TradingView apskats: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāja rokasgrāmatu

TradingView ir populāra kartēšanas platforma, kas piedāvā diagrammas gan tradicionālajiem finanšu tirgiem, gan kriptogrāfijas tirgiem. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par TradingView.

Kas ir TradingView?

TradingView ir finanšu platforma tirgotājiem un investoriem. Tāpat kā citas kartēšanas platformas un analīzes rīkus, TradingView vēlas tirgotājiem sniegt informāciju, kas nepieciešama informētu darījumu veikšanai. Paturot prātā šo mērķi, TradingView piedāvā diagrammas, tirdzniecības idejas, uzlabotus tehniskās analīzes rīkus, reāllaika cenas un daudz ko citu..kas-ir-tirdzniecības viedoklis

TradingView galvenā iezīme ir tā, ka platformas diagrammās jūs varat uzzīmēt praktiski jebko – sākot no vienkāršiem mainīgajiem vidējiem rādītājiem līdz modernām tehniskās analīzes joslām.

TradingView bija arī viena no pirmajām lielākajām kartēšanas platformām, kas integrēja bitcoin. Kad tā pirmo reizi tika uzsākta 2011. gadā, TradingView publicēja tradicionālo finanšu tirgu datus un diagrammas. Kopš 2013. gada jūnija TradingView ir atbalstījis bitkoīnu kartēšanu. Sākotnēji uzņēmums izmantoja Mt. Gox par tās kriptogrāfijas apmaiņas datiem.

tradingview-bitcoin-price-charts

Šodien TradingView piedāvā plašu kartēšanas rīku klāstu gan privātiem, gan institucionāliem investoriem. Platformas mērķis ir kļūt par “viss vienā” vārtiem uz akciju investīciju, globālās tirdzniecības un tirgus analīzes pasauli.

tradingview-market-quotes

Pēc TradingView diagrammu rīku iestatīšanas jūs varat sākt papīra tirdzniecību tieši caur platformu. Pārbaudiet savas stratēģijas pret dažādiem tirgus apstākļiem, pirms jūs ievietojat īstu naudu.

Pēc tam, kad esat gatavs veikt reālus pasūtījumus, izmantojot TradingView, varat atvērt starpniecības kontu vienā no vairākiem atbalstītajiem brokeriem, iemaksāt naudu šajos starpniecības kontos un savienot kontu ar TradingView.

Tomēr TradingView atbalsta tikai nelielu skaitu akciju brokeru un kriptovalūtu biržu (pašlaik tiek atbalstīts tikai Poloniex). Lielākā daļa tirgotāju saglabā TradingView atsevišķi no starpniecības. Jūs varat viegli izmantot TradingView, nekad nepieslēdzot starpniecības kontu.

TradingView pamata versija ir bezmaksas, un abonēšanas plāni svārstās no 15 līdz 60 ASV dolāriem mēnesī.

TradingView funkcijas

TradingView galvenās iezīmes ietver visas šīs darbības:

Izsekot dažādus finanšu instrumentus un tirgus: TradingView ļauj izsekot vairākiem tirgiem un finanšu produktiem no vienas ērtas platformas, ieskaitot kriptovalūtas (piemēram, CoinMarketCap, CryptoCompare un CoinGecko), fiat valūtas, akcijas, indeksus, nākotnes līgumus, obligācijas un CFD..

tradingview-crypto-market-features

Izsekot vairākas apakškategorijas: Katrā kategorijā TradingView ir uzskaitītas vairākas apakškategorijas. Jūs varat apskatīt, piemēram, atsevišķus kriptovalūtu tirgus BCH, BTC, ETH, XRP un citām galvenajām valūtām. Varat apskatīt apakškategorijas tādām fiat valūtām kā “neliela”, “liela”, “eksotiska” un “Eiropa”..

Mērķa specifiskie krājumu veidi: TradingView ļauj viegli pārbaudīt akcijas un tirgus kustības, izmantojot savu platformu. Tomēr TradingView savā platformā ir arī akciju apakškategorijas, tostarp “lielākie ieguvēji”, “lielie kapitāli”, “lielākie zaudētāji”, “visaktīvākie” un “visnoturīgākie”..

Bezmaksas un apmaksātas iespējas: TradingView ir pieejami četri dažādi abonēšanas līmeņi, sākot no bezmaksas līdz 60 USD mēnesī.

