5 Blockchain projekti, izmantojot mākslīgo intelektu

Kopā ar blokķēdes parādīšanos mākslīgais intelekts ir jauninājums, kas varētu mainīt pasauli. Tā kā kriptovalūtas ir kļuvušas arvien populārākas lietošanā un pielietojumā, arī projektu skaits ir vērsts uz šo divu tehnoloģiju apvienošanu.

Blokķēdes projekti, izmantojot mākslīgo intelektu (AI)

Šeit ir pieci daudzsološi blokķēdes projekti, kas izmanto mākslīgo intelektu:

SingularityNET

Šis blockchain projekts ir kļuvis pazīstams visā pasaulē ar robota Sophia izveidošanu, kas ir pirmais robots, kuram jebkad ir pilsonība. Pateicoties tam, tas ir viens no atzītākajiem un pamanāmākajiem projektiem, kad runa ir par blokķēdi un AI.

Singularity ir decentralizēts AI tirgus, kas izveidots AI projektu izstrādei un finansēšanai. To darbina tīkls, kas sastāv no mākslīgā intelekta algoritmiem, kas iegūti no visas pasaules.

Blockchain projekts, izmantojot mākslīgo intelektu

Šis atvērtais tirgus ļauj blokķēdei un uzņēmumiem izstrādāt savus AI projektus, pērkot un pārdodot AI algoritmus un datus. Šo izveidoto blokķēdes projektu vada komandas locekļi, kuriem ir plašas zināšanas un pieredze blokķēdes tehnoloģiju, AI un mašīnmācīšanās jomās..

Dr Ben Goertzel – tā dibinātājs – vēlas izveidot AI balstītu blokķēdes tīklu, izmantojot SingularityNET, lai darbotos kā Sofijas smadzenes..

SingularityNET bija būtisks Sofijas attīstībai, jo tas bija atbildīgs par dzirdes, empātijas un redzes moduļu izveidi un ieviešanu..

AICoin

AICoin ir platforma, kas ļauj tās lietotājiem tirgoties un ieguldīt kriptovalūtās tādā veidā, kas rada peļņu iesaistītajām pusēm.

aicoin - blokķēde & amp; mākslīgais intelekts

Izmantojot mākslīgo intelektu, investori var gūt ienākumus, izolējot unikālus, rentablus modeļus, kurus pēc tam piemēro visiem viņu darījumiem.

Lai piedalītos, investoriem ir jāpērk žetoni. Pēc tam žetonu īpašnieki var balsot par labu tirdzniecībai, izmantojot integrēto viedo līgumu tehnoloģiju.

AICoin mērķis ir gūt peļņu saviem investoriem gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Tirdzniecība nodrošina, ka peļņa tiek gūta īstermiņā, savukārt reinvestēšana un simboliskā cenu pieaugums nodrošina ienākumus uz ilgāku laiku

Pārskati par šo platformu ir bijuši ārkārtīgi pozitīvi, investori apgalvo, ka no 2017. gada septembra līdz 2018. gada jūnijam viņi ir guvuši 100 procentu atdevi.

Projektu atbalsta komanda, kurā ir pieredzējuši un profesionāli cilvēki un kas pilnībā veltīta tam, lai ieguldītājiem sniegtu pēc iespējas labākus rezultātus.

DeepBrain ķēde

DeepBrain ķēde (DBC) sākās kā ICO, kas palaista NEO bloku ķēdē. Šī skaitļošanas platforma izmanto blokķēdi, lai izveidotu AI algoritmus. Tā kā AI aprēķini ir neticami dārgi, DeepBrain Chain izstrādātāju mērķis ir samazināt šīs izmaksas par 70%.

dziļās smadzenes

Platforma sevi raksturo kā “decentralizētu neironu tīklu”. Neironu tīkls ir sarežģīta elementu sistēma, kas nepieciešama datu apstrādei un izmantošanai. DeepBrain ķēdes tīkla mezgli nodrošina tā AI nepieciešamo skaitļošanas jaudu. Apmaiņā pret šīs skaitļošanas jaudas piegādi mezglos tiek izdalīti DBC marķieri.

Papildus nepieciešamās skaitļošanas jaudas nodrošināšanai AI izstrādei DBC platforma kalpos arī kā droša platforma datu tirdzniecībai. Šis tirgus ļaus jebkuram tā lietotājam veikt pirkumus un pārdot ar datiem, neuztraucoties par ar drošību saistītiem jautājumiem.

Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, tiks novērsta dažāda veida datu ļaunprātīga izmantošana un noplūde.

DeepBrain Chain komanda nesen nāca klajā ar paziņojumu, ka viņu bloķēšanas periods tiks pagarināts, kas nozīmē, ka tajā laikā tirgū netiks izsniegti jauni DBC marķieri..

Peculium

The Peculium projekts ir uz blockchain balstīta platforma, kuras mērķis ir mudināt personas ietaupīt savus aktīvus. Peculium to sasniedz, apvienojot parastos ietaupījumus ar kriptovalūtām.

Mākslīgais intelekts šajā gadījumā tiek izmantots, lai pilnveidotu pāreju no tradicionālajiem uzkrājumiem uz digitālajām valūtām, lai palīdzētu pastāvīgajiem klientiem, kā arī profesionāliem tirgotājiem un brokeriem veikt pienācīgas atkārtotas investīcijas.

Platformai nesen izdevās piesaistīt sākotnējos ieguldījumus 8,1 miljona ASV dolāru apmērā. Projektu atbalsta ekspertu tirgotāju un programmatūras izstrādātāju komanda.

Matrix AI tīkls

Matrica ir atvērtā koda ar blokķēdi darbināta platforma, kas atbalstīs viedo līgumu un mašīnmācīšanās risinājumu izmantošanu. Platformas infrastruktūra tika izstrādāta un balstīta uz AI sistēmām, un tehnoloģija tiks izmantota platformas nepārtrauktai uzlabošanai, neatkarīgi automātiski optimizējot savus blokķēdes tīklus.

Matrix Blockchain AI projekts

Matrix maina viedo līgumu izpildes veidu, uzlabojot ātrumu, vieglumu, drošību un elastību.

Platforma izmantos arī Matrix tīkla kalnrūpniecības jaudu sarežģītu un dārgu AI aprēķinu risināšanai.

Dabiskās valodas viedo līgumu veidotājs ļauj ikvienam izstrādāt un izpildīt viedos līgumus viņu dzimtajā valodā (t.i., angļu, spāņu, franču utt.). Tas ļaus ikvienam slēgt un izmantot viedus līgumus dažāda veida uzdevumiem. Jau pierādīts, ka ķīniešu valodas dabiskā izpilde darbojas efektīvi.

AI tīkls darbosies savā blokķēdē. Plānots, ka Matrix mainnet tiks palaists 2018. gada 3. ceturksnī. Tikmēr visas viņu pakalpojumu versijas darbojas, izmantojot Ethereum blokķēdi. Pēc mainnet palaišanas Matrix pārslēgsies no ERC-20 bāzes marķiera uz savu vietējo kriptovalūtu. MAN marķieris tiks izmantots lietojumprogrammu izpildei un piekļuvei AI pakalpojumiem.

Šis projekts ir arī daļa no Belt and Road iniciatīvas, kas ir viens no lielākajiem infrastruktūras projektiem Ķīnā. Projekts ir vērsts uz tādas infrastruktūras izveidi, kurā jauni un efektīvi jūras un sauszemes ceļi atvieglos pārvadājumus starp Eiropu, Ķīnu, Krieviju un Āfriku.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me