3 Blockchain platformas ārštata darbiniekiem

Blockchain tehnoloģijai ir daudz ierīču daudzās jomās, un šķiet, ka arī ārštata tirgus ir sācis pievērst uzmanību tās lietojumiem. Atdalot starpnieku, tas mainīs to, kā cilvēki kopumā veic savu darbu, kā arī uzlabos viņu darba programmas elastību.

Šeit ir trīs daudzsološi bloku ķēdes projekti, kas ir paredzēti, lai radikāli mainītu ārštata darbinieku darba nozari:

1. Etlance

Etlance ir platforma, kas pēc savas koncepcijas ir līdzīga tai, ko dara Freelancer.com vai Upwork.com, taču bez maksas. Tās nulles maksas tirgus darbojas uz Ethereum blokķēdes, tā priekšējo failu izplatīšanu apstrādā IPFS, decentralizētais tīmekļa protokols.

etlance

Avots: https://steemit.com

Tas darbojas ar neuzticamu sistēmu, un tāpēc nav jāmaksā. Etlance ir gaidāms straujums ārštata tirgū, kas nozīmē, ka konkurence šobrīd ir zema, kas ārštata darbiniekiem dod labākas iespējas atrast projektus, salīdzinot ar ārštata vai upwork, kur tīkls ir pārsātināts.

Veidojot Ethereum bloku ķēdi, Ethlance spēj izpildīt viedās līguma funkcijas, ar kuru starpniecību darba devēji var samaksāt saviem ārštata darbiniekiem, neiekasējot nekāda veida maksu par platformu.

“Mēs nemazinām darījumus starp ārštata darbiniekiem un darba devējiem, kā arī nav jāmaksā par dalību. Tas nekad nemainīsies. Tas ir kaut kas tāds, ko centralizēta pieeja ar fiat naudu nekad nevar atļauties darīt plašā mērogā. ”- sacīja Matus Lestans, Ethlance izstrādātājs.

No maksājumiem tiek ņemtas tikai “gāzes nodevas”, kuras Ethereum tīkls pieprasa darījumu apstrādei. Tās ir ievērojami zemākas salīdzinājumā ar tradicionālo ārštata tirgu iekasētajām maksām, kas var sasniegt 20 procentus no ārštata darbinieku maksājuma..

Ārštata darbinieki var meklēt darbu, ierakstot meklēšanas joslā pieejamos pakalpojumus, un meklēšanu var vēl vairāk saīsināt, izvēloties darba devēja vērtējumu, piedāvātā maksājuma veidu, pieredzes līmeni, projekta ilgumu, budžetu un pieejamību.

Pašlaik Ethlance nepiedāvā iespēju veikt pilna teksta meklēšanu, bet darba ierakstus var kārtot pēc 4700 iepriekš definētām prasmēm, kas parādās nolaižamajā izvēlnē pēc prasmju ievadīšanas meklēšanas joslā..

Darba devēji tā vietā var meklēt algotus ārštata darbiniekus, pamatojoties uz prasmēm, vērtējumu, stundas tarifiem, valsti, valodu un atsauksmēm, kas viņiem ir viņu profilos..

Lai pievienotos Ethlance platformai, ir nepieciešams instalēt vienu no diviem Ethereum rīkiem, lai lietotāji varētu piekļūt tās pakalpojumiem. Instalējamie paplašinājumi ir vai nu MetaMask, vai Ethereum’s Mist pārlūks.

2. Bounty0x

Bounty0x ir decentralizēts lielo medību tīkls, kurā tiek izmantota pārskata sistēma, kuras pamatā ir žetonu ievietošana un dedzināšana. Izmantojot blockchain tehnoloģiju, Bounty0x piedāvā tiešsaistes mārketinga, konsultāciju, programmatūras izstrādes, kā arī pētījumu risinājumus.

bounty0x

Avots: https://cryptominded.com

Platforma ļaus izstrādātājiem efektīvi atklāt kļūdas savā kodā, ievietojot atsauksmes un maksājot, kad kļūdas faktiski ir atklātas.