Vairāki indeksi: TradingView ļauj viegli izsekot dažādiem indeksiem, tostarp valūtas indeksiem, S&P sektori, ASV indeksi un galvenie pasaules indeksi.

Nākotnes tirgi: TradingView atbalsta nākotnes tirgus vairākās kategorijās, tostarp lauksaimniecības, enerģētikas, valūtas, metālu, pasaules indeksu un procentu likmju ziņā.

Obligācijas: Obligāciju kategorijas ir “lielākais 10Y”, “Amerika”, “Eiropa”, “Āzija”, “Klusais okeāns”, “Tuvie Austrumi” un “Āfrika”..

CFD: Kategorijā Starpību līgumi (CFD) ietilpst tādas apakškategorijas kā lauksaimniecība, enerģētika, metāli, pasaules indeksi un obligāciju un procentu likmes.

Darbojas jebkurā pārlūkprogrammā: TradingView darbojas jebkurā pārlūkprogrammā bez papildu programmatūras instalēšanas.

HTML5: TradingView darbojas jebkurā mūsdienu pārlūkprogrammā tāpēc, ka tas viss ir kodēts HTML5.

50+ viedie zīmēšanas rīki: Progresīvi tirgotāji var izmantot TradingView uzlaboto zīmēšanas rīku priekšrocības, ļaujot diagrammās uzzīmēt praktiski jebko.

tradingview-crypto-drawing-tools

Vairāki diagrammu veidi: TradingView ir visu veidu diagrammu veidi un izkārtojumi, tostarp Renko, Kagi, līnijas pārtraukums, P&F diagrammas un vēl vairāk.

Bezmaksas izmēģinājumi: Visām četrām TradingView abonementu paketēm ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājumi.

Brīdinājumi no servera puses: TradingView var pielāgot, lai nosūtītu brīdinājumus par noteiktiem paziņojumiem. Jūs varat saņemt paziņojumu, kad tirgus atbilst jūsu pielāgotajiem kritērijiem. Jūs varat pateikt TradingView nosūtīt brīdinājumu, ja, piemēram, Microsoft akcijas nokrītas ārpus Bollinger Bands kanāla vai ja BTC pazeminās zem 7000 USD. Indikatoriem vai zīmēšanas rīkiem var piemērot 12 dažādus trauksmes apstākļus.

Skrīnera rīki: TradingView ir akciju un kriptogrāfijas skrīneri. Šie skrīneri ir meklēšanas rīki, kas ļauj filtrēt līdzekļus, pamatojoties uz konkrētiem kritērijiem. Jūs varat atrast lētākos uzņēmumus, kas pelna visvairāk, piemēram, filtrējot pēc zemākās P / E attiecības. Izmantojot ekrānus, ir pieejami vairāk nekā 100 lauki.

Vairāk nekā 50 apmaiņas un datu plūsmas: TradingView ir savienots ar vairāk nekā 50 apmaiņām un datu plūsmām. Platformai ir profesionāla komerciālu datu plūsma, kas tai nodrošina tiešu piekļuvi akcijām, nākotnes līgumiem, visiem galvenajiem indeksiem un CFD. Tas nozīmē, ka TradingView lietotāji saņem izcilus datus par cenām, apjomu un vēsturi, kas straumēta tieši no Amerikas Savienotajām Valstīm un starptautiskajiem tirgiem.

tradingview-rādītāji-stratēģijas

Mobilās lietotnes: TradingView ir mobilās lietotnes iOS un Android. Lietotnes ļauj straumēt reāllaika cenas, atbildot uz citiem TradingView lietotājiem un piekļūt saglabātajām diagrammām jebkur.

Sociālais tīkls: TradingView ir viens no sociāli orientētākajiem kartēšanas rīkiem, kas šodien ir pieejami. Jūs varat sazināties ar citiem lietotājiem, dalīties ar tirdzniecības stratēģijām un piedalīties TradingView forumos. Ir vairāk nekā 8 TradingView lietotāju. Dažiem lietotājiem seko simtiem citu tirgotāju. Varat sekot kādam, lai uzzinātu viņa viedokli par, piemēram, nesenajām tirgus kustībām. Daži tirgotāji piedāvā tirdzniecības dienas kursus vai izglītības programmas, izmantojot tirdzniecības tērzēšanas telpas.

tradingview-top-autori

Pielāgota tehniskā analīze: TradingView ir vairāk nekā 100 iepriekš izstrādāti pētījumi, lai veiktu detalizētu tirgus analīzi. Šie pētījumi aptver populārākās tirdzniecības koncepcijas un rādītājus.

