10 ženklų, kuriuos reikia taisyti

Priešingai nei manoma, kredito balai iš tikrųjų nėra fiksuoti. Jiems galima skirti šiek tiek laiko ir tinkamas technikas. Kai kurie žmonės net nesupranta, kad turėtų bandyti atitaisyti savo kreditą. Jei turite vieną ar daugiau iš šių 1 ženklų, turėtumėte pasidomėti kredito taisymu.

1. Paskutinis kreditinės kortelės atsisakymas

Jei neseniai kreipėtės į kreditą paskolos, kreditinės kortelės ir pan. Forma ir jums buvo atsisakyta, yra didelė tikimybė, kad galėtumėte pasinaudoti kai kuriais kredito taisymo darbais. Yra ir kitų paaiškinimų, pavyzdžiui, nėra pakankamo pajamų šaltinio arba per daug naujausių sąskaitų, tačiau apskritai blogas kreditas yra pagrindinė atsisakymo priežastis.

2. Jūsų sąskaitos yra kieno nors kito vardu

Jei jūsų elektros ar dujų įmonė sąskaitoje turi kito asmens vardą, nes jūsų kredito istorija yra mažesnė nei optimali, jums tikrai reikia pasidomėti kredito taisymu. Jums nereikėtų jaudintis, kieno vardas yra jūsų sąskaitose, nes jis turėtų būti jūsų. Kuo greičiau galėsite sutvarkyti kreditą ir susigrąžinti savo vardą sąskaitose, tuo geriau. Tokiu būdu jums nereikės jaudintis dėl to, o kitas asmuo, kurio vardas yra jūsų sąskaitoje, neturės jaudintis dėl atsakomybės..

3. Skolų išieškotojai sprogdina jūsų telefoną

Nors yra daugybė apgavysčių, kuriose dalyvauja žmonės, teigiantys, kad yra skolų išieškojimo agentūros, jei gaunate skambučius dėl skolos, kuri rodoma jūsų kredito ataskaitoje su bet kuriuo iš pagrindinių biurų, turėtumėte išnagrinėti galimybes ją išspręsti. Priklausomai nuo situacijos, tai ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir atsikratyti tiek daug erzinančių telefono skambučių.

4. Niekas nepriskirs jūsų paskolų

Jei jūsų draugai ir šeimos nariai nenori paskirti paskolų, tai yra labai stiprus ženklas, kad turite sutvarkyti savo kreditą. Pasikliauti kosigneriu dažniausiai yra pakankamai gera nuoroda, kad turėtumėte pasidomėti savo kredito taisymu, tačiau tikrai negalėjimas gauti kosignerio yra aiškus signalas..

5. Potencialūs darbdaviai jus neigia atlikę kredito patikrinimus

Keista, kad nedaug žmonių žino, kad jų darbdaviai prieš priimdami ką nors į darbą dažnai patikrina kreditą. Jei pastaruoju metu stengiatės įsidarbinti, tai galėjo būti bloga kredito istorija. Patikrinkite savo kredito ataskaitą ir dirbkite, kad pataisytumėte savo kredito balą. Tikimės, kad ateityje sulauksite daugiau sėkmės įsidarbindami.

6. Nuomotojai neigia jūsų prašymus

Kaip ir darbdaviai, daugelis nuomotojų į jūsų ankstesnį kreditą žiūrės kaip į jūsų paraiškos dalį. Tai yra prasminga, nes jei kažkas turi daug skolų, kurių nesumokėjo, dažniausiai yra mažesnė tikimybė, kad laiku sumokės nuomos mokestį, jei iš viso. Turėdamas prastą kreditą galite apriboti gyvenamą vietą, o tai gali kainuoti daugiau pinigų, užtrukti papildomą laiką ir sukelti papildomą stresą jūsų gyvenime.

7. Jūs netikrinate savo kredito ataskaitos iš baimės

Kada paskutinį kartą tikrinote savo kredito ataskaitą? Jei praėjo kurį laiką, kodėl taip yra? Daugelis žmonių, kurie jaudinasi dėl prasto kredito, praleis nemažai laiko, netikrindami savo ataskaitų. Deja, nors ir dažnai nežiūri, problema neišnyksta. Vietoj to turėtumėte pataisyti savo kreditą ir didžiuotis, kai dažnai tikrinate savo rezultatą.

8. Jūsų kredito balas prasideda ne nuo 7 ar 8

Rezultatai iki 720 paprastai laikomi subprime’ais, kur yra daug amerikiečių balų. Jei tai jūs ir tai nulėmė įsipareigojimų nevykdymas, nesumokėtos skolos ar kiti neigiami pažymėjimai jūsų kredito ataskaitoje, turėtumėte nedelsdami ištaisyti savo kreditą. Geras kreditas gali labai pakeisti jūsų gyvenamąją vietą, uždirbamų pinigų ir turimų skolų palūkanų normas.

9. Jūsų palūkanų normos didėja

Ar neseniai gavote laiškų iš kreditinių kortelių kompanijų apie pasikeitusias palūkanų normas? Jei taip, tai greičiausiai dėl jūsų kredito balo. Dauguma kredito kortelių palūkanų normos nustatomos pagal jūsų kredito balą. Kuo žemesnis balas, tuo didesnę riziką įmonė prisiima skolindama jums pinigus, todėl jie ima daugiau už bet kokį jūsų turimą balansą. Skirtumas gali būti didžiulis, nes žmonės, turintys gerą kreditą, gali gauti korteles, kurių tarifai siekia vos 8% APY, tačiau žmonėms, turintiems blogą kreditą, gali tekti mokėti beveik 30% APY.

10. Jūsų kreditinės kortelės uždaromos iškart po to, kai jas sumokate

Metodas, kurį dažnai naudoja kreditinių kortelių kompanijos, nustatydamos, kad jūs keliate tam tikrą riziką, yra sumažinti savo kredito limitą, kai jūs sumokate joms skolą. Kai jūsų skola bus visiškai sumokėta, jie arba paliks jums mažą limitą, pvz., 300 USD, arba visiškai uždarys kortelę. Jei taip nutiko jums, tai reiškia, kad įmonė mano, kad dėl savo kredito istorijos jūs keliate didelę įsipareigojimų neįvykdymo riziką.

Jei atsidūrėte šiame sąraše, ypač jei jus apibūdina keli punktai, pirmiausia turėtumėte išnagrinėti savo kredito ataskaitą. Jei kas nors jus kenkia, apsvarstykite galimybę susisiekti su kredito taisymo agentūra, kad padėtumėte išsikapstyti iš visumos ir, tikiuosi, padėti jums daugiau niekada nebūti šiame sąraše..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me