Bounty0x var ietekmēt arī konsultāciju nozari, padarot jaunākās nozares tendences pieejamas, izmantojot ekspertu apmācību globālā līmenī. Tā rezultātā nozare kļūs decentralizēta, padarot to pieejamāku visām ieinteresētajām personām.

Papildus atalgojumiem lietotāji var arī veikt pārskatus par paveiktajiem uzdevumiem, pārvaldīt visus savus maksājumus, vajadzības gadījumā piedāvāt individuālu palīdzību un iegūt plašāku reklāmas un mārketinga sabiedrības daļu..

Ārštata tirgū ir daudzas šim konkrētam mērķim izveidotas platformas, taču Bounty0x ir pirmā, kas izstrādāta, domājot par deviņu pārvaldību.

Bounties ir 3 veidu: vienkāršas bounties – kuras automātiski pārbauda algoritmi un API, Sheriff bounties – kas ļauj šerifiem nopelnīt žetonus, lai veiktu pareizas pārbaudes, un visbeidzot, Super Bounties – kurām nepieciešama apstiprināšana no projekta administratora, kas ir rezervēts ļoti tehniskām veltēm.

Bounty0x marķieri BTNY platforma izmantos kā samaksu ICO jaunizveidoto uzņēmumu veltes uzdevumu veikšanai..

3. Blokants

Blocklancer ir uz blockchain balstīta platforma, kuras mērķis ir izveidot sadalītu autonomu darba tirgu, kas izveidots virs Ethereum blockchain.

Blocklancer drosmīgi apgalvo, ka tā platforma atrisinās “visas pašreizējo ārštata platformu problēmas”. Tas garantē, ka visi maksājumi tiks nokārtoti, izmantojot automātisku strīdu sistēmu, nodrošinot taisnīgumu. Tas arī reklamē zemas maksas un nulles cenzūru.

blocklancer blockchain projekts

Avots: https://coinnoob.com

Atšķirībā no citām ārštata platformām, kurās tiek iekasēta maksa 20% apmērā, Blocklancer no ārštata darbiniekiem prasa tikai 3% maksu.

Šis projekts risinās daudzos jautājumus, kas pašlaik skar ārštata pasauli, tostarp viltus pārskatus, negodīgus un novēlotus maksājumus, grafika elastības trūkumu un pilnīgu centrālās iestādes kontroli..

Blocklancer nepieder nevienam centralizētam uzņēmumam, tā vietā vara tiek piešķirta tā žetonu turētājiem. Žetonu īpašniekiem strīdu izšķiršanai nav jāpaļaujas uz vienu autoritāti, tā vietā viņi izmanto žetonu turētāju tribunālus (THT) – lēmumu pieņemšanas sistēmu, kas ir atkarīga tikai no žetonu turētājiem. Šī sistēma viņiem garantē ne tikai taisnīgumu, bet arī iespēju nopelnīt maksu.

Tas nozīmē, ka daļējas varas iestādes nepieņems vienpusējus lēmumus un neviena puse nezaudēs naudu negodīgā tiesas procesā.

Šis sadalītais autonomais darba tirgus pats sevi regulēs un piedāvās drošu un efektīvu vidi, caur kuru darba devēji un ārštata darbinieki var sazināties savā starpā.

Ārštata darbinieki varēs viegli meklēt darbu platformā un veidot savu ārštata reputāciju, kas ļaus viņiem sazināties ar klientiem, kuri meklē viņu prasmes.

Darba devēji savukārt ievieto savus darba piedāvājumus platformā Blocklancer un gaida, kad ieinteresētie ārštata darbinieki tos pieteiks. Darba devējiem ir arī iespēja tieši sazināties ar uzticamiem ārštata darbiniekiem.

Kā darba devējs jūs varat veikt maksājumu tikai tad, kad esat pilnībā apmierināts ar sniegto darbu vai ja ir izpildīti projekta atskaites punkti.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me