Priedes programmēšanas valoda: TradingView komanda izveidoja Pine programmēšanas valodu, kas ļauj jums izveidot un kopīgot pielāgotus pētījumus un signālus. Jebkura pētījuma kodu var viegli modificēt, un, izmantojot šo kodu, no sākuma var izveidot gandrīz jebkuru pielāgotu rādītāju.

tradingview-scripts-language

Papīra tirdzniecība: TradingView ir pilnībā aprīkota papīra tirdzniecības sistēma, kas ļauj pirkt un pārdot aktīvus par virtuālo naudu. Pirms reālas naudas ieguldīšanas varat pārbaudīt tirdzniecības stratēģijas dažādos tirgus apstākļos.

Pielāgojamas diagrammas opcijas: TradingView ļauj pielāgot diagrammas ar desmitiem dažādu iespēju. Piemēram, diagrammām varat pievienot tādas pamata lietas kā apjoms un cena. Varat arī pievienot papildu funkcijas, piemēram, Bollinger Bands, Donchian Channels joslas un Ichimoku Lead (9, 26, 52, 26).

tradingview-chart-options

Vairāku brokeru atbalsts: TradingView ļauj jebkurā laikā veikt reālu pasūtījumu tieši caur platformu, atverot kontu pie atbalstītajiem brokeriem. Vienkārši iemaksājiet naudu tajā starpniecības kontā, pievienojiet kontu TradingView un pēc tam sāciet tirdzniecību.

Atbalsta Poloniex: Sākot ar 2019. gada novembri, TradingView atbalsta tikai vienu kriptovalūtas brokeri – Poloniex.

tradingview-crypto-screener

Kā izmantot TradingView

TradingView tika izveidots ar mērķi to viegli un intuitīvi izmantot iesācējiem, bet arī pietiekami spēcīgu, lai apgūtu progresīvie grafisti.

Būtībā TradingView sniedz jums plašu diagrammu veidošanas rīku klāstu. Pēc tam jūs izmantojat šos kartēšanas rīkus, lai veiktu informētus darījumus. Jūs saņemat reāllaika datus un pārlūkprogrammas balstītas diagrammas, kas ļauj jums veikt izpēti no jebkuras vietas, piemēram, uzzināt bitcoin cenu vai jebkuru no galvenajiem tirgiem visā pasaulē..

kā darbojas tirdzniecības viedoklis

Visiem TradingView datiem var piekļūt tieši no jebkura moderna interneta pārlūka. Nav nepieciešams instalēt programmatūru (lai gan iOS un Android mobilās lietotnes ir pieejamas).

Kad esat reģistrējies TradingView, varat sākt pārlūkot vairākus tirgus, tostarp akcijas, indeksus, kriptovalūtas, nākotnes līgumus, obligācijas, fiat valūtas un CFD..

Varat arī pārlūkot skriptus vai ieviest skriptus savās diagrammās. TradingView skriptus sadala apakškategorijās, piemēram, oscilatori, centrētie oscilatori, svārstīgums, tendenču analīze, apjoms, slīdošais vidējais un Bila Viljamsa rādītāji.

kā izmantot tirdzniecības viedokli

Jūs arī vēlaties izmantot pārbaudītāju, lai atrastu pareizo aktīvu. TradingView ir akciju pārbaudītājs, forex pārbaudītājs un kriptogrāfijas pārbaudītājs.

tradingview-ieguvumi

Jūs varat izmantot, piemēram, kriptogrāfijas ekrānu, lai apskatītu tūkstošiem dažādu kriptovalūtu, pēc tam sašauriniet sarakstu, pamatojoties uz konkrētiem filtriem. TradingView ir plašs filtru klāsts, ieskaitot aprakstošos, fundamentālos un tehniskos filtrus. Digitālos marķierus varat filtrēt, pamatojoties uz aprakstošu apakšfiltru, piemēram, apjomu un cenu, pamata apakšfiltru, piemēram, kopējo monētu un tirgoto monētu, vai tehnisko apakšfiltru, piemēram, jaunu 52 nedēļu augstāko.

