā māksla, ko ppl vēlas iegādāties. Tas ir mūsu pašreizējais uzdevums un misija. Mēs sazināmies / sazināmies ar daudziem populāriem radītājiem, kas neaprobežojas tikai ar Japānu. lai piesaistītu pēc iespējas vairāk lietotāju. Digitālo mākslu var radīt ne tikai komiksu veidotāji, bet arī. Var teikt, ka slavenību dziedātāji, modes dizaineri, tāpēc iespēja ir bezgalīga. Mēs turpināsim izvietot pievilcīgu digitālo mākslu, lai piesaistītu lietotājus un paaugstinātu DEAPcoin. Mūsu biznesa modelis ir sarežģīts, bet es ceru, ka visi saprata galveno daļu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me