NEM straumju stāvoklī – sabats, kopienas konsolidācija un lielas cerības uz simbolu

NEM, kas ir galvenais bloku ķēdes elements, pašlaik atrodas plūsmas stāvoklī. Tā kā NEM kopiena, kuras uzdevums ir kopt un virzīt NEM blokķēdes izaugsmi, pārvietojas nemierīgos laikos, viņi ir spēruši dažus drosmīgus soļus.

Tie ietver Symbol izstrādi un palaišanu, kopienu veidojošu vienību konsolidāciju un jaunas nozares pieejas, kas saistītas ar pārvaldību utt..

Papildus taktikas maiņai, kas saistīta ar viņu tirgus pieeju, NEM fonds atzīmē arī nesen ieceltā jaunā vadītāja pagaidu zaudēšanu.

Konsolidācija

Viņu nesenajos paziņojumi, NEM atzīmē, ka galvenais mērķis, kas virza šo pašreizējo plūsmas stāvokli, ir viņu vēlme attīstīt un palaist Symbol.

Nenovēršams un nozīmīgs solis, lai veicinātu Symbol ieviešanu, ir dažādu struktūru apvienošana, kas veido fondu.

  • NEM fonds
  • NEM Ventures
  • NEM Studios

Ar šo konsolidāciju izveidojusies grupa būs pazīstama vienkārši kā ‘NEM grupa’. Šīs jaunās vienības parādīšanās iezīmē soli, kas tiek cerēta uz efektivitātes palielināšanu, un vienotu Symbol attīstību nākamajos mēnešos.

Jaunizveidotajā NEM grupā teikts: “Īsāk sakot, savstarpēji vienojoties starp NEM vienībām un galveno komandu, trīs esošās NEM struktūras pāriet uz vienotu kopēju pārvaldības sistēmu – NEM Group. Šīs izmaiņas neatspoguļo neviena sniegumu. Tas ir pozitīvs, kopīgs solis, lai nodrošinātu, ka simbols ir vislabāk atbalstīts, lai to palaistu un pēc tam. Tā ir arī piemērota struktūra, lai palīdzētu NEM pēc atvēršanas iesaistīties atklātā pirmkoda un uzņēmumu projektos. ”

NEM grupas priekšgalā būs izpilddirektors Deivids Šovs.

Simbols

Kā norādīts iepriekš, plānotā Symbol palaišana ir galvenais iemesls lielai daļai NEM redzamo plūsmu. Kāpēc gan visa kņada? Kas ir simbols un kāpēc ir vērts pārstrukturēt šāda līmeņa centienus?

Lai gan Symbol priekšrocības ir daudz, ir viena, kas atšķiras – sadarbspēja. Šis atribūts jau sen tiek atzīmēts kā nožēlojami trūkstošs visā bloku ķēdes sektorā. Darbojoties kā savienojoša platforma starp dažādām vienībām, tirgus dalībniekiem vairs nebūs jāiziet “apvedceļi”, lai nokļūtu galamērķī – viņiem tagad būs tiešs ceļš uz savu galapunktu.

Kas ir pievērsis mūsu uzmanību šeit vērtspapīros.io, ir Symbol spēja atbalstīt drošības žetonus. Tikai pirms nedēļām NEM komanda izlaida jaunus aktīvu marķēšanas standartus, izmantojot Symbol.

NEM izlaiž simbolu blokķēdes standartus drošības žetonu izsniegšanai

Zīmola piedāvājums: NEM simbolsZīmola piedāvājums: NEM simbols

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Ir skaidrs, ka komanda, kas darbojas NEM, uzskata, ka Symbol ir projekta nākotne un labākais ceļš uz priekšu. Savietojamība? Pārbaudiet. Drošības žetoni? Pārbaudiet. Uzņēmuma blokķēdes? Pārbaudiet. Saraksts turpinās.

Gaida uz priekšu

Par laimi, šie NEM apspriestie soļi ne tikai atspoguļo cerības. Viņi ir izveidojuši skaidru spēles plānu savu mērķu sasniegšanai un ir izstrādājuši, ko šis plāns ietver. Šis ir viņu nesenā paziņojuma fragments, pieskaroties viņu turpmākajiem soļiem.

  • Formalizējiet un centralizēti organizējiet esošo struktūru programmatūras izstrādes, konsultēšanas un līdzekļu pārvaldīšanas iespējas, lai tās būtu efektīvākas un operatīvākas. Tas ir pamats pārējām divām prioritātēm.
  • 10 dienu laikā pēc šī paziņojuma izveidojiet oficiālu un publiski redzamu projekta plānu (un ceļvedi) par to, kas nepieciešams, lai nokļūtu līdz Symbol palaišanai, ieskaitot paredzamos laika grafikus un kur kopiena var palīdzēt.
  • Iesaistiet NEM kopienu. Laika gaitā kopiena saprotami ir atraisījusies. Viena mēneša laikā pēc šī paziņojuma tiks izveidots plāns ar ieteikumiem, kā to labot. Tas ietvers iespējas sabiedrībai (esošajiem un jaunajiem dalībniekiem) vairāk iesaistīties Symbol ieviešanā un turpmākajos atskaites punktos. Tas ietvers īpašus uzdevumus un stimulus.

Sabatiskā pretreakcija

Kaut arī ziņas par pārstrukturēšanu un gaidāmo Symbol ieviešanu tiek uzskatītas par pozitīvām, joprojām pastāv strīds, ka daļa NEM kopienas nav apmierināta.

Aleksandra Tinsmana, kura pirms nepilniem 1,5 gadiem tika iecelta par NEM fonda prezidenti, piedalās sestajā apmaksātajā sabatā..

Lai gan pārcelšanās iemesls tiek atzīmēts pamatots, ievērojams veselības jautājums, ne visi NEM kopienas locekļi bija pārliecināti, ka sestā apmaksātā sabatika tika nopelnīta tikai pēc 1,5 gadiem – neskatoties uz katru dienu ziņoto 14 stundu dienu.

NEM grupa paziņoja: “Šajā laikā mēs vēlētos paziņot, ka NEM fonda prezidente Aleksandra Tinsmana ir nolēmusi atkāpties no operatīvās vadības. Pēc ilgajām NEM fonda vadīšanas stundām viņa ņems labi nopelnītu 6 mēnešu sabatiku (apmaksātu). ”

NEM

NEM, kas sākotnēji bija pazīstama kā “Jaunās ekonomikas kustība”, tika izveidota 2015. gadā. NEM, kas darbojas ārpus Singapūras, jau sen tiek nosaukta par “Austrumu Ethereum”. Uzņēmums NEM blokķēdi raksturo kā “plug-and-play” biznesa blokķēdi, kas piedāvā unikālas viedo līgumu iespējas.

Paredzams, ka tuvākajās dienās tiks izlaists atjaunināts projekta plāns.

NEM ievadsNEM ievads

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me