tradingview-crypto-screener

Neatkarīgi no tā, kuru tirgu skatāties, izmantojot TradingView, varat apskatīt plašu šī tirgus rādītāju klāstu. jūs varat apskatīt procentuālās izmaiņas noteiktā laika periodā, ieskaitot 1 nedēļas, 1 mēneša, 3 mēnešu, 6 mēnešu, YTD un 1 gada veiktspēju. Katrai diagrammai varat pievienot (burtiski) vēl desmitiem citu rādītāju, tostarp tādas pamatlietas kā cena augstākiem kritērijiem, piemēram, lieliskajam oscilatoram, Donchian Channels joslām un Ichimoku Lead (9, 26, 52, 26).

tradingview-tehniskā-analīze

Galu galā, neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt uzlabotu tehnisko analīzi tirgos vai vēlaties vienkārši apskatīt tādus pamata faktorus kā cena un apjoms, TradingView ļauj viegli pielāgot diagrammas, pamatojoties uz jūsu tirdzniecības vajadzībām.

Tikmēr, ja vēlaties tieši veikt darījumus, izmantojot TradingView, varat to darīt arī jūs. Jūs varat piesaistīt nelielu skaitu starpniecības kontu savam TradingView kontam, pēc tam veikt darījumus tieši caur TradingView.

Pašlaik TradingView atbalsta aptuveni 20 dažādus brokerus, tostarp:

Nākotnes brokeri: WH-Selfinvest, AMP Global Clearing, Advantage Futures, Dorman Trading, Global, Mirus, Phillip Capital, RJO’Brien, Rosenthal Collins Group LLC, Robbins Trading, Straits Financial, Tradovate, Wedbush un Modalmais.

Krājumu brokeri: Modalmais un Alors.

Forex brokeri: OANDA, FOREX.com un DirectFX.

Kriptogrāfijas brokeri: Poloniex

Jūs varat tieši integrēt brokeri ar TradingView platformu, lai gan lielākā daļa lietotāju vienkārši saglabās savas TradingView diagrammas atsevišķi no savas brokeru platformas.

Kā darbojas TradingView?

TradingView iegūst datus no vairākām apmaiņām un avotiem visā pasaulē. Uzņēmums maksā par komerciāla līmeņa datu plūsmu, pēc tam koplieto šos datus ar lietotājiem diagrammu veidā.

TradingView arī ļauj starpniecības uzņēmumiem izveidot savienojumu ar TradingView. Brokeris izveido REST Web API savos serveros, pamatojoties uz TradingView specifikācijām. Pēc tam brokera platforma tiek integrēta TradingView. Visa integrācija notiek internetā, pateicoties TradingView HTML5 infrastruktūrai.

Tas viss notiek aizkulisēs, izmantojot TradingView. Galvenais veids, kā jūs mijiedarbosities ar TradingView, būs diagrammas un diagrammas.

TradingView cenu noteikšana

tradingview-pricing-cost

TradingView piedāvā četrus dažādus abonēšanas līmeņus.

Pamata (bezmaksas)

 • 1 diagramma katrā cilnē
 • Vienlaicīgi 1 ierīce
 • 1 saglabāts diagrammas izkārtojums
 • Dienas, nedēļas mēneša joslu atkārtota atskaņošana
 • 12 pielāgojami diagrammu veidi
 • 50+ viedie zīmēšanas rīki
 • Salīdziniet simbolus
 • 100+ iepriekš izveidoti rādītāji, 8000 kopienas darbināmu rādītāju
 • 3 rādītāji diagrammā
 • 1 servera puses brīdinājums par cenu, rādītājiem vai rasējumiem
 • Atbalstīts ar reklāmu
 • Nav klientu atbalsta

Pro ($ 12.95 mēnesī, kas tiek apmaksāts gadā / $ 14.95, mēnesī, kas tiek apmaksāts mēnesī)

