Genobank, lai nodrošinātu privātumu DNS testēšanā ar Blockchain

Savienojamība

Mēs dzīvojam savienojamības laikmetā. Tehnoloģijas ir ļāvušas mums uzturēt pastāvīgu kontaktu ar pasauli reāllaikā. Šī savienojamība tomēr ir pārspējusi komunikāciju un mainījusi veidu, kā mēs uzskatām savu saikni ar citiem.

Viens uzņēmums, vārdā Genobank, nodrošina saviem klientiem iespēju atklāt viņu izcelsmi un saikni ar citiem. Tas tiek darīts, pārbaudot DNS.

Genobank no konkurences atšķir viņu pieeja datu īpašumtiesībām / privātumam.

DNS

Dezoksiribonukleīnskābe (DNS) attiecas uz visu cilvēku rīcībā esošajām molekulām, kas satur to unikālo ģenētisko kodu. Pārbaudot šo kodu, mēs varam uzzināt par indivīda izcelsmi, noslieci uz garīgām un fiziskām slimībām un daudz ko citu..

DNS pirmo reizi kļuva populārs un mājsaimniecības termins, kad to sāka izmantot kā identifikācijas līdzekli – it īpaši noziegumu vietās.

Detaļas

Cenšoties turpināt attīstīt savu produktu / pakalpojumus un izcelt savu vietu nozarē, Genobank pašlaik rīko pūļa finansēšanas kampaņa izmantojot kapitāla ieguldījumu platformu, Republika.

Plānots, ka šis notikums, kura rakstīšanas laikā Genobank ienesa aptuveni 175% no minimālā mērķa, paliks tiešraidē līdz 2020. gada 14. martam..

Investoriem, kas piedalās pasākumā, tiks kompensēta “Pūļa vienkāršā vienošanās par nākotnes kapitālu (Crowd SAFE)”. Tas ir Republikas izveidots līguma veids, kas ir labāk strukturēts izmantošanai pūļa finansēšanas kampaņās nekā tradicionāls SAFE.

Būtībā tie, kuriem ir SAFE, nekavējoties neiegūst uzņēmuma kapitālu. Pašu kapitāla pārskaitījums notiek tikai tad, ja ir izpildīti noteikti iepriekš noteikti parametri attiecībā uz turpmāko progresu / attīstību.

Privātums

Mūsu izpratne par atziņām, ko mums var piedāvāt mūsu DNS pārbaude, ir novedusi pie uzplaukuma tādos uzņēmumos kā Ancestry Health, 23andMe un citur. Dati, kas iegūti no tādiem pakalpojumiem kā šie, pārstāv vissvarīgākos un intīmākos datus – tie atspoguļo jūs.

Diemžēl pēdējos gados mēs laiku pa laikam esam redzējuši, ka dati tiek ļaunprātīgi izmantoti, nozagti un parasti tiek izmantoti nepareizi. Protams, tas ir izraisījis lielas kustības, kas atbalsta labāku privātuma praksi saistībā ar datu ģenerēšanu un izmantošanu.

Pilnvaru sniegšana pār jūsu pašu datiem ir Genobank virzītājspēks. Uzņēmums atzīmē, ka viņi īpaši izmanto blokķēdes tehnoloģijas, lai anonimizētu savas platformas izmantošanu – ļaujot klientiem uzzināt vairāk par sevi, vienlaikus saglabājot varu pār visintīmākajiem datiem.

Uzņēmums norāda,

“Mēs pilnībā izmantojam blokķēdi, reģistrējot jūsu DNS datus kā unikālu digitālo aktīvu, kas pazīstams arī kā nav aizstājams-marķieris (NFT). Tas piešķir jums ekskluzīvas īpašumtiesības uz to. ”

Labāk vai sliktāk

Kaut arī privātuma trūkums var pamatoti nobiedēt daudzus, ir gadījumi, kad piekļuve DNS datu bāzēm ir izrādījusies vērtīga.

Ideāls piemērs tam bija 2018. gadā, kad tika identificēts un notverts viens no ASV bēdīgi slavenākajiem sērijveida slepkavas. Pazīstams kā ‘Golden State Killer’ Džozefs DeAngelo tika identificēts, kad viņa radinieks izmantoja DNS pakalpojumu.  Pēc tam šos datus varēja salīdzināt ar DNS, kas tika atrasts viņa nozieguma vietās – sniedzot varas iestādēm pietiekami daudz informācijas, lai secinātu, kurš ir viņu slepkava.

Lai gan šim konkrētajam gadījumam bija pozitīvs rezultāts, tas rada jautājumus par piekļuvi šādiem datiem. Ja personas, kuras nekad nav pat izmantojušas šādu pakalpojumu, tagad var identificēt un izsekot, kāds no mums ir patiesi drošs?

Kaut arī jūs, iespējams, nevarat kontrolēt citu darbību, varat kontrolēt savus datus. Genobank spēlē to, norādot,

Tā kā katram lietotājam ir tikai viens privāts DNS maks, trešajām pusēm nekad nebūs piekļuves jūsu DNS datiem bez jūsu skaidras piekrišanas (ciparparaksts). Tikai jūs varat piešķirt / atsaukt piekļuvi un modificēt / dzēst bioloģiskos datus & ieraksti. JŪS kontrolējat! ”

Bankomāts

Kaut arī Genobank ir dažādi plāni par to līdzekļu izmantošanu, kas iegūti, izmantojot kopfinansēšanas kampaņu, viens no viņu interesantākajiem plāniem ir DNS komplektu bankomātu ieviešana.

Šie kioski piegādātu tieši to, ko nozīmē viņu nosaukums – komplekts, kas ļauj analizēt DNS. Mērķis ir sniegt šos pakalpojumus visiem, jo ​​nav nepieciešama personiska informācija.

Genobank norāda, ka šie bankomāti ir viens no viņu diviem plānotajiem ieņēmumu plūsmām. Otra būs viņu komplektu “baltās etiķetes” versija, ko pārdod veselības klīnikām, slimnīcām utt.

Genobank

2014. gadā dibinātā Genobank uztur galveno mītni Palo Alto, Kalifornijā. Uzņēmums specializējas tādu risinājumu izstrādē, kas ļauj analizēt DNS DNS uz privātumu.

Izpilddirektors Daniels Uribe pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me