 • 2 diagrammas katrā cilnē
 • Vienlaicīgi 1 ierīce
 • 5 saglabāti diagrammu izkārtojumi
 • Pielāgoti laika intervāli un diapazona joslas
 • 12 pielāgojami diagrammu veidi
 • 50+ viedie zīmēšanas rīki
 • Salīdziniet simbolus
 • 100+ iepriekš izveidoti rādītāji, 8000 kopienas darbināmu rādītāju
 • 5 rādītāji diagrammā
 • 10 servera puses brīdinājumi par cenu, rādītājiem vai rasējumiem
 • Nav sludinājumu
 • Regulārs klientu atbalsts

Pro + ($ 24,95 mēnesī, kas tiek apmaksāts gadā / $ 29,95 mēnesī, kas tiek apmaksāts mēnesī)

 • 4 diagrammas vienā cilnē
 • 2 ierīces vienlaikus
 • 10 saglabāti diagrammu izkārtojumi
 • Pielāgoti laika intervāli un diapazona joslas
 • Dienas diagrammas, kuru pamatā ir pielāgotas formulas (starpības)
 • Dienas laikā Renko, Kagi, Line Break, Point & Attēlu diagrammas
 • 12 pielāgojami diagrammu veidi
 • 50+ viedie zīmēšanas rīki
 • Salīdziniet simbolus
 • 100+ iepriekš izveidoti rādītāji, 8000 kopienas darbināmu rādītāju
 • 10 rādītāji diagrammā
 • 30 brīdinājumi servera pusē par cenu, rādītājiem vai rasējumiem
 • Nav sludinājumu
 • Prioritārs klientu atbalsts

Piemaksa ($ 49,95 mēnesī, kas tiek apmaksāta gadā / $ 59,95 mēnesī, kas tiek apmaksāta mēnesī)

 • 8 diagrammas vienā cilnē
 • 5 ierīces vienlaikus
 • Neierobežots saglabāto diagrammu izkārtojums
 • Pielāgoti laika intervāli un diapazona joslas
 • Intervāli, kuru pamatā ir sekundes
 • Dienas diagrammas, kuru pamatā ir pielāgotas formulas (starpības)
 • dienas laikā Renko, Kagi, Line Break, Point & Attēlu diagrammas
 • 12 pielāgojami diagrammu veidi
 • 50+ viedie zīmēšanas rīki
 • Salīdziniet simbolus
 • 100+ iepriekš izveidoti rādītāji, 8000 kopienas darbināmu rādītāju
 • 25 rādītāji diagrammā
 • 200 servera puses brīdinājumi par cenu, rādītājiem vai rasējumiem
 • Nav sludinājumu
 • Pirmās prioritātes klientu atbalsts
 • Visiem plāniem ir pieejami 30 dienu bezmaksas izmēģinājumi.

Sākotnējie pasūtījumi (pirmreizējie pirkumi) netiek atmaksāti, un ikmēneša plāni netiek atmaksāti. Atmaksa ir pieejama tikai pēc automātiskas gada maksājumu atskaitīšanas (teiksim, pēc izmēģinājuma perioda un pēc atjaunošanas) 14 kalendāro dienu laikā pēc maksājuma veikšanas.

TradingView pieņem maksājumus ar visām galvenajām kredītkartēm un PayPal. Jūs varat arī apmaksāt gada plānus, izmantojot bitcoin.

Par TradingView

TradingView atrodas Ņujorkā un ar sekundāro biroju Londonā, Lielbritānijā. Uzņēmums tika dibināts 2011. gadā.

2013. gadā TradingView platformai pievienoja bitcoin diagrammas, un uzņēmums gadu gaitā platformai turpināja pievienot kriptogrāfijas diagrammas.

Pēdējais vārds

TradingView ir uz HTML5 balstīta kartēšanas platforma, kas piedāvā plašu diagrammu veidošanas rīku, analīzes funkciju un daudz ko citu. Platforma ir ne tikai viena no vismodernākajām kartēšanas platformām, kas šodien pieejama, bet arī plaukstošs tirgotāju sociālais tīkls. Tā kā tīklā ir vairāk nekā 8 miljoni tirgotāju, TradingView piedāvā kaut ko visiem.

Kopumā TradingView ir ideāli piemērots starpposma un pieredzējušiem tirgotājiem, kuri vēlas savu tirdzniecību pārcelt uz nākamo līmeni. Tā ir pietiekami piemērota iesācējiem jauniem tirgotājiem, taču tai ir pietiekami daudz uzlabotu funkciju, lai piesaistītu pieredzējušākus tirgotājus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me